|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Po | 4.9.2023 | Prima Česká Skalice | 12 | : | 6 | Elita Jičín | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | | 28 | : | 21 | |
|
| 0. | Po | 4.9.2023 | Nola Jilemnice | 11 | : | 7 | Darts Brothers Červený Kostelec | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Elita Jičín | 9 | : | 10 | Nola Jilemnice | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | 22 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 11 | : | 7 | Elita Jičín | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Po | 18.9.2023 | Prima Česká Skalice | 7 | : | 11 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Po | 18.9.2023 | Nola Jilemnice | 12 | : | 6 | Pistolníci Dolní Kalná | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 5 | : | 13 | Nola Jilemnice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | | 17 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 11 | : | 7 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Elita Jičín | 7 | : | 11 | Pistolníci Dolní Kalná | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 12 | : | 6 | Elita Jičín | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 7 | : | 11 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | | 18 | : | 23 | |
|
| 0. | Po | 30.10.2023 | Prima Česká Skalice | 10 | : | 8 | Nola Jilemnice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 10 | : | 9 | Prima Česká Skalice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | 22 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 6 | : | 12 | Nola Jilemnice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | 20 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Elita Jičín | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | Po | 27.11.2023 | Nola Jilemnice | 14 | : | 4 | Elita Jičín | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | 31 | : | 12 | |
|
| 0. | Po | 27.11.2023 | Prima Česká Skalice | 14 | : | 4 | Pistolníci Dolní Kalná | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 11 | : | 7 | Prima Česká Skalice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 10 | : | 9 | Nola Jilemnice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | | 26 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Elita Jičín | 11 | : | 7 | Darts Brothers Červený Kostelec | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 12 | : | 6 | Pistolníci Dolní Kalná | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Po | 18.12.2023 | Nola Jilemnice | 10 | : | 8 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Po | 8.1.2024 | Prima Česká Skalice | 11 | : | 7 | Darts Brothers Červený Kostelec | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 4 | : | 14 | Darts Brothers Červený Kostelec | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | | 19 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Pistolníci Dolní Kalná | 11 | : | 7 | Elita Jičín | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | | 28 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Elita Jičín | 10 | : | 9 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 11 | : | 7 | Pistolníci Dolní Kalná | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Po | 12.2.2024 | Nola Jilemnice | 10 | : | 8 | Prima Česká Skalice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | 27 | : | 19 | |
Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.3.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 8 | : | 10 | Prima Česká Skalice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 20 | : | 26 | Dvořáček Jan |
|
| 1. | Ne | 3.3.2024 | Darts Brothers Červený Kostelec | 8 | : | 10 | Pistolníci Dolní Kalná | Červený Kostelec Na hřišti hospoda, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 19 | : | 23 | Kalenský Stanislav |
Zadal: | Semerák Jan | 3.3.2024 22:10 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Po | 4.3.2024 | Nola Jilemnice | 10 | : | 9 | Elita Jičín | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 26 | : | 21 | Vohnout Zdeněk |
Zadal: | Kobr Petr | 5.3.2024 07:46 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 12 | : | 6 | Darts Brothers Červený Kostelec | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 26 | : | 20 | Semerák Jan |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | Pistolníci Dolní Kalná | 6 | : | 12 | Nola Jilemnice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 19 | : | 28 | Kobr Petr |
|
| 2. | Po | 11.3.2024 | Prima Česká Skalice | 14 | : | 4 | Elita Jičín | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 31 | : | 18 | Vohnout Zdeněk |
Zadal: | Plíšek Jakub | 11.3.2024 21:22 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 7.4.2024 | Darts Brothers Červený Kostelec | | | | Prima Česká Skalice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | | | | |
|
| 3. | Ne | 7.4.2024 | Elita Jičín | | | | Pistolníci Dolní Kalná | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | | | | |
|
| 3. | Po | 8.4.2024 | Nola Jilemnice | | | | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 14.4.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | | | | Elita Jičín | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 14.4.2024 | Darts Brothers Červený Kostelec | | | | Nola Jilemnice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Po | 15.4.2024 | Prima Česká Skalice | | | | Pistolníci Dolní Kalná | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Pistolníci Dolní Kalná | | | | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 28.4.2024 | Elita Jičín | | | | Darts Brothers Červený Kostelec | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Po | 29.4.2024 | Nola Jilemnice | | | | Prima Česká Skalice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 14 | : | 4 | Pistolníci Dolní Kalná | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 30 | : | 10 | Horáček Josef |
Zadal: | Hek Michal | 4.9.2023 07:02 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 10 | : | 9 | Černý Sup Starý Rokytník | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 22 | : | 22 | Štefl Dominik |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Tornádo Vlčice | 10 | : | 9 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 23 | : | 21 | Černý Pavel |
|
| 1. | Po | 4.9.2023 | Prima Česká Skalice | 12 | : | 6 | Elita Jičín | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 28 | : | 21 | Vohnout Zdeněk |
|
| 1. | Po | 4.9.2023 | Nola Jilemnice | 11 | : | 7 | Darts Brothers Červený Kostelec | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 25 | : | 19 | Semerák Jan |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 28 | : | 14 | Plíšek Jakub |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 6 | : | 12 | Kobry od Soudku Arnultovice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 14 | : | 25 | Hek Michal |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 13 | : | 5 | Tornádo Vlčice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 29 | : | 18 | Zumr Petr |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Elita Jičín | 9 | : | 10 | Nola Jilemnice | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 22 | : | 27 | Kobr Petr |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 12 | : | 6 | Darts Brothers Červený Kostelec | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 27 | : | 16 | Semerák Jan |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 11 | : | 7 | Elita Jičín | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 27 | : | 16 | Hájek Tomáš |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 12 | : | 6 | Kobry od Soudku Arnultovice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 27 | : | 18 | Hek Michal |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Tornádo Vlčice | 5 | : | 13 | Černý Sup Starý Rokytník | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 16 | : | 29 | Štefl Dominik |
|
| 3. | Po | 18.9.2023 | Prima Česká Skalice | 7 | : | 11 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 21 | : | 24 | Jirman Stanislav |
|
| 3. | Po | 18.9.2023 | Nola Jilemnice | 12 | : | 6 | Pistolníci Dolní Kalná | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 26 | : | 17 | Kalenský Stanislav |
Zadal: | Kobr Petr | 18.9.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 8 | : | 10 | Darts Brothers Červený Kostelec | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 22 | : | 24 | Semerák Jan |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 5 | : | 13 | Nola Jilemnice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 17 | : | 29 | Kobr Petr |
Zadal: | Kobr Petr | 24.9.2023 19:48 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 27 | : | 15 | Dvořáček Jan |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Tornádo Vlčice | 10 | : | 9 | Kobry od Soudku Arnultovice | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 22 | : | 22 | Hek Michal |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 10 | : | 8 | Elita Jičín | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 24 | : | 23 | Vohnout Zdeněk |
Zadal: | Štefl Dominik | 25.9.2023 19:31 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 9 | Černý Sup Starý Rokytník | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 25 | : | 22 | Štefl Dominik |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 11 | : | 7 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 25 | : | 18 | Jirman Stanislav |
Zadal: | Semerák Jan | 1.10.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Elita Jičín | 7 | : | 11 | Pistolníci Dolní Kalná | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 19 | : | 27 | Kalenský Stanislav |
|
| 5. | Po | 2.10.2023 | Prima Česká Skalice | 7 | : | 11 | Tornádo Vlčice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 20 | : | 25 | Petr Martin |
Zadal: | Plíšek Jakub | 2.10.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 2.10.2023 | Nola Jilemnice | 9 | : | 10 | Lucky Darts Jičín | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 20 | : | 22 | Mlejnek Eduard |
Zadal: | Kobr Petr | 2.10.2023 23:11 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 12 | : | 6 | Elita Jičín | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Vlk Martin | 26 | : | 16 | Hájek Tomáš |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 8 | Prima Česká Skalice | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 22 | : | 19 | Dvořáček Jan |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Lucky Darts Jičín | 10 | : | 8 | Darts Brothers Červený Kostelec | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 25 | : | 21 | Semerák Jan |
Zadal: | Kropáček Roman | 8.10.2023 20:03 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Tornádo Vlčice | 10 | : | 9 | Nola Jilemnice | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 24 | : | 22 | Kobr Petr |
Zadal: | Petr Martin | 8.10.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 12 | : | 6 | Pistolníci Dolní Kalná | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 29 | : | 18 | Kalenský Stanislav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 7 | : | 11 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 18 | : | 23 | Jirman Stanislav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 12 | : | 6 | Tornádo Vlčice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 27 | : | 17 | Zumr Petr |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Elita Jičín | 9 | : | 10 | Lucky Darts Jičín | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 21 | : | 24 | Mlejnek Eduard |
Zadal: | Vohnout Zdeněk | 23.10.2023 09:17 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Prima Česká Skalice | 7 | : | 11 | Černý Sup Starý Rokytník | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 19 | : | 27 | Štefl Dominik |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Nola Jilemnice | 10 | : | 9 | Kobry od Soudku Arnultovice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 21 | : | 23 | Hek Michal |
Zadal: | Kobr Petr | 23.10.2023 22:45 | Změnil: | Hek Michal | 25.10.2023 12:23 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 8 | Darts Brothers Červený Kostelec | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 25 | : | 20 | Semerák Jan |
Zadal: | Hek Michal | 30.10.2023 07:46 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Lucky Darts Jičín | 12 | : | 6 | Pistolníci Dolní Kalná | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 25 | : | 15 | Kalenský Stanislav |
Zadal: | Kropáček Roman | 29.10.2023 19:44 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Tornádo Vlčice | 10 | : | 8 | Elita Jičín | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 24 | : | 22 | Vohnout Zdeněk |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 14 | : | 4 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 30 | : | 12 | Jirman Stanislav |
Zadal: | Štefl Dominik | 29.10.2023 22:45 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Prima Česká Skalice | 10 | : | 8 | Nola Jilemnice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 22 | : | 24 | Doubek Petr |
Zadal: | Plíšek Jakub | 30.10.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 5 | : | 13 | Tornádo Vlčice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 13 | : | 28 | Zumr Petr |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 19 | : | 23 | Mlejnek Eduard |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 10 | : | 9 | Prima Česká Skalice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 22 | : | 25 | Dvořáček Jan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Elita Jičín | 10 | : | 8 | Kobry od Soudku Arnultovice | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 22 | : | 23 | Hek Michal |
Zadal: | Vohnout Zdeněk | 12.11.2023 21:21 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Po | 13.11.2023 | Nola Jilemnice | 4 | : | 14 | Černý Sup Starý Rokytník | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 12 | : | 31 | Štefl Dominik |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 6 | : | 12 | Tornádo Vlčice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 14 | : | 28 | Zumr Petr |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 7 | : | 11 | Kobry od Soudku Arnultovice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 18 | : | 24 | Hek Michal |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 6 | : | 12 | Nola Jilemnice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Chráska Dalibor | 20 | : | 27 | Kobr Petr |
Zadal: | Semerák Jan | 19.11.2023 20:47 | Změnil: | Kobr Petr | 19.11.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Elita Jičín | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 28 | : | 16 | Dvořáček Jan |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 13 | : | 5 | Lucky Darts Jičín | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 29 | : | 19 | Švorc Lukáš |
Zadal: | Štefl Dominik | 19.11.2023 21:28 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 8 | : | 10 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 22 | : | 23 | Vlk Martin |
Zadal: | Hek Michal | 26.11.2023 22:06 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 9 | : | 10 | Černý Sup Starý Rokytník | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 21 | : | 23 | Weintrager Marian |
Zadal: | Semerák Jan | 26.11.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Tornádo Vlčice | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 20 | : | 24 | Mlejnek Eduard |
Zadal: | Petr Martin | 26.11.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 27.11.2023 | Nola Jilemnice | 14 | : | 4 | Elita Jičín | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 31 | : | 12 | Vohnout Zdeněk |
Zadal: | Kobr Petr | 27.11.2023 22:47 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 27.11.2023 | Prima Česká Skalice | 14 | : | 4 | Pistolníci Dolní Kalná | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 29 | : | 15 | Zaplatílek Michal |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 7 | : | 11 | Lucky Darts Jičín | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
14:00 | Vedmoch Pavel | 19 | : | 27 | Mlejnek Eduard |
Zadal: | Vedmoch Pavel | 4.12.2023 09:13 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 11 | : | 7 | Prima Česká Skalice | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 26 | : | 19 | Dvořáček Jan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Pistolníci Dolní Kalná | 10 | : | 9 | Nola Jilemnice | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 26 | : | 25 | Kobr Petr |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Elita Jičín | 11 | : | 7 | Darts Brothers Červený Kostelec | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 24 | : | 19 | Semerák Jan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 10 | : | 8 | Tornádo Vlčice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 24 | : | 21 | Zumr Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 8 | Tornádo Vlčice | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 25 | : | 23 | Zumr Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Darts Brothers Červený Kostelec | 12 | : | 6 | Pistolníci Dolní Kalná | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 29 | : | 17 | Kalenský Stanislav |
Zadal: | Semerák Jan | 17.12.2023 21:46 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Elita Jičín | 6 | : | 12 | Černý Sup Starý Rokytník | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 17 | : | 25 | Štefl Dominik |
Zadal: | Štefl Dominik | 17.12.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Prima Česká Skalice | 7 | : | 11 | Lucky Darts Jičín | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 21 | : | 24 | Švorc Lukáš |
Zadal: | Plíšek Jakub | 19.12.2023 20:17 | Autorizoval: | Automat | 24.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Nola Jilemnice | 10 | : | 8 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 24 | : | 20 | Jirman Stanislav |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 9 | Elita Jičín | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Hek Michal | 23 | : | 23 | Vohnout Zdeněk |
Zadal: | Hek Michal | 8.1.2024 10:32 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Lucky Darts Jičín | 12 | : | 6 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 28 | : | 18 | Jirman Stanislav |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | 12 | : | 6 | Nola Jilemnice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 29 | : | 16 | Doubek Petr |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Tornádo Vlčice | 10 | : | 8 | Pistolníci Dolní Kalná | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 24 | : | 20 | Kalenský Stanislav |
|
| 18. | Po | 8.1.2024 | Prima Česká Skalice | 11 | : | 7 | Darts Brothers Červený Kostelec | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 24 | : | 19 | Semerák Jan |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 4 | : | 14 | Darts Brothers Červený Kostelec | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Jirman Stanislav | 19 | : | 31 | Semerák Jan |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Pistolníci Dolní Kalná | 11 | : | 7 | Elita Jičín | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 28 | : | 20 | Hájek Tomáš |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Lucky Darts Jičín | 10 | : | 8 | Nola Jilemnice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 26 | : | 22 | Doubek Petr |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | 11 | : | 7 | Kobry od Soudku Arnultovice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 26 | : | 19 | Hek Michal |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Tornádo Vlčice | 11 | : | 7 | Prima Česká Skalice | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 25 | : | 23 | Dvořáček Jan |
Zadal: | Petr Martin | 14.1.2024 22:38 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Pistolníci Dolní Kalná | 6 | : | 12 | Černý Sup Starý Rokytník | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 18 | : | 28 | Štefl Dominik |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Darts Brothers Červený Kostelec | 10 | : | 8 | Lucky Darts Jičín | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 22 | : | 24 | Švorc Lukáš |
Zadal: | Semerák Jan | 28.1.2024 21:54 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Elita Jičín | 10 | : | 9 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 22 | : | 20 | Vlk Martin |
|
| 15. | Po | 29.1.2024 | Nola Jilemnice | 6 | : | 12 | Tornádo Vlčice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 17 | : | 26 | Zumr Petr |
|
| 15. | Po | 29.1.2024 | Prima Česká Skalice | 7 | : | 11 | Kobry od Soudku Arnultovice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
18:00 | Dvořáček Jan | 19 | : | 25 | Hek Michal |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 11 | : | 7 | Pistolníci Dolní Kalná | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Vlk Martin | 26 | : | 20 | Zaplatílek Michal |
Zadal: | Černý Pavel | 4.2.2024 19:01 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 8 | Nola Jilemnice | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | Hek Michal | 24 | : | 24 | Kobr Petr |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Lucky Darts Jičín | 11 | : | 7 | Elita Jičín | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 28 | : | 20 | Vohnout Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | 15 | : | 3 | Prima Česká Skalice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Weintrager Marian | 31 | : | 15 | Dvořáček Jan |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Tornádo Vlčice | 12 | : | 6 | Darts Brothers Červený Kostelec | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 25 | : | 16 | Semerák Jan |
Zadal: | Petr Martin | 4.2.2024 22:23 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Pistolníci Dolní Kalná | 6 | : | 12 | Lucky Darts Jičín | Dolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná | |
14:00 | Kalenský Stanislav | 16 | : | 27 | Švorc Lukáš |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Zlatí Bažanti Velké Poříčí | 3 | : | 15 | Černý Sup Starý Rokytník | Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí | |
14:00 | Vlk Martin | 13 | : | 31 | Weintrager Marian |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Darts Brothers Červený Kostelec | 16 | : | 2 | Kobry od Soudku Arnultovice | Červený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec | |
16:00 | Semerák Jan | 33 | : | 8 | Hek Michal |
Zadal: | Semerák Jan | 11.2.2024 21:47 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Elita Jičín | 10 | : | 8 | Tornádo Vlčice | Jičín Veselka restaurace, Jičín | |
17:00 | Vohnout Zdeněk | 24 | : | 22 | Petr Martin |
|
| 17. | Po | 12.2.2024 | Nola Jilemnice | 10 | : | 8 | Prima Česká Skalice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kobr Petr | 27 | : | 19 | Dvořáček Jan |
Zadal: | Kobr Petr | 12.2.2024 23:29 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Lumírkovci Úpice | 8 | : | 10 | Sparta Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 18 | : | 23 | Hejna Luboš |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Baník Žacléř A | 8 | : | 10 | Piráti od Vlčků Rtyně | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Görner Vít | 21 | : | 23 | Vlček Jiří |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Lelci z Kramolny | 12 | : | 6 | Baník Žacléř B | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Dopita Marek | 28 | : | 16 | Kraus Filip |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Dřevěnka Broumov | 8 | : | 10 | Cukrárna Náchod | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 20 | : | 23 | Semerák Tomáš |
Zadal: | Wolfová Lenka | 3.9.2023 17:54 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Republika Úpice | 9 | : | 10 | Prima Česká Skalice B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 22 | : | 22 | Hradilová Eliška |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Prima Česká Skalice B | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov A | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
12:00 | Rada Petr | 28 | : | 15 | Knap Petr |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Baník Žacléř A | 8 | : | 10 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Görner Vít | 19 | : | 23 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Görner Vít | 10.9.2023 16:31 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Cukrárna Náchod | 9 | : | 10 | Republika Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 24 | : | 25 | Bedlivý Pavel |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Medvědi Velký Třebešov B | 5 | : | 13 | Lumírkovci Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Izák Milan | 18 | : | 30 | Janku Jiří |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 12 | : | 6 | Baník Žacléř B | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 26 | : | 14 | Fronc Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Lumírkovci Úpice | 7 | : | 11 | Baník Žacléř A | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 17 | : | 24 | Bittner Jaroslav |
Zadal: | Janku Jiří | 17.9.2023 16:53 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 12 | : | 6 | Piráti od Vlčků Rtyně | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 28 | : | 17 | Pullmann Lukáš |
Zadal: | Rakus Lukáš | 18.9.2023 17:56 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Dřevěnka Broumov | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 26 | : | 16 | Formanová Monika |
Zadal: | Wolfová Lenka | 17.9.2023 18:42 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Republika Úpice | 9 | : | 10 | Sparta Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 19 | : | 21 | Hejna Luboš |
Zadal: | Bedlivý Pavel | 17.9.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Baník Žacléř A | 14 | : | 4 | Dřevěnka Broumov | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Bittner Jaroslav | 29 | : | 14 | Wolfová Lenka |
Zadal: | Görner Vít | 24.9.2023 19:18 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 14 | : | 4 | Lumírkovci Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 30 | : | 11 | Janku Jiří |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Prima Česká Skalice B | 15 | : | 3 | Baník Žacléř B | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 31 | : | 11 | Fronc Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Cukrárna Náchod | 11 | : | 7 | Lelci z Kramolny | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 28 | : | 17 | Pařízek Jan |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Medvědi Velký Třebešov B | 3 | : | 15 | Republika Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 13 | : | 33 | Bedlivý Pavel |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Lumírkovci Úpice | 10 | : | 9 | Piráti od Vlčků Rtyně | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 24 | : | 20 | Vlček Jiří |
Zadal: | Janku Jiří | 1.10.2023 18:20 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Medvědi Velký Třebešov A | 7 | : | 11 | Medvědi Velký Třebešov B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 21 | : | 25 | Formanová Monika |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Lelci z Kramolny | 8 | : | 10 | Sparta Úpice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 20 | : | 23 | Hejna Luboš |
Zadal: | Pařízek Jan | 1.10.2023 18:42 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Baník Žacléř B | 10 | : | 9 | Cukrárna Náchod | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 27 | : | 23 | Felcman Jiří |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Dřevěnka Broumov | 9 | : | 10 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 21 | : | 22 | Rakus Lukáš |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Republika Úpice | 11 | : | 7 | Baník Žacléř A | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 27 | : | 21 | Bittner Jaroslav |
Zadal: | Bedlivý Pavel | 1.10.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Baník Žacléř A | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov A | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Bittner Jaroslav | 27 | : | 14 | Knap Petr |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Lumírkovci Úpice | 8 | : | 10 | Dřevěnka Broumov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 21 | : | 24 | Pirkl Marian |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 10 | : | 9 | Republika Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 20 | : | 23 | Bedlivý Pavel |
Zadal: | Rakus Lukáš | 8.10.2023 18:26 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Medvědi Velký Třebešov B | 10 | : | 8 | Lelci z Kramolny | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
16:00 | Formanová Monika | 23 | : | 20 | Dopita Marek |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 9 | : | 10 | Prima Česká Skalice B | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 21 | : | 25 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 9.10.2023 05:18 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Sparta Úpice | 10 | : | 9 | Baník Žacléř B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 24 | : | 22 | Fronc Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 15.10.2023 | Medvědi Velký Třebešov A | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 23 | : | 25 | Felcman Jiří |
Zadal: | Seidel Lukáš | 15.10.2023 20:08 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Medvědi Velký Třebešov A | 3 | : | 15 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Knap Petr | 9 | : | 31 | Tišler Matěj |
Zadal: | Knap Petr | 22.10.2023 17:34 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Lelci z Kramolny | 8 | : | 10 | Baník Žacléř A | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Dopita Marek | 19 | : | 22 | Görner Vít |
Zadal: | Pařízek Jan | 23.10.2023 14:37 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Baník Žacléř B | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 23 | : | 19 | Formanová Monika |
Zadal: | Fronc Jaroslav | 23.10.2023 08:42 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Prima Česká Skalice B | 5 | : | 13 | Cukrárna Náchod | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Rada Petr | 14 | : | 27 | Felcman Jiří |
Zadal: | Rada Petr | 22.10.2023 16:05 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Dřevěnka Broumov | 14 | : | 4 | Piráti od Vlčků Rtyně | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 31 | : | 14 | Pullmann Lukáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Republika Úpice | 10 | : | 9 | Lumírkovci Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 24 | : | 24 | Janku Jiří |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Baník Žacléř A | 14 | : | 4 | Baník Žacléř B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Görner Vít | 30 | : | 15 | Kraus Filip |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Lumírkovci Úpice | 11 | : | 7 | Medvědi Velký Třebešov A | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 24 | : | 20 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Janku Jiří | 29.10.2023 17:29 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 14 | : | 4 | Lelci z Kramolny | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 31 | : | 12 | Dopita Marek |
Zadal: | Rakus Lukáš | 29.10.2023 17:54 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Dřevěnka Broumov | 7 | : | 11 | Republika Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 17 | : | 25 | Bedlivý Pavel |
Zadal: | Wolfová Lenka | 29.10.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 12 | : | 6 | Cukrárna Náchod | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 25 | : | 17 | Semerák Tomáš |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 30.10.2023 06:00 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Sparta Úpice | 10 | : | 9 | Prima Česká Skalice B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 23 | : | 24 | Rada Petr |
Zadal: | Hejna Luboš | 29.10.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | Lelci z Kramolny | 7 | : | 11 | Prima Česká Skalice B | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Dopita Marek | 21 | : | 24 | Rada Petr |
Zadal: | Pařízek Jan | 5.11.2023 18:14 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 5.11.2023 | Sparta Úpice | 11 | : | 7 | Medvědi Velký Třebešov A | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 26 | : | 20 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Hejna Luboš | 5.11.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Medvědi Velký Třebešov A | 5 | : | 13 | Dřevěnka Broumov | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 18 | : | 26 | Wolfová Lenka |
Zadal: | Seidel Lukáš | 12.11.2023 18:25 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Lelci z Kramolny | 5 | : | 13 | Lumírkovci Úpice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 18 | : | 29 | Janku Jiří |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Baník Žacléř B | 5 | : | 13 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 13 | : | 30 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Fronc Jaroslav | 13.11.2023 10:23 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Prima Česká Skalice B | 10 | : | 9 | Medvědi Velký Třebešov B | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 23 | : | 20 | Formanová Monika |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Cukrárna Náchod | 11 | : | 7 | Sparta Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 25 | : | 20 | Hejna Luboš |
Zadal: | Semerák Tomáš | 13.11.2023 16:39 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Republika Úpice | 8 | : | 10 | Piráti od Vlčků Rtyně | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 20 | : | 22 | Pullmann Lukáš |
Zadal: | Bedlivý Pavel | 12.11.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Baník Žacléř A | 10 | : | 9 | Prima Česká Skalice B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Görner Vít | 23 | : | 25 | Rada Petr |
Zadal: | Görner Vít | 19.11.2023 18:48 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Lumírkovci Úpice | 11 | : | 7 | Baník Žacléř B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 25 | : | 20 | Fronc Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Medvědi Velký Třebešov B | 6 | : | 12 | Cukrárna Náchod | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 17 | : | 27 | Semerák Tomáš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Dřevěnka Broumov | 10 | : | 8 | Lelci z Kramolny | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 23 | : | 20 | Pařízek Jan |
Zadal: | Wolfová Lenka | 19.11.2023 18:25 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Piráti od Vlčků Rtyně | 10 | : | 9 | Sparta Úpice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 21 | : | 21 | Hejna Luboš |
Zadal: | Pullmann Lukáš | 20.11.2023 05:58 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Republika Úpice | 10 | : | 9 | Medvědi Velký Třebešov A | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 25 | : | 22 | Seidel Lukáš |
Zadal: | Bedlivý Pavel | 19.11.2023 21:53 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Medvědi Velký Třebešov A | 7 | : | 11 | Piráti od Vlčků Rtyně | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 18 | : | 24 | Pullmann Lukáš |
Zadal: | Seidel Lukáš | 26.11.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Lelci z Kramolny | 9 | : | 10 | Republika Úpice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 21 | : | 25 | Bedlivý Pavel |
Zadal: | Pařízek Jan | 26.11.2023 19:10 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Baník Žacléř B | 10 | : | 9 | Dřevěnka Broumov | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 23 | : | 26 | Wolfová Lenka |
Zadal: | Fronc Jaroslav | 27.11.2023 09:12 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Prima Česká Skalice B | 6 | : | 12 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Rada Petr | 18 | : | 26 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Rada Petr | 26.11.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Cukrárna Náchod | 8 | : | 10 | Baník Žacléř A | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 20 | : | 22 | Hegedüš Marek |
Zadal: | Semerák Tomáš | 27.11.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Sparta Úpice | 11 | : | 7 | Medvědi Velký Třebešov B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 27 | : | 18 | Formanová Monika |
Zadal: | Hejna Luboš | 26.11.2023 22:20 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Lumírkovci Úpice | 10 | : | 8 | Prima Česká Skalice B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 25 | : | 23 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Janku Jiří | 3.12.2023 17:53 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Medvědi Velký Třebešov A | 7 | : | 11 | Lelci z Kramolny | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Seidel Lukáš | 18 | : | 24 | Dopita Marek |
Zadal: | Seidel Lukáš | 3.12.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 15 | : | 3 | Cukrárna Náchod | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 31 | : | 11 | Semerák Tomáš |
Zadal: | Rakus Lukáš | 10.12.2023 17:35 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.12.2023 | Sparta Úpice | 12 | : | 6 | Dřevěnka Broumov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 27 | : | 16 | Wolfová Lenka |
Zadal: | Hejna Luboš | 11.12.2023 14:38 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Lelci z Kramolny | 7 | : | 11 | Piráti od Vlčků Rtyně | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Dopita Marek | 18 | : | 26 | Pullmann Lukáš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Baník Žacléř B | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov A | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 25 | : | 19 | Knap Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Prima Česká Skalice B | 9 | : | 10 | Dřevěnka Broumov | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 25 | : | 21 | Wolfová Lenka |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Cukrárna Náchod | 12 | : | 6 | Lumírkovci Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 26 | : | 14 | Bíman Aleš |
Zadal: | Semerák Tomáš | 18.12.2023 01:40 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Medvědi Velký Třebešov B | 10 | : | 8 | Baník Žacléř A | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
16:00 | Formanová Monika | 22 | : | 20 | Bittner Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Sparta Úpice | 5 | : | 13 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 12 | : | 28 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Hejna Luboš | 17.12.2023 20:33 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Republika Úpice | 12 | : | 6 | Baník Žacléř B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 26 | : | 16 | Fronc Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | 3 | : | 15 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 9 | : | 31 | Rakus Lukáš |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Baník Žacléř B | 8 | : | 10 | Lelci z Kramolny | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 20 | : | 23 | Pařízek Jan |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | 12 | : | 6 | Baník Žacléř A | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 26 | : | 15 | Görner Vít |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Sparta Úpice | 7 | : | 11 | Lumírkovci Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 21 | : | 25 | Janku Jiří |
Zadal: | Hejna Luboš | 14.1.2024 21:08 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | Baník Žacléř A | 12 | : | 6 | Sparta Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Görner Vít | 25 | : | 16 | Hejna Luboš |
Zadal: | Görner Vít | 22.1.2024 09:46 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Cukrárna Náchod | 13 | : | 5 | Dřevěnka Broumov | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 26 | : | 12 | Wolfová Lenka |
Zadal: | Semerák Tomáš | 21.1.2024 18:51 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Prima Česká Skalice B | 7 | : | 11 | Republika Úpice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 17 | : | 24 | Bedlivý Pavel |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Lumírkovci Úpice | 9 | : | 10 | Medvědi Velký Třebešov B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 23 | : | 23 | Formanová Monika |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 12 | : | 6 | Baník Žacléř A | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 27 | : | 14 | Bittner Jaroslav |
Zadal: | Rakus Lukáš | 28.1.2024 17:35 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Medvědi Velký Třebešov A | 13 | : | 5 | Prima Česká Skalice B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Knap Petr | 27 | : | 17 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Knap Petr | 28.1.2024 18:00 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Baník Žacléř B | 1 | : | 17 | Piráti od Vlčků Rtyně | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 8 | : | 35 | Pullmann Lukáš |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Dřevěnka Broumov | 8 | : | 10 | Sparta Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 19 | : | 23 | Hejna Luboš |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Republika Úpice | 14 | : | 4 | Cukrárna Náchod | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 29 | : | 15 | Felcman Jiří |
Zadal: | Bedlivý Pavel | 28.1.2024 22:06 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Baník Žacléř A | 16 | : | 2 | Lumírkovci Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Görner Vít | 33 | : | 9 | Janku Jiří |
Zadal: | Görner Vít | 4.2.2024 16:33 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | 10 | : | 9 | Dřevěnka Broumov | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 23 | : | 19 | Wolfová Lenka |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Cukrárna Náchod | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov A | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 28 | : | 17 | Knap Petr |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Prima Česká Skalice B | 11 | : | 7 | Lelci z Kramolny | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 22 | : | 19 | Dopita Marek |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | 5 | : | 13 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 17 | : | 28 | Rakus Lukáš |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Sparta Úpice | 5 | : | 13 | Republika Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 18 | : | 28 | Bedlivý Pavel |
Zadal: | Hejna Luboš | 5.2.2024 12:43 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Lumírkovci Úpice | 4 | : | 14 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 12 | : | 29 | Rakus Lukáš |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Medvědi Velký Třebešov A | 8 | : | 10 | Sparta Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Knap Petr | 23 | : | 23 | Hejna Luboš |
Zadal: | Knap Petr | 11.2.2024 18:36 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Lelci z Kramolny | 6 | : | 12 | Cukrárna Náchod | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 17 | : | 27 | Semerák Tomáš |
Zadal: | Pařízek Jan | 11.2.2024 19:29 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Baník Žacléř B | 5 | : | 13 | Prima Česká Skalice B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 18 | : | 27 | Hradilová Eliška |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Dřevěnka Broumov | 5 | : | 13 | Baník Žacléř A | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 16 | : | 27 | Bittner Jaroslav |
Zadal: | Görner Vít | 11.2.2024 18:24 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Republika Úpice | 13 | : | 5 | Medvědi Velký Třebešov B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Bedlivý Pavel | 27 | : | 14 | Formanová Monika |
|
| 1. | Ne | 18.2.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 28 | : | 15 | Formanová Monika |
Zadal: | Rakus Lukáš | 19.2.2024 07:47 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Baník Žacléř A | 10 | : | 8 | Republika Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | Bittner Jaroslav | 23 | : | 19 | Bedlivý Pavel |
Zadal: | Görner Vít | 25.2.2024 18:37 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Cukrárna Náchod | 10 | : | 9 | Baník Žacléř B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 23 | : | 21 | Fronc Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | 7 | : | 11 | Medvědi Velký Třebešov A | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 18 | : | 26 | Knap Petr |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 15 | : | 3 | Dřevěnka Broumov | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 32 | : | 8 | Wolfová Lenka |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | 9 | : | 10 | Lumírkovci Úpice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 24 | : | 24 | Janku Jiří |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Sparta Úpice | 11 | : | 7 | Lelci z Kramolny | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Hejna Luboš | 25 | : | 17 | Dopita Marek |
Zadal: | Hejna Luboš | 25.2.2024 20:34 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Lelci z Kramolny | 7 | : | 11 | Medvědi Velký Třebešov B | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Dopita Marek | 21 | : | 26 | Formanová Monika |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Baník Žacléř B | 5 | : | 13 | Sparta Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 15 | : | 28 | Hejna Luboš |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Prima Česká Skalice B | 7 | : | 11 | Piráti od Vlčků Rtyně | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Rada Petr | 17 | : | 27 | Pullmann Lukáš |
Zadal: | Rada Petr | 3.3.2024 18:18 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Dřevěnka Broumov | 8 | : | 10 | Lumírkovci Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | Wolfová Lenka | 22 | : | 25 | Janku Jiří |
Zadal: | Wolfová Lenka | 3.3.2024 19:32 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Lumírkovci Úpice | 11 | : | 7 | Republika Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Janku Jiří | 23 | : | 17 | Mach Miloš |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | 16 | : | 2 | Medvědi Velký Třebešov A | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Rakus Lukáš | 33 | : | 9 | Knap Petr |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Cukrárna Náchod | 12 | : | 6 | Prima Česká Skalice B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 28 | : | 17 | Hradilová Eliška |
Zadal: | Semerák Tomáš | 10.3.2024 23:41 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | 10 | : | 8 | Dřevěnka Broumov | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | Pullmann Lukáš | 26 | : | 19 | Wolfová Lenka |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Baník Žacléř B | 5 | : | 13 | Baník Žacléř A | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | Fronc Jaroslav | 14 | : | 28 | Görner Vít |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Lelci z Kramolny | 2 | : | 16 | Puškvorec Velké Svatoňovice | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | Pařízek Jan | 12 | : | 32 | Rakus Lukáš |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Medvědi Velký Třebešov A | 5 | : | 13 | Lumírkovci Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Knap Petr | 17 | : | 28 | Janku Jiří |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Prima Česká Skalice B | 11 | : | 7 | Sparta Úpice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | Hradilová Eliška | 24 | : | 15 | Kachlík Jaroslav |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Cukrárna Náchod | 7 | : | 11 | Piráti od Vlčků Rtyně | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | Felcman Jiří | 18 | : | 26 | Vlček Jiří |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Lumírkovci Úpice | | | | Lelci z Kramolny | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | | | | Baník Žacléř B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | | | | Prima Česká Skalice B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Dřevěnka Broumov | | | | Medvědi Velký Třebešov A | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Sparta Úpice | | | | Cukrárna Náchod | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Ne | 31.3.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | | | | Baník Žacléř B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 31.3.2024 | Republika Úpice | | | | Dřevěnka Broumov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | Ne | 31.3.2024 | Republika Úpice | | | | Puškvorec Velké Svatoňovice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Baník Žacléř A | | | | Lelci z Kramolny | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Prima Česká Skalice B | | | | Baník Žacléř A | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Baník Žacléř B | | | | Lumírkovci Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Lelci z Kramolny | | | | Dřevěnka Broumov | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Medvědi Velký Třebešov A | | | | Republika Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Cukrárna Náchod | | | | Medvědi Velký Třebešov B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Sparta Úpice | | | | Piráti od Vlčků Rtyně | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Baník Žacléř A | | | | Cukrárna Náchod | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | | | | Prima Česká Skalice B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Dřevěnka Broumov | | | | Baník Žacléř B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | | | | Medvědi Velký Třebešov A | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | | | | Sparta Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Republika Úpice | | | | Lelci z Kramolny | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Ne | 21.4.2024 | Medvědi Velký Třebešov A | | | | Baník Žacléř A | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 21.4.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | | | | Republika Úpice | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | | | | | |
|
| 12. | So | 27.4.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | | | | Medvědi Velký Třebešov B | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Cukrárna Náchod | | | | Puškvorec Velké Svatoňovice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Prima Česká Skalice B | | | | Lumírkovci Úpice | Česká Skalice CD bar, Česká Skalice | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Baník Žacléř B | | | | Republika Úpice | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Lelci z Kramolny | | | | Medvědi Velký Třebešov A | Kramolna U Lelků pohostinství, Kramolna | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Medvědi Velký Třebešov B | | | | Piráti od Vlčků Rtyně | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Sparta Úpice | | | | Baník Žacléř A | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Lumírkovci Úpice | | | | Cukrárna Náchod | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Baník Žacléř A | | | | Medvědi Velký Třebešov B | Žacléř Národní dům hospoda, Žacléř | |
13:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Medvědi Velký Třebešov A | | | | Baník Žacléř B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice | | | | Sparta Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Dřevěnka Broumov | | | | Prima Česká Skalice B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Piráti od Vlčků Rtyně | | | | Lelci z Kramolny | Rtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Černý Sup Hajnice | 15 | : | 3 | Vítkov Jilemnice | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 31 | : | 11 | Záruba Jiří |
Zadal: | Hampl Milan | 3.9.2023 20:08 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Divočáci Nemyčeves | 7 | : | 11 | P&R Radim | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 16 | : | 25 | Havlíček Petr |
Zadal: | Novotný David | 3.9.2023 20:29 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 14 | : | 4 | Devills Dolní Bousov B | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 29 | : | 12 | Kabrna Jan |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Devills Dolní Bousov A | 10 | : | 9 | Sklípek Vrchlabí | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 21 | : | 20 | Bartoš Jiří |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Vo tečku Vítězná | 11 | : | 7 | Lucky Darts Jičín B | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 25 | : | 17 | Václavík Tomáš |
Zadal: | Lár Jakub | 3.9.2023 19:04 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Žraloci Trutnov | 14 | : | 4 | Kumburk Nová Paka | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Hromádko Leoš | 29 | : | 16 | Ulrich Pavel |
Zadal: | Pavlech Adam | 3.9.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Černý Sup Hajnice | 14 | : | 4 | Divočáci Nemyčeves | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 31 | : | 12 | Novotný David |
Zadal: | Hampl Milan | 10.9.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Kumburk Nová Paka | 4 | : | 14 | Devills Dolní Bousov A | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 11 | : | 30 | Hrušovský Pavel |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Devills Dolní Bousov B | 11 | : | 7 | Žraloci Trutnov | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 25 | : | 17 | Kopecký Petr |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Vítkov Jilemnice | 6 | : | 12 | Lucky Darts Jičín B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Martin | 15 | : | 28 | Mlejnek Miloslav |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Sklípek Vrchlabí | 10 | : | 9 | Orli Trutnov | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 23 | : | 23 | Mervart Martin |
Zadal: | Bartoš Jiří | 10.9.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Divočáci Nemyčeves | 7 | : | 11 | Vítkov Jilemnice | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 20 | : | 25 | Záruba Jiří |
Zadal: | Novotný David | 17.9.2023 19:57 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 23 | : | 21 | Hampl Milan |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Devills Dolní Bousov A | 16 | : | 2 | Devills Dolní Bousov B | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Stejskal Pavel | 32 | : | 10 | Kabrna Jan |
Zadal: | Horyl Miloš | 18.9.2023 08:10 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Vo tečku Vítězná | 18 | : | 0 | Sklípek Vrchlabí | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 36 | : | 7 | Bartoš Jiří |
Zadal: | Lár Jakub | 17.9.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Žraloci Trutnov | 8 | : | 10 | P&R Radim | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Hromádko Leoš | 21 | : | 24 | Havlíček Petr |
Zadal: | Pavlech Adam | 17.9.2023 21:49 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Orli Trutnov | 10 | : | 9 | Kumburk Nová Paka | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 27 | : | 25 | Ulrich Pavel |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 8 | Žraloci Trutnov | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 22 | : | 21 | Hromádko Leoš |
Zadal: | Hampl Milan | 24.9.2023 18:31 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Divočáci Nemyčeves | 5 | : | 13 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 13 | : | 28 | Petera Ondřej |
Zadal: | Novotný David | 24.9.2023 18:46 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Kumburk Nová Paka | 7 | : | 11 | Vo tečku Vítězná | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 19 | : | 24 | Lár Jakub |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Devills Dolní Bousov B | 11 | : | 7 | Orli Trutnov | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 25 | : | 18 | Mervart Martin |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Sklípek Vrchlabí | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín B | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 20 | : | 26 | Václavík Tomáš |
Zadal: | Bartoš Jiří | 24.9.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 10 | : | 9 | Vítkov Jilemnice | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 23 | : | 21 | Záruba Martin |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Devills Dolní Bousov A | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Stejskal Pavel | 24 | : | 21 | Hampl Milan |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Vo tečku Vítězná | 13 | : | 5 | Devills Dolní Bousov B | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 28 | : | 17 | Kabrna Jan |
Zadal: | Lár Jakub | 1.10.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Žraloci Trutnov | 15 | : | 3 | Divočáci Nemyčeves | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Hromádko Leoš | 32 | : | 13 | Novotný David |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Orli Trutnov | 10 | : | 8 | P&R Radim | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 26 | : | 23 | Havlíček Petr |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Lucky Darts Jičín B | 11 | : | 7 | Kumburk Nová Paka | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 27 | : | 18 | Patočka Pavel |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Černý Sup Hajnice | 11 | : | 7 | Orli Trutnov | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 27 | : | 19 | Kocianová Pavlína |
Zadal: | Hampl Milan | 8.10.2023 19:12 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Divočáci Nemyčeves | 3 | : | 15 | Devills Dolní Bousov A | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 10 | : | 31 | Hrušovský Pavel |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Žraloci Trutnov | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Šmétka Jan | 22 | : | 19 | Hromádko Leoš |
Zadal: | Antonín Patrik | 8.10.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Devills Dolní Bousov B | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín B | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 22 | : | 24 | Mlejnek Miloslav |
Zadal: | Kabrna Jan | 8.10.2023 21:20 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | P&R Radim | 4 | : | 14 | Vo tečku Vítězná | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 12 | : | 29 | Lár Jakub |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Vítkov Jilemnice | 12 | : | 6 | Sklípek Vrchlabí | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Martin | 28 | : | 15 | Bartoš Jiří |
Zadal: | Záruba Jiří | 9.10.2023 09:21 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | P&R Radim | 6 | : | 12 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 18 | : | 26 | Antonín Patrik |
Zadal: | Havlíček Petr | 15.10.2023 18:46 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Devills Dolní Bousov A | 7 | : | 11 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 22 | : | 25 | Antonín Patrik |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Vo tečku Vítězná | 12 | : | 6 | Černý Sup Hajnice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 27 | : | 19 | Hampl Milan |
Zadal: | Lár Jakub | 22.10.2023 18:28 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Žraloci Trutnov | 11 | : | 7 | Vítkov Jilemnice | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Hromádko Leoš | 25 | : | 21 | Záruba Martin |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Orli Trutnov | 16 | : | 2 | Divočáci Nemyčeves | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 32 | : | 11 | Novotný David |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Lucky Darts Jičín B | 10 | : | 8 | P&R Radim | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 23 | : | 20 | Havlíček Petr |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Sklípek Vrchlabí | 5 | : | 13 | Kumburk Nová Paka | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 16 | : | 29 | Ulrich Pavel |
Zadal: | Bartoš Jiří | 22.10.2023 21:54 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Černý Sup Hajnice | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín B | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 21 | : | 24 | Mlejnek Miloslav |
Zadal: | Hampl Milan | 29.10.2023 18:41 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Divočáci Nemyčeves | 7 | : | 11 | Vo tečku Vítězná | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 16 | : | 25 | Lár Jakub |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 14 | : | 4 | Orli Trutnov | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 30 | : | 12 | Mervart Martin |
Zadal: | Antonín Patrik | 29.10.2023 19:01 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Devills Dolní Bousov B | 12 | : | 6 | Sklípek Vrchlabí | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 26 | : | 19 | Bartoš Jiří |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Žraloci Trutnov | 11 | : | 7 | Devills Dolní Bousov A | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Koščál Daniel | 24 | : | 22 | Hrušovský Pavel |
Zadal: | Pavlech Adam | 29.10.2023 19:31 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Vítkov Jilemnice | 8 | : | 10 | Kumburk Nová Paka | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Martin | 20 | : | 23 | Ulrich Pavel |
Zadal: | Záruba Martin | 30.10.2023 11:38 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 5.11.2023 | P&R Radim | 7 | : | 11 | Devills Dolní Bousov A | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 19 | : | 27 | Hrušovský Pavel |
Zadal: | Havlíček Petr | 5.11.2023 19:51 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Devills Dolní Bousov A | 8 | : | 10 | Vítkov Jilemnice | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 22 | : | 22 | Záruba Martin |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Vo tečku Vítězná | 8 | : | 10 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 19 | : | 25 | Antonín Patrik |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Kumburk Nová Paka | 8 | : | 10 | Devills Dolní Bousov B | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 18 | : | 23 | Kabrna Jan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Orli Trutnov | 7 | : | 11 | Žraloci Trutnov | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 20 | : | 26 | Koščál Daniel |
Zadal: | Mervart Martin | 12.11.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Lucky Darts Jičín B | 13 | : | 5 | Divočáci Nemyčeves | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 27 | : | 16 | Novotný David |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Sklípek Vrchlabí | 11 | : | 7 | P&R Radim | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 26 | : | 14 | Havlíček Petr |
Zadal: | Bartoš Jiří | 12.11.2023 21:34 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Černý Sup Hajnice | 16 | : | 2 | Sklípek Vrchlabí | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 33 | : | 9 | Bartoš Jiří |
Zadal: | Hampl Milan | 19.11.2023 20:02 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 11 | : | 7 | Lucky Darts Jičín B | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 23 | : | 18 | Mlejnek Miloslav |
Zadal: | Antonín Patrik | 19.11.2023 19:18 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Devills Dolní Bousov A | 13 | : | 5 | Orli Trutnov | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 28 | : | 16 | Kocianová Pavlína |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | P&R Radim | 8 | : | 10 | Kumburk Nová Paka | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 20 | : | 23 | Ulrich Pavel |
Zadal: | Havlíček Petr | 19.11.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Vítkov Jilemnice | 10 | : | 8 | Devills Dolní Bousov B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Jiří | 22 | : | 22 | Kabrna Jan |
Zadal: | Záruba Martin | 19.11.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Vo tečku Vítězná | 7 | : | 11 | Devills Dolní Bousov A | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 20 | : | 25 | Hrušovský Pavel |
Zadal: | Lár Jakub | 26.11.2023 18:19 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kumburk Nová Paka | 5 | : | 13 | Černý Sup Hajnice | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 19 | : | 30 | Hampl Milan |
Zadal: | Ulrich Pavel | 26.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Devills Dolní Bousov B | 7 | : | 11 | P&R Radim | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 19 | : | 25 | Havlíček Petr |
Zadal: | Nanáčik Martin | 27.11.2023 05:36 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Orli Trutnov | 11 | : | 7 | Vítkov Jilemnice | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 25 | : | 18 | Záruba Jiří |
Zadal: | Mervart Martin | 26.11.2023 20:09 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Lucky Darts Jičín B | 10 | : | 8 | Žraloci Trutnov | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 23 | : | 22 | Kopecký Petr |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Sklípek Vrchlabí | 16 | : | 2 | Divočáci Nemyčeves | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 32 | : | 9 | Novotný David |
Zadal: | Bartoš Jiří | 26.11.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Černý Sup Hajnice | 10 | : | 9 | Devills Dolní Bousov B | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 23 | : | 21 | Kabrna Jan |
Zadal: | Hampl Milan | 3.12.2023 19:36 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Divočáci Nemyčeves | 7 | : | 11 | Kumburk Nová Paka | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 17 | : | 25 | Ulrich Pavel |
Zadal: | Novotný David | 3.12.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 13 | : | 5 | Sklípek Vrchlabí | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Petera Ondřej | 29 | : | 15 | Bartoš Jiří |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Devills Dolní Bousov A | 6 | : | 12 | Lucky Darts Jičín B | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 20 | : | 26 | Mlejnek Miloslav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Orli Trutnov | 8 | : | 10 | Vo tečku Vítězná | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 21 | : | 25 | Lár Jakub |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Vo tečku Vítězná | 13 | : | 5 | Vítkov Jilemnice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 26 | : | 16 | Záruba Martin |
Zadal: | Lár Jakub | 17.12.2023 18:31 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Kumburk Nová Paka | 4 | : | 14 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 12 | : | 30 | Petera Ondřej |
Zadal: | Ulrich Pavel | 17.12.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Devills Dolní Bousov B | 14 | : | 4 | Divočáci Nemyčeves | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 30 | : | 10 | Novotný David |
Zadal: | Nanáčik Martin | 18.12.2023 03:45 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | P&R Radim | 9 | : | 10 | Černý Sup Hajnice | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 22 | : | 21 | Hampl Milan |
Zadal: | Havlíček Petr | 17.12.2023 18:20 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Lucky Darts Jičín B | 11 | : | 7 | Orli Trutnov | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 25 | : | 18 | Kocianová Pavlína |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Sklípek Vrchlabí | 8 | : | 10 | Žraloci Trutnov | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 19 | : | 23 | Hromádko Leoš |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | P&R Radim | 13 | : | 5 | Divočáci Nemyčeves | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 29 | : | 13 | Novotný David |
Zadal: | Havlíček Petr | 14.1.2024 18:45 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Devills Dolní Bousov B | 10 | : | 9 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 22 | : | 18 | Včeliš Miroslav |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Kumburk Nová Paka | 7 | : | 11 | Žraloci Trutnov | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 19 | : | 26 | Hromádko Leoš |
Zadal: | Ulrich Pavel | 15.1.2024 09:05 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Vítkov Jilemnice | 8 | : | 10 | Černý Sup Hajnice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Jiří | 21 | : | 26 | Hampl Milan |
Zadal: | Záruba Jiří | 14.1.2024 20:08 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Sklípek Vrchlabí | 8 | : | 10 | Devills Dolní Bousov A | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 20 | : | 25 | Hrušovský Pavel |
Zadal: | Bartoš Jiří | 14.1.2024 22:02 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | Vítkov Jilemnice | 9 | : | 10 | P&R Radim | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Jiří | 21 | : | 24 | Havlíček Petr |
Zadal: | Záruba Jiří | 21.1.2024 19:03 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Lucky Darts Jičín B | 8 | : | 10 | Vo tečku Vítězná | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Václavík Tomáš | 18 | : | 26 | Lár Jakub |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Divočáci Nemyčeves | 6 | : | 12 | Černý Sup Hajnice | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novotný David | 17 | : | 28 | Hampl Milan |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Devills Dolní Bousov A | 15 | : | 3 | Kumburk Nová Paka | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 32 | : | 12 | Ulrich Pavel |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 13 | : | 5 | P&R Radim | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 31 | : | 16 | Havlíček Petr |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Žraloci Trutnov | 15 | : | 3 | Devills Dolní Bousov B | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Hromádko Leoš | 31 | : | 9 | Kabrna Vladimír |
Zadal: | Pavlech Adam | 29.1.2024 08:34 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Orli Trutnov | 7 | : | 11 | Sklípek Vrchlabí | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 20 | : | 23 | Bartoš Jiří |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Lucky Darts Jičín B | 12 | : | 6 | Vítkov Jilemnice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 28 | : | 19 | Záruba Jiří |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Černý Sup Hajnice | 7 | : | 11 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 18 | : | 26 | Antonín Patrik |
Zadal: | Hampl Milan | 4.2.2024 19:39 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | P&R Radim | 5 | : | 13 | Žraloci Trutnov | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Lánský Jiří | 14 | : | 30 | Pavlech Adam |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Devills Dolní Bousov B | 4 | : | 14 | Devills Dolní Bousov A | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 16 | : | 29 | Hrušovský Pavel |
Zadal: | Kabrna Jan | 4.2.2024 22:22 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Kumburk Nová Paka | 4 | : | 14 | Orli Trutnov | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 15 | : | 29 | Mervart Martin |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Vítkov Jilemnice | 14 | : | 4 | Divočáci Nemyčeves | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Martin | 30 | : | 12 | Novotný David |
Zadal: | Záruba Martin | 4.2.2024 18:08 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Sklípek Vrchlabí | 8 | : | 10 | Vo tečku Vítězná | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 21 | : | 25 | Janáček Ondřej |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 14 | : | 4 | Divočáci Nemyčeves | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 30 | : | 10 | Novotný David |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Vo tečku Vítězná | 10 | : | 8 | Kumburk Nová Paka | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Lár Jakub | 22 | : | 19 | Patočka Pavel |
Zadal: | Lár Jakub | 11.2.2024 19:00 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Devills Dolní Bousov A | 14 | : | 4 | P&R Radim | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Hrušovský Pavel | 29 | : | 13 | Havlíček Petr |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Žraloci Trutnov | 11 | : | 7 | Černý Sup Hajnice | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Hromádko Leoš | 25 | : | 15 | Hampl Milan |
Zadal: | Koščál Daniel | 11.2.2024 20:40 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Lucky Darts Jičín B | 10 | : | 8 | Sklípek Vrchlabí | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 24 | : | 22 | Bartoš Jiří |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Orli Trutnov | 10 | : | 9 | Devills Dolní Bousov B | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 23 | : | 22 | Kabrna Jan |
|
| 10. | Ne | 18.2.2024 | Žraloci Trutnov | 7 | : | 11 | Vo tečku Vítězná | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Pavlech Adam | 20 | : | 26 | Lár Jakub |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Černý Sup Hajnice | 8 | : | 10 | Devills Dolní Bousov A | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 20 | : | 27 | Hrušovský Pavel |
Zadal: | Hampl Milan | 25.2.2024 19:24 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | P&R Radim | 11 | : | 7 | Orli Trutnov | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 25 | : | 20 | Mervart Martin |
Zadal: | Havlíček Petr | 25.2.2024 18:33 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Devills Dolní Bousov B | 8 | : | 10 | Vo tečku Vítězná | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Kabrna Jan | 20 | : | 21 | Lár Jakub |
Zadal: | Lár Jakub | 25.2.2024 19:46 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Kumburk Nová Paka | 7 | : | 11 | Lucky Darts Jičín B | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 18 | : | 26 | Mlejnek Miloslav |
Zadal: | Ulrich Pavel | 25.2.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Vítkov Jilemnice | 5 | : | 13 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Martin | 14 | : | 31 | Antonín Patrik |
Zadal: | Záruba Martin | 25.2.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Vo tečku Vítězná | 15 | : | 3 | P&R Radim | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
13:00 | Lár Jakub | 31 | : | 12 | Havlíček Petr |
Zadal: | Lár Jakub | 3.3.2024 18:47 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Devills Dolní Bousov A | 15 | : | 3 | Divočáci Nemyčeves | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | Stejskal Pavel | 32 | : | 12 | Novotný David |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Žraloci Trutnov | 10 | : | 8 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Pavlech Adam | 24 | : | 18 | Antonín Patrik |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Orli Trutnov | 7 | : | 11 | Černý Sup Hajnice | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 18 | : | 26 | Hampl Milan |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Lucky Darts Jičín B | 7 | : | 11 | Devills Dolní Bousov B | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 17 | : | 26 | Kabrna Jan |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Sklípek Vrchlabí | 12 | : | 6 | Vítkov Jilemnice | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 28 | : | 18 | Záruba Jiří |
Zadal: | Bartoš Jiří | 3.3.2024 21:06 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Piráti Paluba Dvůr Králové | 4 | : | 14 | Devills Dolní Bousov A | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Antonín Patrik | 11 | : | 30 | Hrušovský Pavel |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Divočáci Nemyčeves | 4 | : | 14 | Orli Trutnov | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | Novák Petr | 12 | : | 32 | Kocianová Pavlína |
Zadal: | Novotný David | 10.3.2024 19:10 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Černý Sup Hajnice | 8 | : | 10 | Vo tečku Vítězná | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | Hampl Milan | 18 | : | 23 | Janáček Ondřej |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | P&R Radim | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín B | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | Havlíček Petr | 21 | : | 24 | Mlejnek Miloslav |
Zadal: | Havlíček Petr | 10.3.2024 19:32 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Kumburk Nová Paka | 7 | : | 11 | Sklípek Vrchlabí | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Patočka Pavel | 19 | : | 26 | Bartoš Jiří |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Vítkov Jilemnice | 13 | : | 5 | Žraloci Trutnov | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | Záruba Martin | 29 | : | 15 | Hromádko Leoš |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Vo tečku Vítězná | 12 | : | 6 | Divočáci Nemyčeves | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
13:00 | Lár Jakub | 29 | : | 18 | Novotný David |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Kumburk Nová Paka | 8 | : | 10 | Vítkov Jilemnice | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | Ulrich Pavel | 18 | : | 22 | Záruba Martin |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Lucky Darts Jičín B | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | Mlejnek Miloslav | 22 | : | 19 | Hampl Milan |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Orli Trutnov | 11 | : | 7 | Piráti Paluba Dvůr Králové | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mervart Martin | 24 | : | 22 | Antonín Patrik |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Sklípek Vrchlabí | 10 | : | 9 | Devills Dolní Bousov B | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | Bartoš Jiří | 25 | : | 20 | Kabrna Jan |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Piráti Paluba Dvůr Králové | | | | Vo tečku Vítězná | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Divočáci Nemyčeves | | | | Lucky Darts Jičín B | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | P&R Radim | | | | Sklípek Vrchlabí | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Devills Dolní Bousov B | | | | Kumburk Nová Paka | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Vítkov Jilemnice | | | | Devills Dolní Bousov A | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Žraloci Trutnov | | | | Orli Trutnov | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 31.3.2024 | Divočáci Nemyčeves | | | | Žraloci Trutnov | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Vo tečku Vítězná | | | | Žraloci Trutnov | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
13:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Kumburk Nová Paka | | | | P&R Radim | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Devills Dolní Bousov B | | | | Vítkov Jilemnice | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Sklípek Vrchlabí | | | | Černý Sup Hajnice | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Lucky Darts Jičín B | | | | Piráti Paluba Dvůr Králové | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Orli Trutnov | | | | Devills Dolní Bousov A | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Devills Dolní Bousov A | | | | Vo tečku Vítězná | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Divočáci Nemyčeves | | | | Sklípek Vrchlabí | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Černý Sup Hajnice | | | | Kumburk Nová Paka | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | P&R Radim | | | | Devills Dolní Bousov B | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Vítkov Jilemnice | | | | Orli Trutnov | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Žraloci Trutnov | | | | Lucky Darts Jičín B | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Devills Dolní Bousov A | | | | Žraloci Trutnov | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Vo tečku Vítězná | | | | Orli Trutnov | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
13:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Devills Dolní Bousov B | | | | Černý Sup Hajnice | Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Kumburk Nová Paka | | | | Divočáci Nemyčeves | Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | P&R Radim | | | | Vítkov Jilemnice | Radim U Růže restaurace, Radim | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Sklípek Vrchlabí | | | | Piráti Paluba Dvůr Králové | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
16:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Lucky Darts Jičín B | | | | Devills Dolní Bousov A | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Piráti Paluba Dvůr Králové | | | | Kumburk Nová Paka | Dvůr Králové Paluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Divočáci Nemyčeves | | | | Devills Dolní Bousov B | Nemyčeves Qýčepu, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Černý Sup Hajnice | | | | P&R Radim | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Vítkov Jilemnice | | | | Vo tečku Vítězná | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Žraloci Trutnov | | | | Sklípek Vrchlabí | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Orli Trutnov | | | | Lucky Darts Jičín B | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Cukrárna Náchod B | 13 | : | 5 | Noví Koně Nahořany | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Vlach Jan | 31 | : | 16 | Slabý Tomáš |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Zifčák Úpice | 4 | : | 14 | Podskaláci Úpice | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 15 | : | 29 | Černý Jaroslav |
Zadal: | Šulitka Adam | 4.9.2023 07:07 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Kremlíci Josefov | 6 | : | 12 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 18 | : | 26 | Straka Dominik |
Zadal: | Šeda Zdeněk | 3.9.2023 22:07 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 6 | : | 12 | UDH Horní Radechová | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 18 | : | 26 | Belák Milan |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Grand Jaroměř | 6 | : | 12 | Medvědi Velký Třebešov C | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 13 | : | 26 | Chládek Martin |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Cukrárna Náchod C | 6 | : | 12 | Dřevěnka Broumov B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 16 | : | 28 | Bartoš Stanislav |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Lumírkovci Úpice B | 6 | : | 12 | Kremlíci Josefov | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 17 | : | 26 | Ságner Luděk |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 10.9.2023 22:13 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Noví Koně Nahořany | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod C | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 23 | : | 26 | Semeráková Kateřina |
Zadal: | Slabý Tomáš | 11.9.2023 15:12 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Medvědi Velký Třebešov C | 12 | : | 6 | Cukrárna Náchod B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Chládek Martin | 25 | : | 12 | Vlach Jan |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | UDH Horní Radechová | 10 | : | 8 | Podskaláci Úpice | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 24 | : | 21 | Macečková Hana |
Zadal: | Mencl Petr | 11.9.2023 07:05 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Cukrárna Náchod B | 3 | : | 15 | Klikaři z Podskalky Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Vlach Jan | 8 | : | 32 | Mannová Alena |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Zifčák Úpice | 16 | : | 2 | Lumírkovci Úpice B | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 33 | : | 10 | Kubec Vojtěch |
Zadal: | Šulitka Adam | 18.9.2023 13:04 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Kremlíci Josefov | 7 | : | 11 | Dřevěnka Broumov B | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 19 | : | 27 | Bartoš Stanislav |
Zadal: | Šeda Zdeněk | 18.9.2023 03:25 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Podskaláci Úpice | 8 | : | 10 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Macečková Hana | 22 | : | 24 | Straka Dominik |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Grand Jaroměř | 10 | : | 9 | UDH Horní Radechová | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 21 | : | 19 | Belák Milan |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Cukrárna Náchod C | 4 | : | 14 | Medvědi Velký Třebešov C | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 13 | : | 30 | Chládek Martin |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Lumírkovci Úpice B | 7 | : | 11 | Podskaláci Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 16 | : | 28 | Černý Jaroslav |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 25.9.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Dřevěnka Broumov B | 10 | : | 8 | Zifčák Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 25 | : | 21 | Marel Jiří |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Noví Koně Nahořany | 11 | : | 7 | Kremlíci Josefov | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 26 | : | 19 | Šeda Zdeněk |
Zadal: | Slabý Tomáš | 24.9.2023 21:36 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod C | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Mannová Alena | 23 | : | 19 | Semeráková Kateřina |
Zadal: | Goldmann Petr | 24.9.2023 19:33 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Grand Jaroměř | 7 | : | 11 | Cukrárna Náchod B | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 18 | : | 26 | Vlach Jan |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | UDH Horní Radechová | 11 | : | 7 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 25 | : | 19 | Kratochvíl Daniel |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Cukrárna Náchod B | 8 | : | 10 | UDH Horní Radechová | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Vlach Jan | 20 | : | 23 | Belák Milan |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Zifčák Úpice | 12 | : | 6 | Noví Koně Nahořany | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 30 | : | 14 | Slabý Tomáš |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Kremlíci Josefov | 5 | : | 13 | Medvědi Velký Třebešov C | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 18 | : | 28 | Chládek Martin |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Podskaláci Úpice | 11 | : | 7 | Dřevěnka Broumov B | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 26 | : | 20 | Bartoš Stanislav |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 12 | : | 6 | Lumírkovci Úpice B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Kratochvíl Daniel | 29 | : | 19 | Kubec Vojtěch |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Cukrárna Náchod C | 11 | : | 6 | Grand Jaroměř | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 24 | : | 14 | Škoda Ivan |
Zadal: | Semerák Tomáš | 2.10.2023 21:48 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Cukrárna Náchod B | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod C | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Vlach Jan | 23 | : | 21 | Tupcová Renata |
Zadal: | Semerák Tomáš | 9.10.2023 17:38 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Medvědi Velký Třebešov C | 16 | : | 2 | Zifčák Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
11:00 | Chládek Martin | 33 | : | 9 | Šulitka Adam |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Dřevěnka Broumov B | 12 | : | 6 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 26 | : | 18 | Straka Dominik |
Zadal: | Kousal Zdenek | 8.10.2023 17:51 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Noví Koně Nahořany | 10 | : | 8 | Podskaláci Úpice | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 25 | : | 22 | Černý Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 10 | : | 8 | Kremlíci Josefov | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 23 | : | 18 | Ságner Luděk |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | UDH Horní Radechová | 15 | : | 3 | Lumírkovci Úpice B | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 32 | : | 11 | Kubec Vojtěch |
Zadal: | Mencl Petr | 8.10.2023 19:26 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 11 | : | 7 | Zifčák Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 25 | : | 20 | Šulitka Adam |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 13 | : | 5 | Grand Jaroměř | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
18:00 | Goldmannová Anna | 29 | : | 11 | Kupka David |
Zadal: | Goldmann Petr | 15.10.2023 21:27 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Zifčák Úpice | 10 | : | 8 | Klikaři z Podskalky Úpice | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 23 | : | 20 | Mannová Alena |
Zadal: | Šulitka Adam | 23.10.2023 08:23 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Lumírkovci Úpice B | 4 | : | 14 | Dřevěnka Broumov B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 11 | : | 29 | Bartoš Stanislav |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 22.10.2023 16:16 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Kremlíci Josefov | 12 | : | 6 | Grand Jaroměř | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 27 | : | 15 | Kupka David |
Zadal: | Šeda Zdeněk | 22.10.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Podskaláci Úpice | 13 | : | 5 | Medvědi Velký Třebešov C | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 28 | : | 16 | Chládek Martin |
Zadal: | Macečková Hana | 22.10.2023 18:07 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 14 | : | 4 | Noví Koně Nahořany | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 32 | : | 11 | Slabý Tomáš |
Zadal: | Straka Dominik | 23.10.2023 15:41 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Cukrárna Náchod C | 5 | : | 13 | UDH Horní Radechová | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 15 | : | 28 | Belák Milan |
Zadal: | Semerák Tomáš | 22.10.2023 22:36 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Cukrárna Náchod B | 10 | : | 9 | Kremlíci Josefov | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Vlach Jan | 22 | : | 19 | Šeda Zdeněk |
Zadal: | Semerák Tomáš | 30.10.2023 18:28 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Noví Koně Nahořany | 9 | : | 10 | Lumírkovci Úpice B | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 21 | : | 24 | Kubec Vojtěch |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Medvědi Velký Třebešov C | 8 | : | 10 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Chládek Martin | 18 | : | 25 | Straka Dominik |
Zadal: | Chládek Martin | 30.10.2023 21:13 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 6 | : | 12 | Podskaláci Úpice | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 18 | : | 29 | Černý Jaroslav |
Zadal: | Goldmann Petr | 29.10.2023 20:17 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Grand Jaroměř | 5 | : | 13 | Zifčák Úpice | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 13 | : | 31 | Šulitka Adam |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | UDH Horní Radechová | 10 | : | 8 | Dřevěnka Broumov B | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 23 | : | 23 | Bartoš Stanislav |
Zadal: | Mencl Petr | 29.10.2023 19:57 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Zifčák Úpice | 11 | : | 7 | Cukrárna Náchod B | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 24 | : | 20 | Vlach Jan |
Zadal: | Šulitka Adam | 13.11.2023 06:38 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Lumírkovci Úpice B | 7 | : | 11 | Medvědi Velký Třebešov C | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 18 | : | 24 | Chládek Martin |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 12.11.2023 21:47 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Kremlíci Josefov | 13 | : | 5 | Cukrárna Náchod C | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 30 | : | 18 | Semeráková Kateřina |
Zadal: | Šeda Zdeněk | 13.11.2023 03:03 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Podskaláci Úpice | 14 | : | 4 | Grand Jaroměř | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 31 | : | 13 | Kupka David |
Zadal: | Macečková Hana | 12.11.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 11 | : | 7 | Klikaři z Podskalky Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Šulitka Miroslav | 24 | : | 19 | Horká Iva |
Zadal: | Straka Dominik | 13.11.2023 17:02 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Dřevěnka Broumov B | 14 | : | 4 | Noví Koně Nahořany | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 29 | : | 16 | Slabý Tomáš |
Zadal: | Kousal Zdenek | 13.11.2023 14:12 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Cukrárna Náchod B | 10 | : | 9 | Podskaláci Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Vlach Jan | 23 | : | 21 | Černý Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Medvědi Velký Třebešov C | 8 | : | 10 | Dřevěnka Broumov B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
11:00 | Chládek Martin | 18 | : | 22 | Bartoš Stanislav |
Zadal: | Chládek Martin | 20.11.2023 18:30 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 12 | : | 6 | Lumírkovci Úpice B | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 27 | : | 16 | Kubec Vojtěch |
Zadal: | Goldmann Petr | 19.11.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Grand Jaroměř | 4 | : | 14 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 16 | : | 32 | Straka Dominik |
Zadal: | Knejp Bohuslav | 20.11.2023 08:06 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Cukrárna Náchod C | 7 | : | 11 | Zifčák Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 16 | : | 25 | Šulitka Adam |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | UDH Horní Radechová | 16 | : | 2 | Noví Koně Nahořany | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Mencl Petr | 34 | : | 10 | Slabý Tomáš |
Zadal: | Mencl Petr | 19.11.2023 19:30 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Lumírkovci Úpice B | 7 | : | 11 | Grand Jaroměř | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 19 | : | 25 | Kupka David |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 29.11.2023 11:51 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kremlíci Josefov | 4 | : | 14 | UDH Horní Radechová | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 14 | : | 30 | Pozděna Petr |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Podskaláci Úpice | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod C | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 25 | : | 17 | Semeráková Kateřina |
Zadal: | Macečková Hana | 26.11.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 14 | : | 4 | Cukrárna Náchod B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 30 | : | 12 | Bogdan Michal |
Zadal: | Straka Dominik | 26.11.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Dřevěnka Broumov B | 8 | : | 10 | Klikaři z Podskalky Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 22 | : | 26 | Goldmannová Anna |
Zadal: | Kousal Zdenek | 27.11.2023 15:15 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Noví Koně Nahořany | 5 | : | 13 | Medvědi Velký Třebešov C | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 13 | : | 31 | Maixner Petr |
Zadal: | Slabý Tomáš | 27.11.2023 16:18 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kremlíci Josefov | 11 | : | 7 | Zifčák Úpice | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 26 | : | 20 | Šlechtová Monika |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Klikaři z Podskalky Úpice | 13 | : | 5 | Noví Koně Nahořany | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 28 | : | 13 | Slabý Tomáš |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Grand Jaroměř | 3 | : | 15 | Dřevěnka Broumov B | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 9 | : | 31 | Bartoš Stanislav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Cukrárna Náchod C | 10 | : | 9 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 24 | : | 20 | Erban Jiří |
Zadal: | Semerák Tomáš | 4.12.2023 00:31 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | UDH Horní Radechová | 12 | : | 6 | Medvědi Velký Třebešov C | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 29 | : | 15 | Chládek Martin |
Zadal: | Mencl Petr | 3.12.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Cukrárna Náchod B | 18 | : | 0 | Lumírkovci Úpice B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Vlach Jan | 36 | : | 0 | Kubec Vojtěch |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Medvědi Velký Třebešov C | 15 | : | 3 | Klikaři z Podskalky Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
11:00 | Chládek Martin | 31 | : | 12 | Goldmannová Anna |
Zadal: | Chládek Martin | 17.12.2023 20:15 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Zifčák Úpice | 5 | : | 13 | UDH Horní Radechová | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 15 | : | 29 | Vanický Jiří |
Zadal: | Šulitka Adam | 18.12.2023 15:13 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Lumírkovci Úpice B | 10 | : | 9 | Cukrárna Náchod C | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 24 | : | 23 | Semeráková Kateřina |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Podskaláci Úpice | 12 | : | 6 | Kremlíci Josefov | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 28 | : | 16 | Šeda Zdeněk |
Zadal: | Macečková Hana | 18.12.2023 01:47 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Dřevěnka Broumov B | 11 | : | 7 | Cukrárna Náchod B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 26 | : | 18 | Bogdan Michal |
Zadal: | Kousal Zdenek | 18.12.2023 09:35 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Noví Koně Nahořany | 8 | : | 10 | Grand Jaroměř | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 19 | : | 22 | Kupka David |
Zadal: | Slabý Tomáš | 18.12.2023 14:06 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | Podskaláci Úpice | 8 | : | 10 | Zifčák Úpice | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
13:00 | Černý Jaroslav | 19 | : | 26 | Šulitka Adam |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | 10 | : | 9 | Grand Jaroměř | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Chládek Martin | 23 | : | 21 | Kupka David |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Noví Koně Nahořany | 6 | : | 12 | Cukrárna Náchod B | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 17 | : | 26 | Bogdan Michal |
Zadal: | Slabý Tomáš | 15.1.2024 09:47 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 9 | : | 10 | Kremlíci Josefov | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 22 | : | 23 | Petrásek Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | UDH Horní Radechová | 15 | : | 3 | Klikaři z Podskalky Úpice | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 33 | : | 12 | Goldmannová Anna |
Zadal: | Mencl Petr | 14.1.2024 17:24 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Dřevěnka Broumov B | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod C | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 22 | : | 24 | Semeráková Kateřina |
Zadal: | Kousal Zdenek | 22.1.2024 13:18 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Cukrárna Náchod B | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov C | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Bogdan Michal | 24 | : | 21 | Chládek Martin |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Zifčák Úpice | 12 | : | 6 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | Šulitka Adam | 26 | : | 17 | Straka Dominik |
Zadal: | Šulitka Adam | 28.1.2024 16:57 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Kremlíci Josefov | 13 | : | 5 | Lumírkovci Úpice B | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 29 | : | 20 | Kubec Vojtěch |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Podskaláci Úpice | 8 | : | 10 | UDH Horní Radechová | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 20 | : | 24 | Belák Milan |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Grand Jaroměř | 6 | : | 12 | Klikaři z Podskalky Úpice | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 16 | : | 25 | Horká Iva |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Cukrárna Náchod C | 11 | : | 7 | Noví Koně Nahořany | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 26 | : | 19 | Slabý Tomáš |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Lumírkovci Úpice B | 6 | : | 12 | Zifčák Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 16 | : | 28 | Šulitka Adam |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod C | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Chládek Martin | 25 | : | 23 | Semeráková Kateřina |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Dřevěnka Broumov B | 12 | : | 6 | Kremlíci Josefov | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 26 | : | 19 | Helešic Ondřej |
Zadal: | Kousal Zdenek | 5.2.2024 09:29 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 8 | : | 10 | Podskaláci Úpice | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 22 | : | 22 | Černý Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | UDH Horní Radechová | 17 | : | 1 | Grand Jaroměř | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 34 | : | 8 | Kupka David |
Zadal: | Mencl Petr | 4.2.2024 19:22 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Klikaři z Podskalky Úpice | 8 | : | 10 | Cukrárna Náchod B | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 23 | : | 22 | Bogdan Michal |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Cukrárna Náchod B | 11 | : | 7 | Grand Jaroměř | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | Bogdan Michal | 25 | : | 19 | Kupka David |
Zadal: | Semerák Tomáš | 11.2.2024 21:59 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Podskaláci Úpice | 14 | : | 4 | Lumírkovci Úpice B | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 29 | : | 14 | Kubec Vojtěch |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Kremlíci Josefov | 12 | : | 6 | Noví Koně Nahořany | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 28 | : | 17 | Slabý Tomáš |
Zadal: | Šeda Zdeněk | 12.2.2024 02:04 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 9 | : | 10 | UDH Horní Radechová | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Manšingerová Barbora | 20 | : | 25 | Mencl Petr |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Cukrárna Náchod C | 10 | : | 8 | Klikaři z Podskalky Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 26 | : | 20 | Mannová Alena |
Zadal: | Semerák Tomáš | 11.2.2024 22:35 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 18.2.2024 | Lumírkovci Úpice B | 8 | : | 10 | Klikaři z Podskalky Úpice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
16:00 | Kubec Vojtěch | 19 | : | 25 | Goldmannová Anna |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 18.2.2024 21:08 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Lumírkovci Úpice B | 6 | : | 12 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 16 | : | 27 | Straka Dominik |
Zadal: | Kubec Vojtěch | 25.2.2024 15:57 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | 13 | : | 5 | Kremlíci Josefov | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Chládek Martin | 28 | : | 16 | Šeda Zdeněk |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Noví Koně Nahořany | 9 | : | 10 | Zifčák Úpice | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 20 | : | 26 | Šulitka Adam |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Dřevěnka Broumov B | 9 | : | 10 | Podskaláci Úpice | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 22 | : | 24 | Macečková Hana |
Zadal: | Kousal Zdenek | 26.2.2024 11:22 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | UDH Horní Radechová | 11 | : | 7 | Cukrárna Náchod B | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 26 | : | 20 | Vlach Jan |
Zadal: | Mencl Petr | 25.2.2024 19:56 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Grand Jaroměř | 8 | : | 10 | Cukrárna Náchod C | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 20 | : | 26 | Rýdlo Jiří |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Lumírkovci Úpice B | 4 | : | 14 | UDH Horní Radechová | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | Kubec Vojtěch | 16 | : | 30 | Belák Milan |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Kremlíci Josefov | 4 | : | 14 | Klikaři z Podskalky Úpice | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Petrásek Jaroslav | 14 | : | 29 | Goldmannová Anna |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 9 | : | 10 | Dřevěnka Broumov B | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 24 | : | 22 | Bartoš Stanislav |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Podskaláci Úpice | 13 | : | 5 | Noví Koně Nahořany | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 28 | : | 17 | Slabý Tomáš |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Cukrárna Náchod C | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | Semeráková Kateřina | 23 | : | 21 | Vlach Jan |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | 6 | : | 12 | Podskaláci Úpice | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Chládek Martin | 17 | : | 29 | Černý Jaroslav |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Noví Koně Nahořany | 5 | : | 13 | Jestřábi Velké Svatoňovice | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | Slabý Tomáš | 14 | : | 29 | Straka Dominik |
Zadal: | Slabý Tomáš | 11.3.2024 14:57 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Dřevěnka Broumov B | 14 | : | 4 | Lumírkovci Úpice B | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 30 | : | 15 | Kubec Vojtěch |
Zadal: | Kousal Zdenek | 11.3.2024 08:30 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | UDH Horní Radechová | 10 | : | 8 | Cukrárna Náchod C | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | Belák Milan | 24 | : | 20 | Semeráková Kateřina |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Grand Jaroměř | 7 | : | 11 | Kremlíci Josefov | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | Kupka David | 18 | : | 24 | Šeda Zdeněk |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Klikaři z Podskalky Úpice | 11 | : | 7 | Zifčák Úpice | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | Goldmannová Anna | 24 | : | 17 | Šulitka Adam |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Zifčák Úpice | 5 | : | 13 | Medvědi Velký Třebešov C | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
15:00 | Šulitka Adam | 18 | : | 29 | Chládek Martin |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Podskaláci Úpice | 15 | : | 3 | Klikaři z Podskalky Úpice | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | Černý Jaroslav | 32 | : | 12 | Goldmannová Anna |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Kremlíci Josefov | 9 | : | 10 | Cukrárna Náchod B | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | Šeda Zdeněk | 21 | : | 23 | Strnad Milan |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | 10 | : | 8 | Medvědi Velký Třebešov C | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | Straka Dominik | 24 | : | 22 | Chládek Martin |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Dřevěnka Broumov B | 8 | : | 10 | UDH Horní Radechová | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | Bartoš Stanislav | 22 | : | 24 | Mencl Petr |
|
| 22. | So | 23.3.2024 | Cukrárna Náchod C | | | | Kremlíci Josefov | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Cukrárna Náchod B | | | | Zifčák Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | | | | Lumírkovci Úpice B | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Noví Koně Nahořany | | | | Dřevěnka Broumov B | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Grand Jaroměř | | | | Podskaláci Úpice | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Klikaři z Podskalky Úpice | | | | Jestřábi Velké Svatoňovice | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 30.3.2024 | Lumírkovci Úpice B | | | | Noví Koně Nahořany | Úpice Apríl bar, Úpice | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Zifčák Úpice | | | | Cukrárna Náchod C | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | | | | Grand Jaroměř | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Podskaláci Úpice | | | | Cukrárna Náchod B | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Dřevěnka Broumov B | | | | Medvědi Velký Třebešov C | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Noví Koně Nahořany | | | | UDH Horní Radechová | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Zifčák Úpice | | | | Grand Jaroměř | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
10:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Cukrárna Náchod B | | | | Jestřábi Velké Svatoňovice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | | | | Noví Koně Nahořany | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
11:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | UDH Horní Radechová | | | | Kremlíci Josefov | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Cukrárna Náchod C | | | | Podskaláci Úpice | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Grand Jaroměř | | | | Lumírkovci Úpice B | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Klikaři z Podskalky Úpice | | | | Dřevěnka Broumov B | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Zifčák Úpice | | | | Dřevěnka Broumov B | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Lumírkovci Úpice B | | | | Cukrárna Náchod B | Úpice Apríl bar, Úpice | |
13:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Zifčák Úpice | | | | Kremlíci Josefov | Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice | |
13:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Noví Koně Nahořany | | | | Klikaři z Podskalky Úpice | Nahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Dřevěnka Broumov B | | | | Grand Jaroměř | Broumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Jestřábi Velké Svatoňovice | | | | Cukrárna Náchod C | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Medvědi Velký Třebešov C | | | | UDH Horní Radechová | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Cukrárna Náchod B | | | | Dřevěnka Broumov B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
11:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Kremlíci Josefov | | | | Podskaláci Úpice | Jaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | UDH Horní Radechová | | | | Zifčák Úpice | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Cukrárna Náchod C | | | | Lumírkovci Úpice B | Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Grand Jaroměř | | | | Noví Koně Nahořany | Jaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Klikaři z Podskalky Úpice | | | | Medvědi Velký Třebešov C | Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | JC/DC Jičín | 14 | : | 4 | Orli Trutnov C | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Hanzl Jiří | 30 | : | 11 | Horák Karel |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 6 | : | 12 | Rally bar Vrchlabí | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 17 | : | 28 | Cerman Josef |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Grizzly Chotěvice | 16 | : | 2 | HaFani Trutnov | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 32 | : | 7 | Kozák Matěj |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Orli Trutnov B | 5 | : | 13 | Rafani Dvůr Králové | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 18 | : | 28 | Bezstarosti Ondřej |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Továrna Prosečné | 12 | : | 6 | Na pohodu Vítězná | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 26 | : | 19 | Svoboda Stanislav |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Krakeni Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Orli Trutnov B | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Trejtnar Radovan | 23 | : | 21 | Korotvička Tomáš |
Zadal: | Jeník Tomáš | 11.9.2023 16:56 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Orli Trutnov C | 8 | : | 10 | GTA Sklípek Vrchlabí | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 22 | : | 24 | Jurčo Ondřej |
Zadal: | Horák Karel | 11.9.2023 03:26 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Továrna Prosečné | 5 | : | 13 | JC/DC Jičín | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 12 | : | 29 | Burdelák Lukáš |
Zadal: | Renner Tadeáš | 11.9.2023 11:14 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Rafani Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Bar Zámeček Hostinné | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 23 | : | 24 | Bartůněk Marek |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Na pohodu Vítězná | 13 | : | 5 | Černý Sup Starý Rokytník B | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Svoboda Stanislav | 26 | : | 14 | Bauer Jaromír |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Rally bar Vrchlabí | 12 | : | 6 | Grizzly Chotěvice | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Puš Josef | 29 | : | 20 | Šimanovský Miroslav |
Zadal: | Puš Josef | 10.9.2023 20:09 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | JC/DC Jičín | 9 | : | 10 | Na pohodu Vítězná | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Hanzl Jiří | 21 | : | 26 | Svoboda Stanislav |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 8 | : | 10 | Továrna Prosečné | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 19 | : | 24 | Renner Tadeáš |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Grizzly Chotěvice | 10 | : | 8 | Orli Trutnov C | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 24 | : | 19 | Horák Karel |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Orli Trutnov B | 15 | : | 3 | HaFani Trutnov | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 32 | : | 7 | Kozák Matěj |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Bar Zámeček Hostinné | 11 | : | 7 | Krakeni Dvůr Králové | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Böhm Jan | 27 | : | 21 | Jeník Tomáš |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Krakeni Dvůr Králové | 6 | : | 12 | Černý Sup Starý Rokytník B | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Mencl Miloš | 18 | : | 27 | Bauer Jaromír |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Továrna Prosečné | 10 | : | 8 | Grizzly Chotěvice | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 23 | : | 23 | Šimanovský Miroslav |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | HaFani Trutnov | 12 | : | 6 | Bar Zámeček Hostinné | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 26 | : | 19 | Mrkvička Radek |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Na pohodu Vítězná | 7 | : | 11 | Rafani Dvůr Králové | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Svoboda Stanislav | 19 | : | 24 | Bezstarosti Ondřej |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Rally bar Vrchlabí | 9 | : | 10 | Orli Trutnov B | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Cerman Josef | 22 | : | 25 | Borůvka Lukáš |
Zadal: | Puš Josef | 24.9.2023 20:06 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 7 | : | 11 | Na pohodu Vítězná | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 20 | : | 24 | Farská Valérie |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Grizzly Chotěvice | 10 | : | 8 | JC/DC Jičín | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 25 | : | 21 | Hrtús Lukáš |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Orli Trutnov B | 12 | : | 6 | Orli Trutnov C | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 27 | : | 17 | Horák Karel |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 8 | HaFani Trutnov | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 23 | : | 18 | Kozák Matěj |
Zadal: | Hrnčíř Marcel | 1.10.2023 17:17 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Bar Zámeček Hostinné | 9 | : | 10 | Rally bar Vrchlabí | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 23 | : | 23 | Cerman Josef |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Rafani Dvůr Králové | 13 | : | 5 | Krakeni Dvůr Králové | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 29 | : | 15 | Jeník Tomáš |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 11 | : | 7 | Grizzly Chotěvice | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 26 | : | 22 | Šimanovský Miroslav |
Zadal: | Jurčo Ondřej | 8.10.2023 18:08 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Orli Trutnov C | 11 | : | 7 | Bar Zámeček Hostinné | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 24 | : | 21 | Mrkvička Radek |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Továrna Prosečné | 13 | : | 5 | Orli Trutnov B | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 29 | : | 19 | Borůvka Lukáš |
Zadal: | Renner Tadeáš | 9.10.2023 11:07 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | HaFani Trutnov | 5 | : | 13 | Rafani Dvůr Králové | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 13 | : | 30 | Bezstarosti Ondřej |
Zadal: | Kozák Matěj | 8.10.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Na pohodu Vítězná | 10 | : | 8 | Krakeni Dvůr Králové | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Svoboda Stanislav | 26 | : | 19 | Václavík Michal |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Rally bar Vrchlabí | 13 | : | 5 | Černý Sup Starý Rokytník B | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Cerman Josef | 29 | : | 16 | Hrnčíř Marcel |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | JC/DC Jičín | 12 | : | 6 | GTA Sklípek Vrchlabí | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Vojtíšek Jakub | 26 | : | 19 | Jurčo Ondřej |
Zadal: | Hanzl Jiří | 16.10.2023 10:47 | Změnil: | Hanzl Jiří | 17.10.2023 14:40 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 15.10.2023 | Bar Zámeček Hostinné | 5 | : | 13 | Černý Sup Starý Rokytník B | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Böhm Jan | 18 | : | 31 | Hrnčíř Marcel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Grizzly Chotěvice | 10 | : | 8 | Na pohodu Vítězná | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 24 | : | 20 | Svoboda Stanislav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Orli Trutnov B | 8 | : | 10 | JC/DC Jičín | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 22 | : | 24 | Burdelák Lukáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 8 | : | 10 | Orli Trutnov C | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 21 | : | 26 | Horák Karel |
Zadal: | Hrnčíř Marcel | 22.10.2023 19:10 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Krakeni Dvůr Králové | 10 | : | 9 | HaFani Trutnov | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Voltr Martin | 22 | : | 23 | Kozák Matěj |
Zadal: | Jeník Tomáš | 23.10.2023 12:36 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Bar Zámeček Hostinné | 3 | : | 15 | Továrna Prosečné | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 12 | : | 32 | Renner Tadeáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Rafani Dvůr Králové | 10 | : | 9 | Rally bar Vrchlabí | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 25 | : | 25 | Cerman Josef |
Zadal: | Ševčík Petr | 22.10.2023 19:10 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | JC/DC Jičín | 11 | : | 7 | Bar Zámeček Hostinné | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Hanzl Jiří | 24 | : | 21 | Mrkvička Radek |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Orli Trutnov C | 10 | : | 8 | Rafani Dvůr Králové | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 23 | : | 21 | Bezstarosti Ondřej |
Zadal: | Horák Karel | 29.10.2023 19:36 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Na pohodu Vítězná | 16 | : | 2 | HaFani Trutnov | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
14:00 | Farská Valérie | 33 | : | 9 | Lád Ondřej |
Zadal: | Farská Valérie | 29.10.2023 17:42 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Továrna Prosečné | 11 | : | 7 | Černý Sup Starý Rokytník B | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 24 | : | 17 | Hrnčíř Marcel |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Rally bar Vrchlabí | 13 | : | 5 | Krakeni Dvůr Králové | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Puš Josef | 29 | : | 14 | Jeník Tomáš |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Orli Trutnov B | 10 | : | 9 | Grizzly Chotěvice | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 25 | : | 21 | Šimanovský Miroslav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 8 | JC/DC Jičín | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 23 | : | 21 | Hanzl Jiří |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Krakeni Dvůr Králové | 9 | : | 10 | Orli Trutnov C | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Jeník Tomáš | 21 | : | 21 | Horák Karel |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Bar Zámeček Hostinné | 10 | : | 8 | GTA Sklípek Vrchlabí | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 24 | : | 22 | Jurčo Ondřej |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Rafani Dvůr Králové | 8 | : | 10 | Továrna Prosečné | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 22 | : | 24 | Renner Tadeáš |
Zadal: | Ševčík Petr | 12.11.2023 18:53 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | HaFani Trutnov | 6 | : | 12 | Rally bar Vrchlabí | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 18 | : | 27 | Bjelková Barbora |
Zadal: | Kozák Matěj | 12.11.2023 18:17 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | JC/DC Jičín | 12 | : | 6 | Rafani Dvůr Králové | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Burdelák Lukáš | 28 | : | 17 | Bezstarosti Ondřej |
Zadal: | Hanzl Jiří | 19.11.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 10 | : | 9 | Černý Sup Starý Rokytník B | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 22 | : | 22 | Hrnčíř Marcel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Grizzly Chotěvice | 8 | : | 10 | Bar Zámeček Hostinné | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 20 | : | 25 | Bartůňková Veronika |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Orli Trutnov C | 8 | : | 10 | HaFani Trutnov | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 21 | : | 24 | Kozák Matěj |
Zadal: | Horák Karel | 20.11.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Továrna Prosečné | 11 | : | 7 | Krakeni Dvůr Králové | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 23 | : | 19 | Trejtnar Radovan |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Na pohodu Vítězná | 8 | : | 10 | Rally bar Vrchlabí | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Farská Valérie | 20 | : | 26 | Puš Josef |
Zadal: | Farská Valérie | 19.11.2023 18:24 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Orli Trutnov B | 5 | : | 13 | Na pohodu Vítězná | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 14 | : | 30 | Blažek Miroslav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 8 | : | 10 | Grizzly Chotěvice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 23 | : | 25 | Šimanovský Miroslav |
Zadal: | Hrnčíř Marcel | 26.11.2023 17:46 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Krakeni Dvůr Králové | 10 | : | 8 | JC/DC Jičín | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Jeník Tomáš | 22 | : | 21 | Jína Radek |
Zadal: | Jeník Tomáš | 27.11.2023 09:44 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | HaFani Trutnov | 7 | : | 11 | Továrna Prosečné | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
14:00 | Kozák Matěj | 18 | : | 26 | Renner Tadeáš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Rafani Dvůr Králové | 12 | : | 6 | GTA Sklípek Vrchlabí | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 24 | : | 17 | Jurčo Ondřej |
Zadal: | Ševčík Petr | 26.11.2023 17:52 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Rally bar Vrchlabí | 16 | : | 2 | Orli Trutnov C | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Cerman Josef | 32 | : | 11 | Horák Karel |
Zadal: | Puš Josef | 26.11.2023 20:38 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 11 | : | 7 | Krakeni Dvůr Králové | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 26 | : | 21 | Mencl Miloš |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Grizzly Chotěvice | 10 | : | 9 | Rafani Dvůr Králové | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 23 | : | 21 | Bezstarosti Ondřej |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Orli Trutnov B | 9 | : | 10 | Bar Zámeček Hostinné | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 23 | : | 23 | Mrkvička Radek |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Továrna Prosečné | 11 | : | 7 | Rally bar Vrchlabí | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 25 | : | 21 | Puš Josef |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Na pohodu Vítězná | 12 | : | 6 | Orli Trutnov C | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Farská Valérie | 27 | : | 17 | Horák Karel |
|
| 3. | Ne | 10.12.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 8 | Rafani Dvůr Králové | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 26 | : | 19 | Bezstarosti Ondřej |
Zadal: | Hrnčíř Marcel | 10.12.2023 17:12 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 10.12.2023 | GTA Sklípek Vrchlabí | 8 | : | 10 | Orli Trutnov B | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Jurčo Ondřej | 16 | : | 25 | Adámková Arleta |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 9 | Orli Trutnov B | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 23 | : | 23 | Adámková Arleta |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Krakeni Dvůr Králové | 8 | : | 10 | Grizzly Chotěvice | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Mencl Miloš | 23 | : | 25 | Šimanovský Miroslav |
Zadal: | Jeník Tomáš | 18.12.2023 22:42 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Orli Trutnov C | 5 | : | 13 | Továrna Prosečné | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 16 | : | 28 | Renner Tadeáš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Bar Zámeček Hostinné | 9 | : | 10 | Na pohodu Vítězná | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 23 | : | 22 | Farská Valérie |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | HaFani Trutnov | 13 | : | 5 | GTA Sklípek Vrchlabí | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 27 | : | 13 | Jurčo Ondřej |
Zadal: | Kozák Matěj | 17.12.2023 18:14 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Rally bar Vrchlabí | 7 | : | 11 | JC/DC Jičín | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Cerman Josef | 20 | : | 26 | Burdelák Lukáš |
Zadal: | Puš Josef | 17.12.2023 19:33 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Orli Trutnov C | 6 | : | 12 | JC/DC Jičín | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 15 | : | 26 | Burdelák Lukáš |
Zadal: | Horák Karel | 15.1.2024 13:31 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Na pohodu Vítězná | 8 | : | 10 | Továrna Prosečné | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Farská Valérie | 20 | : | 22 | Renner Tadeáš |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | HaFani Trutnov | 10 | : | 9 | Grizzly Chotěvice | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 23 | : | 22 | Šimanovský Miroslav |
Zadal: | Kozák Matěj | 14.1.2024 18:51 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Rafani Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Orli Trutnov B | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 26 | : | 20 | Adámková Arleta |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Rally bar Vrchlabí | 12 | : | 6 | GTA Sklípek Vrchlabí | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Cerman Josef | 27 | : | 14 | Mottl Jan |
Zadal: | Puš Josef | 14.1.2024 19:15 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 8 | Bar Zámeček Hostinné | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 21 | : | 20 | Mrkvička Radek |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | JC/DC Jičín | 12 | : | 6 | HaFani Trutnov | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Hanzl Jiří | 26 | : | 16 | Kozák Matěj |
Zadal: | Hanzl Jiří | 21.1.2024 17:40 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | JC/DC Jičín | 12 | : | 6 | Továrna Prosečné | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Burdelák Lukáš | 29 | : | 17 | Novotný Vojtěch |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Orli Trutnov B | 8 | : | 10 | Krakeni Dvůr Králové | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 23 | : | 22 | Trejtnar Radovan |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Grizzly Chotěvice | 6 | : | 12 | Rally bar Vrchlabí | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 17 | : | 27 | Cerman Josef |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | GTA Sklípek Vrchlabí | 7 | : | 11 | Orli Trutnov C | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Mottl Jan | 17 | : | 27 | Horák Karel |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Černý Sup Starý Rokytník B | 12 | : | 6 | Na pohodu Vítězná | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 29 | : | 18 | Farská Valérie |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Bar Zámeček Hostinné | 13 | : | 5 | Rafani Dvůr Králové | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 29 | : | 16 | Bezstarosti Ondřej |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Orli Trutnov C | 9 | : | 10 | Grizzly Chotěvice | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 20 | : | 25 | Šimanovský Miroslav |
Zadal: | Horák Karel | 4.2.2024 19:48 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Krakeni Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Bar Zámeček Hostinné | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Jeník Tomáš | 24 | : | 23 | Mrkvička Radek |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Na pohodu Vítězná | 12 | : | 6 | JC/DC Jičín | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Farská Valérie | 27 | : | 18 | Vojtíšek Jakub |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Továrna Prosečné | 10 | : | 9 | GTA Sklípek Vrchlabí | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 22 | : | 23 | Mottl Jan |
Zadal: | Renner Tadeáš | 5.2.2024 10:46 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | HaFani Trutnov | 9 | : | 10 | Orli Trutnov B | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 22 | : | 22 | Adámková Arleta |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Rafani Dvůr Králové | 10 | : | 8 | Černý Sup Starý Rokytník B | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 24 | : | 21 | Hrnčíř Marcel |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Grizzly Chotěvice | 6 | : | 12 | Továrna Prosečné | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | Šimanovský Miroslav | 17 | : | 27 | Renner Tadeáš |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | GTA Sklípek Vrchlabí | 7 | : | 11 | JC/DC Jičín | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | Mottl Jan | 20 | : | 26 | Burdelák Lukáš |
Zadal: | Mottl Jan | 11.2.2024 17:49 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Černý Sup Starý Rokytník B | 11 | : | 7 | Krakeni Dvůr Králové | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 28 | : | 20 | Mencl Dominik |
Zadal: | Hrnčíř Marcel | 11.2.2024 17:18 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Orli Trutnov B | 6 | : | 12 | Rally bar Vrchlabí | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 17 | : | 27 | Bjelková Barbora |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Bar Zámeček Hostinné | 7 | : | 11 | HaFani Trutnov | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 20 | : | 27 | Kozák Matěj |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Rafani Dvůr Králové | 6 | : | 12 | Na pohodu Vítězná | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 17 | : | 25 | Farská Valérie |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | JC/DC Jičín | 11 | : | 7 | Grizzly Chotěvice | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Burdelák Lukáš | 27 | : | 18 | Šimanovský Miroslav |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Orli Trutnov C | 11 | : | 7 | Orli Trutnov B | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Tomcsányi Aleš | 25 | : | 16 | Adámková Arleta |
Zadal: | Horák Karel | 25.2.2024 21:07 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Krakeni Dvůr Králové | 8 | : | 10 | Rafani Dvůr Králové | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Mencl Miloš | 16 | : | 26 | Bezstarosti Ondřej |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Na pohodu Vítězná | 12 | : | 6 | GTA Sklípek Vrchlabí | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Farská Valérie | 27 | : | 17 | Mottl Jan |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | HaFani Trutnov | 10 | : | 9 | Černý Sup Starý Rokytník B | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 23 | : | 26 | Hrnčíř Marcel |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Rally bar Vrchlabí | 10 | : | 8 | Bar Zámeček Hostinné | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Bjelková Barbora | 27 | : | 19 | Mrkvička Radek |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Orli Trutnov B | 6 | : | 12 | Továrna Prosečné | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 17 | : | 27 | Renner Tadeáš |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Černý Sup Starý Rokytník B | 10 | : | 8 | Rally bar Vrchlabí | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 23 | : | 20 | Cerman Josef |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Krakeni Dvůr Králové | 4 | : | 14 | Na pohodu Vítězná | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Jeník Tomáš | 13 | : | 29 | Farská Valérie |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Rafani Dvůr Králové | 10 | : | 8 | HaFani Trutnov | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 24 | : | 20 | Kozák Matěj |
Zadal: | Ševčík Petr | 3.3.2024 17:25 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Bar Zámeček Hostinné | 8 | : | 10 | Orli Trutnov C | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 21 | : | 23 | Tomcsányi Aleš |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | JC/DC Jičín | 16 | : | 2 | Orli Trutnov B | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | Svoboda Pavel | 34 | : | 4 | Vokounová Simona |
Zadal: | Hanzl Jiří | 10.3.2024 16:23 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Orli Trutnov C | 10 | : | 8 | Černý Sup Starý Rokytník B | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | Horák Karel | 24 | : | 23 | Hrnčíř Marcel |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Na pohodu Vítězná | 12 | : | 6 | Grizzly Chotěvice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Farská Valérie | 26 | : | 16 | Šimanovský Miroslav |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Továrna Prosečné | 13 | : | 5 | Bar Zámeček Hostinné | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Renner Tadeáš | 27 | : | 17 | Mrkvička Radek |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | HaFani Trutnov | 13 | : | 5 | Krakeni Dvůr Králové | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 27 | : | 14 | Mencl Dominik |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Rally bar Vrchlabí | 9 | : | 10 | Rafani Dvůr Králové | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | Cerman Josef | 21 | : | 24 | Bezstarosti Ondřej |
Zadal: | Puš Josef | 10.3.2024 19:25 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Černý Sup Starý Rokytník B | 8 | : | 10 | Továrna Prosečné | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | Hrnčíř Marcel | 21 | : | 21 | Renner Tadeáš |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Orli Trutnov B | 7 | : | 11 | GTA Sklípek Vrchlabí | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | Adámková Arleta | 21 | : | 26 | Mottl Jan |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Krakeni Dvůr Králové | 7 | : | 11 | Rally bar Vrchlabí | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | Jeník Tomáš | 19 | : | 26 | Bjelková Barbora |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Bar Zámeček Hostinné | 6 | : | 12 | JC/DC Jičín | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Mrkvička Radek | 17 | : | 28 | Burdelák Lukáš |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Rafani Dvůr Králové | 13 | : | 5 | Orli Trutnov C | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | Bezstarosti Ondřej | 28 | : | 15 | Horák Karel |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | HaFani Trutnov | 13 | : | 5 | Na pohodu Vítězná | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | Kozák Matěj | 27 | : | 15 | Farská Valérie |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Grizzly Chotěvice | | | | Orli Trutnov B | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | GTA Sklípek Vrchlabí | | | | Bar Zámeček Hostinné | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | JC/DC Jičín | | | | Černý Sup Starý Rokytník B | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Orli Trutnov C | | | | Krakeni Dvůr Králové | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Továrna Prosečné | | | | Rafani Dvůr Králové | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Rally bar Vrchlabí | | | | HaFani Trutnov | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Krakeni Dvůr Králové | | | | Továrna Prosečné | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Černý Sup Starý Rokytník B | | | | GTA Sklípek Vrchlabí | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Rafani Dvůr Králové | | | | JC/DC Jičín | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Bar Zámeček Hostinné | | | | Grizzly Chotěvice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | HaFani Trutnov | | | | Orli Trutnov C | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Rally bar Vrchlabí | | | | Na pohodu Vítězná | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Grizzly Chotěvice | | | | Černý Sup Starý Rokytník B | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | GTA Sklípek Vrchlabí | | | | Rafani Dvůr Králové | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | JC/DC Jičín | | | | Krakeni Dvůr Králové | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Orli Trutnov C | | | | Rally bar Vrchlabí | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Na pohodu Vítězná | | | | Orli Trutnov B | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Továrna Prosečné | | | | HaFani Trutnov | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | Ne | 21.4.2024 | Grizzly Chotěvice | | | | GTA Sklípek Vrchlabí | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Krakeni Dvůr Králové | | | | GTA Sklípek Vrchlabí | Dvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Orli Trutnov C | | | | Na pohodu Vítězná | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
14:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | HaFani Trutnov | | | | JC/DC Jičín | Trutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Rafani Dvůr Králové | | | | Grizzly Chotěvice | Dvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Bar Zámeček Hostinné | | | | Orli Trutnov B | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Rally bar Vrchlabí | | | | Továrna Prosečné | Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Orli Trutnov B | | | | Černý Sup Starý Rokytník B | Trutnov Formanka Úsvit, Trutnov | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Grizzly Chotěvice | | | | Krakeni Dvůr Králové | Chotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | GTA Sklípek Vrchlabí | | | | HaFani Trutnov | Vrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | JC/DC Jičín | | | | Rally bar Vrchlabí | Jičín Šenk na hrázi, Jičín | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Na pohodu Vítězná | | | | Bar Zámeček Hostinné | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Továrna Prosečné | | | | Orli Trutnov C | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | 133 Královec | 10 | : | 8 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Ptaszkowski Krzysztof | 26 | : | 21 | Ducháčová Renata |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Bar Zámeček Hostinné B | 12 | : | 6 | DC Jilemnice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 28 | : | 14 | Lukášek Jaroslav |
Zadal: | Drinka Tadeáš | 3.9.2023 18:02 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 16 | : | 2 | Na pohodu Vítězná B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 32 | : | 12 | Šimanovská Lucie |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 4 | : | 14 | Berani u Stadionu Jilemnice | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Eliášová Renata | 11 | : | 32 | Müller Pavel |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Bar Zámeček Hostinné B | 11 | : | 7 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 23 | : | 17 | Tichý Roman |
Zadal: | Drinka Tadeáš | 10.9.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 11.9.2023 | DC Jilemnice | 10 | : | 9 | Na pohodu Vítězná B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Lukášek Jaroslav | 23 | : | 20 | Farská Jana |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | 133 Královec | 10 | : | 9 | Bar Zámeček Hostinné B | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Přívratský Jan | 22 | : | 24 | Drinka Tadeáš |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 11 | : | 7 | DC Jilemnice | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 24 | : | 19 | Novák Jan |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Na pohodu Vítězná B | 8 | : | 10 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 19 | : | 24 | Ducháčová Renata |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Bar Zámeček Hostinné B | 10 | : | 8 | Berani u Stadionu Jilemnice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 23 | : | 22 | Müller Pavel |
|
| 4. | Ne | 24.9.2023 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 11 | : | 7 | 133 Královec | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 27 | : | 17 | Ptaszkowski Krzysztof |
|
| 4. | Po | 25.9.2023 | DC Jilemnice | 10 | : | 8 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 25 | : | 20 | Ducháčová Renata |
Zadal: | Novák Jan | 25.9.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 1.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | 133 Královec | 9 | : | 10 | DC Jilemnice | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Ptaszkowski Krzysztof | 22 | : | 21 | Novák Jan |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 10 | : | 9 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 25 | : | 19 | Tichý Roman |
Zadal: | Müller Pavel | 1.10.2023 22:04 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 1.10.2023 | Na pohodu Vítězná B | 2 | : | 16 | Bar Zámeček Hostinné B | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 14 | : | 34 | Drinka Tadeáš |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | 133 Královec | 10 | : | 8 | Berani u Stadionu Jilemnice | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Ptaszkowski Krzysztof | 23 | : | 20 | Müller Pavel |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Bar Zámeček Hostinné B | 14 | : | 4 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 30 | : | 10 | Frimlová Pavla |
|
| 6. | Ne | 8.10.2023 | Na pohodu Vítězná B | 4 | : | 14 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 14 | : | 31 | Tichý Roman |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 5 | : | 13 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 15 | : | 29 | Tichý Roman |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 10 | : | 8 | DC Jilemnice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 24 | : | 20 | Lukášek Jaroslav |
Zadal: | Müller Pavel | 23.10.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Na pohodu Vítězná B | 8 | : | 10 | 133 Královec | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 18 | : | 22 | Ptaszkowski Krzysztof |
Zadal: | Farská Jana | 24.10.2023 13:37 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 6 | : | 12 | 133 Královec | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 19 | : | 25 | Petrášová Nikol |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Na pohodu Vítězná B | 6 | : | 12 | Berani u Stadionu Jilemnice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 16 | : | 25 | Müller Pavel |
Zadal: | Müller Pavel | 30.10.2023 01:59 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | DC Jilemnice | 8 | : | 10 | Bar Zámeček Hostinné B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Lukášek Jaroslav | 19 | : | 22 | Drinka Tadeáš |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 16 | : | 2 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 32 | : | 8 | Eliášová Renata |
Zadal: | Müller Pavel | 12.11.2023 23:20 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 11 | : | 7 | Bar Zámeček Hostinné B | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 24 | : | 22 | Drinka Tadeáš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 6 | : | 12 | Na pohodu Vítězná B | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 15 | : | 27 | Farská Jana |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bar Zámeček Hostinné B | 14 | : | 4 | 133 Královec | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 29 | : | 13 | Miščuk Ladislav |
Zadal: | Žluva Adam | 19.11.2023 17:40 | Změnil: | Žluva Adam | 20.11.2023 10:02 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Po | 20.11.2023 | DC Jilemnice | 9 | : | 10 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 22 | : | 25 | Tichý Roman |
Zadal: | Novák Jan | 20.11.2023 23:27 | Změnil: | Tichý Roman | 21.11.2023 07:20 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Na pohodu Vítězná B | 10 | : | 8 | DC Jilemnice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
16:00 | Farská Jana | 26 | : | 22 | Novák Jan |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | 133 Královec | 6 | : | 12 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 14 | : | 26 | Tichý Roman |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 4 | : | 14 | DC Jilemnice | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 11 | : | 30 | Novák Jan |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 12 | : | 6 | Bar Zámeček Hostinné B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 28 | : | 17 | Drinka Tadeáš |
Zadal: | Müller Pavel | 26.11.2023 21:52 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bar Zámeček Hostinné B | 14 | : | 4 | Na pohodu Vítězná B | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 30 | : | 11 | Farská Jana |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 6 | : | 12 | Berani u Stadionu Jilemnice | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 17 | : | 27 | Müller Pavel |
|
| 12. | Po | 4.12.2023 | DC Jilemnice | 7 | : | 11 | 133 Královec | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 19 | : | 25 | Petrášová Nikol |
|
| 28. | Ne | 10.12.2023 | 133 Královec | 9 | : | 10 | Na pohodu Vítězná B | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 23 | : | 24 | Patra Jakub |
|
| 28. | Ne | 10.12.2023 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 15 | : | 3 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 32 | : | 11 | Ducháčová Renata |
Zadal: | Tichý Roman | 10.12.2023 22:27 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 28. | Po | 11.12.2023 | DC Jilemnice | 4 | : | 14 | Berani u Stadionu Jilemnice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 11 | : | 30 | Müller Pavel |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 2 | : | 16 | Bar Zámeček Hostinné B | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 9 | : | 33 | Drinka Tomáš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 12 | : | 6 | 133 Královec | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 27 | : | 13 | Petrášová Nikol |
Zadal: | Müller Pavel | 18.12.2023 08:58 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 13 | : | 5 | Na pohodu Vítězná B | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
18:00 | Tichý Roman | 29 | : | 14 | Farská Jana |
Zadal: | Tichý Roman | 18.12.2023 17:22 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 27. | Ne | 17.12.2023 | Berani u Stadionu Jilemnice | 14 | : | 4 | 133 Královec | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Müller Pavel | 31 | : | 10 | Petrášová Nikol |
|
| 27. | Ne | 7.1.2024 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 5 | : | 13 | Bar Zámeček Hostinné B | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 12 | : | 30 | Sommer Antonín |
|
| 27. | Ne | 7.1.2024 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 14 | : | 4 | Na pohodu Vítězná B | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 29 | : | 15 | Jurčíková Marie |
Zadal: | Tichý Roman | 8.1.2024 16:25 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | 133 Královec | 7 | : | 11 | Na pohodu Vítězná B | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 23 | : | 23 | Farská Jana |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 16 | : | 2 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 32 | : | 12 | Ducháčová Renata |
Zadal: | Tichý Roman | 15.1.2024 08:35 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Po | 15.1.2024 | DC Jilemnice | 5 | : | 13 | Berani u Stadionu Jilemnice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 17 | : | 28 | Müller Pavel |
Zadal: | Novák Jan | 15.1.2024 20:56 | Změnil: | Novák Jan | 16.1.2024 13:40 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2024 02:00 |
|
| 25. | So | 20.1.2024 | Berani u Stadionu Jilemnice | 9 | : | 10 | Bar Zámeček Hostinné B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 23 | : | 26 | Drinka Tadeáš |
|
| 15. | So | 27.1.2024 | Bar Zámeček Hostinné B | 13 | : | 5 | DC Jilemnice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 27 | : | 13 | Novák Jan |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | 133 Královec | 10 | : | 8 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 24 | : | 18 | Ducháčová Renata |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Berani u Stadionu Jilemnice | 13 | : | 5 | Na pohodu Vítězná B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 27 | : | 13 | Farská Jana |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 7 | : | 11 | Berani u Stadionu Jilemnice | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Ducháčová Renata | 19 | : | 26 | Müller Pavel |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Bar Zámeček Hostinné B | 11 | : | 7 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Drinka Tadeáš | 24 | : | 18 | Tichý Roman |
|
| 16. | Po | 5.2.2024 | DC Jilemnice | 12 | : | 6 | Na pohodu Vítězná B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 26 | : | 16 | Farská Jana |
Zadal: | Novák Jan | 5.2.2024 21:39 | Změnil: | Novák Jan | 5.2.2024 22:22 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | 133 Královec | 4 | : | 14 | Bar Zámeček Hostinné B | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 10 | : | 29 | Drinka Tadeáš |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 15 | : | 3 | DC Jilemnice | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 32 | : | 11 | Novák Jan |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Na pohodu Vítězná B | 13 | : | 5 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 28 | : | 12 | Ducháčová Renata |
|
| 26. | Ne | 18.2.2024 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 13 | : | 5 | Berani u Stadionu Jilemnice | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 29 | : | 14 | Müller Pavel |
Zadal: | Tichý Roman | 19.2.2024 10:34 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Bar Zámeček Hostinné B | 10 | : | 8 | Berani u Stadionu Jilemnice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Žluva Adam | 26 | : | 22 | Müller Pavel |
Zadal: | Drinka Tadeáš | 25.2.2024 18:00 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 25.2.2024 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | 9 | : | 10 | 133 Královec | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | Tichý Roman | 22 | : | 19 | Petrášová Nikol |
Zadal: | Tichý Roman | 25.2.2024 21:08 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | 133 Královec | 10 | : | 8 | DC Jilemnice | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 28 | : | 23 | Novák Jan |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Berani u Stadionu Jilemnice | 7 | : | 11 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 18 | : | 26 | Tichý Roman |
Zadal: | Müller Pavel | 4.3.2024 12:32 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 3.3.2024 | Na pohodu Vítězná B | 3 | : | 15 | Bar Zámeček Hostinné B | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 10 | : | 33 | Drinka Tadeáš |
|
| 18. | Út | 5.3.2024 | DC Jilemnice | 10 | : | 8 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Novák Jan | 23 | : | 22 | Ducháčová Renata |
Zadal: | Novák Jan | 5.3.2024 20:53 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 9.3.2024 | Na pohodu Vítězná B | 6 | : | 12 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
17:00 | Farská Jana | 17 | : | 26 | Tichý Roman |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | 133 Královec | 6 | : | 12 | Berani u Stadionu Jilemnice | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | Petrášová Nikol | 18 | : | 26 | Müller Pavel |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Bar Zámeček Hostinné B | 15 | : | 3 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | Žluva Adam | 30 | : | 12 | Frimlová Pavla |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | 1 | : | 17 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | Frimlová Pavla | 5 | : | 34 | Tichý Roman |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Berani u Stadionu Jilemnice | 8 | : | 10 | DC Jilemnice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | Müller Pavel | 20 | : | 20 | Novák Jan |
|
| 21. | Ne | 17.3.2024 | Na pohodu Vítězná B | 8 | : | 10 | 133 Královec | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | Farská Jana | 23 | : | 22 | Miščuk Ladislav |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | | | | 133 Královec | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Na pohodu Vítězná B | | | | Berani u Stadionu Jilemnice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 25.3.2024 | DC Jilemnice | | | | Bar Zámeček Hostinné B | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Berani u Stadionu Jilemnice | | | | Partyzánky z Chmelnice Úpice | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
16:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | | | | Bar Zámeček Hostinné B | Rudník Obecní hospůdka, Rudník | |
16:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Na pohodu Vítězná B | | | | DC Jilemnice | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | | | | Na pohodu Vítězná B | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 14.4.2024 | Bar Zámeček Hostinné B | | | | 133 Královec | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 15.4.2024 | DC Jilemnice | | | | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | 133 Královec | | | | Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník | Královec Šipkový klub, Královec | |
13:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 28.4.2024 | Partyzánky z Chmelnice Úpice | | | | DC Jilemnice | Úpice Na Chmelnici hospoda, Úpice | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 12.5.2024 | Bar Zámeček Hostinné B | | | | Na pohodu Vítězná B | Hostinné Zámeček bar, Hostinné | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Po | 13.5.2024 | DC Jilemnice | | | | 133 Královec | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 25.11.2023 | Bělečandy Běleč LSŽ | 10 | : | 1 | Frajerky Nový Bydžov LSŽ | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
14:00 | Štěpánková Veronika | 20 | : | 4 | Komárková Zdenka |
|
| 2. | So | 16.12.2023 | Bělečandy Běleč LSŽ | 7 | : | 4 | Medvědice Velký Třebešov LSŽ | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
14:00 | Štěpánková Veronika | 16 | : | 11 | Formanová Monika |
|
| 2. | So | 16.12.2023 | Fčely Úpice LSŽ | 10 | : | 1 | Frajerky Nový Bydžov LSŽ | Úpice Apríl bar, Úpice | |
16:30 | Kocianová Pavlína | 20 | : | 4 | Komárková Zdenka |
|
| 3. | So | 27.1.2024 | Fčely Úpice LSŽ | 8 | : | 3 | Bělečandy Běleč LSŽ | Úpice Apríl bar, Úpice | |
14:00 | Kocianová Pavlína | 18 | : | 7 | Štěpánková Veronika |
|
| 3. | So | 10.2.2024 | Medvědice Velký Třebešov LSŽ | 11 | : | 0 | Frajerky Nový Bydžov LSŽ | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 22 | : | 3 | Komárková Zdenka |
|
| 4. | So | 24.2.2024 | Frajerky Nový Bydžov LSŽ | 5 | : | 6 | Bělečandy Běleč LSŽ | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
14:00 | Komárková Zdenka | 11 | : | 16 | Šildbergerová Kateřina |
|
| 4. | So | 24.2.2024 | Medvědice Velký Třebešov LSŽ | 5 | : | 6 | Fčely Úpice LSŽ | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 11 | : | 14 | Kocianová Pavlína |
|
| 1. | So | 2.3.2024 | Fčely Úpice LSŽ | 9 | : | 2 | Medvědice Velký Třebešov LSŽ | Úpice Apríl bar, Úpice | |
18:00 | Kocianová Pavlína | 18 | : | 7 | Formanová Monika |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Medvědice Velký Třebešov LSŽ | 7 | : | 4 | Bělečandy Běleč LSŽ | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
14:00 | Formanová Monika | 17 | : | 11 | Štěpánková Veronika |
|
| 6. | So | 6.4.2024 | Bělečandy Běleč LSŽ | | | | Fčely Úpice LSŽ | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
14:00 | | | | | |
|
| 6. | So | 6.4.2024 | Frajerky Nový Bydžov LSŽ | | | | Medvědice Velký Třebešov LSŽ | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
14:00 | | | | | |
|
| 5. | Pá | 19.4.2024 | Frajerky Nový Bydžov LSŽ | | | | Fčely Úpice LSŽ | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 18.6.2023 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | 10 | : | 4 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
16:00 | Formanová Monika | 10 | : | 4 | Knap Petr |
|
| 1. | Ne | 18.6.2023 | U Kellerů Rudník LL | 6 | : | 8 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Koderič Jakub | 6 | : | 8 | Hek Michal |
|
| 1. | Ne | 18.6.2023 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | 13 | : | 1 | UDH Horní Radechová LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
16:00 | Unger Lukáš | 13 | : | 1 | Mencl Petr |
|
| 1. | Ne | 18.6.2023 | Orli Trutnov LL | 6 | : | 8 | Černý Sup Hajnice LL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
16:00 | Mikunda Tomáš | 6 | : | 8 | Téra Marek |
|
| 2. | Ne | 18.6.2023 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | 10 | : | 4 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
17:15 | Unger Lukáš | 10 | : | 4 | Formanová Monika |
Zadal: | Unger Lukáš | 19.6.2023 08:02 | Autorizoval: | Automat | 24.6.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.6.2023 | Orli Trutnov LL | 4 | : | 10 | U Kellerů Rudník LL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
17:15 | Mikunda Tomáš | 4 | : | 10 | Tichý Roman |
|
| 2. | Ne | 18.6.2023 | UDH Horní Radechová LL | 4 | : | 10 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
17:15 | Mencl Petr | 8 | : | 24 | Knap Petr |
|
| 2. | Ne | 18.6.2023 | Černý Sup Hajnice LL | 7 | : | 7 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
17:15 | Téra Marek | 7 | : | 7 | Hek Michal |
|
| 3. | Ne | 18.6.2023 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | 4 | : | 10 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
18:30 | Knap Petr | 4 | : | 10 | Unger Lukáš |
|
| 3. | Ne | 18.6.2023 | UDH Horní Radechová LL | 1 | : | 13 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
18:30 | Mencl Petr | 2 | : | 26 | Melicharová Nicol |
Zadal: | Mencl Petr | 18.6.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 24.6.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 18.6.2023 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | 7 | : | 7 | Orli Trutnov LL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
18:30 | Hek Michal | 7 | : | 7 | Štefl Dominik |
Zadal: | Hek Michal | 19.6.2023 08:28 | Autorizoval: | Automat | 24.6.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 18.6.2023 | Černý Sup Hajnice LL | 9 | : | 5 | U Kellerů Rudník LL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
18:30 | Téra Marek | 23 | : | 10 | Tichý Roman |
|
| 4. | Ne | 2.7.2023 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | 13 | : | 1 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
15:00 | Unger Lukáš | 13 | : | 1 | Hek Michal |
|
| 4. | Ne | 2.7.2023 | Na pohodu Vítězná B LL | 12 | : | 2 | UDH Horní Radechová LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
16:00 | Farská Jana | 12 | : | 2 | Mencl Petr |
|
| 4. | Ne | 2.7.2023 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | 11 | : | 3 | Na pohodu Vítězná A LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
16:00 | Knap Petr | 11 | : | 3 | Svoboda Stanislav |
|
| 5. | Ne | 2.7.2023 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | 7 | : | 7 | Černý Sup Hajnice LL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
16:15 | Formanová Monika | 7 | : | 7 | Janku Jiří |
|
| 5. | Ne | 2.7.2023 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | 7 | : | 7 | Na pohodu Vítězná B LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
17:15 | Knap Petr | 7 | : | 7 | Farská Jana |
Zadal: | Knap Petr | 2.7.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 2.7.2023 | UDH Horní Radechová LL | 8 | : | 6 | Na pohodu Vítězná A LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
17:15 | Mencl Petr | 8 | : | 6 | Svoboda Stanislav |
|
| 6. | Ne | 2.7.2023 | Černý Sup Hajnice LL | 8 | : | 6 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
17:30 | Téra Marek | 8 | : | 6 | Lár Jakub |
|
| 6. | Ne | 2.7.2023 | Na pohodu Vítězná A LL | 6 | : | 8 | Na pohodu Vítězná B LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:30 | Svoboda Stanislav | 6 | : | 8 | Farská Jana |
|
| 6. | Ne | 2.7.2023 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | 8 | : | 6 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
18:45 | Hek Michal | 8 | : | 6 | Bílek Zdeněk |
Zadal: | Hek Michal | 2.7.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 16.7.2023 | UDH Horní Radechová LL | 14 | : | 0 | U Kellerů Rudník LL | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
15:00 | Mencl Petr | 14 | : | 0 | Tichý Roman |
Zadal: | Mencl Petr | 16.7.2023 16:14 | Autorizoval: | Automat | 22.7.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 16.7.2023 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | 9 | : | 5 | Orli Trutnov LL | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
16:15 | Knap Petr | 9 | : | 5 | Mikunda Tomáš |
Zadal: | Knap Petr | 16.7.2023 17:40 | Autorizoval: | Automat | 22.7.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 16.7.2023 | U Kellerů Rudník LL | 0 | : | 14 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
17:30 | Tichý Roman | 0 | : | 14 | Knap Petr |
Zadal: | Knap Petr | 16.7.2023 17:41 | Autorizoval: | Automat | 22.7.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 16.7.2023 | Orli Trutnov LL | 7 | : | 7 | UDH Horní Radechová LL | Horní Radechová Hospoda, Horní Radechová | |
18:45 | Mikunda Tomáš | 7 | : | 7 | Mencl Petr |
|
| 7. | Ne | 23.7.2023 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | 8 | : | 6 | Na pohodu Vítězná B LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
15:00 | Formanová Monika | 8 | : | 6 | Kvasničák Petr |
|
| 8. | Ne | 23.7.2023 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | 14 | : | 0 | Na pohodu Vítězná A LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
16:15 | Lár Jakub | 14 | : | 0 | Svoboda Stanislav |
Zadal: | Lár Jakub | 23.7.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 23.7.2023 | Na pohodu Vítězná B LL | 2 | : | 12 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
17:30 | Farská Jana | 2 | : | 12 | Lár Jakub |
Zadal: | Lár Jakub | 23.7.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 23.7.2023 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | 13 | : | 1 | Na pohodu Vítězná A LL | Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov | |
18:45 | Formanová Monika | 13 | : | 1 | Svoboda Stanislav |
|
| 11. | Ne | 30.7.2023 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | 2 | : | 12 | Černý Sup Hajnice LL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
15:00 | Knap Petr | 2 | : | 12 | Téra Marek |
Zadal: | Knap Petr | 30.7.2023 20:27 | Autorizoval: | Automat | 5.8.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 30.7.2023 | UDH Horní Radechová LL | 1 | : | 13 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
16:15 | Mencl Petr | 1 | : | 13 | Hek Michal |
|
| 13. | Ne | 30.7.2023 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | 5 | : | 9 | Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
17:30 | Hek Michal | 5 | : | 9 | Knap Petr |
|
| 14. | Ne | 30.7.2023 | Černý Sup Hajnice LL | 11 | : | 3 | UDH Horní Radechová LL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
18:45 | Téra Marek | 11 | : | 3 | Mencl Petr |
Zadal: | Téra Marek | 31.7.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 5.8.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 6.8.2023 | U Kellerů Rudník LL | 12 | : | 2 | Na pohodu Vítězná B LL | Rudník U Kellerů hostinec, Rudník | |
15:00 | Koderič Jakub | 12 | : | 2 | Farská Jana |
Zadal: | Tichý Roman | 6.8.2023 22:36 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 6.8.2023 | Na pohodu Vítězná A LL | 6 | : | 8 | Orli Trutnov LL | Rudník U Kellerů hostinec, Rudník | |
16:15 | Svoboda Stanislav | 6 | : | 8 | Mikunda Tomáš |
|
| 13. | Ne | 6.8.2023 | Na pohodu Vítězná A LL | 4 | : | 10 | U Kellerů Rudník LL | Rudník U Kellerů hostinec, Rudník | |
17:30 | Svoboda Stanislav | 4 | : | 10 | Koderič Jakub |
|
| 14. | Ne | 6.8.2023 | Na pohodu Vítězná B LL | 3 | : | 11 | Orli Trutnov LL | Rudník U Kellerů hostinec, Rudník | |
18:45 | Farská Jana | 3 | : | 11 | Mikunda Tomáš |
Zadal: | Farská Jana | 6.8.2023 20:42 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 20.8.2023 | Černý Sup Hajnice LL | 13 | : | 1 | Na pohodu Vítězná A LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
15:00 | Semerák Jan | 13 | : | 1 | Svoboda Stanislav |
Zadal: | Téra Marek | 20.8.2023 18:30 | Autorizoval: | Automat | 26.8.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 20.8.2023 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | 14 | : | 0 | U Kellerů Rudník LL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
15:00 | Regner David | 14 | : | 0 | Tichý Roman |
Zadal: | Tišler Matěj | 20.8.2023 21:52 | Autorizoval: | Automat | 26.8.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 20.8.2023 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | 8 | : | 6 | Na pohodu Vítězná B LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
16:15 | Hek Michal | 8 | : | 6 | Farská Jana |
Zadal: | Hek Michal | 20.8.2023 20:36 | Autorizoval: | Automat | 26.8.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 20.8.2023 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | 3 | : | 11 | Orli Trutnov LL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
16:15 | Jirků Elen | 3 | : | 11 | Mikunda Tomáš |
|
| 17. | Ne | 20.8.2023 | Orli Trutnov LL | 7 | : | 7 | Čundráci Velké Svatoňovice LL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
17:30 | Mikunda Tomáš | 7 | : | 7 | Tišler Matěj |
|
| 17. | Ne | 20.8.2023 | Na pohodu Vítězná B LL | 5 | : | 9 | Černý Sup Hajnice LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
17:30 | Farská Jana | 5 | : | 9 | Semerák Jan |
Zadal: | Téra Marek | 20.8.2023 18:29 | Autorizoval: | Automat | 26.8.2023 02:00 |
|
| 18. | Ne | 20.8.2023 | Na pohodu Vítězná A LL | 5 | : | 9 | Šipkaři ze hřiště Prosečné LL | Vítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná | |
18:45 | Svoboda Stanislav | 5 | : | 9 | Hek Michal |
|
| 18. | Ne | 20.8.2023 | U Kellerů Rudník LL | 0 | : | 14 | Medvědi Baribald Velký Třebešov LL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:45 | Tichý Roman | 0 | : | 14 | Formanová Monika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Čt | 29.6.2023 | Lucky Darts Jičín B NL | 1 | : | 13 | Jamajka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Mlejnek Miloslav | 1 | : | 13 | Ženatý Petr |
Zadal: | Ženatý Petr | 29.6.2023 19:42 | Autorizoval: | Automat | 5.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Čt | 29.6.2023 | Lucky Dart Jíčín A NL | 7 | : | 7 | JElita Jičín NL | | |
18:00 | Kropáček Roman | 7 | : | 7 | Vohnout Zdeněk |
|
| 2. | Čt | 29.6.2023 | JElita Jičín NL | 5 | : | 9 | Jamajka Jičín NL | | |
20:00 | Vohnout Zdeněk | 5 | : | 9 | Ženatý Petr |
|
| 2. | Čt | 29.6.2023 | Lucky Dart Jíčín A NL | 8 | : | 6 | Lucky Darts Jičín B NL | | |
20:00 | Kropáček Roman | 8 | : | 6 | Mlejnek Miloslav |
|
| 3. | Čt | 13.7.2023 | Jamajka Jičín NL | 12 | : | 2 | Lucky Dart Jíčín A NL | | |
18:00 | Ženatý Petr | 12 | : | 2 | Kropáček Roman |
|
| 3. | Čt | 13.7.2023 | Lucky Darts Jičín B NL | 5 | : | 9 | JElita Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Mlejnek Miloslav | 5 | : | 9 | Vohnout Zdeněk |
|
| 4. | Čt | 13.7.2023 | Jamajka Jičín NL | 11 | : | 3 | Lucky Darts Jičín B NL | | |
20:00 | Švorc Lukáš | 11 | : | 3 | Mlejnek Miloslav |
|
| 4. | Čt | 13.7.2023 | JElita Jičín NL | 10 | : | 4 | Lucky Dart Jíčín A NL | | |
20:00 | Vohnout Zdeněk | 10 | : | 4 | Kropáček Roman |
|
| 5. | Čt | 27.7.2023 | Jamajka Jičín NL | 13 | : | 1 | JElita Jičín NL | | |
18:00 | Švorc Lukáš | 13 | : | 1 | Vohnout Zdeněk |
|
| 5. | Čt | 27.7.2023 | Lucky Darts Jičín B NL | 6 | : | 8 | Lucky Dart Jíčín A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Lorenc Martin | 6 | : | 8 | Kropáček Roman |
|
| 6. | Čt | 27.7.2023 | Lucky Dart Jíčín A NL | 4 | : | 10 | Jamajka Jičín NL | | |
20:00 | Kropáček Roman | 4 | : | 10 | Švorc Lukáš |
|
| 6. | Čt | 27.7.2023 | JElita Jičín NL | 5 | : | 9 | Lucky Darts Jičín B NL | | |
20:00 | Vohnout Zdeněk | 5 | : | 9 | Mlejnek Miloslav |
|
| 7. | Čt | 10.8.2023 | Lucky Darts Jičín B NL | 1 | : | 13 | Jamajka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Mlejnek Miloslav | 1 | : | 13 | Švorc Lukáš |
|
| 7. | Čt | 10.8.2023 | Lucky Dart Jíčín A NL | 2 | : | 12 | JElita Jičín NL | | |
18:00 | Kropáček Roman | 2 | : | 12 | Vohnout Zdeněk |
|
| 8. | Čt | 10.8.2023 | JElita Jičín NL | 3 | : | 11 | Jamajka Jičín NL | | |
20:00 | Vohnout Zdeněk | 3 | : | 11 | Švorc Lukáš |
|
| 8. | Čt | 10.8.2023 | Lucky Dart Jíčín A NL | 5 | : | 9 | Lucky Darts Jičín B NL | | |
20:00 | Kropáček Roman | 5 | : | 9 | Mlejnek Miloslav |
|
| 9. | Čt | 24.8.2023 | Jamajka Jičín NL | 0 | : | 14 | Lucky Dart Jíčín A NL | | |
18:00 | | 0 | : | 14 | |
Zadal: | Automat | 26.8.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 30.8.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 24.8.2023 | Lucky Darts Jičín B NL | 0 | : | 14 | JElita Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Mlejnek Miloslav | 0 | : | 14 | Vohnout Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Čt | 22.6.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 7 | : | 7 | JC/DC Jičín NL | | |
18:00 | Ježek Vojtěch | 7 | : | 7 | Hanzl Jiří |
Zadal: | Hanzl Jiří | 23.6.2023 07:16 | Autorizoval: | Automat | 28.6.2023 02:00 |
|
| 1. | Čt | 22.6.2023 | Divočáci Jičín NL | 11 | : | 3 | Šest set šedesát šest Jičín NL | | |
18:00 | Veselý Miroslav | 11 | : | 3 | Žežulková Lucie |
|
| 1. | Čt | 22.6.2023 | Marná snaha Jičín NL | 6 | : | 8 | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Kudlik Marek | 6 | : | 8 | Topalovská Kristýna |
|
| 1. | Čt | 22.6.2023 | Máchodlo Libuň NL | 10 | : | 4 | VR46 Academy Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Hlaváček Josef | 10 | : | 4 | Ječmínková Veronika |
Zadal: | Seidl David | 27.6.2023 15:40 | Autorizoval: | Automat | 28.6.2023 02:00 |
|
| 2. | Čt | 22.6.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 1 | : | 13 | JC/DC Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Ječmínková Veronika | 1 | : | 13 | Burdelák Lukáš |
Zadal: | Seidl David | 27.6.2023 15:41 | Autorizoval: | Automat | 28.6.2023 02:00 |
|
| 2. | Čt | 22.6.2023 | Furt vedle Jičín NL | 10 | : | 4 | Divočáci Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Topalovská Kristýna | 10 | : | 4 | Novotný David |
|
| 2. | Čt | 22.6.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 5 | : | 9 | Šlak a hrůza Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Žežulková Lucie | 5 | : | 9 | Ježek Vojtěch |
|
| 2. | Čt | 22.6.2023 | Máchodlo Libuň NL | 9 | : | 5 | Marná snaha Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Hlaváček Josef | 9 | : | 5 | Kudlik Marek |
|
| 3. | Čt | 6.7.2023 | JC/DC Jičín NL | 13 | : | 1 | Šest set šedesát šest Jičín NL | | |
18:00 | Hanzl Jiří | 13 | : | 1 | Žežulková Lucie |
|
| 3. | Čt | 6.7.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 7 | : | 7 | Furt vedle Jičín NL | | |
18:00 | Otruba Michal | 7 | : | 7 | Topalovská Kristýna |
|
| 3. | Čt | 6.7.2023 | Divočáci Jičín NL | 5 | : | 9 | Máchodlo Libuň NL | | |
18:00 | Novotný David | 5 | : | 9 | Hlaváček Josef |
Zadal: | Novotný David | 6.7.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 12.7.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 6.7.2023 | Marná snaha Jičín NL | 10 | : | 4 | VR46 Academy Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Kudlik Marek | 10 | : | 4 | Seidl David |
|
| 4. | Čt | 6.7.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 11 | : | 3 | Šest set šedesát šest Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Seidl David | 11 | : | 3 | Žežulková Lucie |
|
| 4. | Čt | 6.7.2023 | Furt vedle Jičín NL | 4 | : | 10 | JC/DC Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Topalovská Kristýna | 4 | : | 10 | Hanzl Jiří |
Zadal: | Hanzl Jiří | 6.7.2023 22:07 | Autorizoval: | Automat | 12.7.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 6.7.2023 | Marná snaha Jičín NL | 8 | : | 6 | Divočáci Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Kudlik Marek | 8 | : | 6 | Novotný David |
|
| 4. | Čt | 6.7.2023 | Máchodlo Libuň NL | 4 | : | 10 | Šlak a hrůza Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Hlaváček Josef | 4 | : | 10 | Otruba Michal |
Zadal: | Ježek Vojtěch | 6.7.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 12.7.2023 02:00 |
|
| 5. | Čt | 20.7.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 5 | : | 9 | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Žežulková Lucie | 5 | : | 9 | Topalovská Kristýna |
|
| 5. | Čt | 20.7.2023 | JC/DC Jičín NL | 11 | : | 3 | Máchodlo Libuň NL | | |
18:00 | Stejskal Petr | 11 | : | 3 | Hlaváček Josef |
Zadal: | Hanzl Jiří | 20.7.2023 19:57 | Autorizoval: | Automat | 26.7.2023 02:00 |
|
| 5. | Čt | 20.7.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 8 | : | 6 | Marná snaha Jičín NL | | |
18:00 | Otruba Michal | 8 | : | 6 | Kudlik Marek |
|
| 5. | Čt | 20.7.2023 | Divočáci Jičín NL | 10 | : | 4 | VR46 Academy Jičín NL | | |
18:00 | Novotný David | 10 | : | 4 | Seidl David |
Zadal: | Novotný David | 20.7.2023 19:32 | Autorizoval: | Automat | 26.7.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 20.7.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 3 | : | 11 | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Seidl David | 3 | : | 11 | Topalovská Kristýna |
|
| 6. | Čt | 20.7.2023 | Divočáci Jičín NL | 9 | : | 5 | Šlak a hrůza Jičín NL | | |
20:00 | Novotný David | 9 | : | 5 | Otruba Michal |
Zadal: | Novotný David | 20.7.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 26.7.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 20.7.2023 | Marná snaha Jičín NL | 4 | : | 10 | JC/DC Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Kudlik Marek | 4 | : | 10 | Stejskal Petr |
Zadal: | Hanzl Jiří | 20.7.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 26.7.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 20.7.2023 | Máchodlo Libuň NL | 10 | : | 4 | Šest set šedesát šest Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Bernat Roman | 10 | : | 4 | Žežulková Lucie |
|
| 7. | Čt | 3.8.2023 | Furt vedle Jičín NL | 6 | : | 8 | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Topalovská Kristýna | 6 | : | 8 | Hlaváček Josef |
|
| 7. | Čt | 3.8.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 3 | : | 11 | Marná snaha Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Žežulková Lucie | 3 | : | 11 | Kudlik Marek |
|
| 7. | Čt | 3.8.2023 | JC/DC Jičín NL | 10 | : | 4 | Divočáci Jičín NL | | |
18:00 | Stejskal Petr | 10 | : | 4 | Novotný David |
Zadal: | Hanzl Jiří | 3.8.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 9.8.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 3.8.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 12 | : | 2 | VR46 Academy Jičín NL | | |
18:00 | Otruba Michal | 12 | : | 2 | Ječmínková Veronika |
Zadal: | Ježek Vojtěch | 3.8.2023 19:40 | Autorizoval: | Automat | 9.8.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 3.8.2023 | JC/DC Jičín NL | 9 | : | 5 | Šlak a hrůza Jičín NL | | |
20:00 | Stejskal Petr | 9 | : | 5 | Otruba Michal |
Zadal: | Hanzl Jiří | 3.8.2023 21:38 | Autorizoval: | Automat | 9.8.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 3.8.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 5 | : | 9 | Divočáci Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Žežulková Lucie | 5 | : | 9 | Bílek Miloslav |
|
| 8. | Čt | 3.8.2023 | Furt vedle Jičín NL | 5 | : | 9 | Marná snaha Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Topalovská Kristýna | 5 | : | 9 | Kudlik Marek |
|
| 8. | Čt | 3.8.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 1 | : | 13 | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Seidl David | 1 | : | 13 | Hlaváček Josef |
|
| 9. | Čt | 17.8.2023 | JC/DC Jičín NL | 14 | : | 0 | VR46 Academy Jičín NL | | |
18:00 | Stejskal Petr | 14 | : | 0 | Kříž Jan |
Zadal: | Hanzl Jiří | 17.8.2023 19:56 | Autorizoval: | Automat | 23.8.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 17.8.2023 | Divočáci Jičín NL | 7 | : | 7 | Furt vedle Jičín NL | | |
18:00 | Novotný David | 7 | : | 7 | Topalovská Kristýna |
|
| 9. | Čt | 17.8.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 13 | : | 1 | Šest set šedesát šest Jičín NL | | |
18:00 | Ježek Vojtěch | 13 | : | 1 | Žežulková Lucie |
|
| 9. | Čt | 17.8.2023 | Marná snaha Jičín NL | 3 | : | 11 | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Kudlik Marek | 3 | : | 11 | Hlaváček Josef |
|
| 10. | Čt | 17.8.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 1 | : | 13 | JC/DC Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Žežulková Lucie | 1 | : | 13 | Burdelák Lukáš |
|
| 10. | Čt | 17.8.2023 | Furt vedle Jičín NL | 2 | : | 12 | Šlak a hrůza Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Topalovská Kristýna | 2 | : | 12 | Otruba Michal |
|
| 10. | Čt | 17.8.2023 | Máchodlo Libuň NL | 9 | : | 5 | Divočáci Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Hlaváček Josef | 9 | : | 5 | Novotný David |
Zadal: | Novotný David | 17.8.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 23.8.2023 02:00 |
|
| 10. | Čt | 17.8.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 3 | : | 11 | Marná snaha Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Ječmínková Veronika | 3 | : | 11 | Kudlik Marek |
|
| 11. | Čt | 31.8.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 9 | : | 5 | VR46 Academy Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Žežulková Lucie | 9 | : | 5 | Seidl David |
|
| 11. | Čt | 31.8.2023 | JC/DC Jičín NL | 12 | : | 2 | Furt vedle Jičín NL | | |
18:00 | Stejskal Petr | 12 | : | 2 | Topalovská Kristýna |
|
| 11. | Čt | 31.8.2023 | Divočáci Jičín NL | 6 | : | 8 | Marná snaha Jičín NL | | |
18:00 | Novotný David | 6 | : | 8 | Kudlik Marek |
Zadal: | Novotný David | 31.8.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 6.9.2023 02:00 |
|
| 11. | Čt | 31.8.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 8 | : | 6 | Máchodlo Libuň NL | | |
18:00 | | 8 | : | 6 | |
|
| 12. | Čt | 31.8.2023 | Furt vedle Jičín NL | 11 | : | 3 | Šest set šedesát šest Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Topalovská Kristýna | 11 | : | 3 | Žežulková Lucie |
|
| 12. | Čt | 31.8.2023 | Máchodlo Libuň NL | 3 | : | 11 | JC/DC Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Hlaváček Josef | 3 | : | 11 | Hanzl Jiří |
Zadal: | Hanzl Jiří | 5.9.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 6.9.2023 02:00 |
|
| 12. | Čt | 31.8.2023 | Marná snaha Jičín NL | 9 | : | 5 | Šlak a hrůza Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Kudlik Marek | 9 | : | 5 | Otruba Michal |
|
| 12. | Čt | 31.8.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 3 | : | 11 | Divočáci Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Ječmínková Veronika | 3 | : | 11 | Novotný David |
Zadal: | Novotný David | 31.8.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 6.9.2023 02:00 |
|
| 13. | Čt | 7.9.2023 | Furt vedle Jičín NL | 12 | : | 2 | VR46 Academy Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Topalovská Kristýna | 12 | : | 2 | Seidl David |
|
| 13. | Čt | 7.9.2023 | Šlak a hrůza Jičín NL | 13 | : | 1 | Divočáci Jičín NL | | |
18:00 | Otruba Michal | 13 | : | 1 | Novotný David |
Zadal: | Novotný David | 7.9.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 13. | Čt | 7.9.2023 | JC/DC Jičín NL | 10 | : | 4 | Marná snaha Jičín NL | | |
18:00 | Svoboda Pavel | 10 | : | 4 | Kocourek Marek |
Zadal: | Hanzl Jiří | 7.9.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 13. | Čt | 7.9.2023 | Šest set šedesát šest Jičín NL | 2 | : | 12 | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | Žežulková Lucie | 2 | : | 12 | Bernat Roman |
|
| 14. | Čt | 7.9.2023 | Máchodlo Libuň NL | 11 | : | 3 | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Hlaváček Josef | 11 | : | 3 | Topalovská Kristýna |
|
| 14. | Čt | 7.9.2023 | Marná snaha Jičín NL | 10 | : | 4 | Šest set šedesát šest Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Kudlik Marek | 10 | : | 4 | Žežulková Lucie |
|
| 14. | Čt | 7.9.2023 | Divočáci Jičín NL | 3 | : | 11 | JC/DC Jičín NL | | |
20:00 | Novotný David | 3 | : | 11 | Stejskal Petr |
Zadal: | Novotný David | 7.9.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 14. | Čt | 7.9.2023 | VR46 Academy Jičín NL | 0 | : | 14 | Šlak a hrůza Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | Ječmínková Veronika | 0 | : | 14 | Ježek Vojtěch |
Zadal: | Ježek Vojtěch | 7.9.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 24.11.2023 | Mládežníci Trutnov ZL | 14 | : | 12 | Černý Sup Hajnice ZL | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
18:00 | Tomcsányi Aleš | 14 | : | 12 | Štefl Dominik |
|
| 1. | Pá | 24.11.2023 | Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL | 16 | : | 10 | Létající opice Trutnov ZL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:00 | Rakus Lukáš | 16 | : | 10 | Mikunda Tomáš |
|
| 1. | Pá | 24.11.2023 | Pozdní sběr Jilemnice ZL | 13 | : | 13 | Puškvorec Velké Svatoňovice ZL | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kadeřábek Petr | 13 | : | 13 | Regner David |
|
| 2. | Pá | 1.12.2023 | Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | 12 | : | 14 | Černý Sup Hajnice ZL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
18:00 | Hek Michal | 12 | : | 14 | Téra Marek |
|
| 2. | Pá | 1.12.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice ZL | 18 | : | 8 | Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:00 | Tišler Matěj | 18 | : | 8 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Tišler Matěj | 1.12.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 1.12.2023 | Létající opice Trutnov ZL | 17 | : | 9 | Mládežníci Trutnov ZL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
18:00 | Mikunda Tomáš | 17 | : | 9 | Tomcsányi Aleš |
|
| 3. | Pá | 15.12.2023 | Černý Sup Hajnice ZL | 17 | : | 9 | Létající opice Trutnov ZL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
18:00 | Téra Marek | 17 | : | 9 | Sucharda Petr |
Zadal: | Téra Marek | 15.12.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 15.12.2023 | Pozdní sběr Jilemnice ZL | 12 | : | 14 | Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kadeřábek Petr | 12 | : | 14 | Hek Michal |
Zadal: | Kadeřábek Petr | 16.12.2023 04:11 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 29.12.2023 | Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | 11 | : | 15 | Létající opice Trutnov ZL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
18:00 | Hek Michal | 11 | : | 15 | Mikunda Tomáš |
Zadal: | Hek Michal | 29.12.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 4.1.2024 02:00 |
|
| 4. | Pá | 29.12.2023 | Puškvorec Velké Svatoňovice ZL | 24 | : | 2 | Černý Sup Hajnice ZL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:00 | Tišler Matěj | 24 | : | 2 | Semerák Jan |
Zadal: | Unger Lukáš | 30.12.2023 09:26 | Autorizoval: | Automat | 4.1.2024 02:00 |
|
| 3. | Pá | 5.1.2024 | Puškvorec Velké Svatoňovice ZL | 21 | : | 5 | Mládežníci Trutnov ZL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:00 | Tišler Matěj | 21 | : | 5 | Tomcsányi Aleš |
|
| 4. | Pá | 5.1.2024 | Pozdní sběr Jilemnice ZL | 14 | : | 12 | Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL | Jilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice | |
18:00 | Kadeřábek Petr | 14 | : | 12 | Rakus Lukáš |
|
| 5. | Pá | 12.1.2024 | Létající opice Trutnov ZL | 9 | : | 17 | Puškvorec Velké Svatoňovice ZL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
18:00 | Mikunda Tomáš | 9 | : | 17 | Tišler Matěj |
Zadal: | Tišler Matěj | 12.1.2024 19:28 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 5. | Pá | 12.1.2024 | Mládežníci Trutnov ZL | 17 | : | 9 | Pozdní sběr Jilemnice ZL | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
18:00 | Tomcsányi Aleš | 17 | : | 9 | Kadeřábek Petr |
|
| 5. | Pá | 12.1.2024 | Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL | 16 | : | 10 | Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:00 | Rakus Lukáš | 16 | : | 10 | Hek Michal |
Zadal: | Rakus Lukáš | 12.1.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 6. | Pá | 19.1.2024 | Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | 15 | : | 11 | Puškvorec Velké Svatoňovice ZL | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
18:00 | Novotný Vojtěch | 15 | : | 11 | Tišler Matěj |
|
| 6. | Pá | 26.1.2024 | Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL | 15 | : | 11 | Mládežníci Trutnov ZL | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice | |
18:00 | Rakus Lukáš | 15 | : | 11 | Tomcsányi Aleš |
|
| 6. | Pá | 26.1.2024 | Černý Sup Hajnice ZL | 16 | : | 10 | Pozdní sběr Jilemnice ZL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
18:00 | Téra Marek | 16 | : | 10 | Kadeřábek Petr |
|
| 7. | Pá | 2.2.2024 | Létající opice Trutnov ZL | 15 | : | 11 | Pozdní sběr Jilemnice ZL | Trutnov Sedmička club, Trutnov | |
18:00 | Görner Vít | 15 | : | 11 | Kadeřábek Petr |
|
| 7. | Pá | 2.2.2024 | Černý Sup Hajnice ZL | 20 | : | 6 | Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL | Hajnice Obecní hospoda, Hajnice | |
18:00 | Téra Marek | 20 | : | 6 | Rakus Lukáš |
Zadal: | Téra Marek | 3.2.2024 14:09 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 7. | Pá | 2.2.2024 | Mládežníci Trutnov ZL | 15 | : | 11 | Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | Trutnov Mládežnická sportbar, Trutnov | |
18:00 | Svoboda Libor | 15 | : | 11 | Renner Tadeáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Čt | 4.4.2024 | Štamgasti Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 1. | Čt | 4.4.2024 | Šarkani Jičín NL | | | | Lucky Darts Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 1. | Čt | 4.4.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 1. | Čt | 4.4.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 1. | Čt | 4.4.2024 | Los Banditos Jičín NL | | | | Svaz bohémů Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 1. | Čt | 4.4.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 2. | Čt | 11.4.2024 | Ulanbatar Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 2. | Čt | 11.4.2024 | Máchodlo Libuň NL | | | | Šarkani Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 2. | Čt | 11.4.2024 | Srdcaři a Kamení Jičín NL | | | | Štamgasti Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 2. | Čt | 11.4.2024 | Lucky Darts Jičín NL | | | | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 2. | Čt | 11.4.2024 | Černý Jičín NL | | | | Los Banditos Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 2. | Čt | 11.4.2024 | Svaz bohémů Jičín NL | | | | Marlenka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 3. | Čt | 18.4.2024 | Štamgasti Jičín NL | | | | Svaz bohémů Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 3. | Čt | 18.4.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 3. | Čt | 18.4.2024 | Los Banditos Jičín NL | | | | Lucky Darts Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 3. | Čt | 18.4.2024 | Najeťáčci Železnice A NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 3. | Čt | 18.4.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 3. | Čt | 18.4.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Ulanbatar Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 4. | Čt | 25.4.2024 | Lucky Darts Jičín NL | | | | Marlenka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 4. | Čt | 25.4.2024 | Černý Jičín NL | | | | Štamgasti Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 4. | Čt | 25.4.2024 | Svaz bohémů Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 4. | Čt | 25.4.2024 | Ulanbatar Jičín NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 4. | Čt | 25.4.2024 | Máchodlo Libuň NL | | | | Los Banditos Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 4. | Čt | 25.4.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Šarkani Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 5. | Čt | 2.5.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 5. | Čt | 2.5.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice B NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 5. | Čt | 2.5.2024 | Srdcaři a Kamení Jičín NL | | | | Svaz bohémů Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 5. | Čt | 2.5.2024 | Najeťáčci Železnice A NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 5. | Čt | 2.5.2024 | Štamgasti Jičín NL | | | | Lucky Darts Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 5. | Čt | 2.5.2024 | Šarkani Jičín NL | | | | Ulanbatar Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 6. | Čt | 9.5.2024 | Ulanbatar Jičín NL | | | | Svaz bohémů Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Čt | 9.5.2024 | Šarkani Jičín NL | | | | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Čt | 9.5.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Los Banditos Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Čt | 9.5.2024 | Máchodlo Libuň NL | | | | Štamgasti Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 6. | Čt | 9.5.2024 | Lucky Darts Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 6. | Čt | 9.5.2024 | Černý Jičín NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 7. | Čt | 16.5.2024 | Svaz bohémů Jičín NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Čt | 16.5.2024 | Srdcaři a Kamení Jičín NL | | | | Lucky Darts Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Čt | 16.5.2024 | Los Banditos Jičín NL | | | | Šarkani Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Čt | 16.5.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Ulanbatar Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Čt | 16.5.2024 | Najeťáčci Železnice A NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 7. | Čt | 16.5.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice B NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 8. | Čt | 23.5.2024 | Ulanbatar Jičín NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Čt | 23.5.2024 | Máchodlo Libuň NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Čt | 23.5.2024 | Lucky Darts Jičín NL | | | | Svaz bohémů Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Čt | 23.5.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Los Banditos Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 8. | Čt | 23.5.2024 | Šarkani Jičín NL | | | | Marlenka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 8. | Čt | 23.5.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Štamgasti Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 9. | Čt | 30.5.2024 | Svaz bohémů Jičín NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Čt | 30.5.2024 | Najeťáčci Železnice A NL | | | | Najeťáčci Železnice B NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Čt | 30.5.2024 | Černý Jičín NL | | | | Lucky Darts Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 9. | Čt | 30.5.2024 | Štamgasti Jičín NL | | | | Šarkani Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 9. | Čt | 30.5.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 9. | Čt | 30.5.2024 | Los Banditos Jičín NL | | | | Ulanbatar Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 10. | Čt | 6.6.2024 | Los Banditos Jičín NL | | | | Marlenka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | Čt | 6.6.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Štamgasti Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | Čt | 6.6.2024 | Šarkani Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | Čt | 6.6.2024 | Ulanbatar Jičín NL | | | | Lucky Darts Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 10. | Čt | 6.6.2024 | Máchodlo Libuň NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 10. | Čt | 6.6.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 11. | Čt | 13.6.2024 | Srdcaři a Kamení Jičín NL | | | | Šarkani Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Čt | 13.6.2024 | Najeťáčci Železnice A NL | | | | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Čt | 13.6.2024 | Štamgasti Jičín NL | | | | Los Banditos Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Čt | 13.6.2024 | Lucky Darts Jičín NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 11. | Čt | 13.6.2024 | Svaz bohémů Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice B NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 11. | Čt | 13.6.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Ulanbatar Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 12. | Čt | 20.6.2024 | Ulanbatar Jičín NL | | | | Máchodlo Libuň NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Čt | 20.6.2024 | Šarkani Jičín NL | | | | Svaz bohémů Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Čt | 20.6.2024 | Najeťáčci Železnice B NL | | | | Černý Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Čt | 20.6.2024 | Marlenka Jičín NL | | | | Štamgasti Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 12. | Čt | 20.6.2024 | Los Banditos Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice A NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 12. | Čt | 20.6.2024 | Furt vedle Jičín NL | | | | Srdcaři a Kamení Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 13. | Čt | 27.6.2024 | Lucky Darts Jičín NL | | | | Najeťáčci Železnice B NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 13. | Čt | 27.6.2024 | Najeťáčci Železnice A NL | | | | Marlenka Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 13. | Čt | 27.6.2024 | Štamgasti Jičín NL | | | | Ulanbatar Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
18:00 | | | | | |
|
| 13. | Čt | 27.6.2024 | Černý Jičín NL | | | | Šarkani Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 13. | Čt | 27.6.2024 | Svaz bohémů Jičín NL | | | | Furt vedle Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|
| 13. | Čt | 27.6.2024 | Srdcaři a Kamení Jičín NL | | | | Los Banditos Jičín NL | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
20:00 | | | | | |
|