Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Petera Ondřej
Prima Plus Česká Skalice
98,0 97,44 52 39 38 91,67 84 77 72 0,86 21 0,25 2 0,02 9 2 0 0
2. Ulrich Michal
Prima Plus Česká Skalice
93,1 82,22 52 45 37 73,79 103 76 160 1,55 48 0,47 4 0,04 11 1 0 0
3. Hamerský Vlastimil
Dřevěnka Broumov C
92,0 88,64 44 44 39 80,61 98 79 138 1,41 31 0,32 2 0,02 7 0 0 0
4. Král Jaroslav
Dangerous Rebels Jičín
86,9 87,50 44 40 35 80,22 91 73 114 1,25 15 0,16 3 0,03 5 1 0 0
5. Luštinec Daniel
Baník Žacléř
86,4 78,57 48 42 33 72,28 101 73 146 1,45 40 0,40 5 0,05 7 1 0 0
6. Svatý Martin
Kobry Trutnov
85,9 82,50 52 40 33 70,71 99 70 131 1,32 37 0,37 4 0,04 8 1 1 0
7. Vávra Jiří
Devills Dolní Bousov A
84,7 82,14 48 28 23 74,24 66 49 79 1,20 21 0,32 4 0,06 3 1 0 0
8. Hanzl Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
81,4 86,49 48 37 32 78,82 85 67 55 0,65 13 0,15 0 0,00 9 2 0 0
9. Hendrych Daniel
Dangerous Rebels Jičín
80,4 81,58 44 38 31 74,16 89 66 105 1,18 25 0,28 2 0,02 2 0 0 0
10. Svoboda Libor
Black Angels Trutnov
79,3 81,82 44 44 36 75,25 101 76 86 0,85 31 0,31 3 0,03 3 0 0 0
11. Havlas Josef
Pistolníci Dolní Kalná
77,8 75,00 44 24 18 63,33 60 38 84 1,40 18 0,30 1 0,02 1 3 0 0
12. Vacek Lukáš
Dřevěnka Broumov A
77,6 85,00 40 20 17 73,91 46 34 45 0,98 10 0,22 1 0,02 0 0 0 0
13. Tišler Matěj
Sokolíci Červený Kostelec
77,5 75,00 48 48 36 67,54 114 77 139 1,22 31 0,27 6 0,05 7 0 0 0
14. Rezek Petr
Prima Plus Česká Skalice
77,3 70,45 52 44 31 65,42 107 70 126 1,18 41 0,38 4 0,04 8 1 0 0
15. Černý Pavel
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
76,8 86,96 48 46 40 78,90 109 86 59 0,54 11 0,10 2 0,02 8 1 0 0
16. Mindžák Milan
Stará hora Horní Maršov
76,8 80,00 44 35 28 71,95 82 59 87 1,06 20 0,24 0 0,00 3 0 0 0
17. Kajzr Jan
Černý Sup Hajnice
75,8 83,33 44 42 35 74,00 100 74 96 0,96 15 0,15 3 0,03 2 0 0 0
18. Mikulka Martin
Pistolníci Dolní Kalná
75,2 79,07 44 43 34 71,72 99 71 86 0,87 31 0,31 1 0,01 0 0 0 0
19. Tichý Roman
U Kellerů Rudník
74,2 74,42 44 43 32 68,32 101 69 91 0,90 29 0,29 5 0,05 2 1 0 0
20. Hejna Luboš
Sparta Úpice
73,7 78,79 48 33 26 73,33 75 55 46 0,61 7 0,09 0 0,00 5 2 0 0
21. Kousal Zdeněk
Dřevěnka Broumov A
73,3 75,00 40 40 30 69,23 91 63 83 0,91 23 0,25 3 0,03 1 0 0 0
22. Dvořáček Jan
Prima Plus Česká Skalice
73,2 69,44 52 36 25 64,37 87 56 97 1,11 27 0,31 1 0,01 5 1 0 0
23. Hák Martin
Rally bar Vrchlabí A
73,0 86,84 48 38 33 78,41 88 69 35 0,40 10 0,11 1 0,01 2 0 0 0
24. Pech Roman
Dvoračka Trutnov
72,9 76,32 44 38 29 65,93 91 60 98 1,08 27 0,30 0 0,00 2 0 0 0
25. Köhler Milan
Cukrárna Náchod
71,7 77,27 44 44 34 67,59 108 73 118 1,09 23 0,21 1 0,01 1 0 0 0
26. Křapka Marek
Nola Vilémov
71,6 79,55 48 44 35 70,48 105 74 62 0,59 12 0,11 1 0,01 8 2 0 0
27. Petr Martin
Fekobe Pilníkov
71,2 65,00 48 40 26 62,24 98 61 122 1,24 28 0,29 3 0,03 4 1 0 0
28. Semerák Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
70,8 70,45 44 44 31 67,65 102 69 98 0,96 19 0,19 4 0,04 1 1 0 0
29. Korger Tomáš
Dřevěnka Broumov B
70,3 85,00 44 40 34 77,17 92 71 35 0,38 6 0,07 1 0,01 1 0 0 0
30. Šafář Jakub
Kobry Trutnov
70,1 60,00 52 30 18 61,11 72 44 75 1,04 21 0,29 2 0,03 7 1 0 0
31. Brovdi Jura
Vítkov Jilemnice
70,0 65,22 44 23 15 64,41 59 38 66 1,12 15 0,25 2 0,03 2 1 0 0
32. Doubek Petr
Nola Vilémov
69,7 86,21 48 29 25 72,22 72 52 33 0,46 5 0,07 0 0,00 6 0 0 0
33. Dočekal Hynek
Prima Plus Česká Skalice
69,3 68,75 52 48 33 61,67 120 74 144 1,20 33 0,28 0 0,00 3 1 0 0
34. Čihák Jaroslav
U Vlčků Rtyně
68,9 65,79 52 38 25 61,29 93 57 101 1,09 23 0,25 2 0,02 7 0 0 0
35. Částek Libor
Černý Sup Hajnice
68,6 74,42 44 43 32 66,97 109 73 103 0,94 23 0,21 2 0,02 1 0 0 0
36. Bašák Jiří
Černý Sup Starý Rokytník
68,6 61,54 48 26 16 62,07 58 36 76 1,31 13 0,22 0 0,00 1 0 0 0
37. Ženatý Petr
JC/DC Jičín
68,5 77,27 44 44 34 71,84 103 74 54 0,52 8 0,08 0 0,00 5 1 0 0
38. Mach Martin
Sklípek Vrchlabí
68,1 74,07 44 27 20 64,18 67 43 56 0,84 16 0,24 3 0,04 1 0 0 0
39. Dufka Martin
Kobry Trutnov
68,1 67,31 52 52 35 60,63 127 77 127 1,00 33 0,26 6 0,05 6 0 0 0
40. Fait Jaromír
Lucky darts Jičín B
67,7 63,64 44 44 28 63,55 107 68 130 1,21 20 0,19 2 0,02 3 0 0 0
41. Beneš Karel
Lelci z Kramolny
67,2 73,81 48 42 31 67,33 101 68 61 0,60 11 0,11 1 0,01 9 0 0 0
42. Unger Lukáš
Sokolíci Červený Kostelec
66,9 59,09 48 44 26 56,76 111 63 147 1,32 39 0,35 3 0,03 3 0 0 0
43. Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
66,6 63,83 52 47 30 60,34 116 70 114 0,98 34 0,29 1 0,01 5 1 0 0
44. Jurik Martin
Černý Sup Starý Rokytník
66,0 61,70 48 47 29 58,77 114 67 125 1,10 27 0,24 5 0,04 3 1 0 0
45. Patočka Pavel
Kumburk Nová Paka
65,8 67,74 44 31 21 60,26 78 47 77 0,99 15 0,19 4 0,05 1 1 0 0
46. Košťál Robert
Fekobe Pilníkov
65,8 61,90 48 42 26 59,79 97 58 85 0,88 29 0,30 5 0,05 0 1 0 0
47. Vincenc Lukáš
Republika Úpice
65,8 61,22 52 49 30 56,78 118 67 123 1,04 31 0,26 6 0,05 1 3 0 0
48. Felcman Jiří
Cukrárna Náchod
65,6 68,18 44 44 30 61,54 104 64 98 0,94 22 0,21 2 0,02 1 0 0 0
49. Hrušovský Pavel
Devills Dolní Bousov A
65,3 65,00 48 40 26 62,38 101 63 106 1,05 19 0,19 5 0,05 1 0 0 0
50. Zumr Petr
Dvoračka Trutnov
65,2 69,05 44 42 29 63,73 102 65 91 0,89 15 0,15 4 0,04 1 0 0 0
51. Havlíček Petr
P&R Radim
65,0 69,70 44 33 23 65,00 80 52 66 0,83 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
52. Hemek Oldřich
P&R Radim
64,5 69,77 44 43 30 60,19 103 62 81 0,79 24 0,23 5 0,05 0 0 0 0
53. Horáček Josef
Štíři od Soudku Arnultovice
64,3 58,14 44 43 25 57,43 101 58 117 1,16 21 0,21 3 0,03 2 1 0 0
54. Šimanovský Miroslav
Grizzly Chotěvice
64,0 76,19 40 21 16 71,11 45 32 13 0,29 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
55. Horčička Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
63,6 75,00 44 44 33 66,35 104 69 51 0,49 5 0,05 0 0,00 3 0 1 0
56. Jirásek René
Cukrárna Náchod
63,5 61,36 44 44 27 60,95 105 64 109 1,04 11 0,10 5 0,05 3 0 0 0
57. Chráska Dalibor
Darts Brothers Červený Kostelec
63,0 64,86 44 37 24 60,47 86 52 80 0,93 15 0,17 0 0,00 1 0 0 0
58. Kánský Břetislav
Dřevěnka Broumov A
62,9 67,86 40 28 19 62,12 66 41 59 0,89 6 0,09 2 0,03 0 0 0 0
59. Holeščák Milan
Dřevěnka Broumov A
62,9 62,50 40 32 20 60,53 76 46 70 0,92 16 0,21 2 0,03 0 0 0 0
60. Vlk Martin
U Vlčků Rtyně
62,9 59,62 52 52 31 54,55 132 72 149 1,13 38 0,29 4 0,03 4 0 0 0
61. Hofman Martin
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
62,5 74,19 48 31 23 67,61 71 48 18 0,25 5 0,07 1 0,01 3 0 0 0
62. Jirman Stanislav
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
62,4 75,68 48 37 28 68,89 90 62 34 0,38 7 0,08 0 0,00 2 0 0 0
63. Rada Petr
Sparta Úpice
62,4 69,05 48 42 29 66,32 95 63 38 0,40 7 0,07 1 0,01 3 1 0 0
64. Chaloupka David
Grizzly Chotěvice
62,3 74,29 40 35 26 66,67 84 56 37 0,44 6 0,07 0 0,00 3 0 0 0
65. Procházka František
Republika Úpice
62,2 70,00 52 30 21 61,64 73 45 50 0,68 8 0,11 0 0,00 4 0 0 0
66. Vohnout Zdeněk
Dangerous Rebels Jičín
62,2 61,54 44 26 16 59,38 64 38 64 1,00 16 0,25 0 0,00 0 0 0 0
67. Lejsek David
JC/DC Jičín
61,9 75,00 44 44 33 67,29 107 72 41 0,38 9 0,08 0 0,00 3 0 0 0
68. Kabrna Jan
Devills Dolní Bousov B
60,8 69,05 44 42 29 59,80 102 61 76 0,75 13 0,13 2 0,02 1 0 0 0
69. Hrnčíř Marcel
Černý Sup Starý Rokytník B
60,2 70,00 44 40 28 65,96 94 62 36 0,38 2 0,02 0 0,00 5 0 0 0
70. Bajan Tomáš
Lucky Darts Jičín
60,2 60,98 52 41 25 57,84 102 59 94 0,92 16 0,16 2 0,02 3 0 0 0
71. Hrnčiariková Radka
Dangerous Rebels Jičín
60,1 66,67 44 36 24 60,67 89 54 72 0,81 11 0,12 1 0,01 0 0 0 0
72. Dittmar Patrik
Sabotage A23 Jičín
59,8 62,50 44 24 15 59,65 57 34 51 0,89 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
73. Vítek Miloš
Sokolíci Červený Kostelec
59,8 56,25 48 48 27 55,65 115 64 122 1,06 25 0,22 1 0,01 1 0 0 0
74. Komárková Eliška
Prima Snílci Česká Skalice
59,5 74,07 40 27 20 66,15 65 43 22 0,34 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
75. Bubaň Pavel
Sklípek Vrchlabí
59,5 62,50 44 32 20 58,02 81 47 69 0,85 15 0,19 0 0,00 2 0 0 0
76. Ježek Tomáš
Piráti od Vlčků Rtyně
59,3 62,75 52 51 32 58,54 123 72 97 0,79 23 0,19 1 0,01 0 0 0 0
77. Hampl Matěj
HaFani Trutnov
59,0 71,88 40 32 23 66,23 77 51 23 0,30 2 0,03 1 0,01 2 0 0 0
78. Schwertner Jiří
Partyzánky z Chmelnice Úpice
58,9 69,57 44 23 16 64,81 54 35 12 0,22 2 0,04 1 0,02 3 0 0 0
79. Skořepová Eva
Rally bar Vrchlabí A
58,8 72,09 48 43 31 63,89 108 69 38 0,35 2 0,02 1 0,01 7 0 0 0
80. Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
58,6 62,16 48 37 23 55,79 95 53 94 0,99 15 0,16 1 0,01 1 0 0 0
81. Philipp Miroslav
Modrý Vlci Trutnov
58,5 68,18 48 44 30 63,46 104 66 40 0,38 7 0,07 2 0,02 2 0 0 0
82. Štiller Karel
Podskaláci Úpice
58,5 65,85 48 41 27 61,05 95 58 46 0,48 4 0,04 1 0,01 5 0 0 0
83. Síbr David
Rally bar Vrchlabí A
58,4 73,53 48 34 25 64,63 82 53 24 0,29 2 0,02 1 0,01 2 0 0 0
84. Maroušek Pavel
Vodníci z Cukrárny Náchod
58,3 63,64 44 44 28 61,17 103 63 44 0,43 11 0,11 1 0,01 3 1 0 0
85. Pullmann Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
58,1 63,27 52 49 31 57,85 121 70 92 0,76 22 0,18 0 0,00 0 0 0 0
86. Kuřátko Pavel
Vodníci z Cukrárny Náchod
57,9 65,91 44 44 29 61,90 105 65 51 0,49 9 0,09 1 0,01 2 0 0 0
87. Poláček David
Klikaři z Podskalky Úpice
57,7 65,38 40 26 17 65,57 61 40 23 0,38 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
88. Kopp Milan
Štíři od Soudku Arnultovice
57,7 61,76 44 34 21 57,47 87 50 69 0,79 13 0,15 2 0,02 1 0 0 0
89. Formanová Monika
Medvědi Velký Třebešov B
57,6 68,75 44 32 22 67,57 74 50 22 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Kachlík Jaroslav
Vandalové Malé Svatoňovice
57,4 71,43 44 35 25 64,37 87 56 26 0,30 3 0,03 0 0,00 1 1 0 0
91. Pavlíček Jaroslav
Noví Koně Velká Jesenice
57,2 71,88 40 32 23 66,22 74 49 15 0,20 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
92. Rýdlo Jiří
Kremlíci Josefov
57,2 68,57 48 35 24 62,22 90 56 37 0,41 7 0,08 0 0,00 4 0 0 0
93. Kropáček Roman
Lucky darts Jičín B
57,0 56,82 44 44 25 56,07 107 60 100 0,93 16 0,15 1 0,01 0 0 0 0
94. Oborník Ladislav
Lucky darts Jičín B
56,9 60,71 44 28 17 55,71 70 39 50 0,71 14 0,20 2 0,03 0 0 0 0
95. Ulrich Pavel
Kumburk Nová Paka
56,5 65,38 44 26 17 57,58 66 38 42 0,64 8 0,12 2 0,03 0 0 0 0
96. Dvořáček Josef
Bulls Velké Poříčí
56,4 68,09 48 47 32 62,16 111 69 43 0,39 3 0,03 0 0,00 2 0 0 0
97. Hencl Petr
Modrý Vlci Trutnov
56,3 67,50 48 40 27 61,86 97 60 35 0,36 7 0,07 0 0,00 2 0 0 0
98. Hájek Tomáš
P&R Radim
55,9 55,81 44 43 24 57,94 107 62 94 0,88 10 0,09 2 0,02 0 0 0 0
99. Mach Miloš
Republika Úpice
55,9 48,57 52 35 17 50,00 90 45 96 1,07 24 0,27 1 0,01 3 0 0 0
100. Šilar David
Baník Žacléř
55,7 50,00 48 46 23 53,04 115 61 123 1,07 20 0,17 1 0,01 2 0 0 0
101. Doležel Petr
Kremlíci Josefov
55,5 65,12 48 43 28 60,00 105 63 39 0,37 5 0,05 1 0,01 3 1 0 0
102. Udatný Milan
Zifčák Úpice
55,4 66,67 48 30 20 62,50 72 45 24 0,33 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
103. Mann Josef
Klikaři z Podskalky Úpice
55,1 67,74 40 31 21 62,67 75 47 23 0,31 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
104. Šíl Pavel
Dvoráci Dvůr Králové
54,8 65,00 44 40 26 60,82 97 59 35 0,36 6 0,06 0 0,00 2 0 0 0
105. Pluháček Jiří
Cukrárna Náchod B
54,5 64,29 44 28 18 60,00 65 39 25 0,38 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
106. Hanuš Jaroslav
Baník Žacléř
54,4 51,06 48 47 24 51,24 121 62 107 0,88 29 0,24 1 0,01 3 0 0 0
107. Prokop Vladimír
U Vlčků Rtyně
54,3 44,90 52 49 22 46,40 125 58 140 1,12 32 0,26 5 0,04 4 0 0 0
108. Tvrdý Jiří
Nola Vilémov
54,1 64,29 48 28 18 61,76 68 42 30 0,44 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
109. Skořepa David
Sabotage A23 Jičín
54,0 52,27 44 44 23 52,43 103 54 83 0,81 16 0,16 2 0,02 1 0 0 0
110. Kobr Petr
Nola Vilémov
53,7 65,63 48 32 21 60,26 78 47 21 0,27 2 0,03 0 0,00 3 0 0 0
111. Štefl Dominik
Černý Sup Starý Rokytník
53,6 48,65 48 37 18 48,96 96 47 97 1,01 25 0,26 1 0,01 1 0 0 0
112. Škývara Vladimír
Cukrárna Náchod
53,5 54,55 44 44 24 53,64 110 59 80 0,73 19 0,17 1 0,01 1 0 0 0
113. Hegedüš Marek
Baník Žacléř B
53,2 62,07 48 29 18 60,29 68 41 25 0,37 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
114. Statník Martin
Loco Trutnov
53,2 57,89 40 38 22 55,21 96 53 52 0,54 15 0,16 2 0,02 1 0 0 0
115. Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
53,1 53,06 52 49 26 50,39 127 64 100 0,79 26 0,20 4 0,03 2 0 0 0
116. Bartůněk Marek 1969
Bar Zámeček Hostinné
53,0 68,18 44 22 15 59,26 54 32 13 0,24 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
117. Prokop René
Puškvorec Velké Svatoňovice
53,0 60,00 48 25 15 55,00 60 33 40 0,67 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
118. Vladyka Petr 1979
Orli Trutnov
52,9 62,50 48 24 15 57,63 59 34 25 0,42 2 0,03 0 0,00 2 0 0 0
119. Souček Jakub
Republika Úpice
52,9 48,39 52 31 15 48,61 72 35 71 0,99 13 0,18 0 0,00 1 0 0 0
120. Plíšek Jakub
Prima Česká Skalice
52,8 55,81 44 43 24 53,27 107 57 84 0,79 8 0,07 0 0,00 3 0 0 0
121. Vaniš Petr
Rýbrcoul Trutnov
52,6 65,00 44 40 26 58,06 93 54 21 0,23 4 0,04 0 0,00 2 0 0 0
122. Pavlista Zdeněk
Prima Snílci Česká Skalice
52,6 64,71 40 34 22 60,71 84 51 21 0,25 4 0,05 0 0,00 1 0 0 0
123. Vasko Petr
Je to marný Hostinné
52,5 66,67 48 48 32 60,34 116 70 29 0,25 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
124. Erban Jiří
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
52,5 65,00 20 20 13 60,42 48 29 14 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
125. Kocian Rudolf
Rýbrcoul Trutnov
52,2 64,10 44 39 25 58,24 91 53 23 0,25 4 0,04 0 0,00 1 0 0 0
126. Parasič Josef
U Kellerů Rudník
52,2 53,66 44 41 22 49,50 101 50 87 0,86 13 0,13 2 0,02 1 0 0 0
127. Hofmanová Jitka
Prima Snílci Česká Skalice
51,6 60,87 40 23 14 58,18 55 32 20 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
128. Šimůnek Pavel
Rally bar Vrchlabí B
51,5 58,70 48 46 27 58,18 110 64 37 0,34 7 0,06 1 0,01 1 0 0 0
129. Otruba Michal
Dangerous Rebels Jičín
51,5 55,56 44 36 20 52,81 89 47 67 0,75 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
130. Stárek Václav
Výletní hospůdka Kocléřov
51,4 57,45 48 47 27 56,64 113 64 43 0,38 5 0,04 1 0,01 4 0 0 0
131. Hlaváček Josef
Lions Jičín
51,3 59,09 44 44 26 55,96 109 61 42 0,39 9 0,08 0 0,00 3 0 0 0
132. Fronc Jaroslav
Baník Žacléř C
51,2 59,09 44 44 26 57,41 108 62 46 0,43 4 0,04 1 0,01 1 0 0 0
133. Hromádko Leoš
Žraloci Trutnov
51,1 63,83 48 47 30 59,32 118 70 28 0,24 6 0,05 1 0,01 0 0 0 0
134. Horyl Miloš
Devills Dolní Bousov A
51,0 55,00 48 40 22 53,33 105 56 75 0,71 11 0,10 0 0,00 1 0 0 0
135. Šlik Petr
Puškvorec Velké Svatoňovice
50,9 50,00 48 38 19 52,13 94 49 68 0,72 13 0,14 2 0,02 0 0 0 0
136. Kozaňák Michal
Fekobe Pilníkov
50,7 48,94 48 47 23 49,15 118 58 91 0,77 22 0,19 4 0,03 0 0 0 0
137. Melichar David
Medvědi Velký Třebešov
50,6 57,69 44 26 15 53,13 64 34 40 0,63 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
138. Janáček Ondřej
Výletní hospůdka Kocléřov
50,5 58,54 48 41 24 56,57 99 56 33 0,33 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
139. Hampl Milan
Černý Sup Hajnice
50,5 52,27 44 44 23 49,53 107 53 80 0,75 17 0,16 0 0,00 0 0 0 0
140. Mrkvička Radek
Je to marný Hostinné
50,4 64,71 48 34 22 54,76 84 46 25 0,30 5 0,06 0 0,00 1 0 0 0
141. Věchet Petr
Černý Sup Starý Rokytník B
50,4 56,67 44 30 17 55,71 70 39 31 0,44 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
142. Kavan Jiří
U Vlčků Rtyně
50,4 50,00 52 36 18 49,48 97 48 82 0,85 19 0,20 1 0,01 0 0 0 0
143. Škrabák Michael
Černý Sup Starý Rokytník
50,4 42,11 48 38 16 45,83 96 44 104 1,08 15 0,16 2 0,02 1 1 0 0
144. Zahálka Lukáš
Prima Česká Skalice
50,3 51,52 44 33 17 46,75 77 36 53 0,69 16 0,21 1 0,01 0 0 0 0
145. Kalenský Stanislav
Pistolníci Dolní Kalná
50,3 47,62 44 42 20 49,04 104 51 76 0,73 23 0,22 2 0,02 0 0 0 0
146. Scholz Martin
Zifčák Úpice
50,1 61,29 48 31 19 56,41 78 44 26 0,33 4 0,05 0 0,00 1 0 0 0
