Profily klubů a družstev
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga sever základní část 111104 Baník Žacléř TJ Baník Žacléř Bingo bar
A Extraliga sever základní část 5428 Cukrárna Náchod SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
A Extraliga sever základní část 282368 Černý Sup Starý Rokytník Černý Sup Starý Rokytník U Černého Supa hospoda
A Extraliga sever základní část 56116 Dangerous Rebels Jičín Dangerous Rebels Jičín Rento Bowling & Sport bar
A Extraliga sever základní část 53044 Fekobe Pilníkov Fekobe Pilníkov Na hřišti hospůdka
A Extraliga sever základní část 38656 Kobry od Soudku Arnultovice Kobry od Soudku Arnultovice U Soudku restaurant
A Extraliga sever základní část 6916 Lucky Darts Jičín Lucky Darts Jičín Štěstí Cafe bar
A Extraliga sever základní část 40960 Prima Česká Skalice DC Prima Česká Skalice Na hřišti restaurace
A Extraliga sever základní část 2612 Sokolíci Červený Kostelec Sokolíci Červený Kostelec Sport Sokolovna restaurace
A Extraliga sever základní část 222208 U Vlčků Rtyně U Vlčků Rtyně U Vlčků restaurace
B liga východ 7220 Black Angels Trutnov Black Angels Trutnov Národní dům
B liga východ 55860 Cukrárna Náchod D SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
B liga východ 11828 Černý Sup Hajnice Černý Sup Hajnice U Malichů hospoda
B liga východ 58932 Darts Brothers Červený Kostelec Darts Brothers Červený Kostelec Sport Sokolovna restaurace
B liga východ 110848 Dřevěnka Broumov A Dřevěnka Broumov Dřevěnka šipková klubovna
B liga východ 35892 Dřevěnka Broumov C Dřevěnka Broumov Dřevěnka šipková klubovna
B liga východ 11316 Lumírkovci Úpice Lumírkovci Úpice Apríl bar
B liga východ 9012 Medvědi Velký Třebešov ŠK Medvědi Velký Třebešov U Vagonu restaurace
B liga východ 30772 Námořníci z Paluby Dvůr Králové Námořníci z Paluby Dvůr Králové Paluba sport bar
B liga východ 52788 Puškvorec Velké Svatoňovice DT Puškvorec Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda
B liga východ 198144 Republika Úpice ŠK Republika Úpice Pod Skalkou restaurace
B liga východ 2356 Sparta Úpice TJ Sparta Úpice Apríl bar
B liga východ 63284 Zlatí Bažanti Velké Poříčí Zlatí Bažanti Velké Poříčí U Hanušů hostinec
B liga západ 10500 Devills Dolní Bousov A The Devills Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace
B liga západ 44340 Devills Dolní Bousov B The Devills Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace
B liga západ 44596 Kumburk Nová Paka DC Kumburk Nová Paka Na Horce restaurace (Baráček)
B liga západ 36404 Lucky darts Jičín B Lucky Darts Jičín Štěstí Cafe bar
B liga západ 44852 Lucky darts Jičín C Lucky Darts Jičín Štěstí Cafe bar
B liga západ 244992 Nola Vilémov ŠK Nola Vilémov Nola penzion
B liga západ 211712 Orli Trutnov Orli Trutnov Sedmička club
B liga západ 52276 P&R Radim P&R Radim U Růže restaurace
B liga západ 42752 Pistolníci Dolní Kalná Pistolníci Dolní Kalná Vytahaný švihadlo
B liga západ 97536 Sklípek Vrchlabí Sklípek Vrchlabí Sklípek restaurace
B liga západ 184320 Štíři od Soudku Arnultovice Štíři od Soudku Arnultovice U Soudku restaurant
B liga západ 243200 Tornádo Trutnov Tornádo Trutnov U Kousala hospoda
B liga západ 213760 U Kellerů Rudník U Kellerů Rudník U Kellerů hostinec
C liga východ 111360 Baník Žacléř B TJ Baník Žacléř Bingo bar
C liga východ 111616 Baník Žacléř C TJ Baník Žacléř Bingo bar
C liga východ 59700 Bulls Velké Poříčí Bulls Velké Poříčí Sokolovna restaurace
C liga východ 5684 Cukrárna Náchod B SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
C liga východ 63796 Černý Sup Starý Rokytník B Černý Sup Starý Rokytník U Černého Supa hospoda
C liga východ 10804 Dřevěnka Broumov B Dřevěnka Broumov Dřevěnka šipková klubovna
C liga východ 61236 Jestřábi Velké Svatoňovice Jestřábi Velké Svatoňovice Na Balkáně klub
C liga východ 151552 Kremlíci Josefov Kremlíci Josefov Soukromý Šipkový klub
C liga východ 62772 Lelci z Kramolny Lelci z Kramolny U Lelků pohostinství
C liga východ 235776 Piráti od Vlčků Rtyně Piráti od Vlčků Rtyně U Vlčků restaurace
C liga východ 188160 Podskaláci Úpice Podskaláci Úpice Pod Skalkou restaurace
C liga východ 184576 Výletní hospůdka Kocléřov Výletní hospůdka Kocléřov Výletní hospůdka
C liga východ 241664 Zifčák Úpice Zifčák Úpice Na Veselce hospoda (Zifčák)
C liga západ 14388 Divočáci Nemyčeves Divočáci Nemyčeves Qýčepu
C liga západ 9780 Grizzly Chotěvice Grizzly Chotěvice Klub přátel myslivosti
C liga západ 60212 JC/DC Jičín JC/DC Jičín Šenk na hrázi
C liga západ 59188 Lions Jičín DC Lions Jičín U Šuků pivnice
C liga západ 190976 Loco Trutnov Loco Trutnov Družba restaurace
C liga západ 10548 Modrý Vlci Trutnov Modrý Vlci Trutnov Lhotanka restaurace
C liga západ 211200 Rally bar Vrchlabí A Rally bar Vrchlabí Rally bar
C liga západ 30516 Rally bar Vrchlabí B Rally bar Vrchlabí Rally bar
C liga západ 56628 Rýbrcoul Trutnov DC Rýbrcoul Trutnov Na Pražské restaurace
C liga západ 36660 Sabotage A23 Jičín Sabotage A23 Jičín U Kata pivnice
C liga západ 219904 Stará hora Horní Maršov Stará hora Horní Maršov Pod Starou horou hostinec
C liga západ 270592 Vítkov Jilemnice ŠK Vítkov Jilemnice U Stadionu restaurace
C liga západ 4660 Žraloci Trutnov Žraloci Trutnov U Machače restaurace
D liga východ 67892 Co se našlo Šonov Co se našlo Šonov Obecní_hostinec
D liga východ 63028 Cukrárna Náchod C SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
D liga východ 62516 Klikaři z Podskalky Úpice Klikaři z Podskalky Úpice Pod Skalkou restaurace
D liga východ 12596 Lumírkovci Úpice B Lumírkovci Úpice Apríl bar
D liga východ 50484 Medvědi Velký Třebešov B ŠK Medvědi Velký Třebešov U Vagonu restaurace
D liga východ 9268 Noví Koně Velká Jesenice Noví koně Velká Jesenice U Pytláka hospoda
D liga východ 36148 Partyzánky z Chmelnice Úpice Partyzánky z Chmelnice Úpice Na Chmelnici hospoda
D liga východ 52532 Prima Česká Skalice B DC Prima Česká Skalice Na hřišti restaurace
D liga západ 56884 Bar Zámeček Hostinné Bar Zámeček Hostinné Zámeček bar
D liga západ 57652 HaFani Trutnov HaFani Trutnov U Truta pivní bar
D liga západ 67124 Na pohodu Vítězná Na pohodu Vítězná Sportcentrum
D liga západ 68148 Orli Trutnov B Orli Trutnov Sedmička club
D liga západ 66868 Piráti Paluba Dvůr Králové Piráti Paluba Dvůr Králové Paluba sport bar
D liga západ 14644 Rafani Dvůr Králové Rafani Dvůr Králové Strž sport bar
D liga západ 67380 Továrna Prosečné Továrna Prosečné Na Hřišti občerstvení
D liga západ 29492 Vo tečku Vítězná Vo tečku Vítězná Sportcentrum
Liga žen Královéhradecka 38196 Baník Žacléř LSŽ Bingo bar
Liga žen Královéhradecka 38452 Bělečandy Běleč LSŽ
Liga žen Královéhradecka 31284 Ďáblice z Náchodska LSŽ U Vagonu restaurace
Liga žen Královéhradecka 60980 Dračice Hradec Králové LSŽ
Liga žen Královéhradecka 21556 Fčely z Baníku Žacléř LSŽ Bingo bar
Liga žen Královéhradecka 64564 Medvědice Velký Třebešov LSŽ U Vagonu restaurace
Liga žen Královéhradecka 49716 Šikulky Úpice LSŽ Pod Skalkou restaurace
Liga žen Královéhradecka 60468 Vichřice z Ještědu LSŽ
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.9.2019 02:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 02:01:00