Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/71)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 71 | Turnajů: 77

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 5 6 12 4 350
2. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 4 5 5 3 700
3. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 12 3 650
4. Šulitka Miroslav CZE046346 D Velké Svatoňovice 5 5 6 3 450
5. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 1 5 6 11 3 350
6. Korda Milan CZE041275 Úpice 1 3 4 4 3 150
7. Mráz Radek CZE044716 Úpice 5 5 7 2 750
8. Bamburowicz Krzysztof POL Polsko 1 2 3 3 2 500
9. Hofman Petr CZE050491 Brzice 5 5 8 2 450
9. Duben Karel CZE026300 D Žacléř 5 5 10 2 450
11. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 1 5 6 11 2 350
12. Ježek Tomáš CZE040352 Kocléřov 5 5 5 2 150
13. Lamka Josef CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 5 5 7 2 050
14. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 5 5 7 1 950
15. Zelený Radim CZE001565 Stará hora Horní Maršov 4 4 4 1 900
16. Kohout Jaroslav CZE062649 Vítězná 4 4 4 1 800
17. Horký Tomáš CZE061186 Radvanice 4 4 4 1 600
18. Valeš Pavel CZE022032 D Rtyně v Podkrkonoší 4 4 4 1 500
19. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 3 3 3 1 350
20. Novotný Vojtěch CZE059584 D Malé Svatoňovice 4 4 4 1 200
20. Vlček Marek CZE061961 Žacléř 2 2 2 1 200
20. Kolář David CZE062973 Žacléř 1 2 3 3 1 200
23. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 3 3 3 1 150
24. Vlach Lukáš CZE059326 Náchod 2 2 2 1 100
25. Kurtý Igor CZE062974 Náchod 1 1 2 2 1 050
25. Kocian Rudolf CZE058088 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 1 2 2 1 050
27. Plšek David CZE040215 Huntířov 2 2 2 1 000
27. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 1 2 3 3 1 000
29. Dufka Stanislav CZE056383 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 1 2 2 950
29. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 1 1 2 2 950
31. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 2 2 900
31. Syrový Jaroslav CZE056448 D SKKS Cukrárna Náchod 2 2 2 900
31. Pácalt Jaroslav CZE001641 Vítězná 2 2 2 900
31. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 2 2 2 900
35. Vlach David CZE059367 Náchod 3 3 3 850
36. Klekner Roman CZE041906 D Bukovina 2 2 2 800
36. Csabi Esztergályos 2 2 2 800
36. Petrovský Pavel CZE060370 Trutnov 2 2 2 800
39. Kodenko Ondřej CZE062207 Vítězná 3 3 3 750
39. Vašulín Václav CZE060826 D SKKS Cukrárna Náchod 3 3 3 750
39. Posnar Jaroslav CZE018848 Náchod 1 1 1 750
42. Hroneš Dušan CZE048601 D Malé Svatoňovice 2 2 2 700
42. Adamec Michal CZE024080 2 2 2 700
42. Šustr Vlastimil CZE019948 D Darts Stehlík Nový Bydžov 2 2 2 700
42. Lár Jakub CZE062904 Vítězná 2 2 2 700
46. Mervart Jan CZE044633 Velký Třebešov 1 1 1 650
46. Majerník Lukáš CZE054019 Náchod 1 1 1 650
48. Matys Roman CZE060230 Trutnov 2 2 2 600
48. Holan Robert CZE062227 Náchod 2 2 2 600
48. Juda Martin CZE047727 Horní Maršov 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.1.2019 18:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.1.2019 18:48:38