147. Vít Josef
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
50,0 57,14 48 28 16 57,81 64 37 21 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
148. Slavík Oldřich
Devills Dolní Bousov B
49,4 51,28 44 39 20 48,94 94 46 71 0,76 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
149. Bartoš Stanislav
Dřevěnka Broumov B
49,3 60,00 44 40 24 56,52 92 52 24 0,26 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
150. Pacholík Bohumír
Sklípek Vrchlabí
49,3 51,72 44 29 15 50,00 68 34 52 0,76 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
151. Kubec Václav
Black Angels Trutnov
49,3 50,00 44 24 12 52,54 59 31 39 0,66 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
152. Lankaš David
Medvědi Velký Třebešov B
49,2 59,38 44 32 19 57,14 77 44 18 0,23 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
153. Matějka Petr
Modrý Vlci Trutnov
49,0 60,71 48 28 17 57,97 69 40 15 0,22 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
154. Dufka Stanislav
Rýbrcoul Trutnov
49,0 60,53 44 38 23 58,51 94 55 13 0,14 2 0,02 0 0,00 2 0 0 0
155. Sobolík Jiří
Sparta Úpice
49,0 57,69 48 26 15 52,38 63 33 20 0,32 4 0,06 1 0,02 2 0 0 0
156. Pařízek Jan
Lelci z Kramolny
48,9 55,56 48 36 20 56,63 83 47 21 0,25 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
157. Šmétka Jan
Loco Trutnov
48,7 50,00 40 24 12 50,00 60 30 43 0,72 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
158. Antonín Patrik
Rafani Dvůr Králové
48,6 55,56 48 36 20 55,56 90 50 37 0,41 1 0,01 0 0,00 2 0 0 0
159. Zítková Iveta
Dřevěnka Broumov C
48,6 47,22 44 36 17 47,44 78 37 57 0,73 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
160. Šitina Ondřej
Noví Koně Velká Jesenice
48,5 57,14 40 21 12 58,33 48 28 7 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
161. Oswald David
Prima Česká Skalice
48,5 53,57 44 28 15 52,11 71 37 44 0,62 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
162. Halmo Zbyněk
Kumburk Nová Paka
48,5 50,00 44 34 17 50,00 80 40 45 0,56 10 0,13 0 0,00 1 0 0 0
163. Novotný Luděk
Divočáci Nemyčeves
48,4 57,45 48 47 27 53,04 115 61 39 0,34 3 0,03 2 0,02 1 1 0 0
164. Svatoš Josef
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
48,4 55,32 48 47 26 54,24 118 64 43 0,36 7 0,06 0 0,00 3 0 0 0
165. Romančák Jiří
Divočáci Nemyčeves
48,0 58,33 48 24 14 51,79 56 29 16 0,29 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
166. Petrus Karel
Lumírkovci Úpice
48,0 44,74 44 38 17 47,78 90 43 67 0,74 12 0,13 1 0,01 1 0 0 0
167. Mikulka Jiří
Pistolníci Dolní Kalná
47,9 45,83 44 24 11 48,39 62 30 43 0,69 12 0,19 1 0,02 0 0 0 0
168. Hospodka Jakub
HaFani Trutnov
47,8 60,71 40 28 17 57,97 69 40 9 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
169. Vít Jan
Lumírkovci Úpice B
47,6 56,10 48 41 23 55,10 98 54 27 0,28 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
170. Kašpárek Jiří
Prima Česká Skalice
47,5 48,15 44 27 13 47,83 69 33 46 0,67 10 0,14 2 0,03 0 0 0 0
171. Bauer Jaromír
Černý Sup Starý Rokytník B
47,3 57,69 44 26 15 53,23 62 33 15 0,24 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
172. Koudelka Lukáš
P&R Radim
47,2 47,83 44 23 11 48,28 58 28 41 0,71 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
173. Dvořáček Aleš
Sparta Úpice
47,0 60,71 48 28 17 55,07 69 38 13 0,19 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
174. Meixner Jiří
Prima Česká Skalice
47,0 43,24 44 37 16 46,24 93 43 77 0,83 15 0,16 1 0,01 0 0 0 0
175. Chládek Martin
Medvědi Velký Třebešov B
46,9 54,76 44 42 23 52,00 100 52 24 0,24 5 0,05 2 0,02 2 0 0 0
176. Klimeš Jan
Bulls Velké Poříčí
46,8 55,32 48 47 26 54,95 111 61 30 0,27 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
177. Kluz Martin
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
46,8 55,00 44 40 22 54,81 104 57 32 0,31 4 0,04 0 0,00 2 0 0 0
178. Medlík Vladimír
U Kellerů Rudník
46,7 43,24 44 37 16 48,31 89 43 64 0,72 9 0,10 1 0,01 1 0 0 0
179. Kejzlar Pavel
Klikaři z Podskalky Úpice
46,6 58,82 40 34 20 55,29 85 47 15 0,18 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
180. Regner David
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
46,2 53,85 48 39 21 54,84 93 51 22 0,24 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
181. Hofman Jaroslav
Loco Trutnov
46,1 43,75 40 32 14 48,68 76 37 51 0,67 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
182. Štefan David
Bar Zámeček Hostinné
45,9 58,33 44 36 21 55,43 92 51 16 0,17 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
183. Novák Jiří
U Soudku Arnultovice
45,8 41,67 52 36 15 42,22 90 38 71 0,79 23 0,26 0 0,00 0 0 0 0
184. Plašil Lubomír
Žraloci Trutnov
45,5 48,65 48 37 18 52,33 86 45 27 0,31 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
185. Novotný Jiří
Sklípek Vrchlabí
45,4 43,18 44 44 19 43,27 104 45 94 0,90 5 0,05 2 0,02 1 0 0 0
186. Skalský Milan
Nola Vilémov
45,3 54,84 48 31 17 50,68 73 37 17 0,23 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
187. Mohr Vladimír
Sklípek Vrchlabí
45,2 45,71 44 35 16 45,12 82 37 51 0,62 10 0,12 1 0,01 0 0 0 0
188. Vyskočil Pavel
Lelci z Kramolny
45,1 50,00 48 32 16 48,65 74 36 30 0,41 2 0,03 0 0,00 2 0 0 0
189. Knap Petr
Medvědi Velký Třebešov
45,1 43,33 44 30 13 49,32 73 36 42 0,58 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
190. Šeda Zdeněk 1967
Kremlíci Josefov
45,0 52,78 48 36 19 53,49 86 46 22 0,26 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
191. Goldmann Martin
Baník Žacléř C
44,9 56,52 44 23 13 54,39 57 31 10 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Andrš Ladislav
Dřevěnka Broumov A
44,9 43,59 40 39 17 46,81 94 44 67 0,71 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
193. Kárász Josef
Orli Trutnov
44,8 51,28 48 39 20 50,54 93 47 22 0,24 3 0,03 2 0,02 2 0 0 0
194. Erban Miroslav
Štíři od Soudku Arnultovice
44,8 39,02 44 41 16 42,71 96 41 80 0,83 9 0,09 5 0,05 0 0 0 0
195. Turčík Michal
Stará hora Horní Maršov
44,7 52,17 44 23 12 49,15 59 29 27 0,46 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
196. Šimočko Štefan
Black Angels Trutnov
44,7 44,83 44 29 13 48,65 74 36 39 0,53 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
197. Cejzlar Pavel
Žraloci Trutnov
44,6 53,13 48 32 17 52,50 80 42 18 0,23 1 0,01 0 0,00 2 0 0 0
198. Horvát Libor
Noví Koně Velká Jesenice
44,4 55,56 40 36 20 52,22 90 47 18 0,20 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
199. Maštalířský Petr
Černý Sup Hajnice
44,3 42,86 44 42 18 46,08 102 47 61 0,60 10 0,10 2 0,02 1 0 0 0
200. Stejskal Pavel
Devills Dolní Bousov A
44,1 39,53 48 43 17 47,79 113 54 74 0,65 14 0,12 1 0,01 1 0 0 0
201. Punčochář František
Vandalové Malé Svatoňovice
43,9 47,50 44 40 19 47,96 98 47 48 0,49 3 0,03 0 0,00 2 0 0 0
202. Janku Jiří
Lumírkovci Úpice
43,9 46,88 44 32 15 45,00 80 36 50 0,63 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
203. Kadrmas Josef
Podskaláci Úpice
43,8 55,56 48 27 15 50,77 65 33 13 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
204. Syrový Jaroslav
Cukrárna Náchod C
43,7 51,85 44 27 14 52,24 67 35 12 0,18 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
205. Kresan Břetislav
Orli Trutnov
43,6 51,61 48 31 16 51,32 76 39 18 0,24 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
206. Šulitka Adam
Zifčák Úpice
43,5 51,22 48 41 21 51,49 101 52 24 0,24 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
207. Tomcsányi Aleš
Dvoračka Trutnov
43,4 45,45 44 33 15 44,71 85 38 54 0,64 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
208. Vlček Jiří
U Vlčků Rtyně
43,2 36,36 52 33 12 37,84 74 28 64 0,86 10 0,14 4 0,05 0 0 0 0
209. Fendrych Stanislav
Fekobe Pilníkov
43,2 31,43 48 35 11 40,91 88 36 81 0,92 14 0,16 2 0,02 2 0 0 0
210. Krupičková Jana
JC/DC Jičín
43,1 50,00 44 44 22 50,48 105 53 30 0,29 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
211. Špetla Petr
Dvoračka Trutnov
43,1 43,48 44 23 10 44,83 58 26 31 0,53 8 0,14 1 0,02 0 0 0 0
212. Lorenc David
Zifčák Úpice
43,0 51,16 48 43 22 50,47 107 54 26 0,24 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
213. Rodr Jiří
Orli Trutnov
42,4 51,72 48 29 15 51,32 76 39 18 0,24 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
214. Puš Josef
Rally bar Vrchlabí B
42,4 47,37 48 38 18 49,47 95 47 34 0,36 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
215. Pirkl Filip
Dřevěnka Broumov C
42,4 44,83 44 29 13 42,25 71 30 52 0,73 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
216. Bjelka Milan
U Soudku Arnultovice
42,3 28,00 52 50 14 34,71 121 42 129 1,07 30 0,25 1 0,01 3 0 0 0
217. Flégl Petr
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
42,2 48,57 44 35 17 48,84 86 42 26 0,30 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
218. Kučera Bedřich
Dřevěnka Broumov B
42,1 47,50 44 40 19 48,35 91 44 24 0,26 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
219. Goldmannová Anna
Klikaři z Podskalky Úpice
41,7 50,00 40 22 11 50,00 54 27 11 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
220. Macek Petr
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
41,7 45,65 48 46 21 48,70 115 56 38 0,33 5 0,04 0 0,00 1 0 0 0
221. Belák Milan
Lelci z Kramolny
41,7 44,83 48 29 13 50,00 70 35 22 0,31 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
222. Vanický Jiří
Medvědi Velký Třebešov B
41,6 50,00 44 38 19 49,46 93 46 17 0,18 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
223. Kousalová Saša
Dřevěnka Broumov C
41,6 40,63 44 32 13 44,30 79 35 47 0,59 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
224. Nývlt Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
41,5 38,46 52 52 20 44,53 128 57 79 0,62 10 0,08 1 0,01 1 0 0 0
225. Kocianová Pavlína
Rýbrcoul Trutnov
41,4 50,00 44 34 17 49,41 85 42 19 0,22 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
226. Černá Marcela
Baník Žacléř C
41,3 50,00 44 38 19 49,46 93 46 19 0,20 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
227. Kopecký Jiří
Cukrárna Náchod B
41,2 50,00 44 36 18 48,31 89 43 22 0,25 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
228. Trdlikát Libor
Lumírkovci Úpice
41,1 45,45 44 22 10 46,43 56 26 28 0,50 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
229. Pfohl Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
40,9 37,21 48 43 16 39,62 106 42 72 0,68 17 0,16 2 0,02 0 0 0 0
230. Hejzlar Petr
Lelci z Kramolny
40,7 48,39 48 31 15 46,67 75 35 21 0,28 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
231. Raková Renáta
Vandalové Malé Svatoňovice
40,6 47,22 44 36 17 48,31 89 43 18 0,20 1 0,01 1 0,01 1 0 0 0
232. Böhm Jan
U Soudku Arnultovice
40,5 47,06 52 34 16 47,50 80 38 22 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Pošepný Oldřich
Vítkov Jilemnice
40,5 38,89 44 36 14 40,24 82 33 48 0,59 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
234. Drahotská Terezie
HaFani Trutnov
40,4 50,00 40 22 11 50,00 56 28 7 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
235. Cyrankowski Pavel
Výletní hospůdka Kocléřov
40,3 50,00 48 48 24 47,90 119 57 25 0,21 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
236. Svoboda Štěpán
Je to marný Hostinné
40,3 43,33 48 30 13 46,67 75 35 24 0,32 4 0,05 0 0,00 1 0 0 0
237. Píč Jakub
Bulls Velké Poříčí
40,3 42,55 48 47 20 47,01 117 55 36 0,31 8 0,07 0 0,00 1 0 0 0
238. Müller Antonín
Bar Zámeček Hostinné
40,1 48,39 44 31 15 46,67 75 35 19 0,25 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
239. Izák Milan
Medvědi Velký Třebešov
40,1 38,24 44 34 13 40,74 81 33 55 0,68 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
240. Kopecký Petr
Žraloci Trutnov
40,0 44,12 48 34 15 46,43 84 39 30 0,36 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
241. Nývlt Jan
Medvědi Velký Třebešov
39,8 37,50 44 40 15 41,24 97 40 53 0,55 14 0,14 0 0,00 0 0 0 0
242. Stonner Petr
Dřevěnka Broumov B
39,4 44,74 44 38 17 47,37 95 45 23 0,24 0 0,00 1 0,01 1 0 0 0
243. Šaman Radek
Rafani Dvůr Králové
39,3 43,75 48 32 14 48,24 85 41 23 0,27 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
244. Ducháčová Renáta
Partyzánky z Chmelnice Úpice
38,9 45,95 44 37 17 45,98 87 40 19 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Potoček Jan
Vandalové Malé Svatoňovice
38,7 45,71 44 35 16 47,06 85 40 17 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Hilčík Petr
Rafani Dvůr Králové
38,7 43,48 48 46 20 46,09 115 53 30 0,26 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
247. Rafael Ladislav
Cukrárna Náchod B
38,5 45,45 44 22 10 47,27 55 26 8 0,15 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
248. Vokřál Pavel
Black Angels Trutnov
38,5 32,43 44 37 12 40,66 91 37 59 0,65 7 0,08 0 0,00 0 1 0 0
249. Kábrt Michal
Vodníci z Cukrárny Náchod
38,4 40,91 44 44 18 45,79 107 49 34 0,32 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
250. Blažek Daniel
Grizzly Chotěvice
38,2 44,12 40 34 15 46,34 82 38 12 0,15 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
251. Pirkl Marian
Dřevěnka Broumov C
38,1 34,48 44 29 10 39,13 69 27 44 0,64 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
252. Rudolf Jiří
Divočáci Nemyčeves
38,0 45,45 48 44 20 44,34 106 47 28 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
37,8 29,79 52 47 14 37,82 119 45 90 0,76 17 0,14 1 0,01 0 0 0 0
254. Prouza Jiří 1964
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
37,7 43,75 20 16 7 48,84 43 21 8 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Nanáčik Martin
Devills Dolní Bousov B
37,6 30,77 44 39 12 36,56 93 34 65 0,70 5 0,05 3 0,03 3 0 0 0
256. Vlček Stanislav
Zifčák Úpice
37,5 42,31 48 26 11 46,15 65 30 15 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
257. Lád Ondřej
Loco Trutnov
37,5 35,71 40 28 10 40,30 67 27 36 0,54 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
258. Gross Jiří
Cukrárna Náchod B
37,4 44,19 44 43 19 44,55 101 45 12 0,12 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
259. Starý Jindřich
Štíři od Soudku Arnultovice
37,3 37,04 44 27 10 40,00 70 28 41 0,59 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
260. Geťko Jiří
Cukrárna Náchod B
37,2 44,44 44 27 12 44,93 69 31 12 0,17 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
261. Hanzl Jiří 1984
Bulls Velké Poříčí
37,2 42,55 48 47 20 45,61 114 52 20 0,18 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
262. Vlačiha Michal
Lions Jičín
37,0 40,74 44 27 11 44,78 67 30 19 0,28 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
263. Šandová Eva
Sparta Úpice
37,0 40,00 48 25 10 45,90 61 28 11 0,18 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
264. Hrtús Michal
Sabotage A23 Jičín
37,0 31,82 44 44 14 38,18 110 42 79 0,72 10 0,09 0 0,00 0 0 0 0
265. Koderič Jakub
Grizzly Chotěvice
36,9 38,46 40 26 10 45,31 64 29 17 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
266. Tupcová Renata
Cukrárna Náchod C
36,7 43,90 44 41 18 45,54 101 46 15 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Bedlivý Pavel
Republika Úpice
36,7 29,63 52 27 8 37,31 67 25 45 0,67 7 0,10 2 0,03 0 0 0 0
268. Kuneš Radomír
Stará hora Horní Maršov
36,6 25,00 44 28 7 39,44 71 28 45 0,63 7 0,10 0 0,00 1 1 0 0
269. Vaněk Petr
Darts Brothers Červený Kostelec
36,5 34,78 44 23 8 37,04 54 20 37 0,69 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
270. Kobrle Jaromír
Kumburk Nová Paka
36,3 30,56 44 36 11 40,66 91 37 52 0,57 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
271. Ljubechko Oleksandr
Lumírkovci Úpice B
36,2 41,18 48 34 14 40,48 84 34 24 0,29 2 0,02 0 0,00 2 0 0 0
272. Krouželová Viola
Partyzánky z Chmelnice Úpice
36,0 45,83 44 24 11 43,10 58 25 7 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Horn Jan
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
36,0 45,45 20 11 5 40,00 25 10 3 0,12 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
274. Toman Martin
Rally bar Vrchlabí B
