Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Petera Ondřej
Piráti Paluba Dvůr Králové
110,2100,0056414190,1191821361,49400,44100,119300
2.Havlas Josef
Pistolníci Dolní Kalná
92,890,6356322983,337260931,29140,1940,066100
3.Benecký Roman
Kobry od Soudku Arnultovice
92,480,6556312575,0072541071,49250,3550,0710100
4.Křapka Marek
Nola Jilemnice
90,983,9356564771,22139991791,29520,3780,0620510
5.Hamerský Vlastimil
Dřevěnka Broumov C
87,697,7852454488,899988520,53130,1330,038000
6.Lár Jakub
Vo tečku Vítězná
86,189,3648474281,4810888580,54280,2620,0213300
7.Mikulka Martin
Pistolníci Dolní Kalná
85,387,1856393475,829169911,00230,2580,094200
8.Hanzl Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
83,983,3360544571,64134961581,18470,3570,058300
9.Semerák Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
79,078,5756564474,42129961341,04370,2950,042000
10.Hejna Luboš
Sparta Úpice
78,387,1856393474,199369910,98220,2420,021000
11.Ženatý Petr
Lucky Darts Jičín
75,671,4356564067,16134901851,38360,2720,013100
12.Procházka František
Podskaláci Úpice
74,688,5752353177,118364410,4950,0610,017000
13.Kousal Zdeněk
Dřevěnka Broumov
73,673,2156564168,22129881331,03300,2330,025000
14.Kropáček Roman
Lucky Darts Jičín B
73,276,7956564369,34137951411,03360,2620,012000
15.Pozděna Petr
UDH Horní Radechová
72,278,4356514075,4411486530,46100,0900,008100
16.Petr Martin
Tornádo Vlčice
70,564,7160513360,16128771341,05500,3970,056100
17.Korger Tomáš
Prima Česká Skalice B
70,376,4756513970,83120851010,84180,1500,002000
18.Zumr Petr
Tornádo Vlčice
70,266,6760543661,94134831481,10380,2860,048000
19.Hencl Petr
Orli Trutnov C
70,190,3256312878,387458190,2650,0700,001000
20.Hemek Oldřich
P&R Radim
68,969,7756433064,659964970,98160,1650,052000
21.Rouče Josef
Lucky Darts Jičín B
68,677,4256312465,827952780,99120,1540,050000
22.Košťál Robert
Vo tečku Vítězná
66,275,0048241867,245839290,5090,1600,004000
23.Kajzr Jan
Černý Sup Hajnice
65,675,0052523965,63128841040,81180,1410,011000
24.Kalenský Stanislav
Pistolníci Dolní Kalná
65,668,4256382664,899461920,98170,1800,001000
25.Tichý Roman
U Kellerů Rudník
65,472,9252483563,20125791341,07150,1230,021000
26.Turek Richard
Pistolníci Dolní Kalná
65,270,0056302163,776944580,84110,1610,010000
27.Čihák Jaroslav
Piráti od Vlčků Rtyně
64,767,8656281964,716844550,81130,1920,030000
28.Šimek Lukáš
Darts Brothers Červený Kostelec
64,669,3956493460,47129781170,91290,2260,053000
29.Fait Jaromír
Lucky Darts Jičín
64,563,4156412656,86102581171,15220,2230,034000
30.Odvárko Roman
Lumírkovci Úpice
64,470,3756543862,96135851290,96200,1520,011000
31.Černý Pavel
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
64,462,7160593758,50147861481,01380,2620,015100
32.Rýdlo Jiří
Kremlíci Josefov
64,278,1352322571,437755300,3930,0400,002000
33.Kavan Jiří
Piráti od Vlčků Rtyně
64,273,6856382863,449359750,81140,1510,010000
34.Kvasničák Petr
Vo tečku Vítězná
64,079,4948393170,219466330,3520,0220,023000
35.Chaloupka David
Grizzly Chotěvice
63,973,5856533969,9212386460,37110,0910,013000
36.Poláček David
Klikaři z Podskalky Úpice
63,576,3252382967,719665390,4190,0930,032100
37.Doubek Petr
Nola Jilemnice
63,560,0056503055,74122681371,12290,2420,024100
38.Pirkl Filip
Dřevěnka Broumov C
63,380,9552423470,4810574330,3180,0800,002000
39.Václavík Tomáš
Lucky Darts Jičín B
63,178,4356514067,5012081460,38100,0820,020000
40.Hrtús Lukáš
Sabotage A23 Jičín
62,777,5056403168,759666270,2880,0800,003000
41.Kobr Petr
Nola Jilemnice
62,660,4756432656,88109621211,11240,2230,033000
42.Tišler Matěj
Puškvorec Velké Svatoňovice
62,365,2256463060,87115701030,90200,1720,022000
43.Joneš Vlastimil
Vo tečku Vítězná
62,075,0048322470,677553230,3110,0110,011000
44.Antonín Patrik
Piráti Paluba Dvůr Králové
61,861,5456392455,109854840,86270,2820,024100
45.Štefl Dominik
Černý Sup Starý Rokytník
61,856,6060533054,81135741511,12390,2930,024000
46.Janku Jiří
Lumírkovci Úpice
61,767,6556342363,418252640,7860,0730,040000
47.Záruba Martin
Vítkov Jilemnice
61,260,5356382361,119055660,73160,1830,032000
48.Havlíček Petr
P&R Radim
61,063,0456462958,41113661100,97140,1220,023000
49.Vacek Lukáš
Lumírkovci Úpice
60,863,8356473061,0211872890,75240,2010,010100
50.Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
60,754,3556462553,15111591141,03360,3220,023000
51.Horáček Josef
Pistolníci Dolní Kalná
60,665,5256291960,876942640,9340,0610,010000
52.Šimanovský Miroslav
Grizzly Chotěvice
60,373,4756493664,7111977360,30110,0910,015000
53.Pech Roman
Tornádo Vlčice
60,357,6960523055,91127711200,94270,2150,043000
54.Kopecký Jiří
Lelci z Kramolny
60,266,6756422860,4010161690,68140,1420,021000
55.Patočka Pavel
Kumburk Nová Paka
60,265,3852523459,2012574870,70190,1550,041000
56.Formanová Monika
Medvědi Velký Třebešov B
60,171,4352493566,3811677340,2990,0810,013000
57.Pirkl Marian
Dřevěnka Broumov C
60,072,0952433167,9610370280,2760,0610,012000
58.Zirkler David
Sklípek Vrchlabí
59,968,9756292065,226945310,4550,0710,011000
59.Jirásek Jan
GTA Sklípek Vrchlabí
59,874,3656392965,989764270,2850,0500,005000
60.Stiller Jakub
Lumírkovci Úpice
59,865,2256463061,2611168900,81120,1100,000000
61.Bulkiewicz Kamil
Baník Žacléř B
59,665,3852523459,09132781190,90170,1320,020000
