|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 4.9.2022 | Lumírkovci Úpice | 18 | : | 0 | Černý Sup Starý Rokytník B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Trdlikát Libor | 36 | : | 5 | Bauer Jaromír |
|
| 1. | Ne | 4.9.2022 | Prima Česká Skalice B | 9 | : | 10 | Sparta Úpice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 23 | : | 21 | Dvořáček Aleš |
|
| 1. | Ne | 4.9.2022 | Lelci z Kramolny | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 26 | : | 20 | Felcman Jiří |
Zadal: | Pařízek Jan | 4.9.2022 18:42 | Autorizoval: | Automat | 10.9.2022 02:00 |
|
| 1. | Ne | 4.9.2022 | Baník Žacléř B | 13 | : | 5 | Dřevěnka Broumov | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 27 | : | 16 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Görner Vít | 4.9.2022 20:07 | Autorizoval: | Automat | 10.9.2022 02:00 |
|
| 1. | Ne | 4.9.2022 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 12 | : | 6 | Piráti od Vlčků Rtyně | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 25 | : | 18 | Pullmann Lukáš |
|
| 1. | Ne | 4.9.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 6 | : | 12 | Darts Brothers Červený Kostelec | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 16 | : | 28 | Semerák Jan |
|
| 2. | Ne | 11.9.2022 | Prima Česká Skalice B | 6 | : | 12 | Lelci z Kramolny | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 18 | : | 27 | Dopita Marek |
|
| 2. | Ne | 11.9.2022 | Cukrárna Náchod | 10 | : | 9 | Černý Sup Hajnice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 23 | : | 25 | Hampl Milan |
Zadal: | Semerák Tomáš | 12.9.2022 00:42 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2022 02:00 |
|
| 2. | Ne | 11.9.2022 | Dřevěnka Broumov | 8 | : | 10 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 18 | : | 22 | Tišler Matěj |
|
| 2. | Ne | 11.9.2022 | Darts Brothers Červený Kostelec | 10 | : | 9 | Lumírkovci Úpice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 21 | : | 24 | Janku Jiří |
|
| 2. | Ne | 11.9.2022 | Sparta Úpice | 12 | : | 6 | Černý Sup Starý Rokytník B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 28 | : | 16 | Bauer Jaromír |
|
| 3. | Ne | 18.9.2022 | Lumírkovci Úpice | 13 | : | 5 | Piráti od Vlčků Rtyně | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 29 | : | 16 | Pullmann Lukáš |
|
| 3. | Ne | 18.9.2022 | Lelci z Kramolny | 10 | : | 8 | Sparta Úpice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 27 | : | 21 | Dvořáček Aleš |
|
| 3. | Ne | 18.9.2022 | Prima Česká Skalice B | 10 | : | 9 | Černý Sup Hajnice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Dočekalová Kateřina | 21 | : | 22 | Hampl Milan |
|
| 3. | Ne | 18.9.2022 | Baník Žacléř B | 7 | : | 11 | Cukrárna Náchod | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 19 | : | 24 | Felcman Jiří |
Zadal: | Görner Vít | 19.9.2022 07:58 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2022 02:00 |
|
| 3. | Ne | 18.9.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 8 | : | 10 | Dřevěnka Broumov | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 21 | : | 25 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Seidel Lukáš | 18.9.2022 20:22 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2022 02:00 |
|
| 3. | Ne | 18.9.2022 | Černý Sup Starý Rokytník B | 1 | : | 17 | Darts Brothers Červený Kostelec | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 4 | : | 35 | Semerák Jan |
|
| 4. | Ne | 25.9.2022 | Prima Česká Skalice B | 10 | : | 8 | Baník Žacléř B | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Dočekalová Kateřina | 22 | : | 22 | Bittner Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 25.9.2022 | Lelci z Kramolny | 4 | : | 14 | Černý Sup Hajnice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 17 | : | 32 | Hampl Milan |
Zadal: | Pařízek Jan | 25.9.2022 18:29 | Autorizoval: | Automat | 1.10.2022 02:00 |
|
| 4. | Ne | 25.9.2022 | Cukrárna Náchod | 7 | : | 11 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 18 | : | 26 | Rakus Lukáš |
|
| 4. | Ne | 25.9.2022 | Dřevěnka Broumov | 7 | : | 11 | Lumírkovci Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 17 | : | 22 | Janku Jiří |
|
| 4. | Ne | 25.9.2022 | Sparta Úpice | 4 | : | 14 | Darts Brothers Červený Kostelec | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Raková Renáta | 12 | : | 30 | Semerák Jan |
|
| 5. | Ne | 2.10.2022 | Baník Žacléř B | 8 | : | 10 | Lelci z Kramolny | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 22 | : | 26 | Pařízek Jan |
|
| 5. | Ne | 2.10.2022 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 8 | : | 10 | Prima Česká Skalice B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 21 | : | 22 | Dočekalová Kateřina |
Zadal: | Rakus Lukáš | 3.10.2022 10:06 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2022 02:00 |
|
| 5. | Ne | 2.10.2022 | Černý Sup Starý Rokytník B | 5 | : | 13 | Dřevěnka Broumov | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 14 | : | 27 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Bauer Jaromír | 2.10.2022 18:48 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2022 02:00 |
|
| 5. | Ne | 2.10.2022 | Darts Brothers Červený Kostelec | 7 | : | 11 | Piráti od Vlčků Rtyně | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 19 | : | 25 | Pullmann Lukáš |
|
| 6. | Ne | 9.10.2022 | Lelci z Kramolny | 9 | : | 10 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 23 | : | 27 | Rakus Lukáš |
|
| 6. | Ne | 9.10.2022 | Cukrárna Náchod | 7 | : | 11 | Lumírkovci Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 18 | : | 28 | Odvárko Roman |
|
| 6. | Ne | 9.10.2022 | Dřevěnka Broumov | 7 | : | 11 | Darts Brothers Červený Kostelec | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 18 | : | 24 | Semerák Jan |
|
| 6. | Ne | 9.10.2022 | Sparta Úpice | 5 | : | 13 | Piráti od Vlčků Rtyně | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 16 | : | 28 | Pullmann Lukáš |
|
| 7. | Ne | 16.10.2022 | Lumírkovci Úpice | 10 | : | 8 | Prima Česká Skalice B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Trdlikát Libor | 24 | : | 20 | Dočekalová Kateřina |
Zadal: | Janku Jiří | 16.10.2022 17:29 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2022 02:00 |
|
| 7. | Ne | 16.10.2022 | Baník Žacléř B | 15 | : | 3 | Sparta Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 31 | : | 9 | Dvořáček Aleš |
Zadal: | Görner Vít | 16.10.2022 18:19 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2022 02:00 |
|
| 7. | Ne | 16.10.2022 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 8 | : | 10 | Černý Sup Hajnice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 20 | : | 24 | Hampl Milan |
Zadal: | Rakus Lukáš | 16.10.2022 18:07 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2022 02:00 |
|
| 7. | Ne | 16.10.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 6 | : | 12 | Lelci z Kramolny | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 16 | : | 26 | Pařízek Jan |
Zadal: | Seidel Lukáš | 16.10.2022 19:58 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2022 02:00 |
|
| 7. | Ne | 16.10.2022 | Černý Sup Starý Rokytník B | 1 | : | 17 | Cukrárna Náchod | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 8 | : | 34 | Kábrt Michal |
Zadal: | Bauer Jaromír | 16.10.2022 18:58 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2022 02:00 |
|
| 7. | Ne | 16.10.2022 | Piráti od Vlčků Rtyně | 10 | : | 8 | Dřevěnka Broumov | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 24 | : | 21 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 16.10.2022 20:52 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2022 02:00 |
|
| 5. | Ne | 23.10.2022 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 9 | Sparta Úpice | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 24 | : | 21 | Hejna Luboš |
Zadal: | Hampl Milan | 23.10.2022 19:39 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2022 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.10.2022 | Piráti od Vlčků Rtyně | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 25 | : | 19 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 23.10.2022 20:23 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2022 02:00 |
|
| 8. | Ne | 30.10.2022 | Prima Česká Skalice B | 11 | : | 7 | Černý Sup Starý Rokytník B | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 24 | : | 17 | Bauer Jaromír |
|
| 8. | Ne | 30.10.2022 | Lelci z Kramolny | 8 | : | 10 | Lumírkovci Úpice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 19 | : | 24 | Janku Jiří |
|
| 8. | Ne | 30.10.2022 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 25 | : | 21 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Hampl Milan | 30.10.2022 19:12 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2022 02:00 |
|
| 8. | Ne | 30.10.2022 | Cukrárna Náchod | 5 | : | 13 | Darts Brothers Červený Kostelec | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 19 | : | 28 | Semerák Jan |
Zadal: | Semerák Jan | 1.11.2022 08:18 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2022 02:00 |
|
| 8. | Ne | 30.10.2022 | Sparta Úpice | 10 | : | 8 | Dřevěnka Broumov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Dvořáček Aleš | 24 | : | 19 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Vylíčil Ondřej | 30.10.2022 21:21 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2022 02:00 |
|
| 5. | Ne | 6.11.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Vyskočil Pavel | 27 | : | 21 | Semerák Tomáš |
Zadal: | Seidel Lukáš | 7.11.2022 16:12 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2022 02:00 |
|
| 9. | Ne | 6.11.2022 | Černý Sup Starý Rokytník B | 5 | : | 13 | Lelci z Kramolny | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 13 | : | 30 | Pařízek Jan |
Zadal: | Bauer Jaromír | 6.11.2022 18:54 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2022 02:00 |
|
| 9. | Ne | 13.11.2022 | Lumírkovci Úpice | 9 | : | 10 | Černý Sup Hajnice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 25 | : | 24 | Hampl Milan |
Zadal: | Janku Jiří | 13.11.2022 18:30 | Změnil: | Janku Jiří | 13.11.2022 20:03 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2022 02:00 |
|
| 9. | Ne | 13.11.2022 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 11 | : | 7 | Sparta Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 27 | : | 17 | Dvořáček Aleš |
|
| 9. | Ne | 13.11.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 10 | : | 9 | Baník Žacléř B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 21 | : | 22 | Görner Vít |
Zadal: | Seidel Lukáš | 13.11.2022 20:36 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2022 02:00 |
|
| 9. | Ne | 13.11.2022 | Darts Brothers Červený Kostelec | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice B | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 29 | : | 13 | Hradilová Eliška |
|
| 9. | Ne | 13.11.2022 | Piráti od Vlčků Rtyně | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 22 | : | 26 | Felcman Jiří |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 14.11.2022 06:57 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2022 02:00 |
|
| 10. | Ne | 20.11.2022 | Prima Česká Skalice B | 4 | : | 14 | Piráti od Vlčků Rtyně | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 13 | : | 30 | Pullmann Lukáš |
|
| 10. | Ne | 20.11.2022 | Lelci z Kramolny | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Dopita Marek | 19 | : | 28 | Semerák Jan |
|
| 10. | Ne | 20.11.2022 | Černý Sup Hajnice | 13 | : | 5 | Černý Sup Starý Rokytník B | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 31 | : | 18 | Bauer Jaromír |
|
| 10. | Ne | 20.11.2022 | Baník Žacléř B | 4 | : | 14 | Lumírkovci Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 17 | : | 32 | Janku Jiří |
|
| 10. | Ne | 20.11.2022 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 8 | : | 10 | Medvědi Velký Třebešov | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 19 | : | 26 | Jirků Elen |
Zadal: | Rakus Lukáš | 20.11.2022 21:39 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2022 02:00 |
|
| 10. | Ne | 20.11.2022 | Cukrárna Náchod | 10 | : | 8 | Dřevěnka Broumov | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Felcman Jiří | 22 | : | 18 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Semerák Tomáš | 20.11.2022 22:00 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2022 02:00 |
|
| 11. | Ne | 27.11.2022 | Lumírkovci Úpice | 10 | : | 8 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 26 | : | 22 | Knap Martin |
Zadal: | Janku Jiří | 27.11.2022 17:36 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2022 02:00 |
|
| 11. | Ne | 27.11.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 9 | : | 10 | Sparta Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 20 | : | 25 | Dvořáček Aleš |
Zadal: | Seidel Lukáš | 27.11.2022 20:27 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2022 02:00 |
|
| 11. | Ne | 27.11.2022 | Černý Sup Starý Rokytník B | 6 | : | 12 | Baník Žacléř B | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 16 | : | 28 | Görner Vít |
Zadal: | Bauer Jaromír | 27.11.2022 18:14 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2022 02:00 |
|
| 11. | Ne | 27.11.2022 | Dřevěnka Broumov | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 29 | : | 15 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Andrš Ladislav | 27.11.2022 19:38 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2022 02:00 |
|
| 11. | Ne | 27.11.2022 | Darts Brothers Červený Kostelec | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 23 | : | 17 | Hampl Milan |
Zadal: | Semerák Jan | 27.11.2022 21:46 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2022 02:00 |
|
| 11. | Ne | 27.11.2022 | Piráti od Vlčků Rtyně | 7 | : | 11 | Lelci z Kramolny | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 20 | : | 22 | Pařízek Jan |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 28.11.2022 06:54 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2022 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.12.2022 | Lelci z Kramolny | 8 | : | 10 | Dřevěnka Broumov | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 18 | : | 24 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Pařízek Jan | 4.12.2022 18:16 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2022 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.12.2022 | Černý Sup Hajnice | 13 | : | 5 | Piráti od Vlčků Rtyně | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 28 | : | 15 | Pullmann Lukáš |
|
| 12. | Ne | 4.12.2022 | Baník Žacléř B | 6 | : | 12 | Darts Brothers Červený Kostelec | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 15 | : | 28 | Semerák Jan |
|
| 12. | Ne | 4.12.2022 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 14 | : | 4 | Černý Sup Starý Rokytník B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 30 | : | 11 | Bauer Jaromír |
|
| 12. | Ne | 4.12.2022 | Medvědi Velký Třebešov | 5 | : | 13 | Lumírkovci Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 16 | : | 28 | Janku Jiří |
|
| 12. | Ne | 4.12.2022 | Sparta Úpice | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 22 | : | 23 | Felcman Jiří |
Zadal: | Hejna Luboš | 4.12.2022 23:07 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2022 02:00 |
|
| 4. | Ne | 11.12.2022 | Piráti od Vlčků Rtyně | 11 | : | 7 | Černý Sup Starý Rokytník B | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 26 | : | 17 | Bauer Jaromír |
|
| 13. | Ne | 18.12.2022 | Lumírkovci Úpice | 15 | : | 3 | Sparta Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 32 | : | 10 | Hejna Luboš |
Zadal: | Janku Jiří | 18.12.2022 17:13 | Autorizoval: | Automat | 24.12.2022 02:00 |
|
| 13. | Ne | 18.12.2022 | Černý Sup Starý Rokytník B | 5 | : | 13 | Medvědi Velký Třebešov | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 15 | : | 28 | Knap Petr |
|
| 13. | Ne | 18.12.2022 | Cukrárna Náchod | 14 | : | 4 | Prima Česká Skalice B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 28 | : | 13 | Hradilová Eliška |
|
| 13. | Ne | 18.12.2022 | Dřevěnka Broumov | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 22 | : | 21 | Hampl Milan |
Zadal: | Andrš Ladislav | 18.12.2022 20:37 | Autorizoval: | Automat | 24.12.2022 02:00 |
|
| 13. | Ne | 18.12.2022 | Darts Brothers Červený Kostelec | 13 | : | 5 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 31 | : | 15 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Semerák Jan | 18.12.2022 22:28 | Autorizoval: | Automat | 24.12.2022 02:00 |
|
| 13. | Ne | 18.12.2022 | Piráti od Vlčků Rtyně | 7 | : | 11 | Baník Žacléř B | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 22 | : | 25 | Bittner Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 15.1.2023 | Cukrárna Náchod | 8 | : | 10 | Lelci z Kramolny | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 24 | : | 23 | Pařízek Jan |
Zadal: | Semerák Tomáš | 16.1.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 15.1.2023 | Dřevěnka Broumov | 10 | : | 9 | Baník Žacléř B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 23 | : | 23 | Görner Vít |
|
| 14. | Ne | 15.1.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 7 | : | 11 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 22 | : | 26 | Rakus Lukáš |
|
| 14. | Ne | 15.1.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 13 | : | 5 | Medvědi Velký Třebešov | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 30 | : | 16 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Semerák Jan | 15.1.2023 22:36 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 15.1.2023 | Sparta Úpice | 10 | : | 9 | Prima Česká Skalice B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 20 | : | 21 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Hejna Luboš | 15.1.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.1.2023 | Prima Česká Skalice B | 9 | : | 10 | Medvědi Velký Třebešov | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 23 | : | 25 | Seidel Lukáš |
|
| 6. | Ne | 22.1.2023 | Černý Sup Hajnice | 9 | : | 10 | Baník Žacléř B | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 23 | : | 23 | Görner Vít |
Zadal: | Hampl Milan | 22.1.2023 20:15 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 22.1.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 4 | : | 14 | Lumírkovci Úpice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 17 | : | 31 | Janku Jiří |
|
| 15. | Ne | 22.1.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 11 | : | 7 | Dřevěnka Broumov | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 26 | : | 18 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Tišler Matěj | 22.1.2023 17:58 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 29.1.2023 | Lumírkovci Úpice | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 22 | : | 23 | Semerák Jan |
|
| 8. | Ne | 29.1.2023 | Baník Žacléř B | 12 | : | 6 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Görner Vít | 28 | : | 19 | Tišler Matěj |
Zadal: | Tišler Matěj | 29.1.2023 17:41 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 29.1.2023 | Lelci z Kramolny | 14 | : | 4 | Prima Česká Skalice B | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 29 | : | 15 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Pařízek Jan | 29.1.2023 18:01 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 29.1.2023 | Medvědi Velký Třebešov | 10 | : | 9 | Piráti od Vlčků Rtyně | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 23 | : | 21 | Pullmann Lukáš |
|
| 15. | Ne | 29.1.2023 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 23 | : | 23 | Semerák Tomáš |
Zadal: | Hampl Milan | 29.1.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 29.1.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 8 | Sparta Úpice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 24 | : | 20 | Hejna Luboš |
Zadal: | Bauer Jaromír | 29.1.2023 18:57 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 5.2.2023 | Černý Sup Hajnice | 7 | : | 11 | Prima Česká Skalice B | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 23 | : | 26 | Rada Petr |
|
| 16. | Ne | 5.2.2023 | Cukrárna Náchod | 10 | : | 8 | Baník Žacléř B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 24 | : | 24 | Görner Vít |
Zadal: | Semerák Tomáš | 6.2.2023 00:43 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 5.2.2023 | Dřevěnka Broumov | 11 | : | 7 | Medvědi Velký Třebešov | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 22 | : | 22 | Seidel Lukáš |
|
| 16. | Ne | 5.2.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 10 | : | 9 | Lumírkovci Úpice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 23 | : | 22 | Trdlikát Libor |
|
| 16. | Ne | 5.2.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 15 | : | 3 | Černý Sup Starý Rokytník B | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 31 | : | 10 | Bauer Jaromír |
|
| 17. | Ne | 12.2.2023 | Lumírkovci Úpice | 11 | : | 7 | Dřevěnka Broumov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 28 | : | 21 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Janku Jiří | 12.2.2023 17:40 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 12.2.2023 | Baník Žacléř B | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 28 | : | 13 | Rada Petr |
|
| 17. | Ne | 12.2.2023 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 8 | Lelci z Kramolny | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 22 | : | 21 | Pařízek Jan |
Zadal: | Hampl Milan | 12.2.2023 18:45 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 12.2.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 6 | : | 12 | Cukrárna Náchod | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 19 | : | 26 | Felcman Jiří |
|
| 17. | Ne | 12.2.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 8 | : | 10 | Sparta Úpice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 20 | : | 23 | Hejna Luboš |
Zadal: | Semerák Jan | 12.2.2023 22:51 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 19.2.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 6 | : | 12 | Piráti od Vlčků Rtyně | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 14 | : | 26 | Pullmann Lukáš |
|
| 18. | Ne | 26.2.2023 | Lelci z Kramolny | 8 | : | 10 | Baník Žacléř B | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 21 | : | 24 | Bittner Jaroslav |
Zadal: | Pařízek Jan | 26.2.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2023 02:00 |
|
| 18. | Ne | 26.2.2023 | Prima Česká Skalice B | 4 | : | 14 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 14 | : | 30 | Rakus Lukáš |
|
| 18. | Ne | 26.2.2023 | Cukrárna Náchod | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 26 | : | 16 | Seidel Tomáš |
|
| 18. | Ne | 26.2.2023 | Dřevěnka Broumov | 8 | : | 10 | Černý Sup Starý Rokytník B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 23 | : | 21 | Hrnčíř Marcel |
|
| 18. | Ne | 26.2.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 19 | : | 25 | Semerák Jan |
|
| 18. | Ne | 26.2.2023 | Sparta Úpice | 8 | : | 10 | Černý Sup Hajnice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 21 | : | 23 | Hampl Milan |
Zadal: | Hejna Luboš | 26.2.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2023 02:00 |
|
| 19. | Ne | 5.3.2023 | Lumírkovci Úpice | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 22 | : | 22 | Felcman Jiří |
Zadal: | Janku Jiří | 5.3.2023 17:48 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2023 02:00 |
|
| 19. | Ne | 5.3.2023 | Medvědi Velký Třebešov | 8 | : | 10 | Prima Česká Skalice B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 21 | : | 22 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Seidel Lukáš | 5.3.2023 20:44 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2023 02:00 |
|
| 19. | Ne | 5.3.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 13 | : | 5 | Lelci z Kramolny | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 29 | : | 12 | Dopita Marek |
Zadal: | Tišler Matěj | 5.3.2023 17:36 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2023 02:00 |
|
| 19. | Ne | 5.3.2023 | Baník Žacléř B | 15 | : | 3 | Černý Sup Hajnice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 32 | : | 12 | Hampl Milan |
Zadal: | Görner Vít | 5.3.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2023 02:00 |
|
| 19. | Ne | 5.3.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 14 | : | 4 | Dřevěnka Broumov | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 30 | : | 13 | Andrš Ladislav |
Zadal: | Semerák Jan | 5.3.2023 22:26 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2023 02:00 |
|
| 20. | Ne | 12.3.2023 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 8 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 25 | : | 21 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Hampl Milan | 12.3.2023 18:31 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2023 02:00 |
|
| 20. | Ne | 12.3.2023 | Lelci z Kramolny | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Kopecký Jiří | 25 | : | 21 | Seidel Lukáš |
|
| 20. | Ne | 12.3.2023 | Prima Česká Skalice B | 8 | : | 10 | Lumírkovci Úpice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 21 | : | 25 | Janku Jiří |
|
| 20. | Ne | 12.3.2023 | Cukrárna Náchod | 12 | : | 6 | Černý Sup Starý Rokytník B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 28 | : | 15 | Bauer Jaromír |
|
| 20. | Ne | 12.3.2023 | Dřevěnka Broumov | 5 | : | 13 | Piráti od Vlčků Rtyně | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 18 | : | 30 | Pullmann Lukáš |
|
| 20. | Ne | 12.3.2023 | Sparta Úpice | 7 | : | 11 | Baník Žacléř B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 19 | : | 28 | Baše Jan |
Zadal: | Hejna Luboš | 12.3.2023 20:42 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2023 02:00 |
|
| 21. | Ne | 19.3.2023 | Lumírkovci Úpice | 13 | : | 5 | Lelci z Kramolny | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Odvárko Roman | 27 | : | 16 | Pařízek Jan |
Zadal: | Janku Jiří | 19.3.2023 17:52 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2023 02:00 |
|
| 21. | Ne | 19.3.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 7 | : | 11 | Prima Česká Skalice B | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 23 | : | 24 | Hradilová Eliška |
|
| 21. | Ne | 19.3.2023 | Medvědi Velký Třebešov | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 25 | : | 20 | Hampl Milan |
Zadal: | Seidel Lukáš | 19.3.2023 20:27 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2023 02:00 |
|
| 21. | Ne | 19.3.2023 | Dřevěnka Broumov | 12 | : | 6 | Sparta Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 26 | : | 14 | Hejna Luboš |
|
| 21. | Ne | 19.3.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 12 | : | 6 | Cukrárna Náchod | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 27 | : | 15 | Felcman Jiří |
Zadal: | Semerák Jan | 19.3.2023 23:25 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 26.3.2023 | Sparta Úpice | 13 | : | 5 | Lelci z Kramolny | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 29 | : | 17 | Dopita Marek |
Zadal: | Hejna Luboš | 26.3.2023 21:46 | Autorizoval: | Automat | 1.4.2023 02:00 |
|
| 22. | Ne | 2.4.2023 | Baník Žacléř B | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Bittner Jaroslav | 27 | : | 17 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Görner Vít | 2.4.2023 22:18 | Autorizoval: | Automat | 8.4.2023 02:00 |
|
| 22. | Ne | 2.4.2023 | Černý Sup Hajnice | 6 | : | 12 | Lumírkovci Úpice | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 18 | : | 28 | Janku Jiří |
|
| 22. | Ne | 2.4.2023 | Lelci z Kramolny | 10 | : | 8 | Černý Sup Starý Rokytník B | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 25 | : | 19 | Hrnčíř Marcel |
|
| 22. | Ne | 2.4.2023 | Prima Česká Skalice B | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 21 | : | 24 | Semerák Jan |
|
| 22. | Ne | 2.4.2023 | Cukrárna Náchod | 9 | : | 10 | Piráti od Vlčků Rtyně | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 23 | : | 25 | Vlček Jiří |
|
| 22. | Ne | 2.4.2023 | Sparta Úpice | 5 | : | 13 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 16 | : | 30 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Hejna Luboš | 2.4.2023 21:40 | Autorizoval: | Automat | 8.4.2023 02:00 |
|
| 23. | Ne | 9.4.2023 | Lumírkovci Úpice | 6 | : | 12 | Baník Žacléř B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 17 | : | 28 | Görner Vít |
Zadal: | Janku Jiří | 9.4.2023 17:36 | Autorizoval: | Automat | 15.4.2023 02:00 |
|
| 23. | Ne | 9.4.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 5 | : | 13 | Černý Sup Hajnice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Bauer Jaromír | 17 | : | 29 | Hampl Milan |
Zadal: | Bauer Jaromír | 9.4.2023 18:23 | Autorizoval: | Automat | 15.4.2023 02:00 |
|
| 23. | Ne | 9.4.2023 | Medvědi Velký Třebešov | 9 | : | 10 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Knap Petr | 23 | : | 24 | Rakus Lukáš |
|
| 23. | Ne | 9.4.2023 | Dřevěnka Broumov | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 22 | : | 20 | Semerák Tomáš |
|
| 23. | Ne | 9.4.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 8 | : | 10 | Prima Česká Skalice B | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 23 | : | 25 | Rada Petr |
|
| 23. | Ne | 9.4.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 16 | : | 2 | Lelci z Kramolny | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 33 | : | 12 | Dopita Marek |
Zadal: | Semerák Jan | 9.4.2023 21:49 | Autorizoval: | Automat | 15.4.2023 02:00 |
|
| 24. | Ne | 16.4.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 14 | : | 4 | Lumírkovci Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 31 | : | 16 | Janku Jiří |
Zadal: | Rakus Lukáš | 16.4.2023 18:39 | Autorizoval: | Automat | 22.4.2023 02:00 |
|
| 24. | Ne | 16.4.2023 | Baník Žacléř B | 14 | : | 4 | Černý Sup Starý Rokytník B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Görner Vít | 30 | : | 15 | Hrnčíř Marcel |
|
| 24. | Ne | 16.4.2023 | Černý Sup Hajnice | 6 | : | 12 | Darts Brothers Červený Kostelec | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 18 | : | 29 | Semerák Jan |
|
| 24. | Ne | 16.4.2023 | Lelci z Kramolny | 4 | : | 14 | Piráti od Vlčků Rtyně | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 15 | : | 32 | Vlček Jiří |
|
| 24. | Ne | 16.4.2023 | Prima Česká Skalice B | 8 | : | 10 | Dřevěnka Broumov | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 21 | : | 24 | Andrš Ladislav |
|
| 24. | Ne | 16.4.2023 | Sparta Úpice | 11 | : | 7 | Medvědi Velký Třebešov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 24 | : | 21 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Hejna Luboš | 16.4.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 22.4.2023 02:00 |
|
| 21. | Ne | 23.4.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 10 | : | 8 | Baník Žacléř B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Tišler Matěj | 22 | : | 23 | Görner Vít |
Zadal: | Tišler Matěj | 23.4.2023 17:55 | Autorizoval: | Automat | 29.4.2023 02:00 |
|
| 19. | Ne | 23.4.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 12 | : | 6 | Sparta Úpice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 29 | : | 16 | Hejna Luboš |
|
| 25. | Ne | 30.4.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 3 | : | 15 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 12 | : | 32 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Hrnčíř Marcel | 30.4.2023 17:55 | Autorizoval: | Automat | 6.5.2023 02:00 |
|
| 25. | Ne | 7.5.2023 | Lumírkovci Úpice | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 25 | : | 21 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Janku Jiří | 7.5.2023 17:31 | Autorizoval: | Automat | 13.5.2023 02:00 |
|
| 25. | Ne | 7.5.2023 | Cukrárna Náchod | 10 | : | 8 | Sparta Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Semerák Tomáš | 22 | : | 20 | Dvořáček Aleš |
Zadal: | Semerák Tomáš | 8.5.2023 02:42 | Autorizoval: | Automat | 13.5.2023 02:00 |
|
| 25. | Ne | 7.5.2023 | Dřevěnka Broumov | 11 | : | 7 | Lelci z Kramolny | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Andrš Ladislav | 26 | : | 23 | Pařízek Jan |
|
| 25. | Ne | 7.5.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 12 | : | 6 | Černý Sup Hajnice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 26 | : | 15 | Hampl Milan |
Zadal: | Kavan Jiří | 8.5.2023 09:21 | Autorizoval: | Automat | 13.5.2023 02:00 |
|
| 25. | Ne | 7.5.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 8 | : | 10 | Baník Žacléř B | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 19 | : | 23 | Bittner Jaroslav |
|
| 26. | Ne | 14.5.2023 | Medvědi Velký Třebešov | 13 | : | 5 | Černý Sup Starý Rokytník B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 28 | : | 16 | Bauer Jaromír |
|
| 26. | Ne | 14.5.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 17 | : | 23 | Semerák Jan |
|
| 26. | Ne | 14.5.2023 | Baník Žacléř B | 11 | : | 7 | Piráti od Vlčků Rtyně | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Görner Vít | 24 | : | 20 | Vlček Jiří |
|
| 26. | Ne | 14.5.2023 | Černý Sup Hajnice | 7 | : | 11 | Dřevěnka Broumov | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 18 | : | 25 | Andrš Ladislav |
|
| 26. | Ne | 14.5.2023 | Prima Česká Skalice B | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 24 | : | 21 | Semerák Tomáš |
|
| 26. | Ne | 14.5.2023 | Sparta Úpice | 8 | : | 10 | Lumírkovci Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 19 | : | 23 | Janku Jiří |
|