36,0 39,02 48 41 16 41,00 100 41 35 0,35 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
275. Machek Jaroslav
Je to marný Hostinné
36,0 38,10 48 42 16 40,00 100 40 36 0,36 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
276. Varga Josef
Stará hora Horní Maršov
36,0 34,29 44 35 12 38,10 84 32 52 0,62 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
277. Stránský Daniel
U Soudku Arnultovice
35,8 25,00 52 48 12 35,54 121 43 94 0,78 15 0,12 2 0,02 1 0 0 0
278. Bartůněk Marek 1992
Bar Zámeček Hostinné
35,7 39,29 44 28 11 43,48 69 30 11 0,16 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
279. Hek Michal
U Soudku Arnultovice
35,6 29,79 52 47 14 33,64 110 37 82 0,75 12 0,11 1 0,01 0 0 0 0
280. Cejzlarová Jitka
Black Angels Trutnov
35,5 31,03 44 29 9 39,44 71 28 33 0,46 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
281. Krátký Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
35,4 30,56 44 36 11 39,56 91 36 43 0,47 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
282. Hegedüš Karel
Baník Žacléř B
34,7 37,21 48 43 16 40,18 112 45 32 0,29 8 0,07 0 0,00 1 0 0 0
283. Mlejnek Miloslav
Lucky darts Jičín B
34,6 34,15 44 41 14 38,24 102 39 48 0,47 4 0,04 0 0,00 1 0 0 0
284. Ruml Jan
Rýbrcoul Trutnov
34,5 36,00 44 25 9 41,67 60 25 13 0,22 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
285. Skořepa Jan
Rally bar Vrchlabí A
34,0 36,11 48 36 13 40,91 88 36 22 0,25 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
286. Jína Radek
JC/DC Jičín
33,7 37,50 44 32 12 39,73 73 29 13 0,18 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
287. Starý Miroslav
HaFani Trutnov
33,6 37,04 40 27 10 40,91 66 27 15 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
288. Stach Pavel
Lumírkovci Úpice
33,6 31,82 44 22 7 39,29 56 22 25 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
289. Kabrna Vladimír
Devills Dolní Bousov B
33,6 30,30 44 33 10 35,80 81 29 47 0,58 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
290. Hampl Petr
HaFani Trutnov
33,0 38,10 40 21 8 40,74 54 22 10 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
291. Hofman Jiří
Sokolíci Červený Kostelec
32,7 23,33 48 30 7 26,87 67 18 61 0,91 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
292. Hudec Ivan
Baník Žacléř C
32,5 33,33 44 42 14 39,18 97 38 16 0,16 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
293. Klempíř Petr
Dvoračka Trutnov
32,4 25,93 44 27 7 35,71 70 25 49 0,70 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
294. Mervart Martin
Orli Trutnov
32,2 33,33 48 24 8 37,93 58 22 15 0,26 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
295. Sekerka Jakub
U Kellerů Rudník
31,8 23,81 44 42 10 35,24 105 37 57 0,54 8 0,08 2 0,02 0 0 0 0
296. Přívratský Jan
Lumírkovci Úpice
31,7 26,09 44 23 6 36,67 60 22 30 0,50 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
297. Bezstarosti Ondřej
Rafani Dvůr Králové
31,3 36,11 48 36 13 37,21 86 32 18 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Šantora Jakub
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
30,5 28,57 44 42 12 37,62 101 38 26 0,26 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
299. Markl David
Dvoráci Dvůr Králové
30,2 30,56 44 36 11 35,23 88 31 31 0,35 0 0,00 1 0,01 0 0 0 0
300. Selinger Michal
Vandalové Malé Svatoňovice
29,4 33,33 44 27 9 35,94 64 23 10 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Veselý Miroslav
Divočáci Nemyčeves
29,2 28,57 48 28 8 38,67 75 29 11 0,15 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
302. Kučera Matěj
Prima Snílci Česká Skalice
29,1 30,00 40 30 9 37,84 74 28 10 0,14 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
303. Kostka Miloš
Kumburk Nová Paka
28,8 23,08 44 26 6 30,77 65 20 31 0,48 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
304. Semeráková Kateřina
Cukrárna Náchod C
28,0 29,17 44 24 7 35,71 56 20 6 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
305. Bernat Roman
Lions Jičín
27,9 29,55 44 44 13 34,58 107 37 20 0,19 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
306. Prokopcová Martina
Grizzly Chotěvice
27,6 30,00 40 20 6 32,61 46 15 8 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
307. Syřiště Miroslav
Lions Jičín
27,4 28,95 44 38 11 34,41 93 32 12 0,13 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
308. Štim Jan
Vodníci z Cukrárny Náchod
27,3 30,00 44 30 9 34,25 73 25 11 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Nguyen Marek
Baník Žacléř B
27,1 29,17 48 48 14 34,19 117 40 15 0,13 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
310. Červenka Tomáš
Nola Vilémov
27,0 28,57 48 28 8 31,75 63 20 8 0,13 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
311. Lamka Josef
Cukrárna Náchod C
26,4 27,50 44 40 11 34,02 97 33 12 0,12 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
312. Šandor Miroslav
Divočáci Nemyčeves
25,5 25,93 48 27 7 30,65 62 19 10 0,16 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
313. Ságner Luděk
Kremlíci Josefov
25,4 27,59 48 29 8 31,43 70 22 12 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Prouzová Zdenka
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
25,0 20,00 20 15 3 36,84 38 14 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Kohlíček Ludvík
Kobry Trutnov
24,7 12,90 52 31 4 23,29 73 17 41 0,56 13 0,18 0 0,00 0 0 0 0
316. Brovdi Ivan
Vítkov Jilemnice
24,6 18,18 44 33 6 25,64 78 20 46 0,59 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
317. Hudecová Michaela
Baník Žacléř C
24,4 24,14 44 29 7 32,86 70 23 5 0,07 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
318. Mrštný František
Loco Trutnov
24,2 19,23 40 26 5 25,81 62 16 27 0,44 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
319. Šeda Zdeněk 2002
Kremlíci Josefov
24,1 24,14 48 29 7 30,43 69 21 12 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Švorc Martin
Dvoráci Dvůr Králové
24,0 25,00 44 44 11 30,56 108 33 15 0,14 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
321. Demuth Petr
Stará hora Horní Maršov
23,9 20,00 44 25 5 26,79 56 15 18 0,32 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
322. Prouza Jiří 1995
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
22,6 20,00 20 10 2 30,43 23 7 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Vlach Jan
Cukrárna Náchod C
22,4 22,86 44 35 8 28,92 83 24 8 0,10 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
324. Záruba Jiří
Vítkov Jilemnice
22,4 14,63 44 41 6 27,72 101 28 42 0,42 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
325. Pošepný David
Vítkov Jilemnice
20,5 12,50 44 24 3 23,21 56 13 25 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
326. Mílová Alena
Partyzánky z Chmelnice Úpice
20,2 18,92 44 37 7 26,97 89 24 7 0,08 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
327. Langr Aleš
Sokolíci Červený Kostelec
19,8 10,34 48 29 3 15,63 64 10 48 0,75 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
328. Velcová Martina
Lumírkovci Úpice B
19,3 16,00 48 25 4 27,87 61 17 5 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Benák Michal
Lumírkovci Úpice
19,2 14,29 44 28 4 21,31 61 13 19 0,31 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
330. Ježek Radek
Dvoráci Dvůr Králové
18,5 15,38 44 39 6 25,00 92 23 13 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Illner Antonín
Lumírkovci Úpice B
15,5 14,29 48 28 4 20,31 64 13 4 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
332. Wajsar Michal
Piráti od Vlčků Rtyně
13,0 7,41 52 27 2 14,75 61 9 14 0,23 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
333. Uxová Karolína
Baník Žacléř B
5,5 0,00 48 27 0 10,00 60 6 3 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Görner Vít
Baník Žacléř B
  100,00 48 4 4 80,00 10 8 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Hejna Jaromír
Vodníci z Cukrárny Náchod
  100,00 44 3 3 75,00 8 6 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
336. Venclák David
Devills Dolní Bousov B
