Turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Turnaje (1-50/9835)
 NáhledTiskNahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
10.10.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1522
10.10.20200O pohár ŽacléřeFronc Jaroslav10Žacléř - Bingo bar1319
10.10.20200O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Bingo bar1217
9.10.202011Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horou918
8.10.20200Skalka CupGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou1219
7.10.202037O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar1621
7.10.202010Vítězná středaHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum1619
7.10.20200Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sedmička2525
6.10.202023TruToulka OpenVylíčil Ondřej20Trutnov - Na Pražské2723
6.10.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu919
6.10.20200Vagon doplňkovýFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu917
3.10.20200O pohár ŽacléřeČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar818
3.10.20200O pohár Žacléře doplňkovýČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar717
3.10.20200Open KHK-S doplňkový dvojiceFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu717
3.10.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu2221
3.10.20200Vagon doplňkovýFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu2121
2.10.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1821
1.10.20200Skalka CupBedlivý Pavel26Úpice - Pod Skalkou818
30.9.20209Vítězná středa zvýhodněnýHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum1818
30.9.20200O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar1520
30.9.20200Orel Dart Open (Maršovák)Hraničková Alice05Trutnov - Sedmička2220
29.9.202022TruToulka doplňkovýVylíčil Ondřej20Trutnov-Voletiny - Hospoda1922
29.9.202022TruToulka kat. B+Vylíčil Ondřej20Trutnov-Voletiny - Hospoda2421
29.9.20200O Puškvorecký pohár doplňkovýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci1013
29.9.20200O Puškvorecký pohár zvýhodněnýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci1314
26.9.20200O pohár ŽacléřeČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar1919
26.9.20200O pohár Žacléře doplňkovýČerná Marcela10Žacléř - Bingo bar1417
26.9.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu2318
25.9.20200Král Jestřebích hor doplňkovýKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci915
25.9.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1422
25.9.20200O Puškvorecký pohárKnap Martin29Velké Svatoňovice - Na Puškvorci1216
24.9.20200Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod Skalkou1312
24.9.20200MeVa CupKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar1119
24.9.20200MeVa Cup doplňkovýKejzlar Pavel12Úpice - Apríl bar814
23.9.202035O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2122
23.9.20208Vítězná středaHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum1617
23.9.20200Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sedmička2720
22.9.202021TruToulka doplňkovýVylíčil Ondřej20Trutnov-Voletiny - Hospoda1722
22.9.202021TruToulka OpenVylíčil Ondřej20Trutnov-Voletiny - Hospoda2421
22.9.20200Dřevěnka CupKousal Zdeněk11Broumov - Dřevěnka617
22.9.20200VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu718
19.9.20200Král Jestřebích hor doplňkovýGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou818
19.9.20200O pohár ŽacléřeNguyen Marek10Žacléř - Bingo bar818
19.9.20200Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou416
18.9.202010Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horou917
18.9.20200O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna2420
16.9.20207Vítězná středaHilčík Petr28Vítězná - Sportcentrum1717
16.9.20200O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar1622
16.9.20200O pohár Sparty doplňkovýBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar1015
16.9.20200Orel Dart Open dvojnásobnýHorák Karel05Trutnov - Sedmička3222
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.10.2020 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 00:10:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement