Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Petera Ondřej
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
123,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 12 1,50 2 0,25 1 0,13 3 0 0 0
2. Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
112,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 7 1,75 2 0,50 0 0,00 0 0 0 0
3. Havlas Josef
Pistolníci Dolní Kalná
110,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 4 1,00 3 0,75 0 0,00 0 0 0 0
4. Jurík Martin
Černý Sup Starý Rokytník
108,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 13 1,44 5 0,56 1 0,11 1 0 0 0
5. Škrabák Michael
Orli Trutnov
104,4 100,00 4 4 4 88,89 9 8 14 1,56 4 0,44 0 0,00 1 0 0 0
6. Unger Lukáš
Sokolíci Červený Kostelec
104,3 100,00 4 3 3 85,71 7 6 8 1,14 2 0,29 2 0,29 1 0 0 0
7. Tomcsányi Aleš
Tornádo Trutnov
103,3 100,00 4 3 3 100,00 6 6 9 1,50 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
8. Košťál Robert
Fekobe Pilníkov
100,0 100,00 4 4 4 88,89 9 8 12 1,33 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
9. Ženatý Petr
JC/DC Jičín
100,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 6 0,60 1 0,10 2 0 0 0
10. Zumr Petr
Tornádo Trutnov
100,0 100,00 4 3 3 100,00 6 6 6 1,00 0 0,00 1 0,17 0 0 0 0
11. Doležel Petr
Kremlíci Josefov
96,7 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 1 0,11 0 0,00 2 0 0 0
12. Bjelka Milan
Kobry od Soudku Arnultovice
95,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 12 1,33 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
13. Vlk Martin
Sokolíci Červený Kostelec
93,8 100,00 4 3 3 75,00 8 6 10 1,25 5 0,63 0 0,00 1 0 0 0
14. Mindžák Milan
Černý Sup Starý Rokytník
93,3 100,00 4 4 4 88,89 9 8 10 1,11 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
15. Kajzr Jan
Černý Sup Hajnice
92,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
16. Záruba Martin
Vítkov Jilemnice
91,7 100,00 4 3 3 100,00 6 6 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
17. Rýdlo Jiří
Kremlíci Josefov
91,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
18. Petr Martin
Tornádo Trutnov
90,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 18 1,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
19. Vávra Jiří
Devills Dolní Bousov A
90,0 100,00 4 3 3 85,71 7 6 8 1,14 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
20. Rakus Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
90,0 75,00 4 4 3 77,78 9 7 14 1,56 0 0,00 1 0,11 2 0 0 0
21. Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
90,0 75,00 4 4 3 77,78 9 7 11 1,22 5 0,56 0 0,00 1 0 0 0
22. Chaloupka David
Grizzly Chotěvice
87,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 3 0,33 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
23. Šimanovský Miroslav
Grizzly Chotěvice
87,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Černý Pavel
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
87,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 13 1,30 1 0,10 0 0,00 1 0 0 0
25. Štefl Dominik
Černý Sup Starý Rokytník
86,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 14 1,56 3 0,33 1 0,11 1 0 0 0
26. Lieser Jiří
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
86,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 5 0,50 0 0,00 0 0 0 0
27. Mikulka Martin
Pistolníci Dolní Kalná
85,7 100,00 4 3 3 85,71 7 6 5 0,71 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
28. Odvárko Roman
Lumírkovci Úpice
84,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 16 1,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
29. Horyl Tomáš
Devills Dolní Bousov A
82,5 66,67 4 3 2 62,50 8 5 15 1,88 2 0,25 0 0,00 2 0 0 0
30. Hamerský Vlastimil
Dřevěnka Broumov C
82,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
31. Kousal Zdeněk
Dřevěnka Broumov A
82,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
32. Andrš Ladislav
Dřevěnka Broumov A
81,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
33. Michalička Patrik
Jestřábi Velké Svatoňovice
80,0 100,00 4 3 3 85,71 7 6 3 0,43 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
34. Jirman Stanislav
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
80,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
35. Dufka Martin
Kobry od Soudku Arnultovice
80,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 6 0,60 0 0,00 1 0 0 0
36. Stejskal Pavel
Devills Dolní Bousov A
78,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
37. Vokřál Pavel
Loco Trutnov
77,8 100,00 4 4 4 88,89 9 8 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Rodr Jiří
Orli Trutnov
77,8 75,00 4 4 3 77,78 9 7 5 0,56 3 0,33 1 0,11 0 0 0 0
39. Kánský Břetislav
Dřevěnka Broumov A
76,7 75,00 4 4 3 77,78 9 7 13 1,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Antonín Patrik
Piráti Paluba Dvůr Králové
76,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Pavlech Adam
Žraloci z Bazénu Pec
75,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
42. Koudelka Lukáš
P&R Radim
72,2 75,00 4 4 3 77,78 9 7 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Kobrle Jaromír
Kumburk Nová Paka
72,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Dittmar Patrik
Elita Jičín
72,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 10 1,00 2 0,20 1 0,10 1 0 0 0
45. Horyl Miloš
Devills Dolní Bousov A
71,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
46. Klimeš Jan
Bulls Velké Poříčí
70,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Kuřík Vít
Pistolníci Dolní Kalná
70,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Hejna Luboš
Sparta Úpice
70,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 9 0,82 2 0,18 0 0,00 2 0 0 0
49. Král Jaroslav
Elita Jičín
70,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 13 1,44 2 0,22 1 0,11 1 0 0 0
50. Kejklíček Richard
Sabotage A23 Jičín
69,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 3 0,30 1 0,10 0 0,00 2 0 0 0
51. Rücker Miloš
Baník Žacléř B
68,6 66,67 4 3 2 71,43 7 5 1 0,14 2 0,29 0 0,00 1 0 0 0
52. Tichý Roman
U Kellerů Rudník
67,7 75,00 8 8 6 63,64 22 14 26 1,18 4 0,18 1 0,05 0 0 0 0
53. Hrdlička Zdeněk
Orli Trutnov
67,3 100,00 4 4 4 72,73 11 8 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
54. Hegedüš Marek
Baník Žacléř B
67,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 2 0,20 0 0,00 2 0 0 0
55. Černý Jaroslav
Podskaláci Úpice
66,7 66,67 4 3 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
56. Holeščák Milan
Dřevěnka Broumov A
66,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 6 0,60 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
57. Ježek Tomáš
Piráti od Vlčků Rtyně
65,5 75,00 4 4 3 54,55 11 6 17 1,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
58. Bašák Jiří
Černý Sup Starý Rokytník
65,0 100,00 4 2 2 66,67 6 4 3 0,50 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
59. Dvořáček Josef
Bulls Velké Poříčí
65,0 100,00 4 2 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 1 0,17 0 0 0 0
60. Szelke Oskar
Podskaláci Úpice
64,4 75,00 4 4 3 77,78 9 7 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Hloušek Jaroslav
Sparta Úpice
64,4 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
62. Formanová Monika
Medvědi Velký Třebešov B
63,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Seidel Tomáš
Medvědi Velký Třebešov
62,7 75,00 4 4 3 63,64 11 7 11 1,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
64. Pecina Jiří
Fekobe Pilníkov
62,5 66,67 4 3 2 62,50 8 5 7 0,88 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
65. Horáček Josef
Štíři od Soudku Arnultovice
62,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 18 0,95 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
66. Hanzl Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
61,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 11 1,22 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
67. Nohejl Milan
Klikaři z Podskalky Úpice
61,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
68. Barva Otakar
Vítkov Jilemnice
60,0 100,00 4 2 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Hanzl Jiří
JC/DC Jičín
60,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
70. Kocian Rudolf
Rýbrcoul Trutnov
60,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Mrkvička Radek
Štíři od Soudku Arnultovice
59,4 62,50 8 8 5 61,11 18 11 11 0,61 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
72. Šitina Ondřej
Noví Koně Velká Jesenice
59,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Vladyka Petr 1979
Orli Trutnov
58,9 100,00 4 3 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Drahotská Terezie
Rafani Dvůr Králové
58,9 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Erban Miroslav
Štíři od Soudku Arnultovice
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 4 0,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
76. Hylmar Miloš
U Kellerů Rudník
58,1 62,50 8 8 5 52,38 21 11 21 1,00 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
77. Šeda Zdeněk
Kremlíci Josefov
58,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Šmétka Jan
Na pohodu Vítězná
58,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Zítková Iveta
Dřevěnka Broumov C
58,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Pavlista Zdeněk
Prima Česká Skalice B
57,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Šaman Radek
Piráti Paluba Dvůr Králové
57,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Mach Martin
Rally bar Vrchlabí
57,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
83. Svoboda Alan
Nola Jilemnice
56,4 50,00 4 4 2 54,55 11 6 7 0,64 2 0,18 1 0,09 1 0 0 0
84. Skořepa David
Sabotage A23 Jičín
56,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Turek Richard
Štíři od Soudku Arnultovice
56,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 11 0,55 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
86. Rada Petr
Prima Česká Skalice B
56,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 1 0 0
87. Mach Miloš
Republika Úpice
55,6 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
88. Nanáčik Martin
Devills Dolní Bousov B
55,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
89. Izák Milan
Medvědi Velký Třebešov B
54,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Štefáček Jan
Černý Sup Starý Rokytník B
54,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Kadrmas Josef
Podskaláci Úpice
53,8 66,67 4 3 2 62,50 8 5 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Pošepný Oldřich
Vítkov Jilemnice
53,8 66,67 4 3 2 62,50 8 5 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Macek Petr
Puškvorec Velké Svatoňovice
53,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 7 0,88 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
94. Puš Josef
Rally bar Vrchlabí B
53,6 75,00 4 4 3 63,64 11 7 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Škývara Vladimír
Bulls Velké Poříčí
53,6 75,00 4 4 3 63,64 11 7 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Šulitka Adam
Zifčák Úpice
53,6 75,00 4 4 3 63,64 11 7 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
97. Fait Jaromír
Lucky Darts Jičín
53,6 50,00 4 4 2 54,55 11 6 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
98. Korotvička Tomáš
Rýbrcoul Trutnov
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Kubec Václav
Orli Trutnov B
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
100. Petrus Karel
Lumírkovci Úpice
53,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 3 0,30 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
101. Fendrych Stanislav
Fekobe Pilníkov
53,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
102. Fronc Jaroslav
Baník Žacléř C
53,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 1 0 0
103. Doubek Petr
Nola Jilemnice
52,2 50,00 4 4 2 44,44 9 4 11 1,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
104. Felcman Jiří
Cukrárna Náchod
52,2 50,00 4 4 2 44,44 9 4 9 1,00 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
105. Hilčík Petr
Rafani Dvůr Králové
52,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Poláček David
Klikaři z Podskalky Úpice
52,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 2 0,20 1 0,10 0 0,00 1 0 0 0
107. Najman Jiří
Devills Dolní Bousov A
52,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Píč Jakub
Bulls Velké Poříčí
51,8 75,00 4 4 3 54,55 11 6 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
109. Starý Jindřich
Štíři od Soudku Arnultovice
51,8 50,00 8 4 2 54,55 11 6 5 0,45 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
110. Bernard Tomáš
Devills Dolní Bousov B
51,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
111. Nývlt Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
51,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Hrtús Lukáš
Sabotage A23 Jičín
51,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
113. Novák Jiří
Kobry od Soudku Arnultovice
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
114. Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
115. Hromádko Leoš
Žraloci z Bazénu Pec
50,0 75,00 4 4 3 58,33 12 7 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Halmo Zbyněk
Kumburk Nová Paka
50,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Věchet Petr
Černý Sup Starý Rokytník B
50,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 5 0,45 1 0,09 0 0,00 1 0 0 0
118. Havlíček Petr
P&R Radim
50,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
119. Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
50,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
120. Kavčak Pavel
Rally bar Vrchlabí B
50,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 5 0,56 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
121. Bezstarosti Ondřej
Rafani Dvůr Králové
49,2 75,00 4 4 3 58,33 12 7 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Mrštný František
Loco Trutnov
49,1 75,00 4 4 3 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
123. Hampl Milan
Černý Sup Hajnice
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
124. Kocianová Pavlína
Rýbrcoul Trutnov
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
125. Petrželka Petr
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
126. Semerák Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Hrnčíř Marcel
Černý Sup Starý Rokytník B
48,9 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
128. Novotný Martin
Orli Trutnov B
48,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Pirkl Marian
Dřevěnka Broumov C
48,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
130. Görner Vít
Baník Žacléř B
48,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
131. Udatný Milan
Zifčák Úpice
48,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
132. Gregůrková Alena
Republika Úpice
47,5 66,67 4 3 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Korger Tomáš
Prima Česká Skalice B
47,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Křapka Marek
Nola Jilemnice
47,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
135. Sobolík Jiří
Sparta Úpice
47,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
136. Goldmannová Anna
Klikaři z Podskalky Úpice
46,7 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
137. Kozaňák Michal
Tornádo Trutnov
46,4 50,00 4 4 2 45,45 11 5 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
138. Pošepný David
Vítkov Jilemnice
46,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Knap Petr
Medvědi Velký Třebešov
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
140. Regner David
Puškvorec Velké Svatoňovice
46,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 1 0,20 0 0 0 0
141. Hek Michal
Kobry od Soudku Arnultovice
45,6 33,33 4 3 1 44,44 9 4 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
142. Hájek Tomáš
Elita Jičín
45,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
143. Kalenský Stanislav
Pistolníci Dolní Kalná
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
144. Krupičková Jana
JC/DC Jičín
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
145. Vych Petr
Černý Sup Hajnice
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
146. Marel Jiří
Zifčák Úpice
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Bubaň Pavel
Sklípek Vrchlabí
45,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 10 1,00 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
148. Souček Jakub
Republika Úpice
45,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 10 1,00 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
149. Hák Martin
Rally bar Vrchlabí
44,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 6 0,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
150. Vojtíšek Jakub
Sabotage A23 Jičín
44,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Bittner Jaroslav
Baník Žacléř B
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
152. Martinek Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
43,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Statník Martin
Loco Trutnov
42,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Chráska Dalibor
Darts Brothers Červený Kostelec
42,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
155. Müller Pavel
Vítkov Jilemnice
41,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
156. Scholz Martin
Zifčák Úpice
41,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
157. Blažek Daniel
Grizzly Chotěvice
41,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Dufka Stanislav
Rýbrcoul Trutnov
41,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Varga Josef
Stará hora Horní Maršov
40,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Torák Ivan
Na pohodu Vítězná
40,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
161. Kopecký Jiří
Lelci z Kramolny
40,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 8 0,89 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
162. Forman Miloš
Podskaláci Úpice
39,1 50,00 4 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Krtička Pavel
Bulls Velké Poříčí
38,9 50,00 4 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Ševčík Petr
Rafani Dvůr Králové
38,3 50,00 4 4 2 50,00 12 6 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Pullmann Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
38,2 25,00 4 4 1 36,36 11 4 9 0,82 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
166. Stárek Václav
Na pohodu Vítězná
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Slavík Lukáš
Divočáci Nemyčeves
37,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Huťka Aleš
Černý Sup Hajnice
36,4 25,00 4 4 1 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
169. Nanáčik Václav
Devills Dolní Bousov B
35,0 25,00 4 4 1 41,67 12 5 7 0,58 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
170. Nývlt Jan
Medvědi Velký Třebešov
35,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 11 1,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
171. Meixner Jiří
Prima Česká Skalice
34,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
172. Dufková Kateřina 2001
Grizzly Chotěvice
34,3 33,33 4 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Korda Milan
Lumírkovci Úpice
34,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Kábrt Michal
Cukrárna Náchod
33,6 25,00 4 4 1 36,36 11 4 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
175. Koderič Jakub
U Kellerů Rudník
33,0 25,00 8 8 2 35,00 20 7 17 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Téra Marek
Piráti Paluba Dvůr Králové
32,7 25,00 4 4 1 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Demuth Petr
Stará hora Horní Maršov
31,8 25,00 4 4 1 45,45 11 5 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
178. Erban Jiří
Jestřábi Velké Svatoňovice
31,8 25,00 4 4 1 36,36 11 4 2 0,18 1 0,09 0 0,00 1 0 0 0
179. Jirásek René
Cukrárna Náchod
31,8 25,00 4 4 1 36,36 11 4 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
180. Radvanovský Michal
Darts Brothers Červený Kostelec
31,4 33,33 4 3 1 28,57 7 2 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Beneš Karel
Lelci z Kramolny
31,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
182. Kozanák Michal
Fekobe Pilníkov
31,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
183. Vincenc Lukáš
Republika Úpice
31,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
184. Kejzlar Pavel
Klikaři z Podskalky Úpice
30,9 25,00 4 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
185. Protiva Jaroslav
P&R Radim
30,9 25,00 4 4 1 36,36 11 4 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Ládová Danuše
Loco Trutnov
30,0 33,33 4 3 1 33,33 6 2 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Chudjak Josef
Noví Koně Velká Jesenice
30,0 25,00 4 4 1 45,45 11 5 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Zirkler David
Rally bar Vrchlabí
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Kropáček Roman
Lucky Darts Jičín B
30,0 25,00 4 4 1 22,22 9 2 3 0,33 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
190. Kubeček Leoš
Sokolíci Červený Kostelec
30,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 8 1,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
191. Jína Radek
JC/DC Jičín
29,1 25,00 4 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Mlejnek Miloslav
Lucky Darts Jičín B
29,1 25,00 4 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Veselý Miroslav
Divočáci Nemyčeves
29,1 25,00 4 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Knap Martin
Puškvorec Velké Svatoňovice
29,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Černá Marcela
Baník Žacléř C
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
196. Lánský Jiří
P&R Radim
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
197. Bílek Pavel
Orli Trutnov B
28,2 25,00 4 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Cejzlar Pavel
Žraloci z Bazénu Pec
27,8 25,00 4 4 1 33,33 9 3 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
199. Kubišta Tomáš
Kumburk Nová Paka
27,8 25,00 4 4 1 22,22 9 2 5 0,56 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
200. Lejsek David
Lucky Darts Jičín B
27,5 25,00 4 4 1 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Šimek Lukáš
Darts Brothers Červený Kostelec
27,5 0,00 4 3 0 25,00 8 2 10 1,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
202. Svatoš Josef
Jestřábi Velké Svatoňovice
26,7 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Mizera Vladimír
Cukrárna Náchod
26,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Novák Zdeněk
Sklípek Vrchlabí
26,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Včeliš Miroslav
Piráti Paluba Dvůr Králové
26,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
206. Bachus Vladimír
Divočáci Nemyčeves
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Chládek Martin
Medvědi Velký Třebešov B
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Kopecký Petr
Žraloci z Bazénu Pec
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
209. Zaplatílek Michal
Pistolníci Dolní Kalná
25,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Vyskočil Pavel
Medvědi Velký Třebešov
25,0 25,00 4 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Čiháková Gabriela
Piráti od Vlčků Rtyně
24,4 25,00 4 4 1 22,22 9 2 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
212. Kabrna Vladimír
Devills Dolní Bousov B
23,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Kuneš Radomír
Stará hora Horní Maršov
23,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Ságner Luděk
Kremlíci Josefov
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Prouza Jiří
Puškvorec Velké Svatoňovice
22,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 1 0,20 0 0 0 0
216. Dvořáček Aleš
Sparta Úpice
21,1 25,00 4 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Šimůnek Pavel
Rally bar Vrchlabí B
21,1 25,00 4 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Trojan Jiří
Jestřábi Velké Svatoňovice
21,1 25,00 4 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Lankašová Natálie
Medvědi Velký Třebešov B
20,0 25,00 4 4 1 22,22 9 2 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Kluz Martin
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
20,0 0,00 4 3 0 25,00 8 2 2 0,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
221. Tišler Matěj
Sokolíci Červený Kostelec
20,0 0,00 4 3 0 25,00 8 2 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Kostka Miloš
Kumburk Nová Paka
19,1 0,00 4 4 0 27,27 11 3 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Plíšek Jakub
Prima Česká Skalice
19,1 0,00 4 4 0 27,27 11 3 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
224. Mohr Vladimír
Sklípek Vrchlabí
19,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 6 0,60 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
225. Uxová Karolína
Baník Žacléř C
18,9 25,00 4 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Komárková Eliška
Prima Česká Skalice B
18,9 0,00 4 3 0 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Kotrbatý Petr
Stará hora Horní Maršov
18,9 0,00 4 3 0 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Macek Milan
Lucky Darts Jičín B
18,2 0,00 4 4 0 27,27 11 3 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
229. Novotný Jiří
Sklípek Vrchlabí
18,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
230. Medlík Vladimír
U Kellerů Rudník
16,5 0,00 8 7 0 17,65 17 3 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
231. Houštěk Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Šlik Petr
Prima Česká Skalice
16,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Wiesner Jiří
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
15,0 0,00 4 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Slabý Tomáš
Noví Koně Velká Jesenice
14,5 0,00 4 4 0 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
235. Hejzlar Petr
Lelci z Kramolny
14,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Pirkl Filip
Dřevěnka Broumov C
14,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Hrnčiariková Radka
Elita Jičín
12,9 0,00 4 3 0 14,29 7 1 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
238. Dufková Kateřina 1977
Grizzly Chotěvice
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Lorenc David
Zifčák Úpice
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Petrovský Pavel
Orli Trutnov B
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Žižka Miroslav
Piráti Paluba Dvůr Králové
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Pařízek Jan
Lelci z Kramolny
11,1 0,00 4 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Horvat Libor
Noví Koně Velká Jesenice
10,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Vladyka Petr 1952
Orli Trutnov B
10,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Farská Jana
Na pohodu Vítězná
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Šandor Miroslav
Divočáci Nemyčeves
7,8 0,00 4 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Zahálka Lukáš
Prima Česká Skalice
7,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Toman Martin
Rally bar Vrchlabí B
7,1 0,00 4 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Hudecová Michaela
Baník Žacléř C
6,7 0,00 4 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Kašpárek Jiří
Prima Česká Skalice
6,7 0,00 4 3 0 0,00 6 0 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Kousalová Saša
Dřevěnka Broumov C
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Šlechtová Monika
Zifčák Úpice
5,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Ulrich Pavel
Kumburk Nová Paka
2,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Trdlikát Libor
Lumírkovci Úpice
1,7 0,00 4 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Dvořáček Jaroslav
Rally bar Vrchlabí
0,0 0,00 4 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Vlček Stanislav
Zifčák Úpice
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Brovdi Ivan
Vítkov Jilemnice
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 1 0,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
258. Gregůrek Michal
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Lád Ondřej
Loco Trutnov
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Ondráček Jan
Fekobe Pilníkov
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 4 2,00 1 0,50 0 0,00 1 0 0 0
261. Ptaszkowski Krzysztof
Baník Žacléř B
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Vaněk Petr
Darts Brothers Červený Kostelec
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 3 1,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
263. Záruba Jiří
Vítkov Jilemnice
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Hudrlík Jiří
Stará hora Horní Maršov
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Klempíř Petr
Tornádo Trutnov
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Macečková Hana
Podskaláci Úpice
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Stránský Daniel
Kobry od Soudku Arnultovice
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 5 1,67 2 0,67 0 0,00 0 0 0 0
268. Adámek Aleš
Tornádo Trutnov
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Cerman Josef
Rally bar Vrchlabí B
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Grof Tomáš
Grizzly Chotěvice
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Lustig Roman
Devills Dolní Bousov A
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Stach Pavel
Lumírkovci Úpice
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Šantora Jakub
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Adam Jiří
Republika Úpice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Bernard Libor
Devills Dolní Bousov A
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Hloušek Martin
U Kellerů Rudník
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
277. Hofman Jiří
Sokolíci Červený Kostelec
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 2 1,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
278. Jarošová Lucie
Pistolníci Dolní Kalná
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Jirků Vojtěch
Prima Česká Skalice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
280. Máslová Iva
Darts Brothers Červený Kostelec
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
281. Matyska Jaroslav
Jestřábi Velké Svatoňovice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
282. Mervart Martin
Orli Trutnov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Plodková Kateřina
Prima Česká Skalice B
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Szelke Nikola
Podskaláci Úpice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Vohnout Zdeněk
Elita Jičín
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 20:42:20