  100,00 44 2 2 80,00 5 4 7 1,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
337. Botek Jan
U Soudku Arnultovice
  100,00 52 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Valášek Martin
Černý Sup Starý Rokytník
  85,71 48 7 6 72,22 18 13 17 0,94 5 0,28 1 0,06 1 0 0 0
339. Horyl Tomáš
Devills Dolní Bousov A
  85,71 48 7 6 66,67 18 12 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
340. Hylmar Miloš
U Kellerů Rudník
  80,00 44 10 8 64,29 28 18 21 0,75 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
341. Hrdlička Zdeněk
Orli Trutnov
  77,27 48 22 17 67,31 52 35 8 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Forman Miloš
Podskaláci Úpice
  75,00 48 20 15 67,35 49 33 14 0,29 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
343. Gregůrek Michal
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  75,00 48 16 12 68,42 38 26 14 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
344. Farská Jana
HaFani Trutnov
  75,00 40 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Jirků Vojtěch
Prima Česká Skalice
  75,00 44 4 3 70,00 10 7 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
346. Nanáčik Václav
Devills Dolní Bousov B
  75,00 44 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Slabý Tomáš
Noví Koně Velká Jesenice
  68,42 40 19 13 59,18 49 29 9 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
348. Harcuba Václav
Kobry Trutnov
  68,18 52 22 15 62,26 53 33 55 1,04 18 0,34 1 0,02 3 1 0 0
349. Špaček Miroslav
Medvědi Velký Třebešov B
  66,67 44 6 4 62,50 16 10 4 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
350. Kmínek Mariusz
Kumburk Nová Paka
  66,67 44 6 4 61,54 13 8 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Hruška Martin
Žraloci Trutnov
  63,64 48 22 14 57,14 56 32 17 0,30 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
352. Havelka Vlastimil
Divočáci Nemyčeves
  63,64 48 11 7 59,26 27 16 9 0,33 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
353. Kosař Petr
Modrý Vlci Trutnov
  62,50 48 8 5 58,82 17 10 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Špála Václav
Devills Dolní Bousov B
  61,54 44 13 8 54,84 31 17 24 0,77 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
355. Kubišta Tomáš
Kumburk Nová Paka
  61,54 44 13 8 54,55 33 18 28 0,85 5 0,15 2 0,06 0 0 0 0
356. Macečková Hana
Podskaláci Úpice
  61,11 48 18 11 54,35 46 25 14 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
357. Novotný Petr
Výletní hospůdka Kocléřov
  60,00 48 20 12 56,25 48 27 4 0,08 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
358. Bílek Pavel
Orli Trutnov
  58,82 48 17 10 58,97 39 23 9 0,23 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
359. Plodková Kateřina
Prima Snílci Česká Skalice
  58,33 40 12 7 55,56 27 15 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Müller Petr
Štíři od Soudku Arnultovice
  55,00 44 20 11 50,91 55 28 48 0,87 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
361. Rücker Miloš
Baník Žacléř B
  55,00 48 20 11 48,94 47 23 16 0,34 4 0,09 2 0,04 3 0 0 0
362. Holík Tomáš
Rally bar Vrchlabí A
  54,55 48 11 6 59,26 27 16 10 0,37 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
363. Miščuk Ladislav
Lumírkovci Úpice
  54,55 44 11 6 50,00 26 13 17 0,65 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
364. Martinek Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
  53,33 44 15 8 54,29 35 19 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Chmelík Jan
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
  53,33 48 15 8 50,00 32 16 4 0,13 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
366. Jelínek Jan
Bar Zámeček Hostinné
  52,94 44 17 9 57,14 42 24 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Kormaňák Jan
Rafani Dvůr Králové
  52,94 48 17 9 56,41 39 22 6 0,15 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
368. Mužík Michal
P&R Radim
  52,63 44 19 10 52,08 48 25 30 0,63 3 0,06 1 0,02 1 0 0 0
369. Kubeček Leoš
Sokolíci Červený Kostelec
  52,17 48 23 12 49,12 57 28 53 0,93 13 0,23 2 0,04 0 0 0 0
370. Vaněk Pavel
Prima Plus Česká Skalice
  50,00 52 20 10 53,19 47 25 53 1,13 14 0,30 1 0,02 1 0 0 0
371. Křivánek Jan
Je to marný Hostinné
  50,00 48 20 10 48,94 47 23 20 0,43 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
372. Petřík Radko
Výletní hospůdka Kocléřov
  50,00 48 12 6 50,00 30 15 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
373. Mencl Miloš
Rafani Dvůr Králové
  50,00 48 10 5 52,17 23 12 3 0,13 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
374. Jarkovská Natálie
Medvědi Velký Třebešov B
  50,00 44 10 5 52,00 25 13 4 0,16 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
375. Formanová Denisa
Medvědi Velký Třebešov B
  50,00 44 8 4 57,89 19 11 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
376. Sedláček Milan
Lions Jičín
  50,00 44 8 4 50,00 18 9 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Ježek Vojtěch
P&R Radim
  50,00 44 8 4 47,62 21 10 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
378. Kubečková Martina
Sokolíci Červený Kostelec
  50,00 48 6 3 46,67 15 7 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
379. Šimek Lukáš
Darts Brothers Červený Kostelec
  50,00 44 4 2 60,00 10 6 13 1,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Kynych Tomáš
Kumburk Nová Paka
  50,00 44 4 2 54,55 11 6 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Stejskal Petr
Sabotage A23 Jičín
  50,00 44 4 2 50,00 8 4 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
382. Svoboda Jakub
Vodníci z Cukrárny Náchod
  50,00 44 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Kotrbatý Petr
Stará hora Horní Maršov
  47,37 44 19 9 44,90 49 22 33 0,67 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
384. Vejnar Milan
Rally bar Vrchlabí B
  47,06 48 17 8 45,71 35 16 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Vojtíšek Jakub
Sabotage A23 Jičín
  47,06 44 17 8 44,74 38 17 18 0,47 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
386. Jirků Elen
Medvědi Velký Třebešov
  46,67 44 15 7 52,63 38 20 12 0,32 4 0,11 1 0,03 1 0 0 0
387. Kozák Matěj
HaFani Trutnov
  46,67 40 15 7 48,57 35 17 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Wiesner Jiří
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  46,67 48 15 7 45,95 37 17 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
389. Váňa Jiří
Rally bar Vrchlabí A
  45,45 48 22 10 50,00 56 28 12 0,21 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
390. Janeček Bohumír
Noví Koně Velká Jesenice
  45,45 40 11 5 50,00 24 12 13 0,54 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
391. Hudrlík Jiří
Stará hora Horní Maršov
  45,45 44 11 5 48,00 25 12 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Rouče Josef
Lucky darts Jičín B
  45,45 44 11 5 46,88 32 15 20 0,63 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
393. Zárubová Blanka
Vítkov Jilemnice
  45,45 44 11 5 41,67 24 10 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Torák Ivan
Výletní hospůdka Kocléřov
  45,00 48 20 9 48,94 47 23 18 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
395. Polák Miroslav
Baník Žacléř
  45,00 48 20 9 42,86 49 21 43 0,88 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
396. Adam Jiří
Republika Úpice
  44,44 52 18 8 45,65 46 21 44 0,96 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
397. Kunce Petr
HaFani Trutnov
  44,44 40 9 4 48,00 25 12 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Danielková Lenka
Medvědi Velký Třebešov
  44,44 44 9 4 45,45 22 10 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Dvořáková Šárka
Lucky Darts Jičín
  44,44 52 9 4 45,45 22 10 20 0,91 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
400. Radvanovský Michal
Darts Brothers Červený Kostelec
  42,86 44 21 9 45,83 48 22 33 0,69 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
401. Weintrager Robert
Černý Sup Starý Rokytník B
  42,86 44 21 9 42,55 47 20 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Hloušek Jaroslav
Sparta Úpice
  42,86 48 7 3 50,00 18 9 6 0,33 0 0,00 1 0,06 3 0 0 0
403. Kuřík Vít
Pistolníci Dolní Kalná
  42,86 44 7 3 38,89 18 7 12 0,67 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
404. Štěpán Petr
Modrý Vlci Trutnov
  41,67 48 12 5 48,15 27 13 6 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
405. Šíl Radek
Dvoráci Dvůr Králové
  41,18 44 17 7 45,45 44 20 14 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Černý Jaroslav
Podskaláci Úpice
  40,91 48 22 9 42,31 52 22 14 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Petrásek Jaroslav
Kremlíci Josefov
  40,00 48 20 8 39,58 48 19 5 0,10 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
408. Krtička Pavel
Cukrárna Náchod B
  40,00 44 10 4 43,48 23 10 7 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Neškera Antonín
Bar Zámeček Hostinné
  40,00 44 5 2 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Srnka Martin
Podskaláci Úpice
  40,00 48 5 2 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Kořínek Jan
P&R Radim
  40,00 44 5 2 33,33 12 4 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Chudjak Josef
Noví Koně Velká Jesenice
  38,89 40 18 7 40,91 44 18 8 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
413. Plašilová Miroslava
Žraloci Trutnov
  38,46 48 13 5 43,33 30 13 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Vrabec Lukáš
Prima Snílci Česká Skalice
  38,46 40 13 5 37,50 32 12 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Uhříček Břetislav
Baník Žacléř
  37,50 48 16 6 39,47 38 15 24 0,63 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
416. Havel Daniel
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
  37,50 48 16 6 38,46 39 15 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
417. Lieser Jiří
Prima Plus Česká Skalice
  37,50 52 8 3 42,86 21 9 22 1,05 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
418. Věchet Jiří
Fekobe Pilníkov
  37,50 48 8 3 42,11 19 8 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Jarkovský Robert
Medvědi Velký Třebešov B
  37,50 44 8 3 41,18 17 7 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Syrovátka Jakub
Sabotage A23 Jičín
  37,50 44 8 3 40,00 20 8 6 0,30 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
421. Horká Alena
Klikaři z Podskalky Úpice
  35,29 40 17 6 41,86 43 18 6 0,14 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
422. Kučera Petr
Republika Úpice
  34,78 52 23 8 39,29 56 22 41 0,73 12 0,21 1 0,02 0 0 0 0
423. Szelke Oskar
Podskaláci Úpice
  33,33 48 18 6 44,68 47 21 8 0,17 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
424. Kynčl Jakub
Modrý Vlci Trutnov
  33,33 48 18 6 40,00 45 18 7 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
425. Moronga Jiří
Dřevěnka Broumov B
  33,33 44 18 6 39,53 43 17 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Cerman Josef
Rally bar Vrchlabí B
  33,33 48 15 5 36,84 38 14 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Homza Jaroslav
Je to marný Hostinné
  33,33 48 12 4 41,94 31 13 10 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
428. Škrabalová Kateřina
Sparta Úpice
  33,33 48 12 4 36,67 30 11 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Horká Iva
Klikaři z Podskalky Úpice
  33,33 40 9 3 34,78 23 8 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Bednář Marek
Loco Trutnov
  33,33 40 6 2 40,00 15 6 11 0,73 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
431. Vylíčil Ondřej
Sparta Úpice
  33,33 48 6 2 35,71 14 5 3 0,21 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
432. Manšingerová Barbora
Vandalové Malé Svatoňovice
  33,33 44 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Hloušek Martin
U Kellerů Rudník
  33,33 44 3 1 37,50 8 3 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
434. Jarošová Jitka
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  33,33 44 3 1 28,57 7 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Dopita Marek
Lelci z Kramolny
  31,82 48 22 7 35,85 53 19 14 0,26 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
436. Rakus Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
  31,58 48 19 6 37,78 45 17 48 1,07 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
437. Zaplatílek Michal
Pistolníci Dolní Kalná
  31,58 44 19 6 35,56 45 16 20 0,44 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
438. Horvát Josef
Noví Koně Velká Jesenice
  31,25 40 16 5 36,84 38 14 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Janík František
Baník Žacléř
  31,25 48 16 5 33,33 39 13 30 0,77 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
440. Gregůrková Alena
Republika Úpice
  30,00 52 10 3 38,46 26 10 29 1,12 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
441. Novotný Jaroslav
Modrý Vlci Trutnov
  30,00 48 10 3 36,00 25 9 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Neumann Luboš
Puškvorec Velké Svatoňovice
  30,00 48 10 3 31,82 22 7 12 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Kavčak Pavel
Rally bar Vrchlabí B
  29,41 48 17 5 37,78 45 17 9 0,20 0 0,00 1 0,02 2 0 0 0
444. Hanzl Jiří 1980
Sabotage A23 Jičín
  28,57 44 14 4 37,84 37 14 21 0,57 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
445. Prouza Antonín
Podskaláci Úpice
  28,57 48 14 4 33,33 33 11 6 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
446. Šlechtová Monika
Zifčák Úpice
  27,27 48 11 3 39,29 28 11 4 0,14 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
447. Ondráček Jan
Fekobe Pilníkov
  26,67 48 15 4 33,33 36 12 32 0,89 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
448. Adam Lukáš
Prima Snílci Česká Skalice
  26,32 40 19 5 32,61 46 15 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Hudec Luboš
Sabotage A23 Jičín
  25,00 44 20 5 29,79 47 14 25 0,53 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
450. Tomášů Martin
Devills Dolní Bousov A
  25,00 48 20 5 29,17 48 14 35 0,73 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
451. Szelke Nikola
Podskaláci Úpice
  25,00 48 8 2 26,32 19 5 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Pavlech Adam
Žraloci Trutnov
  25,00 48 4 1 41,67 12 5 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
453. Jurčík Jaroslav
Výletní hospůdka Kocléřov
  25,00 48 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Mentlik Jan
Klikaři z Podskalky Úpice
  25,00 40 4 1 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Kordová Romana 1969
Klikaři z Podskalky Úpice
  25,00 40 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Sejkorová Irena
Klikaři z Podskalky Úpice
  25,00 40 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Vaníček Radim
JC/DC Jičín
  25,00 44 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Cimbál Pavel
Lucky Darts Jičín
  25,00 52 4 1 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
459. Hubálovská Petra
Rafani Dvůr Králové
  25,00 48 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Meixnerová Aneta
Prima Česká Skalice
  25,00 44 4 1 22,22 9 2 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
461. Šubrt Ivo
Modrý Vlci Trutnov
  25,00 48 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Wenzelová Klára
Lumírkovci Úpice B
  23,81 48 21 5 31,37 51 16 8 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Rolcová Andrea
Sparta Úpice
  23,08 48 13 3 34,38 32 11 5 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
464. Kuřík Matěj
Pistolníci Dolní Kalná
  23,08 44 13 3 33,33 30 10 16 0,53 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
465. Vladyka Petr 1952
Orli Trutnov
  23,08 48 13 3 26,67 30 8 10 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Kučerová Iva
Lumírkovci Úpice B
  22,22 48 18 4 28,57 42 12 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Kučera Jan
Lumírkovci Úpice B
  21,43 48 14 3 29,41 34 10 4 0,12 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
468. Seidel Lukáš
Medvědi Velký Třebešov
  20,00 44 20 4 26,09 46 12 16 0,35 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
469. Čiháková Gabriela
Piráti od Vlčků Rtyně
  20,00 52 15 3 21,21 33 7 12 0,36 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
470. Šedivý Milan
Puškvorec Velké Svatoňovice
  20,00 48 10 2 23,81 21 5 11 0,52 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
471. Marel Jiří
Zifčák Úpice
  20,00 48 10 2 22,73 22 5 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
472. Přibylová Petra
Cukrárna Náchod B
  20,00 44 10 2 22,73 22 5 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Horák Karel
Orli Trutnov
  20,00 48 5 1 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Eliášová Petra
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  19,05 44 21 4 21,28 47 10 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Schmidtová Kateřina
Lumírkovci Úpice B
  18,18 48 11 2 30,77 26 8 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Šimon Pavol
Rafani Dvůr Králové
  18,18 48 11 2 28,57 28 8 7 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Knap Martin
Puškvorec Velké Svatoňovice
  18,18 48 11 2 24,00 25 6 6 0,24 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
478. Minařík Jiří
Dvoračka Trutnov
  18,18 44 11 2 16,67 24 4 10 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
479. Šantora Petr
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  16,67 44 18 3 27,91 43 12 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Prokopcová Irena
Grizzly Chotěvice
  16,67 40 18 3 25,00 44 11 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Špatenka Ladislav
Rally bar Vrchlabí B
  16,67 48 12 2 30,00 30 9 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
482. Skalický Marek
Je to marný Hostinné
  16,67 48 6 1 31,25 16 5 2 0,13 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
483. Grof Tomáš
Grizzly Chotěvice
  16,67 40 6 1 26,67 15 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Karásek Ondřej
Rally bar Vrchlabí B
  16,67 48 6 1 23,08 13 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Wolfová Lenka
Dřevěnka Broumov C
  16,67 44 6 1 21,43 14 3 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
486. Bernard Libor
Devills Dolní Bousov A
  14,29 48 14 2 23,53 34 8 7 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Vitko Pavel
Noví Koně Velká Jesenice
  14,29 40 7 1 27,78 18 5 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Vlačiha Roman
Lions Jičín
  13,33 44 15 2 22,86 35 8 8 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Máslo Josef
U Soudku Arnultovice
  12,50 52 16 2 23,08 39 9 23 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
490. Dubová Renáta
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  12,50 44 16 2 19,44 36 7 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Papež Jan
JC/DC Jičín
  12,50 44 8 1 31,82 22 7 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Železová Jaroslava
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
  12,50 20 8 1 26,32 19 5 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Svoboda Zdeněk
Vodníci z Cukrárny Náchod
  12,50 44 8 1 25,00 20 5 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Dvořáček Jaroslav
Rally bar Vrchlabí A
  12,50 48 8 1 22,22 18 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Hanuš Ondřej
Darts Brothers Červený Kostelec
  12,50 44 8 1 22,22 18 4 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Rosi Marek
Baník Žacléř B
  11,76 48 17 2 22,50 40 9 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
497. Dufková Petra
Bar Zámeček Hostinné
  11,11 44 9 1 27,27 22 6 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Vašulín Václav
Cukrárna Náchod C
  11,11 44 9 1 22,73 22 5 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Uhříčková Lenka
Black Angels Trutnov
  11,11 44 9 1 20,00 20 4 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
500. Mlejnek Eduard
Lucky Darts Jičín
  10,00 52 10 1 25,00 24 6 10 0,42 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
501. Veselá Soňa
Divočáci Nemyčeves
  9,09 48 11 1 16,67 24 4 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Pecka Zdeněk
Piráti od Vlčků Rtyně
  7,14 52 14 1 18,75 32 6 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
503. Sequensová Petra
Modrý Vlci Trutnov
  6,25 48 16 1 21,05 38 8 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
504. Kriváková Jana
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  5,56 44 18 1 16,67 42 7 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Vedmoch Pavel
Kobry Trutnov
  4,17 52 24 1 11,32 53 6 25 0,47 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
506. Houštěk Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  0,00 48 10 0 16,67 24 4 2 0,08 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
507. Bartoš Jiří
Sklípek Vrchlabí
  0,00 44 8 0 20,00 20 4 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
508. Kordová Romana 1995
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 40 8 0 20,00 20 4 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Gondek Jan
Lucky darts Jičín B
  0,00 44 8 0 11,11 18 2 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Renner Tadeáš
Štíři od Soudku Arnultovice
  0,00 44 8 0 11,11 18 2 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
511. Pošepná Hana
Vítkov Jilemnice
  0,00 44 8 0 0,00 16 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Ládová Danuše
Loco Trutnov
  0,00 40 6 0 0,00 12 0 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Košťálová Eva
Fekobe Pilníkov
  0,00 48 5 0 16,67 12 2 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Téra Marek
Černý Sup Hajnice
  0,00 44 5 0 0,00 10 0 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Svobodová Andrea
Black Angels Trutnov
  0,00 44 4 0 27,27 11 3 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Šturmová Adéla
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  0,00 44 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Kokoška Radek
Štíři od Soudku Arnultovice
  0,00 44 3 0 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
518. Nový Luděk
Žraloci Trutnov
  0,00 48 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Máslová Iva
Darts Brothers Červený Kostelec
  0,00 44 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Adámek Aleš
Dvoračka Trutnov
  0,00 44 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Jarošová Lucie
Bar Zámeček Hostinné
  0,00 44 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Lánský Jiří
P&R Radim
  0,00 44 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Paterová Lucie
Prima Snílci Česká Skalice
  0,00 40 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Podroužek Jiří
HaFani Trutnov
  0,00 40 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Pružinec René
U Soudku Arnultovice
  0,00 52 2 0 0,00 4 0 0 0,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
526. Šantorová Lada
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  0,00 44 2 0 0,00 4 0 0 0,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
527. Vondráček Aleš
Medvědi Velký Třebešov
  0,00 44 2 0 0,00 4 0 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
528. Bartošová Martina
Sklípek Vrchlabí
  0,00 44 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Kejklíček Richard
Sabotage A23 Jičín
  0,00 44 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Čihák Martin
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
  0,00 48 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Goldmann Petr
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Havlík Josef
Vodníci z Cukrárny Náchod
  0,00 44 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Hromádko Libor
Kobry Trutnov
  0,00 52 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Zelená Dagmar
Dřevěnka Broumov A
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2019 07:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.1.2019 07:31:50