62.Kánský Břetislav
Dřevěnka Broumov
59,660,8756462858,41113661010,89180,1620,021000
63.Kozaňák Michal 1992
Tornádo Vlčice
59,558,3360482853,33120641190,99260,2250,041100
64.Prokop Vladimír
Darts Brothers Červený Kostelec
59,459,6256523158,27127741120,88190,1520,023000
65.Šeda Zdeněk 1967
Kremlíci Josefov
59,372,7352443266,6710872380,3550,0500,002000
66.Felcman Jiří
Cukrárna Náchod
59,155,3656563155,40139771391,00320,2340,031000
67.Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
59,152,2760442353,4010355980,95230,2230,033100
68.Šilar David
Baník Žacléř - vyloučeno
58,961,1124362256,328749780,90140,1610,011000
69.Baborák Jiří
Na pohodu Vítězná
58,872,2256362664,048957280,3160,0700,002100
70.Kabrna Jan
Devills Dolní Bousov B
58,865,1256432859,6310965760,70170,1620,021000
71.Bubaň Pavel
Černý Sup Starý Rokytník
58,864,1060392558,769757730,75130,1310,012000
72.Koščál Daniel
Žraloci Trutnov
58,761,3652442758,1811064950,86110,1040,042000
73.Dočekal Hynek
Prima Česká Skalice
58,253,3360603250,35143721521,06410,2920,012000
74.Kubeček Leoš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
57,956,1060412356,44101571000,99180,1810,010000
75.Dvořáček Jan
Prima Česká Skalice
57,554,7260532950,75134681280,96310,2360,043100
76.Stejskal Pavel
Devills Dolní Bousov A
57,462,0752291857,537342530,73120,1620,030000
77.Fronc Jaroslav
Baník Žacléř C
56,969,5752463262,8311371480,4280,0700,000000
78.Zítková Iveta
Dřevěnka Broumov C
56,868,9752292063,387145240,3430,0400,002000
79.Rada Petr 1974
Prima Česká Skalice B
56,863,8356473058,1211768850,73110,0910,011000
80.Belák Milan
UDH Horní Radechová
56,771,8856322364,477649200,2610,0110,010000
81.Petrus Karel
Lumírkovci Úpice
56,766,6756302059,497947520,6690,1110,010000
82.Škoda Ivan
Grand Jaroměř
56,671,8860322365,008052240,3020,0300,001000
83.Dirbak Petr
Piráti od Vlčků Rtyně
56,359,3856321956,258045730,9180,1010,010000
84.Görner Vít
Baník Žacléř B
55,658,1452432555,9610961880,81150,1400,002000
85.Rücker Miloš
Baník Žacléř C
55,568,7552483361,3411973470,3950,0400,000100
86.Erban Miroslav
Pistolníci Dolní Kalná
55,560,0056402457,899555630,6690,0910,010000
87.Najman Jiří
Devills Dolní Bousov A
55,555,5652362055,439251890,9770,0830,031000
88.Beneš Lukáš
Klikaři z Podskalky Úpice
55,364,5252312063,017346260,3640,0500,000000
89.Mohr Vladimír
Sklípek Vrchlabí
55,267,5056402761,629961320,3260,0600,002000
90.Plíšek Jakub
Prima Česká Skalice
55,045,0060602746,62148691511,02530,3610,015000
91.Mrkvička Radek
Bar Zámeček Hostinné
54,966,6756543660,1513380600,4570,0500,001000
92.Svoboda Pavel
JC/DC Jičín
54,956,2552482754,6211965880,74150,1330,031100
93.Kárász Josef
Orli Trutnov C
54,866,0056503360,9812375340,2860,0520,022100
94.Lankašová Natálie
Medvědi Velký Třebešov C
54,768,5756352464,378756260,3010,0100,000000
95.Vlk Martin
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
54,647,9260482346,61118551090,92340,2910,017000
96.Škývara Vladimír
Bulls Velké Poříčí - vyloučeno
54,562,5088560,002012120,6010,0500,000000
97.Hampl Matěj
Orli Trutnov
54,456,7656372151,148845580,66160,1830,032000
98.Mach Miloš
Republika Úpice
54,346,6760452148,11106511181,11230,2220,021000
99.Dufka Martin
Kobry od Soudku Arnultovice
54,250,0056542749,29140691320,94380,2730,022000
100.Pružinec René
Kobry od Soudku Arnultovice
53,850,0056321650,007437741,0090,1230,040000
101.Jurčo Ondřej
GTA Sklípek Vrchlabí
53,468,2956412862,639962190,1920,0200,000000
102.Hampl Milan
Černý Sup Hajnice
53,459,6252523154,9613172960,73120,0910,010000
103.Chrenko Ludvík
Orli Trutnov B
53,361,9056422660,0010060410,4130,0300,001000
104.Kocianová Pavlína
Rýbrcoul Trutnov - vyloučeno
53,260,4244482955,8312067790,6690,0810,010000
105.Regner David
Puškvorec Velké Svatoňovice
53,254,7656422353,3310556800,76130,1200,003000
106.Ulrich Pavel
Kumburk Nová Paka
52,956,7652372155,799553680,7280,0810,011000
107.Helešic Ondřej
Kremlíci Josefov
52,864,7152342262,658352180,2230,0400,000000
108.Horyl Miloš
Devills Dolní Bousov A
52,856,1052412354,0010054630,63170,1700,000000
109.Kovařík Pavel
Elita Jičín
52,649,0660532649,24132651270,96170,1320,023100
110.Chládek Martin
Medvědi Velký Třebešov C
52,364,5856483160,0011569270,2320,0200,002000
111.Novotný Jiří
Sklípek Vrchlabí
52,363,2756493158,3312070440,3720,0200,003000
112.Lustig Roman
Devills Dolní Bousov A
52,357,1452281656,526939410,5950,0710,010000
113.Adámek Ondřej
Baník Žacléř B
52,151,7252291551,397237490,68140,1900,002000
114.Rakus Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
52,053,5756281550,776533460,71110,1700,000000
115.Vorel František
Vítkov Jilemnice
52,051,1656432250,4910352900,87110,1120,021000
116.Goldmann Martin
Baník Žacléř C
51,864,2952422759,2210361290,2820,0210,011000
117.Hašek Michal
Sklípek Vrchlabí
51,456,7656372156,988649350,4120,0210,012000
118.Koudelka Lukáš
P&R Radim
51,454,8456311753,857842460,59130,1700,000000
119.Dudáček Martin
Cukrárna Náchod
51,253,8556522851,5612866860,67180,1410,011000
120.Beneš Karel
Lelci z Kramolny
51,158,7056462752,0012565880,70170,1410,010000
121.Černý Jaroslav
Podskaláci Úpice
51,063,6452442857,6611164340,3140,0400,002000
122.Kulla Lukáš
Sabotage A23 Jičín
50,960,0056553355,8013877540,3970,0510,014000
123.Kachlík Jaroslav
Sparta Úpice
50,853,1356321750,657739510,6690,1200,002000
124.Knap Petr
Medvědi Velký Třebešov
50,752,6356382051,119046630,70100,1110,010000
125.Adamec Marek
Lumírkovci Úpice B
50,464,4456452959,4611166180,1640,0400,000000
126.Bílek Jiří
Žraloci Trutnov
50,450,0052381949,489748750,77160,1630,030000
127.Izák Milan
Medvědi Velký Třebešov B
50,362,1652372358,519455270,2930,0300,001000
128.Souček Jakub
Republika Úpice
50,145,8360482245,6911653970,84260,2230,031000
129.Lorenc David
Zifčák Úpice
50,060,4248482957,0211465280,2530,0300,002000
130.Pavlech Adam
Žraloci Trutnov
50,048,8952452249,5410954780,72200,1810,010000
131.Kupka Tomáš
Grand Jaroměř
49,961,6760603758,1715389370,2440,0310,013000
132.Pošepný Oldřich
Vítkov Jilemnice
49,750,0056462350,8611659780,67180,1620,020000
133.Novotný Martin
Orli Trutnov B
49,660,5356382354,849351220,2460,0610,012000
134.Korotvička Tomáš
Rýbrcoul Trutnov - vyloučeno
49,651,3544371951,069448580,62120,1310,010100
135.Mottl Jan
GTA Sklípek Vrchlabí
49,563,8956362359,098852100,1110,0110,010000
136.Nývlt Jan
Medvědi Velký Třebešov
49,550,0056542750,0013266920,70210,1600,000000
137.Hek Michal
Kobry od Soudku Arnultovice
49,445,4556442047,6610751880,82150,1440,041000
138.Hanuš Jaroslav
Baník Žacléř - vyloučeno
49,445,002420948,005024410,82100,2010,020000
139.Halmo Zbyněk
Kumburk Nová Paka
49,254,5552442450,9310855660,61110,1000,000000
140.Jirásek René
Cukrárna Náchod
49,251,7956562951,37146751050,72160,1110,010000
141.Medlík Vladimír
U Kellerů Rudník
49,248,7252391952,639550580,61130,1400,000000
142.Bjelka Milan
Kobry od Soudku Arnultovice
49,140,0056351444,328839810,92190,2240,050100
143.Horák Karel
Orli Trutnov C
48,759,3856321958,237946180,2300,0000,001000
144.Pravec Michal
GTA Sklípek Vrchlabí
48,658,9756392357,299655290,3010,0100,000000
145.Dopita Marek
Lelci z Kramolny
48,647,8356462249,5611356700,62150,1310,011100
146.Chráska Dalibor
Darts Brothers Červený Kostelec
48,645,0056401848,969647840,8890,0900,001000
147.Novák Petr
Divočáci Nemyčeves
48,556,2552321855,707944230,2950,0600,001000
148.Hejzlar Petr
Lelci z Kramolny
48,351,0256492549,6112763900,71150,1200,001000
149.Otruba Michal
Elita Jičín B
48,255,7756522954,2013171310,24120,0910,014000
150.Trejtnar Radovan
Krakeni Dvůr Králové
48,160,6156332057,838348170,2010,0100,000000
151.Efler Petr
Baník Žacléř - vyloučeno
48,139,132423944,835826581,00140,2400,000000
152.Voborník Martin
Medvědi Velký Třebešov C
48,060,0056301855,267642210,2840,0500,000000
153.Svoboda Zdeněk
Cukrárna Náchod C
47,960,8748462855,0510960220,2020,0200,000000
154.Kábrt Michal
Cukrárna Náchod
47,946,4356562647,1814267970,68270,1900,001100
155.Zahálka Lukáš
Prima Česká Skalice
47,944,1260341545,888539710,84110,1320,022000
156.Kynčl Jakub
Orli Trutnov B
47,856,2556321854,437943250,3220,0300,002000
157.Bílek Pavel
Orli Trutnov
47,850,0056502550,0011859680,58130,1100,000000
158.Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
47,842,8656492147,20125591020,82210,1710,012000
159.Hrnčíř Marcel
Černý Sup Starý Rokytník
47,745,6560462148,2811656900,78160,1400,001000
160.Bílek Zdeněk
Medvědi Velký Třebešov
47,546,5156432048,1510852840,78130,1210,010000
161.Bartoš Stanislav
Dřevěnka Broumov B
47,355,7752522952,7612767510,4040,0300,001000
162.Pullmann Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
47,242,0056502146,6111855900,76210,1810,010000
163.Štefan David
Bar Zámeček Hostinné
47,158,7056462755,2611463270,2430,0300,000000
164.Koderič Jakub
U Kellerů Rudník
47,150,0052502550,4012563730,58130,1000,000000
165.Macek Petr
Puškvorec Velké Svatoňovice
46,950,0056381950,539548590,6270,0700,000000
166.Protiva Jaroslav
P&R Radim
46,947,9256482351,2412162680,56130,1110,010000
167.Lukeš Vít
GTA Sklípek Vrchlabí
46,760,7156281756,52693960,0910,0100,000000
168.Kubec Vojtěch
Lumírkovci Úpice B
46,759,0956442656,0710760160,1510,0100,000000
169.Havel Martin
Grand Jaroměř
46,756,6760603454,7314881380,2630,0200,001000
170.Sobolík Jiří
Sparta Úpice
46,744,8356291347,147033430,61140,2000,000000
171.Kubec Václav
Orli Trutnov B
46,456,2556321854,328144260,3220,0200,000000
172.Puš Josef
Rally bar Vrchlabí
46,453,3356301655,717039180,2600,0000,000000
173.Melicharová Nela
Medvědi Velký Třebešov B
46,250,0052442254,2910557290,2830,0310,012000
174.Ducháčová Renáta
Partyzánky z Chmelnice Úpice
45,958,3352362154,449049170,1920,0200,000000
175.Holeščák Milan
Dřevěnka Broumov
45,942,3156522246,7212257970,80100,0800,001000
176.Borůvka Lukáš
Orli Trutnov B
45,852,0856482551,8910655220,2130,0300,002000
177.Forman Michal
UDH Horní Radechová
45,555,1056492752,8512365360,2930,0200,001000
178.Mráz Radek
Klikaři z Podskalky Úpice
45,353,6652412253,549953210,2120,0200,001000
179.Szelke Oskar
Podskaláci Úpice
45,353,4952432351,4310554290,2840,0400,002000
180.Král Jaroslav
Elita Jičín
45,338,7860491941,8811749960,82210,1820,022000
181.Toman Martin
Rally bar Vrchlabí
45,155,3256472651,6712062270,2370,0600,002000
182.Slavík Oldřich
Divočáci Nemyčeves
44,751,2852392051,049649320,3340,0400,001000
183.Pošepný David
Vítkov Jilemnice
44,645,1056512348,4112661770,6180,0610,010000
184.Šimůnek Pavel
Rally bar Vrchlabí
44,551,0256492551,2611961360,3050,0400,001000
185.Bachtík Vojtěch
Továrna Prosečné
44,455,5656362050,549347300,3220,0200,001000
186.Harcuba Václav
Nola Jilemnice
44,335,4856311140,287229500,69170,2430,041000
187.Novotný Luděk
Divočáci Nemyčeves
44,151,7252291551,437036180,2630,0400,000000
188.Pluhař Radek
Sabotage A23 Jičín
43,851,1156452350,4710754210,2030,0310,012000
189.Kohout Jaroslav
Rafani Dvůr Králové
43,754,0056502751,9712766320,2520,0200,000000
190.Hájek Tomáš
Elita Jičín
43,736,9660461741,1210744870,81160,1520,021000
191.Ježek Vojtěch
Elita Jičín B
43,650,0056562850,7513468290,2240,0310,012000
192.Pařízek Jan
Lelci z Kramolny
43,346,3456411946,469946470,4780,0810,010000
193.Slavík Vladimír
Lucky Darts Jičín B
43,342,3156522244,7013259870,66180,1400,000000
194.Mlejnek Miloslav
Lucky Darts Jičín B
43,246,4356281347,066832330,4950,0700,000000
195.Pytlík Ondřej
Lumírkovci Úpice B
43,154,7656422351,9610253100,1020,0200,000000
196.Vyskočil Pavel
Medvědi Velký Třebešov
43,142,8656281246,276731430,6400,0010,011000
197.Ptaszkowski Krzysztof
Baník Žacléř B
43,140,5452371542,058837600,68110,1310,011000
198.Blažek Miroslav
Na pohodu Vítězná
42,953,4956432351,4010755210,2010,0100,000000
199.Svoboda Stanislav
Na pohodu Vítězná
42,746,4356562648,5513867370,2760,0410,015000
200.Burdelák Lukáš
JC/DC Jičín
42,738,8952361443,908236530,6580,1010,010000
201.Vincenc Lukáš
Republika Úpice
42,637,9360582239,73146581270,87240,1610,010000
202.Novotný Vojtěch
Továrna Prosečné
42,446,6756452148,6210953380,3520,0200,002000
203.Kratochvíl Daniel
Jestřábi Velké Svatoňovice
42,446,4352281351,437036180,2620,0300,001000
204.Kobrle Jaromír
Kumburk Nová Paka
42,440,5452371541,388736640,74100,1100,000000
205.Vlček Jiří
Piráti od Vlčků Rtyně
42,242,1156381643,309742620,64110,1110,010000
206.Böhm Jan
Bar Zámeček Hostinné
42,148,4856331648,758039220,2840,0500,000000
207.Ságner Luděk
Kremlíci Josefov
42,148,0852522552,0012565220,1820,0200,000000
208.Melicharová Nicol
Medvědi Velký Třebešov B
42,048,0052502449,5811959290,2420,0200,001000
209.Bernard Tomáš
Devills Dolní Bousov B
42,042,8656492145,5312356690,5690,0710,010000
210.Pozsonyi Viktor
Elita Jičín B
41,950,0056462347,7511153330,3030,0300,000000
211.Vejnar Milan
Rally bar Vrchlabí
41,950,0056321650,007839140,1830,0400,000000
212.Kučera Bedřich
Dřevěnka Broumov B
41,850,0052522649,2313064290,2220,0200,000100
213.Kulda Jiří
Jestřábi Velké Svatoňovice
41,353,3352301650,007638100,1310,0100,000000
214.Vaniš Petr
Rýbrcoul Trutnov - vyloučeno
41,344,0044251142,626126340,5640,0710,020000
215.Prouza Jiří
Puškvorec Velké Svatoňovice
41,337,8456371441,119037570,63110,1220,021000
216.Moronga Jiří
Dřevěnka Broumov B
41,248,0852522548,7612159260,2110,0100,000000
217.Svatoš Josef
Jestřábi Velké Svatoňovice
41,146,4352281348,577034230,3320,0300,000000
218.Krouželová Viola
Partyzánky z Chmelnice Úpice
40,748,5752351748,868843140,1630,0300,001000
219.Skácel Patrik
Rafani Dvůr Králové
40,746,4356281348,536833190,2810,0100,000000
220.Petrovský Pavel
Orli Trutnov C
40,745,2456421950,8911257240,2150,0400,001000
221.Kocian Rudolf
Rýbrcoul Trutnov - vyloučeno
40,740,6344321343,218135510,6350,0610,010000
222.Knejp Bohuslav
Grand Jaroměř
40,550,0060562848,1513565200,1510,0100,001000
223.Hromádko Leoš 1986
Žraloci Trutnov
40,540,0052401643,019340510,5570,0800,000000
224.Nohejl Milan
Podskaláci Úpice
40,248,4852331646,438439230,2740,0500,000000
225.Šafář Jakub
Černý Sup Starý Rokytník B
40,140,0056301240,306727380,5760,0900,000000
226.Hylmar Miloš
U Kellerů Rudník
40,133,335227944,786730520,7820,0300,000000
227.Mencl Miloš 1967
Krakeni Dvůr Králové
40,050,0056422149,0710853160,1520,0200,000000
228.Vladyka Petr
Orli Trutnov C
39,944,7456381748,919245190,2100,0000,001000
229.Adam Jiří
Republika Úpice
39,833,3360361239,538634540,63170,2000,000000
230.Tupcová Renata
Cukrárna Náchod C
39,647,9248482346,0911553150,1350,0400,001000
231.Cerman Josef
Rally bar Vrchlabí
39,545,8356482248,3312058260,2220,0200,000000
232.Kunce Petr
Orli Trutnov C
39,248,2856291447,227234100,1420,0300,000000
233.Mervart Martin
Orli Trutnov
39,241,6756361540,918836480,5560,0700,000000
234.Včeliš Miroslav
Piráti Paluba Dvůr Králové
39,136,3656331243,218135520,6430,0400,000000
235.Seidel Lukáš
Medvědi Velký Třebešov
39,133,3356391341,1810242670,66120,1210,011000
236.Vrána Zdeněk
Partyzánky z Chmelnice Úpice
39,043,7552321449,388140140,1720,0200,000000
237.Bittner Jaroslav
Baník Žacléř B
38,935,7152281042,257130390,5570,1010,010000
238.Manšingerová Barbora
Jestřábi Velké Svatoňovice
38,846,8852321547,508038150,1900,0000,000000
239.Lamka Josef
Cukrárna Náchod C
38,846,5148432047,0610248120,1220,0200,000000
240.Téra Marek
Černý Sup Hajnice
38,436,3652441641,0711246650,5860,0510,010100
241.Vanický Jiří
UDH Horní Radechová
38,244,4456361647,138741150,1700,0000,000000
242.Hilčík Petr
Rafani Dvůr Králové
38,240,6356321343,427633220,2940,0500,001000
243.Vlach Lukáš
Cukrárna Náchod B
37,944,4452452043,9310747270,2520,0200,000000
244.Šulitka Adam
Zifčák Úpice
37,746,4348281345,717032130,1900,0000,000000
245.Lorenc Martin
Lucky Darts Jičín B
37,737,1456351342,229038520,5830,0300,000000
246.Farská Jana
Na pohodu Vítězná B
37,646,1556522446,2113261170,1330,0200,000000
247.Klug Jiří
Továrna Prosečné
37,640,4356471946,2812156340,2840,0300,000000
248.Vlach Jan
Cukrárna Náchod B
37,545,9552371745,169342160,1720,0200,000000
249.Goldmannová Anna
Klikaři z Podskalky Úpice
37,544,4452361647,13874190,1000,0000,000000
250.Sobolík Miloš
Piráti Paluba Dvůr Králové
37,335,9056391438,959537530,5670,0700,001000
251.Romanets Peter
Medvědi Velký Třebešov C
37,041,9456311346,757736120,1610,0100,000000
252.Müller Antonín
Grizzly Chotěvice
37,041,5156532246,0912859200,1620,0200,000000
253.Malý Michal
UDH Horní Radechová
36,844,4456452045,4511050150,1400,0000,000000
254.Koderič Lukáš
Továrna Prosečné
36,442,1156381644,219542200,2120,0200,000000
255.Polák Miroslav
Baník Žacléř - vyloučeno
36,429,172424732,796120420,69120,2010,021000
256.Věchet Petr
Černý Sup Starý Rokytník B
36,336,5456521939,0612850600,4790,0710,010000
257.Bezstarosti Ondřej
Rafani Dvůr Králové
36,241,0756562344,2013861260,1940,0300,000000
258.Marel Jiří
Zifčák Úpice
36,240,6348321346,348238160,2000,0000,000000
259.Píč Jakub
Bulls Velké Poříčí - vyloučeno
36,237,5088347,62211050,2400,0000,000000
260.Nývlt Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
35,935,7156281041,437029250,3640,0610,010000
261.Prinz Zbyněk
Krakeni Dvůr Králové
35,838,8956361446,59884180,0920,0200,000000
262.Šitina Ondřej
Noví Koně Velká Jesenice
35,638,8952361443,028637130,1530,0300,001000
263.Térová Rozálie
Lumírkovci Úpice B
35,239,2956281143,286729140,2100,0000,000000
264.Kirejev Anatolij
Bar Zámeček Hostinné
34,840,0056401644,44994490,0920,0200,000000
265.Erban Jiří
Jestřábi Velké Svatoňovice
34,837,5052321240,267731210,2720,0300,001000
266.Dufka Stanislav
Rýbrcoul Trutnov - vyloučeno
34,834,4844291034,336723430,6410,0110,010000
267.Regner Jan
Noví Koně Velká Jesenice
34,639,5352431742,3110444170,1620,0200,000000
268.Tlapák Martin
Dřevěnka Broumov B
34,338,6452441741,1810242210,2100,0000,000000
269.Šmétka Zdeněk
Na pohodu Vítězná
33,235,7156281041,897431150,2030,0400,000000
270.Dohnalová Jana
Cukrárna Náchod C
33,140,0048401640,43943890,1000,0000,000000
271.Krtičková Lucie
Dřevěnka Broumov C
33,138,4652261040,98612570,1100,0000,000000
272.Kejzlar Pavel
Zifčák Úpice
33,138,4648261038,71622490,1510,0200,001000
273.Ševčík Petr
Rafani Dvůr Králové
32,334,3856321142,178335140,1710,0100,000000
274.Bauer Jaromír
Černý Sup Starý Rokytník B
32,325,4956511332,7912240830,68100,0800,000000
275.Mikunda Tomáš
Orli Trutnov
32,228,2656461333,3310836570,5370,0620,020000
276.Geťko Jiří
Cukrárna Náchod B
32,136,1152361339,088734140,1620,0200,000000
277.Kordová Romana 1995
Klikaři z Podskalky Úpice
32,034,625226942,036929130,1900,0000,000000
278.Dočekalová Kateřina
Prima Česká Skalice B
32,029,035631934,677526320,4360,0810,010000
279.Entlich Daniel
Bulls Velké Poříčí - vyloučeno
31,937,5088342,8621910,0500,0000,000000
280.Středa Lukáš
Lumírkovci Úpice B
31,637,7856451739,8211345130,1200,0000,000000
281.Torák Ivan
Na pohodu Vítězná
31,332,3556341140,70863590,1040,0500,000000
282.Andrš Ladislav
Dřevěnka Broumov
31,328,3056531532,5612942700,5480,0610,010000
283.Strnad Milan
Cukrárna Náchod B
31,231,4352351139,538634170,2020,0200,000000
284.Eliášová Renata
Partyzánky z Chmelnice Úpice
31,037,1452351337,80823180,1000,0000,000000
285.Mencl Dominik
Krakeni Dvůr Králové
30,934,0456471638,5310942110,1020,0200,000000
286.Prokopcová Martina
HaFani Trutnov
30,834,625226935,595921120,2010,0200,000000
287.Chudjak Josef
Noví Koně Velká Jesenice
30,834,2952351238,108432150,1800,0000,000000
288.Nanáčik Martin
Devills Dolní Bousov B
30,125,005632832,897625380,5050,0700,000000
289.Bartoš Otakar
Sparta Úpice
29,225,005636930,688827430,4980,0900,000000
290.Lánský Lukáš
Elita Jičín B
29,031,1156451434,9110637200,1920,0200,000000
291.Kopecký Petr
Žraloci Trutnov
27,925,005232830,777824320,4150,0600,000000
292.Slabý Tomáš
Noví Koně Velká Jesenice
27,829,7352371134,888630100,1210,0100,000000
293.Kozák Matěj
HaFani Trutnov
27,627,0852481333,9111539290,2510,0100,000000
294.Hanzl Jiří 1980
JC/DC Jičín
27,325,005228729,696419290,4510,0200,000000
295.Eliáš Ladislav
Partyzánky z Chmelnice Úpice
27,028,575228835,82672450,0700,0000,000000
296.Kudrová Monika
Na pohodu Vítězná B
26,930,9556421332,6710133140,1410,0100,000000
297.Hromádko Leoš 1957
Na pohodu Vítězná B
26,925,005632837,048130100,1210,0100,000000
298.Starý Miroslav
HaFani Trutnov
26,026,8352411133,6610134160,1600,0000,000000
299.Prokopcová Irena
HaFani Trutnov
25,625,005228733,807124130,1800,0000,000000
300.Charvátová Lucie
Elita Jičín B
25,526,6756451231,7310433160,1500,0000,000000
301.Malát Kamil
JC/DC Jičín
25,519,445236729,898726360,4120,0210,010000
302.Jurčíková Marie
Na pohodu Vítězná B
25,426,1956421133,331023480,0820,0200,000000
303.Martinek Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
25,318,1856551029,2013740510,37110,0810,010000
304.Vojtíšek Jakub
Sabotage A23 Jičín
24,423,335630732,007524140,1900,0000,000000
305.Kraus Filip
Baník Žacléř C
24,321,435228630,886821180,2600,0000,000000
306.Oswald David
Prima Česká Skalice B
23,917,075641726,049625450,4750,0500,000000
307.Raková Renáta
Sparta Úpice
23,418,925637728,098925290,3310,0110,010000
308.Blažek Daniel
Grizzly Chotěvice
22,721,955641931,001003190,0900,0000,000000
309.Straka Dominik
Jestřábi Velké Svatoňovice
21,121,435242927,7210128100,1000,0000,000000
310.Jína Radek
JC/DC Jičín
20,413,335245623,5810625410,3940,0400,000000
311.Nový Ludvík
HaFani Trutnov
20,219,235226526,23611660,1010,0200,000000
312.Machač Václav
Bulls Velké Poříčí - vyloučeno
18,925,0084122,229200,0000,0000,000000
313.Doležal Libor
Noví Koně Velká Jesenice
18,113,515237524,428621140,1610,0100,000000
314.Pavlech Pavel
Žraloci Trutnov
 100,00521166,673210,3300,0000,000000
315.Vávra Jiří
Devills Dolní Bousov A
 94,7452191885,714236601,43200,4830,079100
316.Charous Dominik
Rafani Dvůr Králové
 80,005610868,00251760,2410,0400,000000
317.Živný Jaroslav
Devills Dolní Bousov B
 78,2656231875,005239561,0890,1700,000000
318.Lankaš David
Medvědi Velký Třebešov C
 78,2656231868,525437150,2800,0000,001000
319.Scholz Martin
Zifčák Úpice
 76,9248131067,65342370,2110,0300,000000
320.Pacholík Bohumír
Sklípek Vrchlabí
 76,9256131065,63322180,2500,0000,000000
321.Téra Josef
Černý Sup Hajnice
 75,0052201567,354933551,1260,1200,001000
322.Tlášek František
Jestřábi Velké Svatoňovice
 75,0052161269,44362590,2510,0300,000000
323.Bartoš Jiří 1990
Sklípek Vrchlabí
 75,00568672,22181390,5020,1100,001000
324.Bartůňková Veronika
Bar Zámeček Hostinné
 75,00564354,5511620,1800,0000,000000
325.Pavelka Ladislav
Sklípek Vrchlabí
 73,6856191466,674530170,3810,0200,000100
326.Hrušovský Pavel
Devills Dolní Bousov A
 66,6752211459,625231430,8360,1220,041000
327.Rudolf Jiří
Divočáci Nemyčeves
 66,67526453,3315830,2010,0700,000000
328.Srnka Martin
Podskaláci Úpice
 66,67523262,508520,2500,0000,000000
329.Břicháček Pavel
Podskaláci Úpice
 66,67523250,008420,2510,1300,000000
330.Krtička Pavel
Bulls Velké Poříčí - vyloučeno
 66,6783250,008400,0000,0000,000000
331.Kopp Milan
Továrna Prosečné
 65,3856261757,816437280,4410,0200,000000
332.Mencl Petr
UDH Horní Radechová
 63,645611753,85261440,1530,1200,000000
333.Baše Jan
Baník Žacléř B
 62,50528557,89191180,4220,1100,000000
334.Průša Radek
Elita Jičín
 62,50608557,891911160,8440,2100,000000
335.Horyl Tomáš
Devills Dolní Bousov A
 60,8752231461,825534611,1190,1610,022000
336.Radvanovský Michal
Darts Brothers Červený Kostelec
 60,8756231456,145732410,7260,1110,020000
337.Schade Pavel
Divočáci Nemyčeves
 60,00525353,8513720,1500,0000,000000
338.Vondráček Aleš
Medvědi Velký Třebešov B
 57,1452211256,865129220,4340,0800,000000
339.Pavlíček Jaroslav
Noví Koně Velká Jesenice
 56,255216952,63382090,2410,0300,001100
340.Gregůrková Alena
Republika Úpice
 56,0060251452,466132661,08180,3010,024000
341.Knap Martin
Puškvorec Velké Svatoňovice
 54,5556221252,835328310,5820,0400,000000
342.Stejskal Petr
JC/DC Jičín
 54,555211653,572815180,6420,0710,040000
343.Kabrna Vladimír
Devills Dolní Bousov B
 52,0056251348,396230240,3990,1500,000000
344.Rodr Jiří
Orli Trutnov
 52,0056251348,285828440,7680,1400,001000
345.Jurik Martin
Černý Sup Starý Rokytník
 50,0060221152,945127581,1470,1420,040000
346.Huťka Aleš
Černý Sup Hajnice
 50,0052221151,795629300,5440,0700,000000
347.Barva Otakar
Vítkov Jilemnice
 50,005616851,224121170,4140,1000,000000
348.Vlček Stanislav
Zifčák Úpice
 50,004816850,004221100,2400,0000,000000
349.Balcar Jan
P&R Radim
 50,005616846,153918190,4920,0500,000000
350.Semeráková Kateřina
Cukrárna Náchod C
 50,004814751,35371970,1900,0000,000000
351.Bernard Libor
Devills Dolní Bousov A
 50,005210547,83231180,3520,0900,000000
352.Seidel Tomáš
Medvědi Velký Třebešov
 50,00568447,832311120,5240,1700,001000
353.Trdlikát Libor
Lumírkovci Úpice
 50,00564255,569560,6700,0000,000000
354.Vít Jan
Lumírkovci Úpice B
 50,00564244,449420,2210,1100,000000
355.Valášek Martin
Černý Sup Starý Rokytník
 50,00602160,005300,0000,0000,000000
356.Holubcová Leona
GTA Sklípek Vrchlabí
 50,00562150,006310,1700,0000,000000
357.Brož Jan
Baník Žacléř B
 50,00522150,004210,2500,0000,000000
358.Mindžák Milan
Černý Sup Starý Rokytník
 48,0060251252,735529510,9380,1500,000100
359.Šmétka Jan
Piráti Paluba Dvůr Králové
 47,6256211047,065124420,8260,1210,020000
360.Hrnčiariková Radka
Elita Jičín
 47,6260211046,155224310,6070,1320,040000
361.Bachus Vladimír
P&R Radim
 47,375619950,004623370,8040,0900,000000
362.Marek Štěpán
HaFani Trutnov
 47,375219946,514320100,2320,0500,000000
363.Horký Tomáš
Podskaláci Úpice
 46,675215748,573517130,3700,0010,030000
364.Jakoubek Martin
Bar Zámeček Hostinné
 44,4456271242,866327200,3220,0300,000100
365.Maštalířský Matěj
Černý Sup Hajnice
 44,445218848,894522210,4730,0700,000000
366.Štefáček Jan
Černý Sup Starý Rokytník
 44,446018846,514320340,7950,1210,020000
367.Bedlivý Pavel
Podskaláci Úpice
 44,445218845,45442060,1410,0200,000000
368.Šlechtová Monika
Zifčák Úpice
 44,44489445,45221050,2300,0000,000000
369.Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
 43,755616744,194319310,7270,1610,021000
370.Štim Jan
Cukrárna Náchod B
 43,4852231044,235223120,2320,0400,000000
371.Kučera Petr
Republika Úpice
 42,8660281245,077132530,75130,1810,012000
372.Sádek Tomáš
GTA Sklípek Vrchlabí
 42,865621945,28532490,1700,0000,000000
373.Bogdan Michal
Cukrárna Náchod B
 42,865214642,423314100,3000,0000,000000
374.Polák Filip
Sklípek Vrchlabí
 42,865614640,00351470,2000,0000,000000
375.Šaman Radek
Piráti Paluba Dvůr Králové
