Profily klubů a družstev
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga sever111104Baník ŽacléřTJ Baník ŽacléřBingo bar
A Extraliga sever5428Cukrárna NáchodSKKS Cukrárna NáchodNápojové občerstvení (Cukrárna)
A Extraliga sever282368Černý Sup Starý RokytníkČerný Sup Starý RokytníkU Černého Supa hospoda
A Extraliga sever56116Elita JičínElita JičínDon Cortez caffé
A Extraliga sever53044Fekobe PilníkovFekobe PilníkovNa hřišti hospůdka
A Extraliga sever38656Kobry od Soudku ArnultoviceKobry od Soudku ArnultoviceU Soudku restaurant
A Extraliga sever6916Lucky Darts JičínLucky Darts JičínŠtěstí Cafe bar
A Extraliga sever244992Nola JilemniceŠK Nola VilémovU Stadionu restaurace
A Extraliga sever40960Prima Česká SkaliceDC Prima Česká SkaliceNa hřišti restaurace
A Extraliga sever198144Republika ÚpiceŠK Republika ÚpiceApríl bar
A Extraliga sever2612Sokolíci Červený KostelecSokolíci Červený KostelecSokolovna Sport restaurace
A Extraliga sever222208U Vlčků Rtyně - odstoupilo
B liga východ5684Cukrárna Náchod BSKKS Cukrárna NáchodNápojové občerstvení (Cukrárna)
B liga východ11828Černý Sup HajniceČerný Sup HajniceU Malichů hospoda
B liga východ58932Darts Brothers Červený KostelecDarts Brothers Červený KostelecSokolovna Sport restaurace
B liga východ110848Dřevěnka Broumov ADřevěnka BroumovDřevěnka šipková klubovna
B liga východ35892Dřevěnka Broumov CDřevěnka BroumovDřevěnka šipková klubovna
B liga východ62772Lelci z KramolnyLelci z KramolnyU Lelků pohostinství
B liga východ11316Lumírkovci ÚpiceLumírkovci ÚpiceApríl bar
B liga východ9012Medvědi Velký TřebešovŠK Medvědi Velký TřebešovU Vagonu restaurace
B liga východ30772Námořníci z Paluby Dvůr KrálovéNámořníci z Paluby Dvůr KrálovéPaluba sport bar
B liga východ235776Piráti od Vlčků RtyněPiráti od Vlčků RtyněU Vlčků restaurace
B liga východ52788Puškvorec Velké SvatoňoviceDT Puškvorec Velké SvatoňoviceNa Puškvorci hospoda
B liga východ2356Sparta ÚpiceTJ Sparta ÚpiceApríl bar
B liga východ63284Zlatí Bažanti Velké PoříčíZlatí Bažanti Velké PoříčíU Hanušů hostinec
B liga západ10500Devills Dolní Bousov AThe Devills Dolní BousovU Svaté Kateřiny restaurace
B liga západ44340Devills Dolní Bousov BThe Devills Dolní BousovU Svaté Kateřiny restaurace
B liga západ60212JC/DC JičínJC/DC JičínŠenk na hrázi
B liga západ44596Kumburk Nová PakaDC Kumburk Nová PakaNa Horce restaurace (Baráček)
B liga západ36404Lucky Darts Jičín BLucky Darts JičínŠtěstí Cafe bar
B liga západ211712Orli TrutnovOrli TrutnovSedmička club
B liga západ52276P&R RadimP&R RadimU Růže restaurace
B liga západ42752Pistolníci Dolní KalnáPistolníci Dolní KalnáVytahaný švihadlo
B liga západ211200Rally bar VrchlabíRally bar VrchlabíRally bar
B liga západ56628Rýbrcoul TrutnovDC Rýbrcoul TrutnovNa hřišti hospoda
B liga západ97536Sklípek VrchlabíSklípek VrchlabíSklípek restaurace
