Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/947)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 947 | Turnajů: 282

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 39 41 41 41
2. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 2 31 33 33 33
3. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 32 32 32 32
3. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 2 30 32 32 32
5. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 31 31 31 31
5. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 31 31 31 31
7. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 1 27 28 28 28
8. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 26 26 26 26
9. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 20 25 25 25
9. Rakus Lukáš CZE050674 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 23 25 25 25
11. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 22 23 23 23
11. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 2 21 23 23 23
11. Šildberger Ivan CZE059555 B Havana Club Hradec Králové 2 21 23 23 23
14. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 2 20 22 22 22
14. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 B Lišťáci Hradec Králové 22 22 22 22
14. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 3 19 22 22 22
14. Pražák Marek CZE027418 C Rychlá Rota Hradec Králové 2 20 22 22 22
18. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 2 19 21 21 21
18. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 21 21 21 21
18. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 3 18 21 21 21
18. Zubal Miloš CZE065589 Hradec Králové 1 20 21 21 21
18. Macek Petr CZE001771 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 21 21 21 21
18. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Hradec Králové 2 19 21 21 21
18. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové 21 21 21 21
25. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná 2 18 20 20 20
25. Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice 20 20 20 20
25. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 19 20 20 20
25. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 2 18 20 20 20
25. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 18 20 20 20
25. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 19 20 20 20
31. Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 19 19 19 19
31. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 19 19 19 19
31. Šejvl Lukáš CZE029216 C Rychlá Rota Hradec Králové 2 17 19 19 19
31. Havel Jan CZE016845 A DC Sharks Hradec Králové 19 19 19 19
31. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod 1 18 19 19 19
36. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 18 18 18 18
36. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 17 18 18 18
36. Sevič Ladislav CZE058886 D Votroci Hradec Králové 18 18 18 18
36. Sternwald Martin CZE039833 B Lišťáci Hradec Králové 1 17 18 18 18
40. Smrček Břetislav CZE059309 D Rychtářka Věkoše 17 17 17 17
40. Rafaelová Marcela CZE054438 D Mašinky Hradec Králové 2 15 17 17 17
40. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 3 14 17 17 17
40. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 16 17 17 17
40. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 17 17 17 17
40. Kordová Romana 1995 CZE051260 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 16 17 17 17
40. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 1 16 17 17 17
40. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 4 13 17 17 17
48. Brož Marcel CZE063925 Black Angels Trutnov 1 15 16 16 16
48. Regner David CZE056777 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 16 16 16 16
48. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 1 15 16 16 16
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.2.2020 03:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.2.2020 03:50:08