Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 158

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kordová Romana CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 10 12 27 8 000
2. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 1 10 11 12 7 700
3. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 10 12 43 7 600
4. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 10 11 11 6 500
5. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 1 10 11 40 6 100
6. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 1 10 11 12 5 200
7. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 1 10 11 28 4 900
8. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 1 10 11 13 4 500
9. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 1 10 11 22 4 300
10. Kocianová Pavlína CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 8 9 9 4 200
11. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 9 9 9 4 150
12. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 10 10 10 4 100
13. Jarkovská Natálie CZE050591 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 7 8 8 4 050
13. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 9 9 9 4 050
15. Farská Jana CZE024452 D HaFani Trutnov 10 10 15 3 700
16. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 1 10 11 12 3 600
17. Forstová Monika CZE062972 Úpice 1 10 11 20 3 400
18. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 10 10 13 3 300
18. Živná Jana CZE062682 Žacléř 8 8 8 3 300
20. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 7 8 8 3 150
21. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 1 5 7 7 3 050
22. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 9 9 9 2 850
23. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 1 4 5 5 2 600
24. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 9 9 9 2 550
25. Charvátová Lucie CZE062208 Vítězná 7 7 7 2 350
25. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 7 7 7 2 350
27. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 7 7 2 250
28. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 5 5 5 2 150
29. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 7 7 7 2 050
30. Frimlová Pavlína CZE063215 Úpice 6 6 6 2 000
31. Pološčuková Lucie CZE061164 Žacléř 4 4 4 1 700
32. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 5 5 5 1 650
33. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 5 5 5 1 550
34. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 4 4 4 1 400
35. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 2 2 2 1 300
36. Prouzová Zdenka CZE048734 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 3 3 3 1 250
37. Demuthová Kateřina CZE061778 Velký Třebešov 4 4 4 1 100
37. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 2 2 2 1 100
39. Plodková Kateřina CZE060309 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 050
40. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 2 2 2 1 000
40. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 2 2 2 1 000
42. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 3 3 3 950
42. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 1 1 2 2 950
44. Farská Valerie CZE062839 Vítězná 2 2 2 800
44. Vítková Jana CZE063002 Broumov 2 2 2 800
46. Jurčíková Marie CZE004267 Vítězná 2 2 2 700
46. Weiszová Hana CZE060468 Náchod 2 2 2 700
48. Bemová Lucie CZE059997 Trutnov 2 2 2 600
48. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 2 2 2 600
50. Vanická Michaela CZE041768 Česká Skalice 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 18:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 18:03:21