B liga západ184320Štíři od Soudku Arnultovice - odstoupiloŠtíři od Soudku ArnultoviceU Soudku restaurant
B liga západ243200Tornádo TrutnovTornádo TrutnovU Kousala hospoda
B liga západ213760U Kellerů RudníkU Kellerů RudníkU Kellerů hostinec
C liga východ111360Baník Žacléř BTJ Baník ŽacléřBingo bar
C liga východ111616Baník Žacléř CTJ Baník ŽacléřBingo bar
C liga východ59700Bulls Velké PoříčíBulls Velké PoříčíSokolovna restaurace
C liga východ63796Černý Sup Starý Rokytník BČerný Sup Starý RokytníkU Černého Supa hospoda
C liga východ61236Jestřábi Velké SvatoňoviceJestřábi Velké SvatoňoviceNa Puškvorci hospoda
C liga východ62516Klikaři z Podskalky ÚpiceKlikaři z Podskalky ÚpicePod Skalkou restaurace
C liga východ151552Kremlíci JosefovKremlíci JosefovSoukromý Šipkový klub
C liga východ50484Medvědi Velký Třebešov BŠK Medvědi Velký TřebešovU Vagonu restaurace
C liga východ10548Modrý Vlci LamperticeModrý Vlci TrutnovObecní hospoda-
C liga východ9268Noví Koně Velká JeseniceNoví koně Velká JeseniceU Kostela hospoda
C liga východ188160Podskaláci ÚpicePodskaláci ÚpicePod Skalkou restaurace
C liga východ52532Prima Česká Skalice BDC Prima Česká SkaliceNa hřišti restaurace
C liga východ241664Zifčák ÚpiceZifčák ÚpiceNa Veselce hospoda (Zifčák)
C liga západ14388Divočáci NemyčevesDivočáci NemyčevesQýčepu
C liga západ9780Grizzly ChotěviceGrizzly ChotěviceKlub přátel myslivosti
C liga západ59188Lions JičínDC Lions JičínU Šuků pivnice
C liga západ190976Loco Trutnov - odstoupiloLoco TrutnovDružba restaurace
C liga západ67124Na pohodu VítěznáNa pohodu VítěznáSportcentrum
C liga západ68148Orli Trutnov BOrli TrutnovSedmička club
C liga západ66868Piráti Paluba Dvůr KrálovéPiráti Paluba Dvůr KrálovéPaluba sport bar
C liga západ14644Rafani Dvůr KrálovéRafani Dvůr KrálovéStrž sport bar
C liga západ30516Rally bar Vrchlabí BRally bar VrchlabíRally bar
C liga západ36660Sabotage A23 JičínSabotage A23 JičínU Našich tankovna
C liga západ219904Stará hora Horní MaršovStará hora Horní MaršovPod Starou horou hostinec
C liga západ270592Vítkov JilemniceŠK Vítkov JilemniceU Stadionu restaurace
C liga západ4660Žraloci z Bazénu PecŽraloci z Bazénu Pec p. S.Bazén café bar restaurant
D liga56884Bar Zámeček HostinnéBar Zámeček HostinnéZámeček bar
D liga63028Cukrárna Náchod CSKKS Cukrárna NáchodNápojové občerstvení (Cukrárna)
D liga10804Dřevěnka Broumov BDřevěnka BroumovDřevěnka šipková klubovna
D liga74292Elita Jičín BElita JičínDon Cortez caffé
D liga57652HaFani TrutnovHaFani TrutnovNa Růžku pivní bar
D liga12596Lumírkovci Úpice BLumírkovci ÚpiceApríl bar
D liga36148Partyzánky z Chmelnice ÚpicePartyzánky z Chmelnice ÚpiceNa Chmelnici hospoda
D liga67380Továrna ProsečnéTovárna ProsečnéNa Hřišti občerstvení
D liga29492Vo tečku VítěznáVo tečku VítěznáSportcentrum
D liga73780Vol 41 VoletinyVol 41 VoletinyHospoda.
Letní pohár Willcapu finále72244DC Vrchlabí LPSklípek restaurace
Letní pohár Willcapu finále70196Lelci z Kramolny LPU Lelků pohostinství
Letní pohár Willcapu finále71988Mamánci z Vagonu Velký Třebešov LP - vyloučenoU Vagonu restaurace
Letní pohár Willcapu finále72756Pistolníci Dolní Kalná LPVytahaný švihadlo
Letní pohár Willcapu finále70964Povaleči z Podskalky Úpice LPPod Skalkou restaurace
Letní pohár Willcapu finále72500Rally bar Vrchlabí LP - odstoupiloRally bar
Letní pohár Willcapu finále70708Šipkaři ze hřiště Prosečné LPNa Hřišti občerstvení
Letní pohár Willcapu finále71220VF Electric Starý Rokytník LPU Černého Supa hospoda
Letní pohár Willcapu východ73268Hvězdy z Aprílu Úpice LPApríl bar
Letní pohár Willcapu východ70196Lelci z Kramolny LPU Lelků pohostinství
Letní pohár Willcapu východ71988Mamánci z Vagonu Velký Třebešov LPU Vagonu restaurace
Letní pohár Willcapu východ71476Noví Koně Velká Jesenice LPU Pytláka hospoda
Letní pohár Willcapu východ70964Povaleči z Podskalky Úpice LPPod Skalkou restaurace
Letní pohár Willcapu východ71220VF Electric Starý Rokytník LPU Černého Supa hospoda
Letní pohár Willcapu západ72244DC Vrchlabí LPSklípek restaurace
Letní pohár Willcapu západ73012Lucky Darts Jičín LPŠtěstí Cafe bar
Letní pohár Willcapu západ72756Pistolníci Dolní Kalná LPVytahaný švihadlo
Letní pohár Willcapu západ72500Rally bar Vrchlabí LPRally bar
Letní pohár Willcapu západ70708Šipkaři ze hřiště Prosečné LPNa Hřišti občerstvení
Letní pohár Willcapu západ70452Továrna Prosečné LPNa Hřišti občerstvení
A Onlajnka červená94004Lisická Jaroslava STČ ONLONL Pitrmoc Lisická
A Onlajnka červená80180Lukavský Martin STČ ONLONL Lukavský
A Onlajnka červená91444Nejedlý Daniel STČ ONLONL Nejedlý
A Onlajnka červená81460Pařízek František st. STČ ONLONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka červená85300Vaina Jiří STČ ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka červená92724Vavřík Petr KVK ONLONL Vavřík
A Onlajnka červená84020Zikmund Petr STČ ONLONL Zikmund Hasil
A Onlajnka modrá78132Berenreiter Jan STČ ONLONL Berenreiter
A Onlajnka modrá87604Brouk Petr STČ ONLONL Brouk Brouková
A Onlajnka modrá78644Hejna David STČ ONLONL Hejna
A Onlajnka modrá82228Krátký Pavel STČ ONLONL Krátký
A Onlajnka modrá81716Pařízek František ml. STČ ONLONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka modrá82740Puršl Radek STČ ONLONL Puršl
A Onlajnka modrá75316Vylíčil Ondřej KHK ONLONL Vylíčil Vojtěch
B Onlajnka červená95540Blumentál Josef STČ ONLONL Blumentál Pazderková
B Onlajnka červená87860Brouková Eva STČ ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka červená78900Chvalníková Šárka STČ ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka červená94772Koleňák Martin STČ ONLONL Macejko Koleňák
B Onlajnka červená89396Pazderka Roman STČ ONLONL Pazderka
B Onlajnka červená93748Procházka Filip STČ ONL - vyloučenoONL Procházka
B Onlajnka červená91956Vojtěch Leon KHK ONLONL Vylíčil Vojtěch
B Onlajnka modrá95028Hasil Milan STČ ONLONL Zikmund Hasil
B Onlajnka modrá94260Macejko Ján STČ ONLONL Macejko Koleňák
B Onlajnka modrá79924Malina Jakub JHČ ONLONL Malina
B Onlajnka modrá95284Pazderková Renata STČ ONLONL Blumentál Pazderková
B Onlajnka modrá94516Pitrmoc Jaroslav STČ ONLONL Pitrmoc Lisická
B Onlajnka modrá82996Řezáč Jaroslav STČ ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka modrá85044Šretrová Andrea STČ ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka červená90932Bartoň Radek STČ ONL - vyloučeno
A Onlajnka červená87604Brouk Petr STČ ONLONL Brouk Brouková
A Onlajnka červená82228Krátký Pavel STČ ONLONL Krátký
A Onlajnka červená91444Nejedlý Daniel STČ ONLONL Nejedlý
A Onlajnka červená82996Řezáč Jaroslav STČ ONLONL Řezáč Chvalníková
A Onlajnka červená88884Šmejc Miroslav ULK ONL
A Onlajnka modrá87860Brouková Eva STČ ONLONL Brouk Brouková
A Onlajnka modrá86836Cacák Robert STČ ONL
A Onlajnka modrá78644Hejna David STČ ONLONL Hejna
A Onlajnka modrá82740Puršl Radek STČ ONLONL Puršl
A Onlajnka modrá85300Vaina Jiří STČ ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka modrá84020Zikmund Petr STČ ONLONL Zikmund
B Onlajnka červená79668Linek Adam STČ ONL
B Onlajnka červená94004Lisická Jaroslava STČ ONLONL Pitrmoc
B Onlajnka červená81716Pařízek František ml. STČ ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka červená89396Pazderka Roman STČ ONLONL Pazderka Tauchmann
B Onlajnka červená85044Šretrová Andrea STČ ONLONL Šretrová Vaina
B Onlajnka červená91956Vojtěch Leon KHK ONLONL Vylíčil Vojtěch
B Onlajnka modrá78900Chvalníková Šárka STČ ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka modrá94260Macejko Ján STČ ONLONL Macejko
B Onlajnka modrá81460Pařízek František st. STČ ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka modrá89908Tauchmann Aleš STČ ONL
B Onlajnka modrá92724Vavřík Petr KVK ONLONL Vavřík
B Onlajnka modrá75316Vylíčil Ondřej KHK ONLONL Vylíčil Vojtěch
A Onlajnka červená78132Berenreiter Jan STČ ONL - odstoupiloONL Berenreiter
A Onlajnka červená85812Grofčík Josef STČ ONL
A Onlajnka červená84788Haužvic Filip STČ ONL
A Onlajnka červená78644Hejna David STČ ONLONL Hejna Jánský
A Onlajnka červená88628Rödlová Žaneta ULK ONL
A Onlajnka červená85300Vaina Jiří STČ ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka modrá86836Cacák Robert STČ ONL
A Onlajnka modrá81972Jánský Patrik STČ ONL
A Onlajnka modrá82228Krátký Pavel STČ ONLONL Krátký
A Onlajnka modrá79924Malina Jakub JHČ ONL - odstoupiloONL Malina
A Onlajnka modrá82740Puršl Radek STČ ONLONL Puršl
A Onlajnka modrá88884Šmejc Miroslav ULK ONL
B Onlajnka červená87604Brouk Petr STČ ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka červená78900Chvalníková Šárka STČ ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka červená87092Murín Milan STČ ONL
B Onlajnka červená91444Nejedlý Daniel STČ ONLONL Nejedlý
B Onlajnka červená89908Tauchmann Aleš STČ ONL
B Onlajnka červená84020Zikmund Petr STČ ONLONL Zikmund
B Onlajnka modrá90932Bartoň Radek STČ ONL
B Onlajnka modrá87860Brouková Eva STČ ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka modrá76596Nohejl Milan KHK ONL
B Onlajnka modrá89396Pazderka Roman STČ ONLONL Pazderka Tauchmann
B Onlajnka modrá82996Řezáč Jaroslav STČ ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka modrá85044Šretrová Andrea STČ ONLONL Šretrová Vaina
C Onlajnka93236Horská Lenka KVK ONL
C Onlajnka92212Novotný Tomáš PAK ONL
C Onlajnka93748Procházka Filip STČ ONLONL Procházka
C Onlajnka92468Špaňhel Zdeněk KHK ONL
C Onlajnka93492Trnka Jiří KVK ONL
C Onlajnka92724Vavřík Petr KVK ONLONL Vavřík
C Onlajnka91956Vojtěch Leon KHK ONLONL Nohejl Vojtěch
A Onlajnka červená87604Brouk Petr ONLONL Brouk Brouková
A Onlajnka červená84788Haužvic Filip ONL
A Onlajnka červená78644Hejna David ONLONL Hejna Jánský
A Onlajnka červená80180Lukavský Martin ONLONL Lukavský
A Onlajnka červená88884Šmejc Miroslav ONL
A Onlajnka červená85300Vaina Jiří ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka modrá78132Berenreiter Jan ONLONL Berenreiter
A Onlajnka modrá81972Jánský Patrik ONL
A Onlajnka modrá79924Malina Jakub ONLONL Malina
A Onlajnka modrá82740Puršl Radek ONLONL Puršl
A Onlajnka modrá88628Rödlová Žaneta ONL
A Onlajnka modrá84020Zikmund Petr ONL - odstoupiloONL Zikmund
B Onlajnka červená82228Krátký Pavel ONLONL Krátký
B Onlajnka červená87092Murín Milan ONL
B Onlajnka červená81716Pařízek František ml. ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka červená89396Pazderka Roman ONLONL Pazderka Tauchmann
B Onlajnka červená90676Řezáč František ONL - vyloučeno
B Onlajnka červená75316Vylíčil Ondřej ONLONL Vylíčil
B Onlajnka modrá87860Brouková Eva ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka modrá86836Cacák Robert ONL
B Onlajnka modrá85812Grofčík Josef ONL
B Onlajnka modrá81460Pařízek František st. ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka modrá85044Šretrová Andrea ONLONL Šretrová Vaina
B Onlajnka modrá89908Tauchmann Aleš ONL
C Onlajnka90932Bartoň Radek ONL
C Onlajnka78900Chvalníková Šárka ONLONL Řezáč Chvalníková
C Onlajnka91700Jelínková Marta ONL
C Onlajnka91188Nejedlá Hana ONL
C Onlajnka91444Nejedlý Daniel ONLONL Nejedlý Nejedlá
C Onlajnka82996Řezáč Jaroslav ONLONL Řezáč Chvalníková
A Onlajnka červená84788Haužvic Filip ONL
A Onlajnka červená81204Nemeš Jan ONL
A Onlajnka červená81716Pařízek František ml. ONLONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka červená82740Puršl Radek ONLONL Puršl
A Onlajnka červená88884Šmejc Miroslav ONL
A Onlajnka červená84020Zikmund Petr ONLONL Zikmund
A Onlajnka modrá78132Berenreiter Jan ONLONL Berenreiter Berenreiterová
A Onlajnka modrá86836Cacák Robert ONL
A Onlajnka modrá78644Hejna David ONLONL Hejna Jánský
A Onlajnka modrá80180Lukavský Martin ONLONL Lukavský
A Onlajnka modrá81460Pařízek František st. ONL - odstoupiloONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka modrá88628Rödlová Žaneta ONL
B Onlajnka červená87860Brouková Eva ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka červená85812Grofčík Josef ONL
B Onlajnka červená81972Jánský Patrik ONL
B Onlajnka červená83252Slabý Jaroslav ONL
B Onlajnka červená85300Vaina Jiří ONLONL Šretrová Vaina
B Onlajnka červená75316Vylíčil Ondřej ONLONL Vylíčil Nohejl
B Onlajnka modrá87604Brouk Petr ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka modrá79668Linek Adam ONL
B Onlajnka modrá79924Malina Jakub ONLONL Malina Homola
B Onlajnka modrá76596Nohejl Milan ONL
B Onlajnka modrá85044Šretrová Andrea ONLONL Šretrová Vaina
B Onlajnka modrá88116Štrupl Josef ONL
C Onlajnka červená89140Berenreiterová Michaela ONL
C Onlajnka červená90164Homola Zdeněk ONL
C Onlajnka červená79412Kraus Karel ONL
C Onlajnka červená89396Pazderka Roman ONLONL Pazderka Tauchmann
C Onlajnka modrá86068Kopecký Václav ONL
C Onlajnka modrá90420Pomahač Lukáš ONL
C Onlajnka modrá90676Řezáč František ONL
C Onlajnka modrá89908Tauchmann Aleš ONL
A Onlajnka červená86580Červinka Pavel ONL
A Onlajnka červená75572Formanová Monika ONL
A Onlajnka červená85812Grofčík Josef ONL
A Onlajnka červená76340Hampl Matěj ONL
A Onlajnka červená84788Haužvic Filip ONL
A Onlajnka červená78644Hejna David ONLONL Hejna Jánský
A Onlajnka červená81716Pařízek František ml. ONLONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka červená80692Skoumal Michal ONL
A Onlajnka modrá78132Berenreiter Jan ONLONL Berenreiter Berenreiterová
A Onlajnka modrá86836Cacák Robert ONL
A Onlajnka modrá80180Lukavský Martin ONLONL Lukavský
A Onlajnka modrá76596Nohejl Milan ONL
A Onlajnka modrá81460Pařízek František st. ONLONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka modrá82740Puršl Radek ONLONL Puršl Řepa
A Onlajnka modrá80436Skoumal Martin ONL
A Onlajnka modrá84020Zikmund Petr ONLONL Zikmund Červinka
B Onlajnka červená87604Brouk Petr ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka červená88372Filipová Hana ONL
B Onlajnka červená79924Malina Jakub ONLONL Malina
B Onlajnka červená83252Slabý Jaroslav ONL
B Onlajnka červená88884Šmejc Miroslav ONL
B Onlajnka červená85044Šretrová Andrea ONLONL Šretrová Vaina
B Onlajnka červená88116Štrupl Josef ONL
B Onlajnka červená75316Vylíčil Ondřej ONLONL Vylíčil Nohejl
B Onlajnka modrá87860Brouková Eva ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka modrá75828Formanová Denisa ONL
B Onlajnka modrá81972Jánský Patrik ONL
B Onlajnka modrá87092Murín Milan ONL
B Onlajnka modrá81204Nemeš Jan ONL
B Onlajnka modrá82484Průžek Ondřej ONL
B Onlajnka modrá88628Rödlová Žaneta ONL
B Onlajnka modrá85300Vaina Jiří ONLONL Šretrová Vaina
C Onlajnka89140Berenreiterová Michaela ONL
C Onlajnka79668Linek Adam ONL
C Onlajnka89396Pazderka Roman ONLONL Pazderka
C Onlajnka86324Řepa Michal ONL
A Onlajnka X78132Berenreiter Jan ONLONL Berenreiter
A Onlajnka X86580Červinka Pavel ONL
A Onlajnka X75572Formanová Monika ONL
A Onlajnka X80180Lukavský Martin ONLONL Lukavský
A Onlajnka X81460Pařízek František st. ONLONL Pařízek Pařízek
A Onlajnka X80436Skoumal Martin ONL
A Onlajnka X76084Štefl Dominik ONL - odstoupilo
A Onlajnka X85300Vaina Jiří ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka Y76340Hampl Matěj ONL
A Onlajnka Y78644Hejna David ONLONL Hejna Jánský
A Onlajnka Y82228Krátký Pavel ONLONL Krátký
A Onlajnka Y79668Linek Adam ONL - odstoupilo
A Onlajnka Y82740Puršl Radek ONLONL Puršl
A Onlajnka Y80692Skoumal Michal ONL
A Onlajnka Y75316Vylíčil Ondřej ONLONL Vylíčil Nohejl
A Onlajnka Y84020Zikmund Petr ONLONL Zikmund Červinka
B Onlajnka X87860Brouková Eva ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka X88372Filipová Hana ONL
B Onlajnka X85812Grofčík Josef ONL
B Onlajnka X81972Jánský Patrik ONL
B Onlajnka X84532Kašička Michal ONL
B Onlajnka X76596Nohejl Milan ONL
B Onlajnka X82996Řezáč Jaroslav ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka X88116Štrupl Josef ONL
B Onlajnka Y87604Brouk Petr ONLONL Brouk Brouková
B Onlajnka Y86836Cacák Robert ONL
B Onlajnka Y78900Chvalníková Šárka ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka Y75828Formanová Denisa ONL
B Onlajnka Y84788Haužvic Filip ONL
B Onlajnka Y81716Pařízek František ml. ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka Y82484Průžek Ondřej ONL
B Onlajnka Y85044Šretrová Andrea ONLONL Šretrová Vaina
A Onlajnka X75572Formanová Monika ONL
A Onlajnka X78644Hejna David ONLONL Hejna Jánský
A Onlajnka X82228Krátký Pavel ONLONL Krátký
A Onlajnka X79412Kraus Karel ONL
A Onlajnka X79668Linek Adam ONL
A Onlajnka X79924Malina Jakub ONLONL Malina
A Onlajnka X76084Štefl Dominik ONL
A Onlajnka X84020Zikmund Petr ONLONL Zikmund Červinka
A Onlajnka Y78132Berenreiter Jan ONLONL Berenreiter
A Onlajnka Y76340Hampl Matěj ONL
A Onlajnka Y80180Lukavský Martin ONLONL Lukavský
A Onlajnka Y80948Minařík Jiří ONL
A Onlajnka Y81204Nemeš Jan ONL
A Onlajnka Y82740Puršl Radek ONLONL Puršl Řepa
A Onlajnka Y83252Slabý Jaroslav ONL
A Onlajnka Y83764Uthum Sampath ONL
B Onlajnka X86836Cacák Robert ONL
B Onlajnka X78900Chvalníková Šárka ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka X86068Kopecký Václav ONL
B Onlajnka X87092Murín Milan ONL
B Onlajnka X81460Pařízek František st. ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka X82484Průžek Ondřej ONL
B Onlajnka X80692Skoumal Michal ONL
B Onlajnka X75316Vylíčil Ondřej ONLONL Vylíčil Nohejl
B Onlajnka Y86580Červinka Pavel ONL
B Onlajnka Y75828Formanová Denisa ONL
B Onlajnka Y81972Jánský Patrik ONL
B Onlajnka Y76596Nohejl Milan ONL - odstoupilo
B Onlajnka Y81716Pařízek František ml. ONLONL Pařízek Pařízek
B Onlajnka Y82996Řezáč Jaroslav ONLONL Řezáč Chvalníková
B Onlajnka Y80436Skoumal Martin ONL
B Onlajnka Y85300Vaina Jiří ONLONL Šretrová Vaina
C Onlajnka85812Grofčík Josef ONL
C Onlajnka84788Haužvic Filip ONL
C Onlajnka84532Kašička Michal ONL
C Onlajnka86324Řepa Michal ONL
C Onlajnka85044Šretrová Andrea ONLONL Šretrová Vaina
C Onlajnka85556Udič Josef ONL
A Onlajnka76852Houdek Tomáš ONL
A Onlajnka79412Kraus Karel ONL
A Onlajnka80180Lukavský Martin ONLONL Lukavský
A Onlajnka80948Minařík Jiří ONL
A Onlajnka82740Puršl Radek ONLONL Puršl Řepa
A Onlajnka78388Skála David ONL
A Onlajnka83252Slabý Jaroslav ONL
A Onlajnka76084Štefl Dominik ONL
B Onlajnka77620Anděra Lukáš ONL
B Onlajnka76340Hampl Matěj ONL
B Onlajnka78644Hejna David ONLONL Hejna Jánský
B Onlajnka79156Jindra Karel ONL
B Onlajnka79668Linek Adam ONL
B Onlajnka79924Malina Jakub ONLONL Malina Skála
B Onlajnka81204Nemeš Jan ONL
B Onlajnka84020Zikmund Petr ONLONL Zikmund Červinka
C Onlajnka X78132Berenreiter Jan ONLONL Berenreiter
C Onlajnka X75572Formanová Monika ONL
C Onlajnka X81972Jánský Patrik ONL
C Onlajnka X84276Melicherová Zuzana ONL
C Onlajnka X81716Pařízek František ml. ONLONL Pařízek Pařízek
C Onlajnka X82484Průžek Ondřej ONL
C Onlajnka X80692Skoumal Michal ONL
C Onlajnka X83508Stiller Jakub ONL
C Onlajnka Y78900Chvalníková Šárka ONLONL Řezáč Chvalníková
C Onlajnka Y75828Formanová Denisa ONL
C Onlajnka Y82228Krátký Pavel ONLONL Krátký
C Onlajnka Y76596Nohejl Milan ONL
C Onlajnka Y81460Pařízek František st. ONLONL Pařízek Pařízek
C Onlajnka Y82996Řezáč Jaroslav ONLONL Řezáč Chvalníková
C Onlajnka Y80436Skoumal Martin ONL
C Onlajnka Y83764Uthum Sampath ONL
A Onlajnka Willcapu75828Formanová Denisa ONL
A Onlajnka Willcapu75572Formanová Monika ONL
A Onlajnka Willcapu76340Hampl Matěj ONL
A Onlajnka Willcapu76596Nohejl Milan ONL
A Onlajnka Willcapu76084Štefl Dominik ONL
A Onlajnka Willcapu75316Vylíčil Ondřej ONLONL Vylíčil Nohejl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 25.10.2021 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 25.10.2021 08:52:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement