Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1212)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1212 | Turnajů: 758

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice291939393
2.Frimlová Pavla CZE063215Úpice191929292
3.Kejzlar Pavel CZE045021DKlikaři z Podskalky Úpice85858585
3.Illner Antonín CZE061377CLumírkovci Úpice85858585
5.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov576818181
6.Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice172737373
6.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové568737373
6.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec271737373
9.Pavlista Zdeněk CZE040444DDC Prima Česká Skalice170717171
10.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř366696969
10.Bubaň Pavel CZE011871BSklípek Vrchlabí267696969
12.Kocianová Pavlína 1993CZE059336CDC Rýbrcoul Trutnov163646464
13.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice261636363
14.Hofman Petr CZE050491Vemena Hradec Králové359626262
15.Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice61616161
16.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice58585858
16.Velcová Martina CZE061376CLumírkovci Úpice58585858
16.Formanová Denisa CZE056395DVelký Třebešov454585858
16.Šildberger Ivan CZE059555BVemena Hradec Králové454585858
20.Zubal Miloš CZE065589Hradec Králové255575757
20.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové57575757
20.Kocian Rudolf CZE058088CDC Rýbrcoul Trutnov156575757
20.Hofman Martin CZE006587BVemena Hradec Králové156575757
24.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec254565656
24.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové452565656
24.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové56565656
27.Brož Marcel CZE063925Trutnov153545454
27.Máslová Iva CZE052128BDarts Brothers Červený Kostelec54545454
27.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod153545454
30.Lár Jakub CZE062904CVo tečku Vítězná251535353
30.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice152535353
30.Fronc Jaroslav CZE019872CTJ Baník Žacléř251535353
33.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník250525252
34.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov51515151
34.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice249515151
34.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice51515151
34.Erban Jiří CZE053288CJestřábi Velké Svatoňovice51515151
34.Čílová Helena CZE055338Chroustov447515151
34.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2 51515151
34.Brož Jan CZE064827Vol 41 Voletiny51515151
41.Adámek Ondřej CZE063915CVol 41 Voletiny50505050
41.Bittner Jaroslav CZE063916CTJ Baník Žacléř50505050
41.Míl Jindřich CZE001776Horní Maršov 248505050
44.Jarkovský Robert CZE042482DŠK Medvědi Velký Třebešov49494949
44.Číla Radoslav CZE055339Chroustov346494949
46.Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov48484848
46.Michalička Patrik CZE034566Jestřábi Velké Svatoňovice48484848
48.Štěpán Petr CZE021967CVol 41 Voletiny244464646
48.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov46464646
48.Smetana Ondřej CZE058629DŽoldnéři Hradec Králové244464646
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.10.2020 16:34:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement