Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 39 | Turnajů: 62

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kordová Romana CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 11 2 950
2. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 5 5 5 2 750
3. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 12 2 650
4. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 5 5 14 2 550
5. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 5 5 10 2 050
6. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 4 4 4 2 000
7. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 5 5 5 1 950
7. Farská Jana CZE024452 D HaFani Trutnov 5 5 7 1 950
9. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 5 5 6 1 750
9. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 5 5 7 1 750
11. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 5 5 9 1 550
12. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 4 4 4 1 400
12. Charvátová Lucie CZE062208 Vítězná 4 4 4 1 400
14. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 5 5 7 1 350
15. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 4 4 4 1 300
16. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 3 3 3 1 250
17. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 4 4 4 1 200
18. Plodková Kateřina CZE060309 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 050
19. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 3 3 3 950
20. Živná Jana CZE062682 Žacléř 2 2 2 800
21. Hájeková Helena CZE055338 Chroustov 88 2 2 2 700
21. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 2 2 2 700
23. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 1 1 1 650
24. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 2 2 2 600
24. Bemová Lucie CZE059997 Trutnov 2 2 2 600
24. Demuthová Kateřina CZE061778 Velký Třebešov 2 2 2 600
24. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 2 2 2 600
28. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 2 2 2 500
28. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 2 2 500
28. Adamcová Kamila CZE042138 Hořice 2 2 2 500
28. Malendová Lenka CZE049921 Radim 2 2 2 500
32. Farská Valerie CZE062839 Vítězná 1 1 1 450
32. Kocianová Pavlína CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 1 1 450
34. Jurčíková Marie CZE004267 Vítězná 1 1 1 350
34. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 350
34. Jarkovská Natálie CZE050591 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 350
34. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 1 1 1 350
38. Hausenblasová Šárka CZE062915 Žacléř 1 1 1 250
38. Sadílková Hana CZE062031 Žacléř 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2019 07:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.1.2019 07:54:10