Turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Turnaje (1-50/9850)
 NáhledTiskNahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
17.12.202010MeVa CupKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar98
16.12.202012Open KHK-S doplňkový dvojiceHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum56
16.12.202012Vítězná středaHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum108
16.12.20200O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar159
12.12.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna218
11.12.20209MeVa CupKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar66
11.12.20209MeVa Cup doplňkovýKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar65
9.12.202011Vítězná středaHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum168
9.12.20200O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar108
5.12.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna168
4.12.20200O Puškvorecký pohárKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci127
4.12.20200O Puškvorecký pohár doplňkovýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci135
3.12.20208MeVa CupKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar96
1.12.2020Mistrovství SVČ finále mužiVylíčil OndřejÚpice - Městský sál (?.?.)  
1.12.2020Mistrovství SVČ finále ženyVylíčil OndřejÚpice - Městský sál (?.?.)  
10.10.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1521
10.10.20200O pohár ŽacléřeFronc Jaroslav10Žacléř - Bingo bar1319
10.10.20200O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Bingo bar1217
9.10.202011Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horou918
8.10.20200Skalka CupGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou1219
7.10.202037O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar1619
7.10.202010Vítězná středaHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum1619
7.10.20200Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sedmička2525
6.10.202023TruToulka OpenVylíčil Ondřej20Trutnov - Na Pražské2724
6.10.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu919
6.10.20200Vagon doplňkovýFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu917
3.10.20200O pohár ŽacléřeČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar818
3.10.20200O pohár Žacléře doplňkovýČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar717
3.10.20200Open KHK-S doplňkový dvojiceFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu717
3.10.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu2221
3.10.20200Vagon doplňkovýFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu2121
2.10.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1821
1.10.20200Skalka CupBedlivý Pavel26Úpice - Pod Skalkou818
30.9.20209Vítězná středa zvýhodněnýHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum1819
30.9.20200O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar1520
30.9.20200Orel Dart Open (Maršovák)Hraničková Alice05Trutnov - Sedmička2220
29.9.202022TruToulka doplňkovýVylíčil Ondřej20Trutnov-Voletiny - Hospoda1922
29.9.202022TruToulka kat. B+Vylíčil Ondřej20Trutnov-Voletiny - Hospoda2421
29.9.20200O Puškvorecký pohár doplňkovýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci1013
29.9.20200O Puškvorecký pohár zvýhodněnýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci1314
26.9.20200O pohár ŽacléřeČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar1919
26.9.20200O pohár Žacléře doplňkovýČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar1417
26.9.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu2318
25.9.20200Král Jestřebích hor doplňkovýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci915
25.9.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1421
25.9.20200O Puškvorecký pohárKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci1216
24.9.20200Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod Skalkou1312
24.9.20200MeVa CupKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar1119
24.9.20200MeVa Cup doplňkovýKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar814
23.9.202035O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2124
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.1.2021 07:28:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement