Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga sever o udržení
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Ne 2.9.2018 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 8 Baník Žacléř Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 25 : 22
0. Ne 9.9.2018 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Lucky Darts Jičín U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 28 : 22
0. Po 10.9.2018 Baník Žacléř 12 : 6 Republika Úpice Bingo bar, Žacléř
18:00 27 : 18
0. Ne 16.9.2018 U Vlčků Rtyně 13 : 5 U Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 30 : 18
0. Ne 23.9.2018 Lucky Darts Jičín 16 : 2 U Soudku Arnultovice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 33 : 13
0. Ne 30.9.2018 U Soudku Arnultovice 6 : 12 Baník Žacléř U Soudku restaurant, Rudník
16:00 16 : 27
0. Ne 14.10.2018 Lucky Darts Jičín 11 : 7 Republika Úpice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 27 : 21
0. 19.10.2018 U Vlčků Rtyně 14 : 4 Sokolíci Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
18:00 31 : 13
0. Ne 21.10.2018 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 9 Lucky Darts Jičín Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
18:00 23 : 23
0. Ne 28.10.2018 Sokolíci Červený Kostelec 12 : 6 U Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 28 : 16
0. Po 29.10.2018 Baník Žacléř 8 : 10 U Vlčků Rtyně Bingo bar, Žacléř
18:00 23 : 21
0. Ne 4.11.2018 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 24 : 21
0. Ne 4.11.2018 Lucky Darts Jičín 12 : 6 Baník Žacléř Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 27 : 18
0. 16.11.2018 Republika Úpice 7 : 11 U Vlčků Rtyně Pod Skalkou restaurace, Úpice
19:00 20 : 26
0. Ne 18.11.2018 Republika Úpice 14 : 4 U Soudku Arnultovice Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 29 : 15
0. Ne 2.12.2018 U Soudku Arnultovice 5 : 13 U Vlčků Rtyně U Soudku restaurant, Rudník
16:00 13 : 30
0. Po 3.12.2018 Baník Žacléř 10 : 9 Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar, Žacléř
18:00 24 : 23
0. Ne 16.12.2018 Lucky Darts Jičín 9 : 10 U Vlčků Rtyně Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 25 : 23
0. Ne 16.12.2018 Republika Úpice 8 : 10 Baník Žacléř Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 19 : 22
0. Ne 6.1.2019 Republika Úpice 14 : 4 Sokolíci Červený Kostelec Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 28 : 15
0. Po 7.1.2019 Baník Žacléř 13 : 5 Lucky Darts Jičín Bingo bar, Žacléř
18:00 28 : 16
0. Ne 13.1.2019 U Soudku Arnultovice 8 : 10 Lucky Darts Jičín U Soudku restaurant, Rudník
16:00 17 : 24
0. Ne 20.1.2019 U Soudku Arnultovice 9 : 10 Republika Úpice U Soudku restaurant, Rudník
17:30 23 : 22
0. Ne 27.1.2019 Sokolíci Červený Kostelec 8 : 10 U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 23 : 25
0. Po 28.1.2019 Baník Žacléř 16 : 2 U Soudku Arnultovice Bingo bar, Žacléř
18:00 32 : 16
0. Ne 3.2.2019 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 26 : 20
0. Ne 3.2.2019 Lucky Darts Jičín 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 20 : 25
0. Ne 10.2.2019 Republika Úpice 8 : 10 Lucky Darts Jičín Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 20 : 26
0. Ne 17.2.2019 U Soudku Arnultovice 5 : 13 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
16:00 17 : 28
0. Ne 24.2.2019 U Vlčků Rtyně 7 : 11 Baník Žacléř U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 20 : 24
1. Ne 10.3.2019 U Vlčků Rtyně 7 : 11 U Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 22 : 23 Hek Michal
1. Po 11.3.2019 Baník Žacléř 8 : 10 Lucky Darts Jičín Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 18 : 21 Mlejnek Eduard
1. Ne 17.3.2019 Sokolíci Červený Kostelec 12 : 6 Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 30 : 20 Mach Miloš
2. Ne 31.3.2019 U Soudku Arnultovice 10 : 8 Republika Úpice Na Hřišti občerstvení, Prosečné
16:00 Hek Michal 25 : 18 Bedlivý Pavel
2. Ne 31.3.2019 Lucky Darts Jičín 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 22 : 21 Unger Lukáš
2. Ne 31.3.2019 U Vlčků Rtyně 9 : 10 Baník Žacléř U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 24 : 23 Polák Miroslav
3. Ne 7.4.2019 Sokolíci Červený Kostelec 7 : 11 U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 20 : 25 Vlk Martin
3. Ne 7.4.2019 Republika Úpice 8 : 10 Lucky Darts Jičín Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Bedlivý Pavel 22 : 25 Bajan Tomáš
3. Po 8.4.2019 Baník Žacléř 10 : 8 U Soudku Arnultovice Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 24 : 20 Hek Michal
4. Ne 14.4.2019 Sokolíci Červený Kostelec 13 : 5 U Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
13:00 Unger Lukáš 28 : 16 Hek Michal
4. Ne 21.4.2019 Lucky Darts Jičín 13 : 5 U Vlčků Rtyně Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 31 : 16 Vlk Martin
4. Ne 21.4.2019 Republika Úpice 11 : 7 Baník Žacléř Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Bedlivý Pavel 27 : 17 Uhříček Břetislav
5. Ne 5.5.2019 U Soudku Arnultovice Lucky Darts Jičín U Soudku restaurant, Rudník
16:00
5. Ne 5.5.2019 U Vlčků Rtyně Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
5. Po 6.5.2019 Baník Žacléř Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar, Žacléř
18:00

A Extraliga sever základní část
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 8 Baník Žacléř Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 25 : 22 Uhříček Břetislav
1. Ne 2.9.2018 Republika Úpice 6 : 12 Černý Sup Starý Rokytník Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 17 : 27 Weintrager Marian
1. Po 3.9.2018 Kobry Trutnov 11 : 7 Fekobe Pilníkov Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00 Vedmoch Pavel 26 : 21 Věchet Jiří
1. Po 3.9.2018 Prima Plus Česká Skalice 14 : 4 Lucky Darts Jičín Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 30 : 14 Mlejnek Eduard
2. Ne 9.9.2018 Fekobe Pilníkov 11 : 7 Sokolíci Červený Kostelec Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 24 : 16 Unger Lukáš
2. Ne 9.9.2018 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Lucky Darts Jičín U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 28 : 22 Dvořáková Šárka
2. Po 10.9.2018 Prima Plus Česká Skalice 16 : 2 Kobry Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 32 : 7 Vedmoch Pavel
2. Po 10.9.2018 Baník Žacléř 12 : 6 Republika Úpice Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 27 : 18 Vincenc Lukáš
1. Ne 16.9.2018 U Vlčků Rtyně 13 : 5 U Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 30 : 18 Hek Michal
3. Ne 23.9.2018 Sokolíci Červený Kostelec 7 : 11 Prima Plus Česká Skalice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 16 : 27 Ulrich Michal
3. Ne 23.9.2018 Republika Úpice 9 : 10 Fekobe Pilníkov Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Vincenc Lukáš 19 : 24 Věchet Jiří
3. Ne 23.9.2018 Lucky Darts Jičín 16 : 2 U Soudku Arnultovice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Dvořáková Šárka 33 : 13 Hek Michal
3. Po 24.9.2018 Kobry Trutnov 8 : 10 U Vlčků Rtyně Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 19 : 24 Vlk Martin
4. Ne 30.9.2018 Fekobe Pilníkov 12 : 6 Černý Sup Starý Rokytník Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 28 : 16 Weintrager Marian
4. Ne 30.9.2018 U Soudku Arnultovice 6 : 12 Baník Žacléř U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 16 : 27 Polák Miroslav
4. Po 1.10.2018 Prima Plus Česká Skalice 12 : 6 Republika Úpice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Dvořáček Jan 29 : 17 Vincenc Lukáš
6. Ne 7.10.2018 U Soudku Arnultovice 6 : 12 Fekobe Pilníkov U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Botek Jan 17 : 28 Věchet Jiří
5. Po 8.10.2018 Baník Žacléř 10 : 8 Fekobe Pilníkov Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 25 : 21 Věchet Jiří
5. Po 8.10.2018 Kobry Trutnov 14 : 4 U Soudku Arnultovice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 29 : 12 Hek Michal
6. Ne 14.10.2018 U Vlčků Rtyně 5 : 13 Černý Sup Starý Rokytník U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 16 : 29 Weintrager Marian
6. Ne 14.10.2018 Lucky Darts Jičín 11 : 7 Republika Úpice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 27 : 21 Vincenc Lukáš
6. Po 15.10.2018 Prima Plus Česká Skalice 12 : 6 Baník Žacléř Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 27 : 17 Uhříček Břetislav
6. Po 15.10.2018 Kobry Trutnov 13 : 5 Sokolíci Červený Kostelec Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 27 : 11 Unger Lukáš
4. 19.10.2018 U Vlčků Rtyně 14 : 4 Sokolíci Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
18:00 Vlk Martin 31 : 13 Unger Lukáš
4. Ne 21.10.2018 Lucky Darts Jičín 5 : 13 Kobry Trutnov Štěstí Cafe bar, Jičín
12:00 Mlejnek Eduard 12 : 28 Vedmoch Pavel
5. Ne 21.10.2018 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 9 Lucky Darts Jičín Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
18:00 Unger Lukáš 23 : 23 Dvořáková Šárka
7. Ne 28.10.2018 Fekobe Pilníkov 5 : 13 Prima Plus Česká Skalice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 13 : 28 Ulrich Michal
7. Ne 28.10.2018 Černý Sup Starý Rokytník 9 : 10 Lucky Darts Jičín U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 25 : 23 Mlejnek Eduard
7. Ne 28.10.2018 Sokolíci Červený Kostelec 12 : 6 U Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 28 : 16 Hek Michal
7. Ne 28.10.2018 Republika Úpice 14 : 4 Kobry Trutnov Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 30 : 11 Vedmoch Pavel
7. Po 29.10.2018 Baník Žacléř 8 : 10 U Vlčků Rtyně Bingo bar, Žacléř
18:00 Luštinec Daniel 23 : 21 Vlk Martin
8. Ne 4.11.2018 U Soudku Arnultovice 7 : 11 Prima Plus Česká Skalice U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 19 : 26 Ulrich Michal
8. Ne 4.11.2018 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 24 : 21 Mach Miloš
8. Ne 4.11.2018 U Vlčků Rtyně 7 : 11 Fekobe Pilníkov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 17 : 27 Věchet Jiří
8. Ne 4.11.2018 Lucky Darts Jičín 12 : 6 Baník Žacléř Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 27 : 18 Uhříček Břetislav
8. Po 5.11.2018 Kobry Trutnov 10 : 9 Černý Sup Starý Rokytník Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 23 : 21 Weintrager Marian
5. St 14.11.2018 Černý Sup Starý Rokytník 3 : 15 Prima Plus Česká Skalice U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00 Weintrager Marian 15 : 31 Ulrich Michal
5. 16.11.2018 Republika Úpice 7 : 11 U Vlčků Rtyně Pod Skalkou restaurace, Úpice
19:00 Mach Miloš 20 : 26 Vlk Martin
9. Ne 18.11.2018 Fekobe Pilníkov 10 : 8 Lucky Darts Jičín Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 24 : 20 Mlejnek Eduard
9. Ne 18.11.2018 Černý Sup Starý Rokytník 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 16 : 24 Unger Lukáš
9. Ne 18.11.2018 Republika Úpice 14 : 4 U Soudku Arnultovice Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 29 : 15 Hek Michal
9. Po 19.11.2018 Prima Plus Česká Skalice 12 : 6 U Vlčků Rtyně Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 28 : 15 Vlk Martin
9. Po 19.11.2018 Baník Žacléř 12 : 6 Kobry Trutnov Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 28 : 14 Vedmoch Pavel
3. So 24.11.2018 Černý Sup Starý Rokytník 18 : 0 Baník Žacléř U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 36 : 0
2. Ne 25.11.2018 U Soudku Arnultovice 5 : 13 Černý Sup Starý Rokytník U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 15 : 28 Weintrager Marian
10. Ne 2.12.2018 Černý Sup Starý Rokytník 14 : 4 Republika Úpice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 31 : 14 Mach Miloš
10. Ne 2.12.2018 Fekobe Pilníkov 6 : 12 Kobry Trutnov Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 19 : 27 Vedmoch Pavel
10. Ne 2.12.2018 Lucky Darts Jičín 6 : 12 Prima Plus Česká Skalice Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 19 : 25 Ulrich Michal
10. Ne 2.12.2018 U Soudku Arnultovice 5 : 13 U Vlčků Rtyně U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 13 : 30 Vlk Martin
10. Po 3.12.2018 Baník Žacléř 10 : 9 Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar, Žacléř
18:00 Luštinec Daniel 24 : 23 Unger Lukáš
11. Ne 16.12.2018 Černý Sup Starý Rokytník 17 : 1 U Soudku Arnultovice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 35 : 7 Hek Michal
11. Ne 16.12.2018 Lucky Darts Jičín 9 : 10 U Vlčků Rtyně Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 25 : 23 Vlk Martin
11. Ne 16.12.2018 Republika Úpice 8 : 10 Baník Žacléř Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Vincenc Lukáš 19 : 22 Uhříček Břetislav
11. Po 17.12.2018 Kobry Trutnov 10 : 8 Prima Plus Česká Skalice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 24 : 23 Ulrich Michal
17. Ne 6.1.2019 Černý Sup Starý Rokytník 10 : 9 Kobry Trutnov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 25 : 23 Vedmoch Pavel
17. Ne 6.1.2019 Fekobe Pilníkov 10 : 8 U Vlčků Rtyně Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 25 : 22 Vlk Martin
17. Ne 6.1.2019 Republika Úpice 14 : 4 Sokolíci Červený Kostelec Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 28 : 15 Unger Lukáš
17. Po 7.1.2019 Prima Plus Česká Skalice 16 : 2 U Soudku Arnultovice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 33 : 8 Hek Michal
17. Po 7.1.2019 Baník Žacléř 13 : 5 Lucky Darts Jičín Bingo bar, Žacléř
18:00 Uhříček Břetislav 28 : 16 Mlejnek Eduard
12. Ne 13.1.2019 Fekobe Pilníkov 6 : 12 Republika Úpice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 16 : 26 Mach Miloš
12. Ne 13.1.2019 U Vlčků Rtyně 6 : 12 Kobry Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 14 : 27 Vedmoch Pavel
12. Ne 13.1.2019 U Soudku Arnultovice 8 : 10 Lucky Darts Jičín U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 17 : 24 Mlejnek Eduard
12. Po 14.1.2019 Baník Žacléř 10 : 8 Černý Sup Starý Rokytník Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 25 : 23 Weintrager Marian
12. Po 14.1.2019 Prima Plus Česká Skalice 14 : 4 Sokolíci Červený Kostelec Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 29 : 13 Unger Lukáš
18. Ne 20.1.2019 U Vlčků Rtyně 10 : 9 Prima Plus Česká Skalice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 24 : 22 Ulrich Michal
18. Ne 20.1.2019 Lucky Darts Jičín 7 : 11 Fekobe Pilníkov Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 21 : 26 Věchet Jiří
18. Ne 20.1.2019 Sokolíci Červený Kostelec 7 : 11 Černý Sup Starý Rokytník Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 20 : 22 Weintrager Marian
18. Ne 20.1.2019 U Soudku Arnultovice 9 : 10 Republika Úpice U Soudku restaurant, Rudník
17:30 Hek Michal 23 : 22 Vincenc Lukáš
18. Po 21.1.2019 Kobry Trutnov 8 : 10 Baník Žacléř Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 22 : 23 Polák Miroslav
11. 25.1.2019 Sokolíci Červený Kostelec 7 : 11 Fekobe Pilníkov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
18:00 Unger Lukáš 17 : 24 Věchet Jiří
13. Ne 27.1.2019 Černý Sup Starý Rokytník 10 : 8 Fekobe Pilníkov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 25 : 21 Věchet Jiří
13. Ne 27.1.2019 Sokolíci Červený Kostelec 8 : 10 U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 23 : 25 Vlk Martin
13. Ne 27.1.2019 Republika Úpice 4 : 14 Prima Plus Česká Skalice Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 15 : 30 Ulrich Michal
13. Po 28.1.2019 Baník Žacléř 16 : 2 U Soudku Arnultovice Bingo bar, Žacléř
18:00 Luštinec Daniel 32 : 16 Hek Michal
13. Po 28.1.2019 Kobry Trutnov 12 : 6 Lucky Darts Jičín Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 28 : 18 Mlejnek Eduard
14. Ne 3.2.2019 Fekobe Pilníkov 10 : 8 Baník Žacléř Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 22 : 19 Luštinec Daniel
14. Ne 3.2.2019 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 26 : 20 Mach Miloš
14. Ne 3.2.2019 Lucky Darts Jičín 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 20 : 25 Unger Lukáš
14. Ne 3.2.2019 U Soudku Arnultovice 8 : 10 Kobry Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 22 : 21 Vedmoch Pavel
14. Po 4.2.2019 Prima Plus Česká Skalice 14 : 4 Černý Sup Starý Rokytník Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 30 : 14 Weintrager Marian
15. Ne 10.2.2019 Fekobe Pilníkov 14 : 4 U Soudku Arnultovice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 32 : 10 Hek Michal
15. Ne 10.2.2019 Sokolíci Červený Kostelec 3 : 15 Kobry Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 14 : 33 Vedmoch Pavel
15. Ne 10.2.2019 Republika Úpice 8 : 10 Lucky Darts Jičín Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 20 : 26 Mlejnek Eduard
15. Po 11.2.2019 Baník Žacléř 7 : 11 Prima Plus Česká Skalice Bingo bar, Žacléř
18:00 Uhříček Břetislav 17 : 27 Ulrich Michal
15. Po 11.2.2019 Černý Sup Starý Rokytník 11 : 7 U Vlčků Rtyně U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00 Weintrager Marian 25 : 19 Vlk Martin
16. Ne 17.2.2019 U Soudku Arnultovice 5 : 13 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hek Michal 17 : 28 Unger Lukáš
16. Ne 24.2.2019 U Vlčků Rtyně 7 : 11 Baník Žacléř U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 20 : 24 Uhříček Břetislav
16. Ne 24.2.2019 Lucky Darts Jičín 6 : 12 Černý Sup Starý Rokytník Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 16 : 27 Weintrager Marian
16. Po 25.2.2019 Prima Plus Česká Skalice 13 : 5 Fekobe Pilníkov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 28 : 19 Věchet Jiří
16. Po 25.2.2019 Kobry Trutnov 11 : 7 Republika Úpice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 27 : 20 Mach Miloš

B liga východ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Prima Česká Skalice 10 : 8 Darts Brothers Červený Kostelec Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 20 : 20 Semerák Jan
1. Ne 2.9.2018 Cukrárna Náchod 10 : 9 Tornádo Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 25 : 21 Klempíř Petr
1. Ne 2.9.2018 Černý Sup Hajnice 10 : 8 Black Angels Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 21 : 21 Svoboda Libor
1. Ne 2.9.2018 Medvědi Velký Třebešov 10 : 8 Loco Trutnov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 24 : 21 Lád Ondřej
1. Ne 2.9.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Tišler Matěj 22 : 18 Wajsar Michal
1. Ne 2.9.2018 Dřevěnka Broumov C 7 : 11 Dřevěnka Broumov A Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 16 : 23 Andrš Ladislav
2. Ne 9.9.2018 Prima Česká Skalice 12 : 6 Medvědi Velký Třebešov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 26 : 20 Melichar David
2. Ne 9.9.2018 Lumírkovci Úpice 3 : 15 Puškvorec Velké Svatoňovice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 11 : 31 Tišler Matěj
2. Ne 9.9.2018 Black Angels Trutnov 12 : 6 Dřevěnka Broumov C Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 27 : 16 Wolfová Lenka
2. Ne 9.9.2018 Dřevěnka Broumov A 9 : 10 Cukrárna Náchod Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 21 : 24 Semerák Tomáš
2. Ne 9.9.2018 Loco Trutnov 10 : 8 Černý Sup Hajnice Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 24 : 21 Maštalířský Petr
3. Ne 23.9.2018 Cukrárna Náchod 12 : 6 Black Angels Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 27 : 18 Svoboda Libor
3. Ne 23.9.2018 Medvědi Velký Třebešov 7 : 11 Darts Brothers Červený Kostelec U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 17 : 24 Radvanovský Michal
3. Ne 23.9.2018 Černý Sup Hajnice 12 : 6 Prima Česká Skalice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 27 : 18 Meixner Jiří
3. Ne 23.9.2018 Dřevěnka Broumov C 10 : 9 Loco Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 20 : 21 Mrštný František
3. Ne 23.9.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 8 : 10 Tornádo Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Prokop René 20 : 25 Klempíř Petr
3. Ne 23.9.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 10 : 9 Lumírkovci Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 23 : 22 Trdlikát Libor
4. 28.9.2018 Dřevěnka Broumov A 12 : 6 Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 27 : 15 Tišler Matěj
4. Ne 30.9.2018 Prima Česká Skalice 10 : 9 Dřevěnka Broumov C Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 22 : 20 Wolfová Lenka
4. Ne 30.9.2018 Tornádo Trutnov 10 : 8 Piráti od Vlčků Rtyně U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 24 : 20 Wajsar Michal
4. Ne 30.9.2018 Medvědi Velký Třebešov 4 : 14 Černý Sup Hajnice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 16 : 31 Maštalířský Petr
4. Ne 30.9.2018 Loco Trutnov 4 : 14 Cukrárna Náchod Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 12 : 29 Felcman Jiří
4. Ne 30.9.2018 Darts Brothers Červený Kostelec 11 : 7 Lumírkovci Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Radvanovský Michal 27 : 21 Trdlikát Libor
5. Ne 7.10.2018 Cukrárna Náchod 13 : 5 Prima Česká Skalice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 31 : 14 Plíšek Jakub
5. Ne 7.10.2018 Lumírkovci Úpice 6 : 12 Tornádo Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 14 : 25 Klempíř Petr
5. Ne 7.10.2018 Černý Sup Hajnice 10 : 8 Darts Brothers Červený Kostelec U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 23 : 21 Radvanovský Michal
5. Ne 7.10.2018 Dřevěnka Broumov C 11 : 7 Medvědi Velký Třebešov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 25 : 16 Melichar David
5. Ne 7.10.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 10 : 8 Black Angels Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Prokop René 23 : 18 Svoboda Libor
5. Ne 7.10.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 2 : 16 Dřevěnka Broumov A U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 10 : 32 Andrš Ladislav
6. Ne 14.10.2018 Medvědi Velký Třebešov 5 : 13 Cukrárna Náchod U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 14 : 27 Felcman Jiří
6. Ne 14.10.2018 Černý Sup Hajnice 10 : 8 Dřevěnka Broumov C U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 24 : 19 Wolfová Lenka
6. Ne 14.10.2018 Black Angels Trutnov 12 : 6 Piráti od Vlčků Rtyně Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 28 : 16 Wajsar Michal
6. Ne 14.10.2018 Dřevěnka Broumov A 13 : 5 Lumírkovci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 29 : 12 Trdlikát Libor
6. Ne 14.10.2018 Loco Trutnov 8 : 10 Puškvorec Velké Svatoňovice Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 20 : 24 Prokop René
6. Ne 14.10.2018 Darts Brothers Červený Kostelec 7 : 11 Tornádo Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Semerák Jan 21 : 23 Klempíř Petr
7. Ne 21.10.2018 Tornádo Trutnov 6 : 12 Dřevěnka Broumov A Národní dům, Trutnov
12:00 Klempíř Petr 17 : 27 Andrš Ladislav
2. Ne 21.10.2018 Darts Brothers Červený Kostelec 10 : 9 Piráti od Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
15:00 Radvanovský Michal 23 : 21 Wajsar Michal
7. Ne 28.10.2018 Cukrárna Náchod 11 : 7 Černý Sup Hajnice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 25 : 21 Maštalířský Petr
7. Ne 28.10.2018 Lumírkovci Úpice 10 : 8 Black Angels Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 22 : 25 Svoboda Libor
7. Ne 28.10.2018 Dřevěnka Broumov C 15 : 3 Darts Brothers Červený Kostelec Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 32 : 8 Semerák Jan
7. Ne 28.10.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 7 : 11 Prima Česká Skalice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Tišler Matěj 17 : 27 Plíšek Jakub
7. Ne 28.10.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 7 : 11 Loco Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 17 : 26 Lád Ondřej
8. Ne 4.11.2018 Prima Česká Skalice 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 26 : 20 Wajsar Michal
8. Ne 4.11.2018 Medvědi Velký Třebešov 10 : 9 Puškvorec Velké Svatoňovice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 24 : 20 Tišler Matěj
8. Ne 4.11.2018 Black Angels Trutnov 8 : 10 Tornádo Trutnov Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 23 : 22 Klempíř Petr
8. Ne 4.11.2018 Dřevěnka Broumov C 3 : 15 Cukrárna Náchod Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 13 : 31 Felcman Jiří
8. Ne 4.11.2018 Loco Trutnov 10 : 9 Lumírkovci Úpice Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 24 : 25 Trdlikát Libor
8. Ne 11.11.2018 Darts Brothers Červený Kostelec 10 : 9 Dřevěnka Broumov A Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Semerák Jan 23 : 21 Andrš Ladislav
9. Ne 18.11.2018 Cukrárna Náchod 12 : 6 Darts Brothers Červený Kostelec Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 26 : 16 Radvanovský Michal
9. Ne 18.11.2018 Lumírkovci Úpice 5 : 13 Prima Česká Skalice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 17 : 28 Plíšek Jakub
9. Ne 18.11.2018 Tornádo Trutnov 10 : 9 Loco Trutnov U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 23 : 24 Lád Ondřej
9. Ne 18.11.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 5 : 13 Černý Sup Hajnice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Prokop René 16 : 27 Maštalířský Petr
9. Ne 18.11.2018 Dřevěnka Broumov A 12 : 6 Black Angels Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 24 : 17 Svoboda Libor
9. Ne 18.11.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 11 : 7 Medvědi Velký Třebešov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 25 : 17 Knap Petr
10. Ne 2.12.2018 Prima Česká Skalice 10 : 9 Tornádo Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 23 : 26 Klempíř Petr
10. Ne 2.12.2018 Medvědi Velký Třebešov 11 : 7 Lumírkovci Úpice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Knap Petr 26 : 20 Petrus Karel
10. Ne 2.12.2018 Černý Sup Hajnice 10 : 9 Piráti od Vlčků Rtyně U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 22 : 21 Wajsar Michal
10. Ne 2.12.2018 Dřevěnka Broumov C 10 : 9 Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 22 : 26 Prokop René
10. Ne 2.12.2018 Darts Brothers Červený Kostelec 12 : 6 Black Angels Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Radvanovský Michal 27 : 16 Svoboda Libor
11. Ne 16.12.2018 Lumírkovci Úpice 4 : 14 Černý Sup Hajnice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 12 : 29 Maštalířský Petr
11. Ne 16.12.2018 Tornádo Trutnov 12 : 6 Medvědi Velký Třebešov U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 28 : 17 Melichar David
11. Ne 16.12.2018 Black Angels Trutnov 14 : 4 Loco Trutnov Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 29 : 14 Lád Ondřej
11. Ne 16.12.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 5 : 13 Cukrárna Náchod Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Šedivý Milan 14 : 29 Felcman Jiří
11. Ne 16.12.2018 Dřevěnka Broumov A 11 : 7 Prima Česká Skalice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 27 : 19 Plíšek Jakub
11. Ne 16.12.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 5 : 13 Dřevěnka Broumov C U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 15 : 27 Wolfová Lenka
14. Ne 6.1.2019 Piráti od Vlčků Rtyně 10 : 9 Puškvorec Velké Svatoňovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 24 : 24 Pfohl Lukáš
12. Ne 13.1.2019 Prima Česká Skalice 13 : 5 Black Angels Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 30 : 16 Svoboda Libor
12. Ne 13.1.2019 Medvědi Velký Třebešov 3 : 15 Dřevěnka Broumov A U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 9 : 32 Andrš Ladislav
12. Ne 13.1.2019 Černý Sup Hajnice 10 : 8 Tornádo Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 27 : 19 Klempíř Petr
12. Ne 13.1.2019 Cukrárna Náchod 12 : 6 Piráti od Vlčků Rtyně Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 28 : 18 Wajsar Michal
12. Ne 13.1.2019 Dřevěnka Broumov C 14 : 4 Lumírkovci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 29 : 14 Janku Jiří
12. Ne 13.1.2019 Darts Brothers Červený Kostelec 13 : 5 Loco Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Radvanovský Michal 31 : 12 Lád Ondřej
10. Ne 20.1.2019 Loco Trutnov 4 : 14 Dřevěnka Broumov A Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 11 : 30 Andrš Ladislav
13. Ne 27.1.2019 Lumírkovci Úpice 8 : 10 Cukrárna Náchod Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 18 : 23 Felcman Jiří
13. Ne 27.1.2019 Tornádo Trutnov 11 : 7 Dřevěnka Broumov C U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 24 : 19 Pirkl Marian
13. Ne 27.1.2019 Black Angels Trutnov 10 : 9 Medvědi Velký Třebešov Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 23 : 22 Melichar David
13. Ne 27.1.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice 4 : 14 Darts Brothers Červený Kostelec Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Prokop René 12 : 29 Radvanovský Michal
13. Ne 27.1.2019 Dřevěnka Broumov A 8 : 10 Černý Sup Hajnice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 19 : 22 Maštalířský Petr
13. Ne 27.1.2019 Loco Trutnov 6 : 12 Prima Česká Skalice Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 21 : 27 Plíšek Jakub
14. Ne 3.2.2019 Tornádo Trutnov 10 : 9 Cukrárna Náchod U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 26 : 21 Felcman Jiří
14. Ne 3.2.2019 Black Angels Trutnov 5 : 13 Černý Sup Hajnice Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 15 : 29 Maštalířský Petr
14. Ne 3.2.2019 Loco Trutnov 6 : 12 Medvědi Velký Třebešov Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 16 : 28 Melichar David
14. Ne 3.2.2019 Dřevěnka Broumov A 8 : 10 Dřevěnka Broumov C Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 23 : 23 Wolfová Lenka
14. Ne 3.2.2019 Darts Brothers Červený Kostelec 8 : 10 Prima Česká Skalice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Semerák Jan 20 : 21 Plíšek Jakub
15. Ne 10.2.2019 Černý Sup Hajnice 12 : 6 Loco Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 27 : 17 Lád Ondřej
15. Ne 10.2.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice 7 : 11 Lumírkovci Úpice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Prokop René 17 : 26 Janku Jiří
15. Ne 10.2.2019 Dřevěnka Broumov C 8 : 10 Black Angels Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 22 : 23 Svoboda Libor
15. Ne 10.2.2019 Piráti od Vlčků Rtyně 8 : 10 Darts Brothers Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 20 : 25 Radvanovský Michal
15. Ne 17.2.2019 Medvědi Velký Třebešov 8 : 10 Prima Česká Skalice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 23 : 26 Plíšek Jakub
15. Ne 17.2.2019 Cukrárna Náchod 11 : 7 Dřevěnka Broumov A Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 25 : 20 Andrš Ladislav
16. Ne 24.2.2019 Tornádo Trutnov 12 : 6 Puškvorec Velké Svatoňovice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 29 : 17 Pfohl Lukáš
16. Ne 24.2.2019 Lumírkovci Úpice 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 23 : 19 Wajsar Michal
16. Ne 24.2.2019 Prima Česká Skalice 9 : 10 Černý Sup Hajnice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 21 : 22 Maštalířský Petr
16. Ne 24.2.2019 Black Angels Trutnov 7 : 11 Cukrárna Náchod Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 17 : 25 Felcman Jiří
16. Ne 24.2.2019 Loco Trutnov 6 : 12 Dřevěnka Broumov C Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 18 : 25 Wolfová Lenka
16. Ne 24.2.2019 Darts Brothers Červený Kostelec 10 : 8 Medvědi Velký Třebešov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Radvanovský Michal 23 : 22 Melichar David
17. Ne 3.3.2019 Cukrárna Náchod 11 : 7 Loco Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 26 : 18 Lád Ondřej
17. Ne 3.3.2019 Lumírkovci Úpice 9 : 10 Darts Brothers Červený Kostelec Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 22 : 21 Semerák Jan
17. Ne 3.3.2019 Černý Sup Hajnice 12 : 6 Medvědi Velký Třebešov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 28 : 17 Melichar David
17. Ne 3.3.2019 Dřevěnka Broumov C 6 : 12 Prima Česká Skalice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 14 : 27 Plíšek Jakub
17. Ne 3.3.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice 9 : 10 Dřevěnka Broumov A Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Pfohl Lukáš 22 : 23 Andrš Ladislav
17. Ne 3.3.2019 Piráti od Vlčků Rtyně 10 : 8 Tornádo Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 22 : 21 Zumr Petr
18. Ne 10.3.2019 Prima Česká Skalice 10 : 9 Cukrárna Náchod Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 23 : 23 Felcman Jiří
18. Ne 10.3.2019 Tornádo Trutnov 10 : 9 Lumírkovci Úpice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 23 : 20 Janku Jiří
18. Ne 10.3.2019 Medvědi Velký Třebešov 6 : 12 Dřevěnka Broumov C U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 16 : 27 Wolfová Lenka
18. Ne 10.3.2019 Black Angels Trutnov 13 : 5 Puškvorec Velké Svatoňovice Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 28 : 13 Pfohl Lukáš
18. Ne 10.3.2019 Dřevěnka Broumov A 14 : 4 Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 30 : 11 Wajsar Michal
18. Ne 10.3.2019 Darts Brothers Červený Kostelec 10 : 8 Černý Sup Hajnice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Radvanovský Michal 24 : 22 Hampl Milan
19. Ne 17.3.2019 Cukrárna Náchod 10 : 8 Medvědi Velký Třebešov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 26 : 21 Knap Petr
19. Ne 17.3.2019 Lumírkovci Úpice 5 : 13 Dřevěnka Broumov A Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 14 : 28 Andrš Ladislav
19. Ne 17.3.2019 Tornádo Trutnov 12 : 6 Darts Brothers Červený Kostelec U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 26 : 14 Semerák Jan
19. Ne 17.3.2019 Dřevěnka Broumov C 8 : 10 Černý Sup Hajnice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 21 : 24 Maštalířský Petr
19. Ne 17.3.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice 11 : 7 Loco Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Pfohl Lukáš 24 : 22 Lád Ondřej
19. Ne 17.3.2019 Piráti od Vlčků Rtyně 6 : 12 Black Angels Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 17 : 26 Svoboda Libor
20. Ne 31.3.2019 Prima Česká Skalice 18 : 0 Puškvorec Velké Svatoňovice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 36 : 3 Pfohl Lukáš
20. Ne 31.3.2019 Černý Sup Hajnice 9 : 10 Cukrárna Náchod U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 22 : 23 Felcman Jiří
20. Ne 31.3.2019 Black Angels Trutnov 6 : 12 Lumírkovci Úpice Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 17 : 27 Janku Jiří
20. Ne 31.3.2019 Loco Trutnov 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 26 : 22 Wajsar Michal
20. Ne 31.3.2019 Dřevěnka Broumov A 12 : 6 Tornádo Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 27 : 16 Klempíř Petr
20. Ne 31.3.2019 Darts Brothers Červený Kostelec 9 : 10 Dřevěnka Broumov C Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Semerák Jan 23 : 26 Wolfová Lenka
21. Ne 7.4.2019 Cukrárna Náchod 10 : 9 Dřevěnka Broumov C Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 22 : 24 Wolfová Lenka
21. Ne 7.4.2019 Tornádo Trutnov 10 : 8 Black Angels Trutnov U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 25 : 23 Svoboda Libor
21. Ne 7.4.2019 Lumírkovci Úpice 12 : 6 Loco Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 28 : 14 Lád Ondřej
21. Ne 7.4.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice 10 : 9 Medvědi Velký Třebešov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Pfohl Lukáš 22 : 21 Melichar David
21. Ne 7.4.2019 Dřevěnka Broumov A 6 : 12 Darts Brothers Červený Kostelec Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 19 : 27 Radvanovský Michal
21. Ne 7.4.2019 Piráti od Vlčků Rtyně 4 : 14 Prima Česká Skalice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Wajsar Michal 15 : 30 Plíšek Jakub
22. Ne 14.4.2019 Prima Česká Skalice 6 : 12 Lumírkovci Úpice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 19 : 27 Trdlikát Libor
22. Ne 14.4.2019 Černý Sup Hajnice 11 : 7 Puškvorec Velké Svatoňovice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 29 : 18 Pfohl Lukáš
22. Ne 14.4.2019 Medvědi Velký Třebešov 8 : 10 Piráti od Vlčků Rtyně U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 20 : 21 Wajsar Michal
22. Ne 14.4.2019 Black Angels Trutnov 7 : 11 Dřevěnka Broumov A Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 18 : 24 Andrš Ladislav
22. Ne 14.4.2019 Loco Trutnov 6 : 12 Tornádo Trutnov Družba restaurace, Trutnov
15:00 Mrštný František 17 : 25 Klempíř Petr
22. Ne 14.4.2019 Darts Brothers Červený Kostelec 5 : 13 Cukrárna Náchod Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Hanuš Ondřej 15 : 28 Felcman Jiří
23. Ne 21.4.2019 Tornádo Trutnov 10 : 8 Prima Česká Skalice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00 Klempíř Petr 25 : 22 Plíšek Jakub
23. Ne 21.4.2019 Lumírkovci Úpice 10 : 8 Medvědi Velký Třebešov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 24 : 21 Melichar David
23. Ne 21.4.2019 Black Angels Trutnov 8 : 10 Darts Brothers Červený Kostelec Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 19 : 21 Radvanovský Michal
23. Ne 21.4.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice 7 : 11 Dřevěnka Broumov C Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Pfohl Lukáš 20 : 27 Wolfová Lenka
23. 26.4.2019 Dřevěnka Broumov A Loco Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
17:00
23. 3.5.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Černý Sup Hajnice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
18:00
24. Ne 5.5.2019 Cukrárna Náchod Puškvorec Velké Svatoňovice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
24. Ne 5.5.2019 Prima Česká Skalice Dřevěnka Broumov A Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
24. Ne 5.5.2019 Černý Sup Hajnice Lumírkovci Úpice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
24. Ne 5.5.2019 Medvědi Velký Třebešov Tornádo Trutnov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
24. Ne 5.5.2019 Dřevěnka Broumov C Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
24. Ne 5.5.2019 Loco Trutnov Black Angels Trutnov Družba restaurace, Trutnov
15:00
25. Ne 12.5.2019 Tornádo Trutnov Černý Sup Hajnice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
25. Ne 12.5.2019 Lumírkovci Úpice Dřevěnka Broumov C Apríl bar, Úpice
13:00
25. Ne 12.5.2019 Black Angels Trutnov Prima Česká Skalice Národní dům, Trutnov
14:00
25. Ne 12.5.2019 Dřevěnka Broumov A Medvědi Velký Třebešov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
25. Ne 12.5.2019 Loco Trutnov Darts Brothers Červený Kostelec Družba restaurace, Trutnov
15:00
25. Ne 12.5.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Cukrárna Náchod U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
26. Ne 19.5.2019 Cukrárna Náchod Lumírkovci Úpice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
26. Ne 19.5.2019 Prima Česká Skalice Loco Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
26. Ne 19.5.2019 Černý Sup Hajnice Dřevěnka Broumov A U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
26. Ne 19.5.2019 Medvědi Velký Třebešov Black Angels Trutnov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
26. Ne 19.5.2019 Dřevěnka Broumov C Tornádo Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
26. Ne 19.5.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Puškvorec Velké Svatoňovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00

B liga západ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Devills Dolní Bousov B 11 : 7 Stará hora Horní Maršov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 24 : 20 Kuneš Radomír
1. Ne 2.9.2018 Kumburk Nová Paka 11 : 7 U Kellerů Rudník Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 25 : 20 Hloušek Martin
1. Ne 2.9.2018 P&R Radim 15 : 3 Vítkov Jilemnice U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 32 : 13 Záruba Jiří
1. Ne 2.9.2018 Dangerous Rebels Jičín 15 : 3 Sabotage A23 Jičín Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 31 : 13 Vojtíšek Jakub
1. Ne 2.9.2018 Lucky darts Jičín B 9 : 10 Sklípek Vrchlabí Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Miloslav 24 : 24 Bartoš Jiří
1. Ne 2.9.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 6 : 12 Devills Dolní Bousov A U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 20 : 28 Hrušovský Pavel
2. Ne 9.9.2018 Devills Dolní Bousov B 11 : 7 Kumburk Nová Paka U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 24 : 20 Ulrich Pavel
2. Ne 9.9.2018 Pistolníci Dolní Kalná 12 : 6 Štíři od Soudku Arnultovice Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 27 : 18 Horáček Josef
2. Ne 9.9.2018 Vítkov Jilemnice 5 : 13 Lucky darts Jičín B U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 15 : 26 Mlejnek Miloslav
2. Ne 9.9.2018 Stará hora Horní Maršov 7 : 11 Devills Dolní Bousov A Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00 Kuneš Radomír 18 : 28 Hrušovský Pavel
2. Ne 9.9.2018 Sabotage A23 Jičín 7 : 11 P&R Radim U Kata pivnice, Jičín
16:00 Vojtíšek Jakub 19 : 27 Koudelka Lukáš
2. Ne 9.9.2018 U Kellerů Rudník 7 : 11 Dangerous Rebels Jičín U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Medlík Vladimír 20 : 24 Král Jaroslav
3. Ne 23.9.2018 Kumburk Nová Paka 7 : 11 Stará hora Horní Maršov Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Patočka Pavel 20 : 26 Kuneš Radomír
3. Ne 23.9.2018 P&R Radim 10 : 8 U Kellerů Rudník U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 23 : 21 Medlík Vladimír
3. Ne 23.9.2018 Dangerous Rebels Jičín 14 : 4 Devills Dolní Bousov B Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 30 : 14 Kabrna Jan
3. Ne 23.9.2018 Sabotage A23 Jičín 4 : 14 Lucky darts Jičín B U Kata pivnice, Jičín
16:00 Vojtíšek Jakub 11 : 30 Mlejnek Miloslav
3. Ne 23.9.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 10 : 8 Sklípek Vrchlabí U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 22 : 22 Bartoš Jiří
4. Ne 30.9.2018 Devills Dolní Bousov B 6 : 12 P&R Radim U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 16 : 27 Havlíček Petr
4. Ne 30.9.2018 Kumburk Nová Paka 6 : 12 Dangerous Rebels Jičín Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 15 : 28 Král Jaroslav
4. Ne 30.9.2018 Vítkov Jilemnice 6 : 12 Štíři od Soudku Arnultovice U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 15 : 29 Horáček Josef
4. Ne 30.9.2018 Stará hora Horní Maršov 5 : 13 Pistolníci Dolní Kalná Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00 Kuneš Radomír 15 : 27 Kalenský Stanislav
4. Ne 30.9.2018 Sklípek Vrchlabí 10 : 8 Devills Dolní Bousov A Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00 Bartoš Jiří 23 : 21 Stejskal Pavel
4. Ne 30.9.2018 U Kellerů Rudník 10 : 8 Lucky darts Jičín B U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Medlík Vladimír 24 : 20 Mlejnek Miloslav
5. Ne 7.10.2018 P&R Radim 14 : 4 Kumburk Nová Paka U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 31 : 14 Ulrich Pavel
5. Ne 7.10.2018 Vítkov Jilemnice 5 : 13 Devills Dolní Bousov A U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 16 : 27 Hrušovský Pavel
5. Ne 7.10.2018 Pistolníci Dolní Kalná 7 : 11 Sklípek Vrchlabí Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 18 : 23 Bartoš Jiří
5. Ne 7.10.2018 Dangerous Rebels Jičín 16 : 2 Stará hora Horní Maršov Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 33 : 8 Kuneš Radomír
5. Ne 7.10.2018 Lucky darts Jičín B 5 : 13 Devills Dolní Bousov B Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Miloslav 17 : 29 Kabrna Jan
5. Ne 7.10.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 13 : 5 Sabotage A23 Jičín U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 27 : 15 Skořepa David
6. Ne 14.10.2018 Kumburk Nová Paka 5 : 13 Lucky darts Jičín B Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 15 : 28 Mlejnek Miloslav
6. Ne 14.10.2018 Vítkov Jilemnice 2 : 16 Pistolníci Dolní Kalná U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 8 : 33 Kalenský Stanislav
6. Ne 14.10.2018 Stará hora Horní Maršov 8 : 10 Sklípek Vrchlabí Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00 Kuneš Radomír 22 : 21 Bartoš Jiří
6. Ne 14.10.2018 Dangerous Rebels Jičín 13 : 5 P&R Radim Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 28 : 14 Havlíček Petr
6. Ne 14.10.2018 Sabotage A23 Jičín 9 : 10 Devills Dolní Bousov A U Kata pivnice, Jičín
16:00 Vojtíšek Jakub 24 : 23 Hrušovský Pavel
6. Ne 14.10.2018 U Kellerů Rudník 13 : 5 Štíři od Soudku Arnultovice U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Medlík Vladimír 30 : 16 Horáček Josef
7. 19.10.2018 Sklípek Vrchlabí 10 : 8 Vítkov Jilemnice Sklípek restaurace, Vrchlabí
18:00 Bartoš Jiří 23 : 19 Záruba Jiří
7. Ne 28.10.2018 P&R Radim 10 : 8 Stará hora Horní Maršov U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 24 : 21 Kuneš Radomír
7. Ne 28.10.2018 Devills Dolní Bousov A 6 : 12 U Kellerů Rudník U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Hrušovský Pavel 18 : 24 Hloušek Martin
7. Ne 28.10.2018 Pistolníci Dolní Kalná 12 : 6 Sabotage A23 Jičín Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 28 : 16 Dittmar Patrik
7. Ne 28.10.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 12 : 6 Devills Dolní Bousov B U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 28 : 15 Kabrna Jan
8. Ne 4.11.2018 Devills Dolní Bousov B 7 : 11 Devills Dolní Bousov A U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 19 : 29 Hrušovský Pavel
8. Ne 4.11.2018 Kumburk Nová Paka 10 : 8 Štíři od Soudku Arnultovice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 25 : 20 Horáček Josef
8. Ne 4.11.2018 P&R Radim 13 : 5 Lucky darts Jičín B U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 29 : 17 Mlejnek Miloslav
8. Ne 4.11.2018 Stará hora Horní Maršov 16 : 2 Vítkov Jilemnice Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00 Kuneš Radomír 32 : 11 Záruba Jiří
8. Ne 4.11.2018 Sabotage A23 Jičín 7 : 11 Sklípek Vrchlabí U Kata pivnice, Jičín
16:00 Vojtíšek Jakub 18 : 26 Bartoš Jiří
8. Ne 4.11.2018 U Kellerů Rudník 7 : 11 Pistolníci Dolní Kalná U Kellerů hostinec, Rudník