Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1223)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1223 | Turnajů: 842

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 2 129 131 131 131
2. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 2 122 124 124 124
3. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 8 101 109 109 109
4. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 3 102 105 105 105
5. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 96 103 103 103
6. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 2 93 95 95 95
7. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 87 91 91 91
8. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 4 82 86 86 86
9. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov 9 76 85 85 85
10. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 6 77 83 83 83
11. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 5 76 81 81 81
11. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 4 77 81 81 81
13. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 7 71 78 78 78
14. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 71 75 75 75
15. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 6 67 73 73 73
16. Filipi Lukáš CZE039816 D Vemena Hradec Králové 6 64 70 70 70
16. Železová Jaroslava CZE053287 D Malé Svatoňovice 5 65 70 70 70
18. Anděra Jiří CZE061852 D Piráti GOBI Hradec Králové 6 63 69 69 69
19. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 11 56 67 67 67
19. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 4 63 67 67 67
21. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 66 66 66 66
22. Korda Milan CZE041275 Úpice 3 62 65 65 65
23. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 63 64 64 64
24. Forstová Monika CZE062972 Úpice 2 61 63 63 63
25. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 6 56 62 62 62
26. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 3 58 61 61 61
27. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 4 53 57 57 57
27. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 53 57 57 57
29. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 4 51 55 55 55
29. Anděra Robert CZE058633 D Piráti GOBI Hradec Králové 6 49 55 55 55
29. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 53 55 55 55
32. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 7 46 53 53 53
32. Priskinová Marie CZE059951 Hradec Králové 53 53 53 53
32. Sternwald Martin CZE039833 C Lišťáci Hradec Králové 6 47 53 53 53
35. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 52 52 52 52
35. Kábrt Michal CZE053920 C Vodníci z Cukrárny Náchod 3 49 52 52 52
37. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci Hradec Králové 6 45 51 51 51
37. Erban Jiří CZE053288 D Velké Svatoňovice 5 46 51 51 51
39. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci Hradec Králové 2 47 49 49 49
39. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 4 45 49 49 49
39. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 3 46 49 49 49
39. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 4 45 49 49 49
39. Sevič Ladislav CZE058886 D 49 49 49 49
39. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 7 42 49 49 49
45. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 8 40 48 48 48
45. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 2 46 48 48 48
45. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové 6 42 48 48 48
45. Hegedüš Karel CZE001602 C TJ Baník Žacléř 2 46 48 48 48
49. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Úpice 2 45 47 47 47
50. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 6 40 46 46 46
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.7.2019 09:13:08