Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga sever
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Cukrárna Náchod5:13Kobry od Soudku ArnultoviceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
14:00Felcman Jiří16:30Hek Michal
1.Ne6.9.2020Sokolíci Červený Kostelec11:7Nola JilemniceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Unger Lukáš26:17Křapka Marek
1.Ne6.9.2020Lucky Darts Jičín10:9Elita JičínŠtěstí Cafe bar, Jičín 
18:00Mlejnek Eduard25:21Vohnout Zdeněk
1.Po7.9.2020Prima Česká Skalice1:17Černý Sup Starý RokytníkNa hřišti restaurace, Česká Skalice 
18:00Plíšek Jakub7:34Weintrager Marian
1.Po7.9.2020Fekobe Pilníkov12:6Republika ÚpiceNa hřišti hospůdka, Pilníkov 
18:00Věchet Jiří27:18Vincenc Lukáš
2.Ne20.9.2020Nola Jilemnice15:3Cukrárna NáchodU Stadionu restaurace, Jilemnice 
16:00Kobr Petr31:8Felcman Jiří
2.Ne20.9.2020Elita Jičín11:7Sokolíci Červený KostelecDon Cortez caffé, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk24:24Unger Lukáš
2.Ne20.9.2020Republika Úpice5:13Lucky Darts JičínApríl bar, Úpice 
18:00Bedlivý Pavel15:29Mlejnek Eduard
2.Ne20.9.2020Černý Sup Starý Rokytník14:4Fekobe PilníkovU Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik31:12Košťálová Eva
2.Po21.9.2020Baník Žacléř10:8Prima Česká SkaliceBingo bar, Žacléř 
18:00Polák Miroslav24:19Plíšek Jakub
3.Ne27.9.2020Cukrárna Náchod7:11Elita JičínNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
14:00Felcman Jiří17:24Král Jaroslav
3.Ne27.9.2020Sokolíci Červený Kostelec13:5Republika ÚpiceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Unger Lukáš30:14Mach Miloš
3.Ne27.9.2020Kobry od Soudku Arnultovice9:10Nola JilemniceU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Vedmoch Pavel23:24Křapka Marek
3.Ne27.9.2020Lucky Darts Jičín7:11Černý Sup Starý RokytníkŠtěstí Cafe bar, Jičín 
18:00Mlejnek Eduard22:24Štefl Dominik
3.Po28.9.2020Fekobe Pilníkov7:11Baník ŽacléřNa hřišti hospůdka, Pilníkov 
18:00Košťálová Eva18:26Polák Miroslav
4.Ne4.10.2020Elita Jičín12:6Kobry od Soudku ArnultoviceDon Cortez caffé, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk27:19Vedmoch Pavel
4.Ne4.10.2020Republika Úpice10:8Cukrárna NáchodApríl bar, Úpice 
18:00Bedlivý Pavel24:18Felcman Jiří
4.Ne4.10.2020Černý Sup Starý Rokytník12:6Sokolíci Červený KostelecU Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik27:19Unger Lukáš
4.Po5.10.2020Baník Žacléř5:13Lucky Darts JičínBingo bar, Žacléř 
18:00Polák Miroslav17:30Mlejnek Eduard
4.Po5.10.2020Prima Česká Skalice4:14Fekobe PilníkovNa hřišti restaurace, Česká Skalice 
18:00Plíšek Jakub15:30Košťálová Eva
5.Ne11.10.2020Lucky Darts Jičín12:6Prima Česká SkaliceŠtěstí Cafe bar, Jičín 
15:00Mlejnek Eduard29:16Plíšek Jakub
5.Ne11.10.2020Sokolíci Červený Kostelec13:5Baník ŽacléřSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Unger Lukáš28:14Polák Miroslav
5.Ne11.10.2020Kobry od Soudku Arnultovice8:10Republika ÚpiceU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Vedmoch Pavel20:25Vincenc Lukáš
11.Ne6.12.2020Elita Jičín10:8Fekobe PilníkovDon Cortez caffé, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk24:23Košťálová Eva
6.So12.12.2020Republika Úpice8:10Nola JilemniceApríl bar, Úpice 
15:00Bedlivý Pavel20:26Kobr Petr
9.So12.12.2020Republika Úpice6:12Černý Sup Starý RokytníkApríl bar, Úpice 
17:30Mach Miloš20:27Štefl Dominik
7.Ne13.12.2020Sokolíci Červený Kostelec10:8Fekobe PilníkovSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Unger Lukáš25:20Košťálová Eva
6.Ne5.9.2021Fekobe Pilníkov6:12Lucky Darts JičínNa hřišti hospůdka, Pilníkov 
14:00Věchet Jiří16:25Mlejnek Eduard
7.Ne5.9.2021Elita Jičín11:7Republika ÚpiceDon Cortez caffé, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk26:21Mach Miloš
6.Ne5.9.2021Černý Sup Starý Rokytník8:10Kobry od Soudku ArnultoviceU Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik22:24Hek Michal
6.Po6.9.2021Prima Česká Skalice9:10Sokolíci Červený KostelecNa hřišti restaurace, Česká Skalice 
18:00Plíšek Jakub22:23Unger Lukáš
7.Ne12.9.2021Cukrárna Náchod5:13Prima Česká SkaliceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
14:00Felcman Jiří17:29Plíšek Jakub
7.Ne12.9.2021Kobry od Soudku Arnultovice11:7Baník ŽacléřU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Vedmoch Pavel25:20Polák Miroslav
8.Ne19.9.2021Lucky Darts Jičín9:10Sokolíci Červený KostelecŠtěstí Cafe bar, Jičín 
18:00Mlejnek Eduard22:22Unger Lukáš
8.Po20.9.2021Baník Žacléř9:10Nola JilemniceBingo bar, Žacléř 
18:00Polák Miroslav21:26Kobr Petr
8.Po20.9.2021Prima Česká Skalice6:12Kobry od Soudku ArnultoviceNa hřišti restaurace, Česká Skalice 
18:00Plíšek Jakub19:28Hek Michal
8.Po20.9.2021Černý Sup Starý Rokytník15:3Elita JičínU Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:30Štefl Dominik32:12Vohnout Zdeněk
15.Ne26.9.2021Kobry od Soudku Arnultovice10:9Elita JičínNa Hřišti občerstvení, Prosečné 
16:00Vedmoch Pavel24:25Vohnout Zdeněk
7.Po27.9.2021Nola Jilemnice11:7Černý Sup Starý RokytníkU Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr28:19Štefl Dominik
9.Ne3.10.2021Cukrárna Náchod3:15Lucky Darts JičínNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
14:00Felcman Jiří16:32Bajan Tomáš
9.Ne3.10.2021Kobry od Soudku Arnultovice11:7Fekobe PilníkovU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal28:17Fendrych Stanislav
9.Ne3.10.2021Elita Jičín12:6Baník ŽacléřDon Cortez caffé, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk29:14Polák Miroslav
9.Po4.10.2021Nola Jilemnice12:6Prima Česká SkaliceU Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr27:20Plíšek Jakub
10.Ne10.10.2021Sokolíci Červený Kostelec14:4Cukrárna NáchodSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Unger Lukáš31:11Semerák Tomáš
10.Ne10.10.2021Lucky Darts Jičín9:10Kobry od Soudku ArnultoviceŠtěstí Cafe bar, Jičín 
18:00Mlejnek Eduard22:22Vedmoch Pavel
10.Po11.10.2021Baník Žacléř13:5Republika ÚpiceBingo bar, Žacléř 
18:00Polák Miroslav29:17Bedlivý Pavel
10.Po11.10.2021Prima Česká Skalice8:10Elita JičínNa hřišti restaurace, Česká Skalice 
18:00Zahálka Lukáš22:22Vohnout Zdeněk
10.Po11.10.2021Fekobe Pilníkov16:2Nola JilemniceNa hřišti hospůdka, Pilníkov 
18:00Košťál Robert33:9Kobr Petr
11.Ne17.10.2021Kobry od Soudku Arnultovice11:7Sokolíci Červený KostelecU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal27:19Unger Lukáš
11.Ne17.10.2021Republika Úpice7:11Prima Česká SkaliceApríl bar, Úpice 
18:00Vincenc Lukáš21:27Plíšek Jakub
11.Ne17.10.2021Černý Sup Starý Rokytník11:7Baník ŽacléřU Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik26:17Polák Miroslav
11.Po18.10.2021Nola Jilemnice9:10Lucky Darts JičínU Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr22:24Mlejnek Eduard
5.Ne24.10.2021Cukrárna Náchod1:17Černý Sup Starý RokytníkNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
14:00Semerák Tomáš8:34Štefl Dominik
5.Ne24.10.2021Nola Jilemnice12:6Elita JičínU Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr28:18Vohnout Zdeněk
13.Ne24.10.2021Lucky Darts Jičín10:8Republika ÚpiceŠtěstí Cafe bar, Jičín 
18:00Mlejnek Eduard24:21Vincenc Lukáš
6.Po25.10.2021Baník ŽacléřCukrárna NáchodBingo bar, Žacléř
18:00
12.Ne31.10.2021Kobry od Soudku ArnultoviceCukrárna NáchodU Soudku restaurant, Rudník
16:00
12.Ne31.10.2021Elita JičínLucky Darts JičínDon Cortez caffé, Jičín
17:00
12.Ne31.10.2021Černý Sup Starý RokytníkPrima Česká SkaliceU Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
12.Ne31.10.2021Republika ÚpiceFekobe PilníkovApríl bar, Úpice
18:00
12.Po1.11.2021Nola JilemniceSokolíci Červený KostelecU Stadionu restaurace, Jilemnice
18:00
8.Po8.11.2021Fekobe PilníkovCukrárna NáchodNa hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
13.Ne14.11.2021Cukrárna NáchodNola JilemniceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00
13.Ne14.11.2021Sokolíci Červený KostelecElita JičínSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
13.Po15.11.2021Prima Česká SkaliceBaník ŽacléřNa hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
13.Po15.11.2021Fekobe PilníkovČerný Sup Starý RokytníkNa hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
14.Ne21.11.2021Elita JičínCukrárna NáchodDon Cortez caffé, Jičín
17:00
14.Ne21.11.2021Černý Sup Starý RokytníkLucky Darts JičínU Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
14.Ne21.11.2021Republika ÚpiceSokolíci Červený KostelecApríl bar, Úpice
18:00
14.Po22.11.2021Baník ŽacléřFekobe PilníkovBingo bar, Žacléř
18:00
14.Po22.11.2021Nola JilemniceKobry od Soudku ArnultoviceU Stadionu restaurace, Jilemnice
18:00
15.Ne28.11.2021Cukrárna NáchodRepublika ÚpiceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00
15.Ne28.11.2021Sokolíci Červený KostelecČerný Sup Starý RokytníkSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
15.Ne28.11.2021Lucky Darts JičínBaník ŽacléřŠtěstí Cafe bar, Jičín
18:00
15.Po29.11.2021Fekobe PilníkovPrima Česká SkaliceNa hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
20.Ne5.12.2021Lucky Darts JičínCukrárna NáchodŠtěstí Cafe bar, Jičín
18:00
20.Ne5.12.2021Černý Sup Starý RokytníkRepublika ÚpiceU Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
20.Po6.12.2021Fekobe PilníkovKobry od Soudku ArnultoviceNa hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
20.Po6.12.2021Prima Česká SkaliceNola JilemniceNa hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
20.Po6.12.2021Baník ŽacléřElita JičínBingo bar, Žacléř
18:00
21.Ne19.12.2021Cukrárna NáchodSokolíci Červený KostelecNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00
21.Ne19.12.2021Kobry od Soudku ArnultoviceLucky Darts JičínU Soudku restaurant, Rudník
16:00
21.Ne19.12.2021Elita JičínPrima Česká SkaliceDon Cortez caffé, Jičín
17:00
21.Ne19.12.2021Republika ÚpiceBaník ŽacléřApríl bar, Úpice
18:00
21.Po20.12.2021Nola JilemniceFekobe PilníkovU Stadionu restaurace, Jilemnice
18:00
22.Ne2.1.2022Sokolíci Červený KostelecKobry od Soudku ArnultoviceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
22.Ne2.1.2022Lucky Darts JičínNola JilemniceŠtěstí Cafe bar, Jičín
18:00
22.Po3.1.2022Fekobe PilníkovElita JičínNa hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
22.Po3.1.2022Prima Česká SkaliceRepublika ÚpiceNa hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
22.Po3.1.2022Baník ŽacléřČerný Sup Starý RokytníkBingo bar, Žacléř
18:00
16.Ne16.1.2022Elita JičínNola JilemniceDon Cortez caffé, Jičín
17:00
16.Ne16.1.2022Černý Sup Starý RokytníkCukrárna NáchodU Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
16.Ne16.1.2022Republika ÚpiceKobry od Soudku ArnultoviceApríl bar, Úpice
18:00
16.Po17.1.2022Prima Česká SkaliceLucky Darts JičínNa hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
16.Po17.1.2022Baník ŽacléřSokolíci Červený KostelecBingo bar, Žacléř
18:00
17.Ne23.1.2022Cukrárna NáchodBaník ŽacléřNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00
17.Ne23.1.2022Sokolíci Červený KostelecPrima Česká SkaliceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
17.Ne23.1.2022Kobry od Soudku ArnultoviceČerný Sup Starý RokytníkU Soudku restaurant, Rudník
16:00
17.Ne23.1.2022Lucky Darts JičínFekobe PilníkovŠtěstí Cafe bar, Jičín
18:00
17.Po24.1.2022Nola JilemniceRepublika ÚpiceU Stadionu restaurace, Jilemnice
18:00
18.Ne30.1.2022Černý Sup Starý RokytníkNola JilemniceU Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
18.Ne30.1.2022Republika ÚpiceElita JičínApríl bar, Úpice
18:00
18.Po31.1.2022Fekobe PilníkovSokolíci Červený KostelecNa hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
18.Po31.1.2022Prima Česká SkaliceCukrárna NáchodNa hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
18.Po31.1.2022Baník ŽacléřKobry od Soudku ArnultoviceBingo bar, Žacléř
18:00
19.Ne6.2.2022Cukrárna NáchodFekobe PilníkovNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00
19.Ne6.2.2022Kobry od Soudku ArnultovicePrima Česká SkaliceU Soudku restaurant, Rudník
16:00
19.Ne6.2.2022Sokolíci Červený KostelecLucky Darts JičínSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
19.Ne6.2.2022Elita JičínČerný Sup Starý RokytníkDon Cortez caffé, Jičín
17:00
19.Po7.2.2022Nola JilemniceBaník ŽacléřU Stadionu restaurace, Jilemnice
18:00

B liga východ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Puškvorec Velké Svatoňovice10:9Dřevěnka Broumov CNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš23:19Wolfová Lenka
1.Ne6.9.2020Námořníci z Paluby Dvůr Králové11:7Darts Brothers Červený KostelecPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Šantora Petr26:17Radvanovský Michal
1.Ne6.9.2020Zlatí Bažanti Velké Poříčí11:7Medvědi Velký TřebešovU Hanušů hostinec, Velké Poříčí 
14:00Černý Pavel26:19Seidel Lukáš
1.Ne6.9.2020Dřevěnka Broumov A16:2Lelci z KramolnyDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Andrš Ladislav33:10Pařízek Jan
1.Ne6.9.2020Piráti od Vlčků Rtyně10:9Černý Sup HajniceU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší 
16:00Wajsar Michal22:25Hampl Milan
1.Ne6.9.2020Sparta Úpice10:8Lumírkovci ÚpiceApríl bar, Úpice 
18:00Hejna Luboš22:22Trdlikát Libor
2.Ne20.9.2020Lumírkovci Úpice7:11Zlatí Bažanti Velké PoříčíApríl bar, Úpice 
13:00Trdlikát Libor19:25Černý Pavel
2.Ne20.9.2020Lelci z Kramolny14:4Piráti od Vlčků RtyněU Lelků pohostinství, Kramolna 
14:00Pařízek Jan32:14Wajsar Michal
2.Ne20.9.2020Medvědi Velký Třebešov5:13Dřevěnka Broumov AU Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Seidel Lukáš16:29Andrš Ladislav
2.Ne20.9.2020Dřevěnka Broumov C5:13Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Wolfová Lenka13:29Šantora Petr
2.Ne20.9.2020Cukrárna Náchod B4:14Černý Sup HajniceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
15:00Rafael Ladislav13:29Hampl Milan
2.Ne20.9.2020Darts Brothers Červený Kostelec6:12Sparta ÚpiceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan20:28Hejna Luboš
3.Ne27.9.2020Černý Sup Hajnice12:6Lelci z KramolnyU Malichů hospoda, Hajnice 
14:00Hampl Milan27:14Pařízek Jan
3.Ne27.9.2020Dřevěnka Broumov A9:10Lumírkovci ÚpiceDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Andrš Ladislav26:22Trdlikát Libor
3.Ne27.9.2020Piráti od Vlčků Rtyně9:10Medvědi Velký TřebešovU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší 
16:00Wajsar Michal23:24Seidel Lukáš
4.Ne4.10.2020Lumírkovci Úpice15:3Piráti od Vlčků RtyněApríl bar, Úpice 
13:00Trdlikát Libor30:11Wajsar Michal
4.Ne4.10.2020Puškvorec Velké Svatoňovice8:10Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš19:24Šantora Petr
4.Ne4.10.2020Medvědi Velký Třebešov9:10Černý Sup HajniceU Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Seidel Lukáš22:26Hampl Milan
4.Ne4.10.2020Dřevěnka Broumov C6:12Zlatí Bažanti Velké PoříčíDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Wolfová Lenka17:24Černý Pavel
4.Ne4.10.2020Cukrárna Náchod B9:10Lelci z KramolnyNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
15:00Rafael Ladislav21:23Pařízek Jan
4.Ne4.10.2020Darts Brothers Červený Kostelec12:6Dřevěnka Broumov ASokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Radvanovský Michal26:15Andrš Ladislav
5.Ne11.10.2020Námořníci z Paluby Dvůr Králové14:4Cukrárna Náchod BPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Šantora Petr31:13Geťko Jiří
5.Ne11.10.2020Černý Sup Hajnice14:4Lumírkovci ÚpiceU Malichů hospoda, Hajnice 
14:00Hampl Milan32:13Trdlikát Libor
5.Ne11.10.2020Lelci z Kramolny8:10Medvědi Velký TřebešovU Lelků pohostinství, Kramolna 
14:00Pařízek Jan17:23Seidel Lukáš
5.Ne11.10.2020Dřevěnka Broumov A8:10Dřevěnka Broumov CDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Andrš Ladislav23:24Wolfová Lenka
5.Ne11.10.2020Piráti od Vlčků Rtyně6:12Darts Brothers Červený KostelecU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší 
16:00Wajsar Michal16:26Radvanovský Michal
5.Ne11.10.2020Sparta Úpice7:11Puškvorec Velké SvatoňoviceApríl bar, Úpice 
17:00Hejna Luboš19:27Rakus Lukáš
11.Ne6.12.2020Černý Sup Hajnice12:6Sparta ÚpiceU Malichů hospoda, Hajnice 
14:00Hampl Milan29:17Hejna Luboš
11.Ne6.12.2020Medvědi Velký Třebešov6:12Puškvorec Velké SvatoňoviceU Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Seidel Lukáš20:28Rakus Lukáš
9.Ne13.12.2020Černý Sup Hajnice11:7Puškvorec Velké SvatoňoviceU Malichů hospoda, Hajnice 
14:00Hampl Milan25:20Rakus Lukáš
6.Ne5.9.2021Lumírkovci Úpice11:7Lelci z KramolnyApríl bar, Úpice 
13:00Trdlikát Libor24:18Pařízek Jan
6.Ne5.9.2021Puškvorec Velké Svatoňovice5:13Zlatí Bažanti Velké PoříčíNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš17:28Jirman Stanislav
6.Ne5.9.2021Námořníci z Paluby Dvůr Králové12:6Sparta ÚpicePaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Šantora Petr28:16Hejna Luboš
6.Ne5.9.2021Dřevěnka Broumov C8:10Piráti od Vlčků RtyněDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Wolfová Lenka21:24Pullmann Lukáš
6.Ne5.9.2021Cukrárna Náchod B6:12Medvědi Velký TřebešovNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
15:00Vlach Jan14:26Seidel Lukáš
6.Ne5.9.2021Darts Brothers Červený Kostelec7:11Černý Sup HajniceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Radvanovský Michal17:24Hampl Milan
7.Ne12.9.2021Zlatí Bažanti Velké Poříčí11:7Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéU Hanušů hostinec, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav28:15Šantora Petr
7.Ne12.9.2021Černý Sup Hajnice12:6Dřevěnka Broumov CU Malichů hospoda, Hajnice 
14:00Hampl Milan26:14Wolfová Lenka
7.Ne12.9.2021Lelci z Kramolny10:8Darts Brothers Červený KostelecU Lelků pohostinství, Kramolna 
14:00Pařízek Jan21:21Radvanovský Michal
7.Ne12.9.2021Medvědi Velký Třebešov7:11Lumírkovci ÚpiceU Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Seidel Lukáš19:26Trdlikát Libor
7.Ne12.9.2021Dřevěnka Broumov A11:7Puškvorec Velké SvatoňoviceDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Andrš Ladislav25:19Rakus Lukáš
7.Ne12.9.2021Sparta Úpice16:2Cukrárna Náchod BApríl bar, Úpice 
18:00Hejna Luboš33:7Vlach Jan
8.So18.9.2021Dřevěnka Broumov C9:10Lelci z KramolnyDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Wolfová Lenka21:27Pařízek Jan
8.Ne19.9.2021Puškvorec Velké Svatoňovice8:10Piráti od Vlčků RtyněNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš18:22Pullmann Lukáš
8.Ne19.9.2021Námořníci z Paluby Dvůr Králové10:8Dřevěnka Broumov APaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Šantora Petr23:20Andrš Ladislav
8.Ne19.9.2021Cukrárna Náchod B2:16Lumírkovci ÚpiceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
15:00Vlach Jan4:33Trdlikát Libor
8.Ne19.9.2021Darts Brothers Červený Kostelec10:9Medvědi Velký TřebešovSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan23:22Seidel Lukáš
8.Ne19.9.2021Sparta Úpice6:12Zlatí Bažanti Velké PoříčíApríl bar, Úpice 
18:00Hejna Luboš16:28Jirman Stanislav
9.Ne3.10.2021Lumírkovci Úpice8:10Darts Brothers Červený KostelecApríl bar, Úpice 
13:00Trdlikát Libor22:22Radvanovský Michal
9.Ne3.10.2021Zlatí Bažanti Velké Poříčí15:3Cukrárna Náchod BU Hanušů hostinec, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav31:10Vlach Jan
9.Ne3.10.2021Medvědi Velký Třebešov11:7Dřevěnka Broumov CU Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Seidel Tomáš25:20Wolfová Lenka
9.Ne3.10.2021Dřevěnka Broumov A10:9Sparta ÚpiceDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Andrš Ladislav24:21Hejna Luboš
9.Ne3.10.2021Piráti od Vlčků Rtyně16:2Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší 
16:00Pullmann Lukáš33:11Šantora Petr
10.Ne10.10.2021Puškvorec Velké Svatoňovice7:11Lelci z KramolnyNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš19:24Dopita Marek
10.Ne10.10.2021Námořníci z Paluby Dvůr Králové3:15Černý Sup HajnicePaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Šantora Petr10:31Hampl Milan
10.Ne10.10.2021Zlatí Bažanti Velké Poříčí10:8Dřevěnka Broumov AU Hanušů hostinec, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav24:22Andrš Ladislav
10.Ne10.10.2021Dřevěnka Broumov C10:9Lumírkovci ÚpiceDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Wolfová Lenka23:21Trdlikát Libor
10.Ne10.10.2021Cukrárna Náchod B3:15Darts Brothers Červený KostelecNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
15:00Vlach Jan11:31Radvanovský Michal
10.Ne10.10.2021Sparta Úpice8:10Piráti od Vlčků RtyněApríl bar, Úpice 
18:00Hejna Luboš19:23Pullmann Lukáš
11.Ne17.10.2021Lelci z Kramolny8:10Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéU Lelků pohostinství, Kramolna 
14:00Pařízek Jan19:24Kluz Martin
11.Ne17.10.2021Dřevěnka Broumov A18:0Cukrárna Náchod BDřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Andrš Ladislav36:2Vlach Jan
11.Ne17.10.2021Piráti od Vlčků Rtyně8:10Zlatí Bažanti Velké PoříčíU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší 
16:00Vlček Jiří18:23Wiesner Jiří
11.Ne17.10.2021Darts Brothers Červený Kostelec5:13Dřevěnka Broumov CSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec 
16:00Radvanovský Michal15:27Wolfová Lenka
3.Ne24.10.2021Puškvorec Velké Svatoňovice16:2Cukrárna Náchod BNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš33:7Vlach Jan
3.Ne24.10.2021Zlatí Bažanti Velké Poříčí11:7Darts Brothers Červený KostelecU Hanušů hostinec, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav24:16Semerák Jan
3.Ne24.10.2021Sparta Úpice12:6Dřevěnka Broumov CApríl bar, Úpice 
18:00Hejna Luboš27:18Wolfová Lenka
12.Ne31.10.2021Puškvorec Velké SvatoňoviceLumírkovci ÚpiceNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
14:00
12.Ne31.10.2021Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéMedvědi Velký TřebešovPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
12.Ne31.10.2021Zlatí Bažanti Velké PoříčíČerný Sup HajniceU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
12.Ne31.10.2021Dřevěnka Broumov APiráti od Vlčků RtyněDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
12.Ne31.10.2021Cukrárna Náchod BDřevěnka Broumov CNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
13.Ne14.11.2021Lumírkovci ÚpiceNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéApríl bar, Úpice
13:00
13.Ne14.11.2021Černý Sup HajniceDřevěnka Broumov AU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
13.Ne14.11.2021Lelci z KramolnyZlatí Bažanti Velké PoříčíU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
13.Ne14.11.2021Medvědi Velký TřebešovSparta ÚpiceU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
13.Ne14.11.2021Piráti od Vlčků RtyněCukrárna Náchod BU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
14.Ne21.11.2021Lumírkovci ÚpiceSparta ÚpiceApríl bar, Úpice
13:00
14.Ne21.11.2021Medvědi Velký TřebešovZlatí Bažanti Velké PoříčíU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
14.Ne21.11.2021Lelci z KramolnyDřevěnka Broumov AU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
14.Ne21.11.2021Černý Sup HajnicePiráti od Vlčků RtyněU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
14.Ne21.11.2021Dřevěnka Broumov CPuškvorec Velké SvatoňoviceDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
14.Ne21.11.2021Darts Brothers Červený KostelecNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
15.Ne28.11.2021Zlatí Bažanti Velké PoříčíLumírkovci ÚpiceU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
15.Ne28.11.2021Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéDřevěnka Broumov CPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
15.Ne28.11.2021Černý Sup HajniceCukrárna Náchod BU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
15.Ne28.11.2021Dřevěnka Broumov AMedvědi Velký TřebešovDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
15.Ne28.11.2021Piráti od Vlčků RtyněLelci z KramolnyU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
15.Ne28.11.2021Sparta ÚpiceDarts Brothers Červený KostelecApríl bar, Úpice
18:00
13.Ne5.12.2021Darts Brothers Červený KostelecPuškvorec Velké SvatoňoviceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
12.Ne5.12.2021Sparta ÚpiceLelci z KramolnyApríl bar, Úpice
18:00
16.Ne16.1.2022Lumírkovci ÚpiceDřevěnka Broumov AApríl bar, Úpice
13:00
16.Ne16.1.2022Medvědi Velký TřebešovPiráti od Vlčků RtyněU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
16.Ne16.1.2022Lelci z KramolnyČerný Sup HajniceU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
16.Ne16.1.2022Cukrárna Náchod BPuškvorec Velké SvatoňoviceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
16.Ne16.1.2022Dřevěnka Broumov CSparta ÚpiceDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
16.Ne16.1.2022Darts Brothers Červený KostelecZlatí Bažanti Velké PoříčíSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
17.Ne23.1.2022Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéPuškvorec Velké SvatoňovicePaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
17.Ne23.1.2022Černý Sup HajniceMedvědi Velký TřebešovU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
17.Ne23.1.2022Zlatí Bažanti Velké PoříčíDřevěnka Broumov CU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
17.Ne23.1.2022Lelci z KramolnyCukrárna Náchod BU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
17.Ne23.1.2022Dřevěnka Broumov ADarts Brothers Červený KostelecDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
17.Ne23.1.2022Piráti od Vlčků RtyněLumírkovci ÚpiceU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
18.Ne30.1.2022Lumírkovci ÚpiceČerný Sup HajniceApríl bar, Úpice
13:00
18.Ne30.1.2022Puškvorec Velké SvatoňoviceSparta ÚpiceNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
14:00
18.Ne30.1.2022Medvědi Velký TřebešovLelci z KramolnyU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
18.Ne30.1.2022Cukrárna Náchod BNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
18.Ne30.1.2022Dřevěnka Broumov CDřevěnka Broumov ADřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
18.Ne30.1.2022Darts Brothers Červený KostelecPiráti od Vlčků RtyněSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
19.Ne6.2.2022Zlatí Bažanti Velké PoříčíPuškvorec Velké SvatoňoviceU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
19.Ne6.2.2022Lelci z KramolnyLumírkovci ÚpiceU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
19.Ne6.2.2022Černý Sup HajniceDarts Brothers Červený KostelecU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
19.Ne6.2.2022Medvědi Velký TřebešovCukrárna Náchod BU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
19.Ne6.2.2022Piráti od Vlčků RtyněDřevěnka Broumov CU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
19.Ne6.2.2022Sparta ÚpiceNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéApríl bar, Úpice
18:00
20.Ne20.2.2022Lumírkovci ÚpiceMedvědi Velký TřebešovApríl bar, Úpice
13:00
20.Ne20.2.2022Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéZlatí Bažanti Velké PoříčíPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
20.Ne20.2.2022Puškvorec Velké SvatoňoviceDřevěnka Broumov ANa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
14:00
20.Ne20.2.2022Cukrárna Náchod BSparta ÚpiceNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
20.Ne20.2.2022Dřevěnka Broumov CČerný Sup HajniceDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
20.Ne20.2.2022Darts Brothers Červený KostelecLelci z KramolnySokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
21.Ne27.2.2022Lumírkovci ÚpiceCukrárna Náchod BApríl bar, Úpice
13:00
21.Ne27.2.2022Zlatí Bažanti Velké PoříčíSparta ÚpiceU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
21.Ne27.2.2022Medvědi Velký TřebešovDarts Brothers Červený KostelecU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
21.Ne27.2.2022Lelci z KramolnyDřevěnka Broumov CU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
21.Ne27.2.2022Dřevěnka Broumov ANámořníci z Paluby Dvůr KrálovéDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
21.Ne27.2.2022Piráti od Vlčků RtyněPuškvorec Velké SvatoňoviceU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
22.Ne6.3.2022Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéPiráti od Vlčků RtyněPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
22.Ne6.3.2022Puškvorec Velké SvatoňoviceČerný Sup HajniceNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
14:00
22.Ne6.3.2022Cukrárna Náchod BZlatí Bažanti Velké PoříčíNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
22.Ne6.3.2022Dřevěnka Broumov CMedvědi Velký TřebešovDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
22.Ne6.3.2022Darts Brothers Červený KostelecLumírkovci ÚpiceSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
22.Ne6.3.2022Sparta ÚpiceDřevěnka Broumov AApríl bar, Úpice
18:00
23.Ne13.3.2022Lumírkovci ÚpiceDřevěnka Broumov CApríl bar, Úpice
13:00
23.Ne13.3.2022Lelci z KramolnyPuškvorec Velké SvatoňoviceU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
23.Ne13.3.2022Černý Sup HajniceNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
23.Ne13.3.2022Dřevěnka Broumov AZlatí Bažanti Velké PoříčíDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
23.Ne13.3.2022Piráti od Vlčků RtyněSparta ÚpiceU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
23.Ne13.3.2022Darts Brothers Červený KostelecCukrárna Náchod BSokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
24.Ne3.4.2022Zlatí Bažanti Velké PoříčíPiráti od Vlčků RtyněU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
24.Ne3.4.2022Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéLelci z KramolnyPaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
24.Ne3.4.2022Puškvorec Velké SvatoňoviceMedvědi Velký TřebešovNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
14:00
24.Ne3.4.2022Cukrárna Náchod BDřevěnka Broumov ANápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
24.Ne3.4.2022Dřevěnka Broumov CDarts Brothers Červený KostelecDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
24.Ne3.4.2022Sparta ÚpiceČerný Sup HajniceApríl bar, Úpice
18:00
25.Ne10.4.2022Lumírkovci ÚpicePuškvorec Velké SvatoňoviceApríl bar, Úpice
13:00
25.Ne10.4.2022Medvědi Velký TřebešovNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéU Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
25.Ne10.4.2022Lelci z KramolnySparta ÚpiceU Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
25.Ne10.4.2022Černý Sup HajniceZlatí Bažanti Velké PoříčíU Malichů hospoda, Hajnice
14:00
25.Ne10.4.2022Dřevěnka Broumov CCukrárna Náchod BDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
25.Ne10.4.2022Piráti od Vlčků RtyněDřevěnka Broumov AU Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
26.Ne1.5.2022Zlatí Bažanti Velké PoříčíLelci z KramolnyU Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
26.Ne1.5.2022Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéLumírkovci ÚpicePaluba sport bar, Dvůr Králové nad Labem
14:00
26.Ne1.5.2022Puškvorec Velké SvatoňoviceDarts Brothers Červený KostelecNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
14:00
26.Ne1.5.2022Cukrárna Náchod BPiráti od Vlčků RtyněNápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
26.Ne1.5.2022Dřevěnka Broumov AČerný Sup HajniceDřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
26.Ne1.5.2022Sparta ÚpiceMedvědi Velký TřebešovApríl bar, Úpice
18:00

B liga západ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Orli Trutnov15:3Sklípek VrchlabíSedmička club, Trutnov 
14:00Mervart Martin31:13Bartoš Jiří
1.Ne6.9.2020Devills Dolní Bousov A12:6Rally bar VrchlabíU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Hrušovský Pavel28:15Hák Martin
1.Ne6.9.2020Rýbrcoul Trutnov10:9P&R RadimNa hřišti hospoda, Trutnov 
14:00Kocianová Pavlína22:23Havlíček Petr
1.Ne6.9.2020JC/DC Jičín10:8U Kellerů RudníkŠenk na hrázi, Jičín 
14:00Jína Radek25:22Medlík Vladimír
1.Ne6.9.2020Tornádo Trutnov15:3Lucky Darts Jičín BU Kousala hospoda, Trutnov 
15:00Klempíř Petr32:12Mlejnek Miloslav
1.Ne6.9.2020Pistolníci Dolní Kalná11:7Devills Dolní Bousov BVytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
16:00Kalenský Stanislav25:19Kabrna Vladimír
2.Ne20.9.2020Devills Dolní Bousov B6:12Tornádo TrutnovU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Kabrna Jan16:25Zumr Petr
2.Ne20.9.2020Rally bar Vrchlabí10:8Rýbrcoul TrutnovRally bar, Vrchlabí 
16:00Síbr David25:21Kocianová Pavlína
2.Ne20.9.2020Lucky Darts Jičín B3:15Devills Dolní Bousov AŠtěstí Cafe bar, Jičín 
16:00Mlejnek Miloslav12:31Hrušovský Pavel
2.Ne20.9.2020Sklípek Vrchlabí8:10Pistolníci Dolní KalnáSklípek restaurace, Vrchlabí 
16:00Bartoš Jiří22:22Kalenský Stanislav
3.Ne27.9.2020Devills Dolní Bousov A12:6Devills Dolní Bousov BU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Horyl Miloš25:14Kabrna Jan
3.Ne27.9.2020Rýbrcoul Trutnov13:5Lucky Darts Jičín BNa hřišti hospoda, Trutnov 
14:00Kocianová Pavlína27:17Mlejnek Miloslav
3.Ne27.9.2020JC/DC Jičín8:10Rally bar VrchlabíŠenk na hrázi, Jičín 
14:00Papež Jan18:24Síbr David
3.Ne27.9.2020Tornádo Trutnov15:3Sklípek VrchlabíU Kousala hospoda, Trutnov 
15:00Klempíř Petr31:9Bartoš Jiří
3.Ne27.9.2020Pistolníci Dolní Kalná18:0Kumburk Nová PakaVytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
16:00Kalenský Stanislav36:9Ulrich Pavel
3.Ne27.9.2020U Kellerů Rudník10:8P&R RadimU Kellerů hostinec, Rudník 
16:00Hloušek Martin27:18Havlíček Petr
4.Ne4.10.2020Kumburk Nová Paka2:16Tornádo TrutnovNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka 
14:00Ulrich Pavel9:33Zumr Petr
4.Ne4.10.2020Orli Trutnov11:7Pistolníci Dolní KalnáSedmička club, Trutnov 
14:00Mervart Martin26:18Kalenský Stanislav
4.Ne4.10.2020Devills Dolní Bousov B10:8Rýbrcoul TrutnovU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Kabrna Jan23:22Kocianová Pavlína
4.Ne4.10.2020Rally bar Vrchlabí11:7U Kellerů RudníkRally bar, Vrchlabí 
16:00Hák Martin25:22Ciler Richard
4.Ne4.10.2020Lucky Darts Jičín B10:8JC/DC JičínŠtěstí Cafe bar, Jičín 
16:00Mlejnek Miloslav24:19Papež Jan
4.Ne4.10.2020Sklípek Vrchlabí7:11Devills Dolní Bousov ASklípek restaurace, Vrchlabí 
16:00Bartoš Jiří20:25Hrušovský Pavel
5.Ne11.10.2020Devills Dolní Bousov A14:4Kumburk Nová PakaU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Hrušovský Pavel30:14Ulrich Pavel
5.Ne11.10.2020Rýbrcoul Trutnov10:8Sklípek VrchlabíNa hřišti hospoda, Trutnov 
14:00Kocianová Pavlína25:20Bartoš Jiří
5.Ne11.10.2020JC/DC Jičín8:10Devills Dolní Bousov BŠenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří17:23Kabrna Jan
5.Ne11.10.2020P&R Radim6:12Rally bar VrchlabíU Růže restaurace, Radim 
14:00Havlíček Petr15:29Hák Martin
5.Ne11.10.2020Tornádo Trutnov13:5Orli TrutnovU Kousala hospoda, Trutnov 
15:00Klempíř Petr29:14Mervart Martin
5.Ne11.10.2020U Kellerů Rudník11:7Lucky Darts Jičín BU Kellerů hostinec, Rudník 
16:00Medlík Vladimír25:20Mlejnek Miloslav
11.Ne6.12.2020Devills Dolní Bousov B10:8Sklípek VrchlabíU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Kabrna Jan22:23Bartoš Jiří
11.Ne6.12.2020U Kellerů Rudník3:15Tornádo TrutnovU Kellerů hostinec, Rudník 
16:00Hloušek Martin15:32Zumr Petr
7.Ne13.12.2020U Kellerů Rudník13:5Sklípek VrchlabíU Kellerů hostinec, Rudník 
16:00Medlík Vladimír28:12Bartoš Jiří
6.Ne29.8.2021Kumburk Nová Paka10:8Rýbrcoul TrutnovNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka 
14:00Ulrich Pavel25:22Kocianová Pavlína
6.Ne5.9.2021Orli Trutnov4:14Devills Dolní Bousov ASedmička club, Trutnov 
14:00Mervart Martin13:30Horyl Tomáš
6.Ne5.9.2021Pistolníci Dolní Kalná12:6Tornádo TrutnovVytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
16:00Kalenský Stanislav25:13Zumr Petr
6.Ne5.9.2021Lucky Darts Jičín B7:11P&R RadimŠtěstí Cafe bar, Jičín 
16:00Mlejnek Miloslav19:24Havlíček Petr
6.Ne5.9.2021Sklípek Vrchlabí7:11JC/DC JičínSklípek restaurace, Vrchlabí 
16:00Bartoš Jiří19:26Hanzl Jiří
7.Ne12.9.2021Devills Dolní Bousov A8:10Pistolníci Dolní KalnáU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Horyl Tomáš20:23Kalenský Stanislav
7.Ne12.9.2021Rýbrcoul Trutnov9:10Orli TrutnovNa hřišti hospoda, Trutnov 
14:00Kocianová Pavlína23:26Mervart Martin
7.Ne12.9.2021JC/DC Jičín13:5Kumburk Nová PakaŠenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří29:15Ulrich Pavel
7.Ne12.9.2021P&R Radim11:7Devills Dolní Bousov BU Růže restaurace, Radim 
14:00Havlíček Petr24:16Kabrna Jan
7.Ne12.9.2021Rally bar Vrchlabí9:10Lucky Darts Jičín BRally bar, Vrchlabí 
16:00Síbr David23:23Oborník Ladislav
8.Ne19.9.2021Orli Trutnov13:5JC/DC JičínSedmička club, Trutnov 
14:00Mervart Martin27:14Hanzl Jiří
8.Ne19.9.2021Devills Dolní Bousov B10:9Rally bar VrchlabíU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Kabrna Jan23:23Síbr David
8.Ne19.9.2021Tornádo Trutnov8:10Devills Dolní Bousov AU Kousala hospoda, Trutnov 
15:00Klempíř Petr20:26Horyl Tomáš
8.Ne19.9.2021Pistolníci Dolní Kalná12:6Rýbrcoul TrutnovVytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
16:00Kalenský Stanislav26:21Kocianová Pavlína
8.Ne19.9.2021Sklípek Vrchlabí7:11P&R RadimSklípek restaurace, Vrchlabí 
16:00Bartoš Jiří20:26Havlíček Petr
8.24.9.2021Kumburk Nová Paka7:11U Kellerů RudníkNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka 
18:00Ulrich Pavel18:23Koderič Jakub
2.Ne26.9.2021Kumburk Nová Paka10:8Orli TrutnovNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka 
14:00Ulrich Pavel23:18Vladyka Petr
2.Ne26.9.2021P&R Radim7:11JC/DC JičínU Růže restaurace, Radim 
14:00Havlíček Petr17:25Hanzl Jiří
6.Ne26.9.2021Devills Dolní Bousov B11:7U Kellerů RudníkU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Kabrna Jan24:16Tichý Roman
9.Ne3.10.2021Rýbrcoul Trutnov0:18Tornádo TrutnovNa hřišti hospoda, Trutnov 
14:00Kocianová Pavlína7:36Klempíř Petr
9.Ne3.10.2021JC/DC Jičín11:7Pistolníci Dolní KalnáŠenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří22:22Kalenský Stanislav
9.Ne3.10.2021P&R Radim10:8Kumburk Nová PakaU Růže restaurace, Radim 
14:00Havlíček Petr24:20Ulrich Pavel
9.Ne3.10.2021U Kellerů Rudník11:7Orli TrutnovU Kellerů hostinec, Rudník 
16:00Tichý Roman26:20Mervart Martin
9.Ne3.10.2021Rally bar Vrchlabí10:8Sklípek VrchlabíRally bar, Vrchlabí 
16:00Síbr David25:19Bartoš Jiří
9.Ne3.10.2021Lucky Darts Jičín B12:6Devills Dolní Bousov BŠtěstí Cafe bar, Jičín 
16:00Mlejnek Miloslav26:15Kabrna Vladimír
10.Ne10.10.2021Orli Trutnov14:4P&R RadimSedmička club, Trutnov 
14:00Rodr Jiří30:12Havlíček Petr
10.Ne10.10.2021Tornádo Trutnov10:8JC/DC JičínObecní hostinec., Vlčice 
14:00Klempíř Petr25:21Hanzl Jiří
10.Ne10.10.2021Devills Dolní Bousov A11:7Rýbrcoul TrutnovU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Hrušovský Pavel25:16Kocianová Pavlína
10.Ne10.10.2021Pistolníci Dolní Kalná13:5U Kellerů RudníkVytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
16:00Kalenský Stanislav28:15Tichý Roman
10.Ne10.10.2021Sklípek Vrchlabí10:9Lucky Darts Jičín BSklípek restaurace, Vrchlabí 
16:00Bartoš Jiří23:24Mlejnek Miloslav
11.Ne17.10.2021JC/DC Jičín8:10Devills Dolní Bousov AŠenk na hrázi, Jičín 
14:00Jína Radek18:25Hrušovský Pavel
11.Ne17.10.2021P&R Radim10:9Pistolníci Dolní KalnáU Růže restaurace, Radim 
14:00Havlíček Petr21:21Kalenský Stanislav
11.Ne17.10.2021Rally bar Vrchlabí11:7Orli TrutnovRally bar, Vrchlabí 
16:00Síbr David27:18Mervart Martin
11.Ne17.10.2021Lucky Darts Jičín B8:10Kumburk Nová PakaŠtěstí Cafe bar, Jičín 
16:00Mlejnek Miloslav22:23Ulrich Pavel
10.Ne24.10.2021Kumburk Nová Paka5:13Rally bar VrchlabíNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka 
14:00Ulrich Pavel16:30Síbr David
12.Ne31.10.2021Kumburk Nová PakaDevills Dolní Bousov BNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
12.Ne31.10.2021Orli TrutnovLucky Darts Jičín BSedmička club, Trutnov
14:00
12.Ne31.10.2021Tornádo TrutnovP&R RadimObecní hostinec., Vlčice
14:00
12.Ne31.10.2021Devills Dolní Bousov AU Kellerů RudníkU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
12.Ne31.10.2021Rýbrcoul TrutnovJC/DC JičínNa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
12.Ne31.10.2021Pistolníci Dolní KalnáRally bar VrchlabíVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00
13.Ne14.11.2021P&R RadimDevills Dolní Bousov AU Růže restaurace, Radim
14:00
13.Ne14.11.2021Lucky Darts Jičín BPistolníci Dolní KalnáŠtěstí Cafe bar, Jičín
14:00
13.Ne14.11.2021Devills Dolní Bousov BOrli TrutnovU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
13.Ne14.11.2021U Kellerů RudníkRýbrcoul TrutnovU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
13.Ne14.11.2021Rally bar VrchlabíTornádo TrutnovRally bar, Vrchlabí
16:00
13.Ne14.11.2021Sklípek VrchlabíKumburk Nová PakaSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
14.Ne21.11.2021Devills Dolní Bousov BPistolníci Dolní KalnáU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
14.Ne21.11.2021P&R RadimRýbrcoul TrutnovU Růže restaurace, Radim
14:00
14.Ne21.11.2021Sklípek VrchlabíOrli TrutnovSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
14.Ne21.11.2021Lucky Darts Jičín BTornádo TrutnovŠtěstí Cafe bar, Jičín
16:00
14.Ne21.11.2021Rally bar VrchlabíDevills Dolní Bousov ARally bar, Vrchlabí
16:00
14.Ne21.11.2021U Kellerů RudníkJC/DC JičínU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
15.Ne28.11.2021Orli TrutnovKumburk Nová PakaSedmička club, Trutnov
14:00
15.Ne28.11.2021JC/DC JičínP&R RadimŠenk na hrázi, Jičín
14:00
15.Ne28.11.2021Rýbrcoul TrutnovRally bar VrchlabíNa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
15.Ne28.11.2021Devills Dolní Bousov ALucky Darts Jičín BU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
15.Ne28.11.2021Tornádo TrutnovDevills Dolní Bousov BU Kousala hospoda, Trutnov
15:00
15.Ne28.11.2021Pistolníci Dolní KalnáSklípek VrchlabíVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00
16.Ne16.1.2022Kumburk Nová PakaPistolníci Dolní KalnáNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
16.Ne16.1.2022Devills Dolní Bousov BDevills Dolní Bousov AU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
16.Ne16.1.2022P&R RadimU Kellerů RudníkU Růže restaurace, Radim
14:00
16.Ne16.1.2022Sklípek VrchlabíTornádo TrutnovSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
16.Ne16.1.2022Lucky Darts Jičín BRýbrcoul TrutnovŠtěstí Cafe bar, Jičín
16:00
16.Ne16.1.2022Rally bar VrchlabíJC/DC JičínRally bar, Vrchlabí
16:00
17.Ne23.1.2022JC/DC JičínLucky Darts Jičín BŠenk na hrázi, Jičín
14:00
17.Ne23.1.2022Rýbrcoul TrutnovDevills Dolní Bousov BNa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
17.Ne23.1.2022Devills Dolní Bousov ASklípek VrchlabíU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
17.Ne23.1.2022Tornádo TrutnovKumburk Nová PakaU Kousala hospoda, Trutnov
15:00
17.Ne23.1.2022Pistolníci Dolní KalnáOrli TrutnovVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00
17.Ne23.1.2022U Kellerů RudníkRally bar VrchlabíU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
18.Ne30.1.2022Orli TrutnovTornádo TrutnovSedmička club, Trutnov
14:00
18.Ne30.1.2022Kumburk Nová PakaDevills Dolní Bousov ANa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
18.Ne30.1.2022Devills Dolní Bousov BJC/DC JičínU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
18.Ne30.1.2022Sklípek VrchlabíRýbrcoul TrutnovSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
18.Ne30.1.2022Lucky Darts Jičín BU Kellerů RudníkŠtěstí Cafe bar, Jičín
16:00
18.Ne30.1.2022Rally bar VrchlabíP&R RadimRally bar, Vrchlabí
16:00
19.Ne6.2.2022Rýbrcoul TrutnovKumburk Nová PakaNa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
19.Ne6.2.2022Devills Dolní Bousov AOrli TrutnovU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
19.Ne6.2.2022P&R RadimLucky Darts Jičín BU Růže restaurace, Radim
14:00
19.Ne6.2.2022JC/DC JičínSklípek VrchlabíŠenk na hrázi, Jičín
14:00
19.Ne6.2.2022Tornádo TrutnovPistolníci Dolní KalnáU Kousala hospoda, Trutnov
15:00
19.Ne6.2.2022U Kellerů RudníkDevills Dolní Bousov BU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
20.Ne20.2.2022Orli TrutnovRýbrcoul TrutnovSedmička club, Trutnov
14:00
20.Ne20.2.2022Kumburk Nová PakaJC/DC JičínNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
20.Ne20.2.2022Devills Dolní Bousov BP&R RadimU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
20.Ne20.2.2022Pistolníci Dolní KalnáDevills Dolní Bousov AVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00
20.Ne20.2.2022Sklípek VrchlabíU Kellerů RudníkSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
20.Ne20.2.2022Lucky Darts Jičín BRally bar VrchlabíŠtěstí Cafe bar, Jičín
16:00
21.Ne27.2.2022JC/DC JičínOrli TrutnovŠenk na hrázi, Jičín
14:00
21.Ne27.2.2022Rýbrcoul TrutnovPistolníci Dolní KalnáNa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
21.Ne27.2.2022Devills Dolní Bousov ATornádo TrutnovU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
21.Ne27.2.2022P&R RadimSklípek VrchlabíU Růže restaurace, Radim
14:00
21.Ne27.2.2022U Kellerů RudníkKumburk Nová PakaU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
21.Ne27.2.2022Rally bar VrchlabíDevills Dolní Bousov BRally bar, Vrchlabí
16:00
22.Ne6.3.2022Orli TrutnovU Kellerů RudníkSedmička club, Trutnov
14:00
22.Ne6.3.2022Kumburk Nová PakaP&R RadimNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
22.Ne6.3.2022Devills Dolní Bousov BLucky Darts Jičín BU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
22.Ne6.3.2022Tornádo TrutnovRýbrcoul TrutnovU Kousala hospoda, Trutnov
15:00
22.Ne6.3.2022Pistolníci Dolní KalnáJC/DC JičínVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00
22.Ne6.3.2022Sklípek VrchlabíRally bar VrchlabíSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
23.Ne13.3.2022P&R RadimOrli TrutnovU Růže restaurace, Radim
14:00
23.Ne13.3.2022JC/DC JičínTornádo TrutnovŠenk na hrázi, Jičín
14:00
23.Ne13.3.2022Rýbrcoul TrutnovDevills Dolní Bousov ANa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
23.Ne13.3.2022Rally bar VrchlabíKumburk Nová PakaRally bar, Vrchlabí
16:00
23.Ne13.3.2022U Kellerů RudníkPistolníci Dolní KalnáU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
23.Ne13.3.2022Lucky Darts Jičín BSklípek VrchlabíŠtěstí Cafe bar, Jičín
16:00
24.Ne3.4.2022Devills Dolní Bousov AJC/DC JičínU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
24.Ne3.4.2022Orli TrutnovRally bar VrchlabíSedmička club, Trutnov
14:00
24.Ne3.4.2022Kumburk Nová PakaLucky Darts Jičín BNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
24.Ne3.4.2022Tornádo TrutnovU Kellerů RudníkU Kousala hospoda, Trutnov
15:00
24.Ne3.4.2022Pistolníci Dolní KalnáP&R RadimVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00
24.Ne3.4.2022Sklípek VrchlabíDevills Dolní Bousov BSklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
25.Ne10.4.2022Devills Dolní Bousov BKumburk Nová PakaU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
25.Ne10.4.2022P&R RadimTornádo TrutnovU Růže restaurace, Radim
14:00
25.Ne10.4.2022JC/DC JičínRýbrcoul TrutnovŠenk na hrázi, Jičín
14:00
25.Ne10.4.2022Lucky Darts Jičín BOrli TrutnovŠtěstí Cafe bar, Jičín
16:00
25.Ne10.4.2022Rally bar VrchlabíPistolníci Dolní KalnáRally bar, Vrchlabí
16:00
25.Ne10.4.2022U Kellerů RudníkDevills Dolní Bousov AU Kellerů hostinec, Rudník
16:00
26.Ne1.5.2022Rýbrcoul TrutnovU Kellerů RudníkNa hřišti hospoda, Trutnov
14:00
26.Ne1.5.2022Devills Dolní Bousov AP&R RadimU Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
26.Ne1.5.2022Orli TrutnovDevills Dolní Bousov BSedmička club, Trutnov
14:00
26.Ne1.5.2022Kumburk Nová PakaSklípek VrchlabíNa Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
26.Ne1.5.2022Tornádo TrutnovRally bar VrchlabíU Kousala hospoda, Trutnov
15:00
26.Ne1.5.2022Pistolníci Dolní KalnáLucky Darts Jičín BVytahaný švihadlo, Dolní Kalná
16:00

C liga východ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Kremlíci Josefov13:5Baník Žacléř CSoukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk29:13Hudecová Michaela
1.Ne6.9.2020Medvědi Velký Třebešov B8:10Klikaři z Podskalky ÚpiceU Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin20:25Goldmannová Anna
1.Ne6.9.2020Podskaláci Úpice12:6Zifčák ÚpicePod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Macečková Hana27:16Udatný Milan
1.Ne6.9.2020Baník Žacléř B11:7Jestřábi Velké SvatoňoviceBingo bar, Žacléř 
14:00Görner Vít26:18Michalička Patrik
1.Ne6.9.2020Černý Sup Starý Rokytník B10:8Prima Česká Skalice BU Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel22:21Komárková Eliška
1.Ne6.9.2020Bulls Velké Poříčí14:4Noví Koně Velká JeseniceSokolovna restaurace, Velké Poříčí 
16:00Klimeš Jan29:19Slabý Tomáš
2.Ne20.9.2020Zifčák Úpice7:11Baník Žacléř BNa Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Udatný Milan19:27Görner Vít
2.Ne20.9.2020Jestřábi Velké Svatoňovice11:7Černý Sup Starý Rokytník BNa Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Michalička Patrik24:19Hrnčíř Marcel
2.Ne20.9.2020Baník Žacléř C8:10Medvědi Velký Třebešov BBingo bar, Žacléř 
14:00Hudecová Michaela18:22Jarkovský Robert
2.Ne20.9.2020Noví Koně Velká Jesenice7:11Prima Česká Skalice BU Kostela hospoda, Velká Jesenice 
14:00Slabý Tomáš20:25Plodková Kateřina
2.Ne20.9.2020Bulls Velké Poříčí10:8Kremlíci JosefovSokolovna restaurace, Velké Poříčí 
16:00Klimeš Jan25:21Šeda Zdeněk
2.Ne20.9.2020Klikaři z Podskalky Úpice10:9Modrý Vlci LamperticePod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Kordová Romana23:23Philipp Miroslav
3.Ne27.9.2020Kremlíci Josefov10:8Noví Koně Velká JeseniceSoukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov