Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/152)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 152 | Turnajů: 378

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pecina Jiří CZE054216 Fekobe Pilníkov 2 3 20 25 37 30 900
2. Korda Milan CZE041275 Úpice 3 2 20 25 65 20 600
3. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 3 20 25 49 19 400
4. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 3 2 20 25 81 17 300
5. Kocian Rudolf CZE058088 D DC Rýbrcoul Trutnov 2 1 20 23 44 17 000
6. Erban Jiří CZE053288 D Velké Svatoňovice 3 1 20 24 49 15 200
7. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 20 24 55 14 400
8. Lár Jakub CZE062904 Vítězná 1 20 21 33 13 200
9. Dufka Stanislav CZE056383 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 20 21 33 10 500
9. Lamka Josef 1970 CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 20 20 32 10 500
11. Hofman Petr 2008 CZE050491 Brzice 20 20 26 10 400
12. Syrový Jaroslav CZE056448 D SKKS Cukrárna Náchod 20 20 26 9 800
13. Duben Karel CZE026300 D Žacléř 20 20 44 9 600
14. Mervart Jan CZE044633 Velký Třebešov 20 20 34 9 100
15. Vlček Marek CZE061961 Žacléř 15 15 15 9 050
16. Šulitka Miroslav CZE046346 D Velké Svatoňovice 15 15 15 8 850
17. Hampl Petr CZE018448 D HaFani Trutnov 20 20 23 8 500
18. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 2 19 21 21 8 050
19. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 12 13 13 8 000
20. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 20 20 31 7 700
21. Rada Petr CZE043087 Česká Skalice 1 1 16 18 18 7 600
22. Vlach Lukáš CZE059326 Náchod 17 17 17 7 550
23. Vlach David CZE059367 Náchod 20 20 23 6 500
24. Vaniš Petr CZE061706 D DC Rýbrcoul Trutnov 14 14 14 6 000
25. Vlášek Miroslav CZE061433 Žacléř 16 16 16 5 600
26. Pavlík Miroslav CZE063555 Česká Skalice 19 19 19 5 550
27. Pácalt Jaroslav CZE001641 Vítězná 12 12 12 5 300
28. Prouza Jiří 1964 CZE048547 D DC Rýbrcoul Trutnov 12 12 12 5 200
29. Mráz Radek CZE044716 Úpice 12 12 12 5 100
29. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 3 2 8 13 13 5 100
31. Zelený Radim CZE001565 Stará hora Horní Maršov 9 9 9 5 050
32. Lamka Josef 1997 CZE062283 Náchod 12 12 12 4 400
33. Majerník Lukáš CZE054019 Náchod 7 7 7 4 350
33. Brož Marcel CZE063925 Trutnov 9 9 9 4 350
35. Ježek Tomáš CZE040352 Kocléřov 11 11 11 4 250
36. Kohout Jaroslav CZE062649 Rafani Dvůr Králové 9 9 9 4 050
37. Bamburowicz Krzysztof POL063558 Polsko 2 3 5 5 3 850
38. Bittner Jaroslav CZE063916 Žacléř 8 8 8 3 600
38. Ertl Vojtěch CZE063216 Mladé Buky 10 10 10 3 600
40. Matys Roman CZE060230 Trutnov 11 11 11 3 550
41. Valeš Pavel CZE022032 D Rtyně v Podkrkonoší 10 10 10 3 500
42. Horký Tomáš CZE061186 Radvanice 9 9 9 3 150
43. Hájek Šimon CZE060671 Jičín 6 6 6 3 100
44. Stárek Václav CZE041383 Na pohodu Vítězná 8 8 8 3 000
45. Vašulín Václav CZE060826 D SKKS Cukrárna Náchod 9 9 9 2 950
46. Posnar Jaroslav CZE018848 Náchod 4 4 4 2 900
47. Krtička Jakub CZE062933 Broumov 11 11 11 2 850
48. Brožek Viktor CZE047780 Náchod 6 6 6 2 600
49. Juda Martin CZE047727 Horní Maršov 9 9 9 2 550
50. Hroneš Dušan CZE048601 D Malé Svatoňovice 5 5 5 2 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.7.2019 09:12:49