Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační Master KHK-S muži

19.10.2019 | Jaroměř - Důstojnická beseda | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 67 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
2. Křapka Marek CZE058757 B ŠK Nola Vilémov
3. Košťál Robert CZE000552 A Fekobe Pilníkov
4. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
5. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod
5. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
7. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná
7. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná
9. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
9. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
9. Záruba Martin CZE001682 B ŠK Vítkov Jilemnice
13. Brož Marcel CZE063925 Trutnov
13. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
13. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim
13. Havlíček Petr CZE048344 B P&R Radim
17. Hegedüš Marek CZE002305 C TJ Baník Žacléř
17. Imrišek Jan CZE054596 B Černý Sup Starý Rokytník
17. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov
17. Rada Petr CZE026994 B DC Prima Česká Skalice
17. Škývara Vladimír CZE052510 A Bulls Velké Poříčí
17. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina
17. Záruba Jiří 1984 CZE001563 A Zlatý Barbaři Praha
25. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice
25. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové
25. Knap Petr CZE045305 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
25. Kohout Jan CZE031059 D Nové Město
25. Korda Milan CZE041275 B Lumírkovci Úpice
25. Kvapil David CZE025929 A ŠK Maséři Hradec Králové
25. Šildberger Ivan CZE059555 B Havana Club Hradec Králové
25. Záruba Jiří 1955 CZE002440 B ŠK Vítkov Jilemnice
33. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
33. Doležel Petr CZE010538 C Kremlíci Josefov
33. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
33. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s.
33. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř
33. Hofman Petr CZE050491 Brzice
33. Izák Milan CZE042483 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary
33. Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Kořínek Jan CZE048345 B P&R Radim
33. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov
33. Řehák Josef CZE065728 Poděbrady
33. Ságner Luděk CZE058213 C Kremlíci Josefov
33. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov
33. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov
49. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov
49. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 05:17:21