Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/114)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 114 | Turnajů: 604

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 3 30 38 175 35 200
2. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 1 4 2 30 37 74 34 700
3. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 3 30 38 145 27 400
4. Kordová Romana CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 3 3 30 37 100 27 300
5. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 1 3 2 30 36 144 23 700
6. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 2 3 30 36 133 22 100
7. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 3 1 30 35 64 22 000
8. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 1 4 3 30 38 180 21 900
9. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 1 30 36 102 21 200
10. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 30 32 47 19 300
11. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 1 4 2 30 37 91 18 200
12. Jarkovská Natálie CZE050591 ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 2 30 33 43 16 100
13. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 1 4 30 35 56 16 000
14. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 3 2 30 35 43 14 300
15. Manšingerová Barbora CZE026629 D Vandalové Úpice 30 30 43 14 200
16. Prouzová Zdenka CZE048734 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 30 30 35 12 800
17. Szelke Nikola CZE058238 D Podskaláci Úpice 30 30 64 12 100
18. Velcová Martina CZE061376 Lumírkovci Úpice 30 30 63 12 000
19. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 28 28 28 11 500
20. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 30 30 55 11 400
21. Přibylová Petra CZE053390 D SKKS Cukrárna Náchod 1 1 28 30 30 11 000
22. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 2 1 18 21 21 10 900
23. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 30 30 45 10 800
24. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 1 30 31 47 10 700
25. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 30 30 42 9 600
25. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 24 24 24 9 600
27. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 30 30 32 9 400
27. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 30 30 59 9 400
29. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice 3 1 3 7 9 9 350
29. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 19 19 19 9 350
31. Hájeková Helena CZE055338 Chroustov 88 1 2 19 22 22 9 150
32. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 27 27 27 9 050
33. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 2 19 21 21 8 550
34. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 1 20 21 21 6 700
35. Weiszová Hana CZE060468 Náchod 20 20 20 6 300
36. Plodková Kateřina CZE060309 DC Prima Česká Skalice 2 10 12 12 5 500
37. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 3 1 3 7 7 5 250
38. Farská Jana CZE024452 D HaFani Trutnov 11 11 11 5 050
38. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 15 15 15 5 050
40. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 4 3 7 7 4 950
41. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 12 12 12 4 800
42. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 11 11 11 4 050
42. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 2 1 3 6 6 4 050
44. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 10 10 10 3 800
45. Prokopcová Irena CZE048545 D Grizzly Chotěvice 1 7 8 8 3 750
46. Charvátová Lucie CZE062208 Vítězná 10 10 10 3 400
47. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 6 7 7 3 300
48. Dvořáková Monika CZE005750 D Blacktop Svítkov 7 7 7 3 250
49. Pološčuková Lucie CZE061164 Žacléř 8 8 8 2 700
50. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 9 9 9 2 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2018 21:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 11.12.2018 21:28:48