 42,3156261145,596831380,56100,1500,000000
376.Bajan Tomáš
Lucky Darts Jičín
 41,6756241044,835826450,7830,0510,020000
377.Kejklíček Richard
Sabotage A23 Jičín
 41,6756241043,105825150,2610,0200,000000
378.Mencl Miloš 1988
Rafani Dvůr Králové
 41,675612546,15261230,1200,0000,000000
379.Vylíčil Ondřej
Sparta Úpice
 41,675612540,003012230,7740,1310,030000
380.Kupka David
Grand Jaroměř
 40,7460271145,596831110,1610,0100,000000
381.Šlik Petr
Prima Česká Skalice
 40,006020844,904922400,8240,0820,041000
382.Kozaňák Michal 1969
Tornádo Vlčice
 40,006015642,113816330,8760,1610,030000
383.Hubálovská Petra
Na pohodu Vítězná B
 40,005615639,39331350,1510,0300,000000
384.Kubišta Tomáš
Kumburk Nová Paka
 40,00525242,8614660,4330,2110,070000
385.Wolfová Lenka
Dřevěnka Broumov C
 39,135223946,776229150,2420,0300,000000
386.Virág Vincenc
Sabotage A23 Jičín
 38,4656261043,756428100,1620,0310,021000
387.Hofman Vladimír
Továrna Prosečné
 37,505624940,685924140,2440,0700,000000
388.Marek Dominik
GTA Sklípek Vrchlabí
 37,505616636,11361360,1700,0000,000000
389.Cejzlar Pavel
Žraloci Trutnov
 37,50528342,1119880,4230,1610,050000
390.Škrabák Michael
Baník Žacléř - vyloučeno
 37,50248340,00208140,7010,0510,050000
391.Renner Tadeáš
Továrna Prosečné
 37,50568338,1021820,1000,0000,000000
392.Velcová Martina
Lumírkovci Úpice B
 37,50568335,2917630,1800,0000,000000
393.Torák Jakub
Na pohodu Vítězná
 37,0456271040,006526230,3500,0000,001000
394.Vohnout Zdeněk
Elita Jičín
 35,7160281040,547430570,77160,2210,011000
395.Janáček Ondřej
Vo tečku Vítězná
 35,714814542,423314100,3000,0000,000000
396.Jirků Elen
Medvědi Velký Třebešov
 35,715614537,503212220,6940,1310,030000
397.Mannová Alena
Klikaři z Podskalky Úpice
 35,005220734,04471630,0600,0000,000000
398.Drahotská Terezie
Vo tečku Vítězná
 34,784823840,355723100,1820,0400,000100
399.Novotný David
Divočáci Nemyčeves
 33,335224841,825523160,2910,0200,000000
400.Kmínek Mariusz
Kumburk Nová Paka
 33,335215542,11381690,2410,0310,030000
401.Máslo Josef
Kobry od Soudku Arnultovice
 33,335612441,382912220,7630,1000,000000
402.Bartošová Martina
Sklípek Vrchlabí
 33,33566243,7516710,0600,0000,000000
403.Veselý Miroslav
Divočáci Nemyčeves
 30,435223740,98612570,1120,0300,000000
404.Šeda Zdeněk 2002
Kremlíci Josefov
 30,005220640,82492070,1410,0200,000000
405.Stárek Václav
Piráti Paluba Dvůr Králové
 30,005610337,50249120,5030,1300,000000
406.Kořínek Jan
P&R Radim
 30,005610334,7823890,3930,1310,040000
407.Nosek Roman
Baník Žacléř C
 30,005210333,3321730,1400,0020,100000
408.Tačík Jaromír
Devills Dolní Bousov B
 29,635627837,316725270,4020,0300,000000
409.Hegedüš Karel
Baník Žacléř C
 28,575221632,65491670,1410,0200,000000
410.Zaplatílek Michal
Pistolníci Dolní Kalná
 28,575614437,143513210,6030,0900,000000
411.Šmíd Roman
Sklípek Vrchlabí
 28,57567241,1817740,2410,0600,000000
412.Melichar David
Medvědi Velký Třebešov B
 28,57527238,8918760,3310,0600,000000
413.Zavadil Miroslav
Partyzánky z Chmelnice Úpice
 27,785218534,09441580,1820,0500,000000
414.Pletánek Zdenek
Elita Jičín B
 27,785618533,33421460,1410,0200,000000
415.Petrásek Jaroslav
Kremlíci Josefov
 27,275222632,73551860,1110,0200,000000
416.XXXPunčochář František
Puškvorec Velké Svatoňovice
 27,275611341,382912230,7920,0700,000000
417.Johánek Pavel
Nola Jilemnice
 27,275611340,003012220,7370,2310,031000
418.Záruba Jiří
Vítkov Jilemnice
 26,925626732,316521250,3840,0600,000000
419.Müller Petr
Nola Jilemnice
 26,325619534,784616380,8330,0700,000000
420.Rolcová Andrea
Sparta Úpice
 26,095623633,335719250,4420,0400,000000
421.Železová Jaroslava
Partyzánky z Chmelnice Úpice
 25,005220528,26461320,0400,0000,000000
422.Formanová Denisa
Medvědi Velký Třebešov C
 25,005616434,88431590,2110,0200,000000
423.Dvořáček Aleš
Sparta Úpice
 25,005616431,43351170,2040,1100,000000
424.Ciler Richard
U Kellerů Rudník
 25,005216426,323810110,2910,0300,000000
425.Illner Antonín
Lumírkovci Úpice B
 25,00568235,0020730,1500,0000,000000
426.Štěpán Petr
Orli Trutnov B
 25,00568226,3219520,1100,0000,000000
427.Hofman Jiří
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
 25,00604136,3611450,4510,0900,000000
428.Jiroušková Nela
Klikaři z Podskalky Úpice
 25,00524133,339300,0010,1100,000000
429.Krátký Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
 25,00564133,339310,1110,1100,000000
430.Skořepa David
Sabotage A23 Jičín
 25,00564133,339320,2210,1100,000000
431.Fiala Antonín
Kremlíci Josefov
 25,00524130,0010320,2000,0000,000000
432.Frimlová Pavla
Partyzánky z Chmelnice Úpice
 25,00524130,0010320,2000,0000,000000
433.Janczar Radek
Noví Koně Velká Jesenice
 25,00524130,0010300,0000,0000,000000
434.Semerák Tomáš
Cukrárna Náchod
 25,00564130,0010350,5000,0000,000000
435.Hloušek Martin
U Kellerů Rudník
 23,535217430,004012150,3800,0000,000000
436.Novák Jiří
Kobry od Soudku Arnultovice
 23,085613335,293412341,0060,1800,000000
437.Meixner Jiří
Prima Česká Skalice
 23,086013333,333010250,83100,3310,030000
438.Rada Petr 2001
Prima Česká Skalice B
 23,085613331,253210160,5010,0300,000000
439.Vlach David
Cukrárna Náchod B
 23,085213330,0030950,1700,0000,000000
440.Jirman Stanislav
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
 22,226027635,717025520,74120,1720,030000
441.Tomcsányi Aleš
Tornádo Vlčice
 22,226018433,334214410,9850,1200,000000
442.Bjelková Barbora
Rally bar Vrchlabí
 22,225618428,89451380,1800,0000,000000
443.Bíman Aleš
Lumírkovci Úpice
 22,22569237,50249170,7100,0000,000000
444.Šimon Pavol
Krakeni Dvůr Králové
 22,22569227,2722620,0900,0000,000000
445.Svoboda Alan
Nola Jilemnice
 22,22569226,32195100,5310,0500,000000
446.Urban Milan
Medvědi Velký Třebešov C
 21,055619426,67451230,0700,0000,000000
447.Jeník Tomáš
Krakeni Dvůr Králové
 20,005625534,38642220,0300,0000,000000
448.Dittmar Patrik
Elita Jičín
 20,006020433,335117470,9270,1400,001000
449.Hamplová Petra
Orli Trutnov B
 20,00565133,3312400,0000,0000,000000
450.Voborník Milan
Cukrárna Náchod B
 20,00525133,3312410,0800,0000,000000
451.Horká Iva
Klikaři z Podskalky Úpice
 20,00525130,7713400,0000,0000,000000
452.Poličanský Tomáš
Bar Zámeček Hostinné
 20,00565120,0010220,2000,0000,000000
453.Bartůněk Marek
Bar Zámeček Hostinné
 18,185611231,0329940,1400,0000,000000
454.Lánský Jiří
P&R Radim
 18,185611225,93277150,5630,1100,000000
455.Kostka Miloš
Kumburk Nová Paka
 16,675218322,50409170,4330,0800,000000
456.Grünthal Miroslav
Krakeni Dvůr Králové
 15,795619326,67451210,0200,0000,000000
457.Kordová Romana 1969
Klikaři z Podskalky Úpice
 14,29527125,0016450,3100,0000,000000
458.Gregůrek Michal
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
 14,29607120,0015320,1300,0000,000000
459.Beláň Tomáš
U Kellerů Rudník
 14,29527113,3315230,2000,0000,000000
460.Adámková Arleta
Orli Trutnov B
 13,335615227,03371010,0300,0000,000000
461.Hradilová Eliška
Prima Česká Skalice B
 13,045623328,575616180,3230,0500,000000
462.Dufková Kateřina 2001
Grizzly Chotěvice
 12,505616218,9237740,1100,0000,000000
463.Stiller Jaroslav
Dřevěnka Broumov
 11,765617218,9237780,2210,0300,000000
464.Weintrager Robert
Černý Sup Starý Rokytník B
 11,115627319,356212200,3220,0300,000000
465.Ježek Tomáš
Piráti od Vlčků Rtyně
 10,005610130,77268150,5840,1500,000000
466.Szelke Nikola
Podskaláci Úpice
 10,005210120,8324510,0400,0000,000000
467.Lád Ondřej
Rýbrcoul Trutnov - vyloučeno
 9,094411125,00287180,6410,0400,000000
468.Hofmanová Jitka
Prima Česká Skalice B
 9,095611116,00254110,4420,0800,000000
469.Hájek Šimon
Elita Jičín
 9,096011112,50243210,8810,0410,040000
470.Šír Robin
Orli Trutnov
 8,335612120,6929650,1710,0300,000000
471.Živná Jana
Baník Žacléř C
 7,695213116,6730520,0700,0000,000000
472.Žižka Miroslav
Piráti Paluba Dvůr Králové
 7,145614122,86358140,4020,0600,000000
473.Drahokoupilová Lenka
HaFani Trutnov
 7,145214112,9031430,1000,0000,000000
474.Rychetská Jana
Zifčák Úpice
 6,254816122,5040930,0800,0000,000000
475.Kubicová Ivana
Devills Dolní Bousov B
 5,885617120,00408140,3510,0300,000000
476.Steinerová Lenka
Dřevěnka Broumov B
 0,00528015,7919300,0010,0500,000000
477.Dufková Kateřina 1977
Grizzly Chotěvice
 0,00567012,5016200,0000,0000,000000
478.Kučera Matěj
Prima Česká Skalice B
 0,0056706,6715120,1320,1300,000000
479.Vokounová Simona
Orli Trutnov
 0,0056607,6913110,0820,1500,000000
480.Kropáčková Natálie
Medvědi Velký Třebešov C
 0,00565016,6712220,1700,0000,000000
481.Grof Tomáš
Grizzly Chotěvice
 0,0056509,0911100,0000,0000,000000
482.Štroblová Lucie
Grand Jaroměř
 0,0060509,0911100,0000,0000,000000
483.Skalský Milan
Nola Jilemnice
 0,0056500,0010030,3000,0000,000000
484.Udatný Milan
Zifčák Úpice
 0,00484027,2711320,1800,0000,000000
485.Šandor Miroslav
Divočáci Nemyčeves
 0,00524020,0010210,1000,0000,000000
486.Weidenthaler Jiří
Lucky Darts Jičín B
 0,00564020,0010240,4000,0000,000000
487.Hromádko Michal
HaFani Trutnov
 0,00524011,119120,2200,0000,000000
488.Ničpan Peter
Devills Dolní Bousov B
 0,00564011,119130,3300,0000,000000
489.Dufková Petra
Bar Zámeček Hostinné
 0,0056400,008000,0000,0000,000000
490.Jarkovský Robert
Medvědi Velký Třebešov C
 0,0056400,008000,0000,0000,000000
491.Kryl Jaroslav
JC/DC Jičín
 0,0052400,008010,1300,0000,000000
492.Macečková Hana
Podskaláci Úpice
 0,0052400,008020,2500,0000,000000
493.Kykal Jiří
Elita Jičín B
 0,00563025,008200,0000,0000,000000
494.Bartoš Jiří 1972
Sklípek Vrchlabí
 0,00562033,336200,0000,0000,000000
495.Starý Jindřich
Pistolníci Dolní Kalná
 0,00562033,336220,3300,0000,000000
496.Hegedüš Marek
Baník Žacléř B
 0,00522020,005130,6000,0000,000000
497.Horáková Alena
Orli Trutnov C
 0,00562020,005100,0000,0000,000000
498.Novák Zdeněk
GTA Sklípek Vrchlabí
 0,0056200,004010,2500,0000,000000
499.Stránský Daniel
Kobry od Soudku Arnultovice
 0,0056200,004030,7500,0000,000000
500.Svoboda Jakub
Cukrárna Náchod C
 0,00481033,333100,0000,0000,000000
501.Tomášů Martin
Devills Dolní Bousov A
 0,00521033,333120,6700,0000,000000
502.Vedmoch Pavel
Kobry od Soudku Arnultovice
 0,00561033,333131,0000,0000,000000
503.Adámek Aleš
Tornádo Vlčice
 0,0060100,002000,0000,0000,000000
504.Hanzl Jiří 1984
Bulls Velké Poříčí - vyloučeno
 0,008100,002000,0000,0000,000000
505.Klempíř Petr
Tornádo Vlčice
 0,0060100,002010,5000,0000,000000
506.Moravec Radek
Černý Sup Starý Rokytník B
 0,0056100,002000,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.1.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.1.2023 04:50:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement