Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/101)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 101 | Turnajů: 427

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov 3 3 25 31 42 28 250
2. Kábrt Michal CZE053920 C SKKS Cukrárna Náchod 2 1 25 28 60 21 250
3. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice 1 2 25 28 46 20 650
3. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 4 1 25 30 52 20 650
5. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 2 2 25 29 64 19 950
6. Gross Jiří CZE061064 C SKKS Cukrárna Náchod 2 1 25 28 39 19 250
7. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 1 25 26 38 18 350
8. Hegedüš Karel CZE001602 C Žacléř 2 1 25 28 66 16 850
9. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 4 1 25 30 54 16 750
9. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 25 25 56 16 750
11. Hilčík Petr CZE034062 C Rafani Dvůr Králové 25 25 42 16 650
12. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 1 25 28 105 15 350
13. Kresan Břetislav CZE047907 C Orli Trutnov 25 25 40 15 250
14. Bílek Pavel CZE026189 C Orli Trutnov 25 25 41 14 850
15. Štim Jan CZE024413 C SKKS Cukrárna Náchod 25 25 33 14 650
16. Vylíčil Ondřej CZE002896 C TJ Sparta Úpice 25 25 29 14 150
17. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 25 25 42 13 250
18. Antonín Patrik CZE037455 C Piráti Paluba Dvůr Králové 2 19 21 21 13 050
18. Rücker Miloš CZE002130 C TJ Baník Žacléř 17 17 17 13 050
20. Chrenko Ludvík CZE002513 C Black Angels Trutnov 19 19 19 12 650
21. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 1 25 26 147 12 550
22. Vlach Jan CZE058456 C SKKS Cukrárna Náchod 25 25 35 12 150
23. Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 1 25 26 28 12 050
24. Klimeš Jan CZE053089 C Bulls Velké Poříčí 3 1 23 27 27 11 950
25. Macek Petr CZE001771 C DT Puškvorec Velké Svatoňovice 23 23 23 11 750
26. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 25 25 36 11 450
27. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 25 25 32 11 350
28. Hanzl Jiří CZE053090 C Bulls Velké Poříčí 2 22 24 24 11 100
29. Píč Jakub CZE054576 C Bulls Velké Poříčí 1 20 21 21 11 000
30. Hudec Ivan CZE001741 C TJ Baník Žacléř 16 16 16 10 900
30. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř 20 20 20 10 900
32. Goldmann Petr CZE040773 C Klikaři z Podskalky Úpice 25 25 63 10 250
33. Bezstarosti Ondřej CZE057150 C Rafani Dvůr Králové 24 24 24 10 200
34. Vít Josef CZE003160 C Jestřábi Velké Svatoňovice 17 17 17 9 550
35. Görner Vít CZE001596 C TJ Baník Žacléř 16 16 16 8 900
36. Lankaš David CZE055539 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 15 17 17 8 450
37. Bartoš Stanislav CZE010419 C Dřevěnka Broumov 16 16 16 7 800
38. Hrdlička Zdeněk CZE003014 C Orli Trutnov 16 16 16 7 400
39. Pavlech Adam CZE055771 C Žraloci Trutnov 11 11 11 6 850
40. Gregůrek Michal CZE010614 C Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 9 10 10 6 550
41. Honsnejman Václav CZE012396 C Úpice 13 13 13 6 250
42. Svoboda Zdeněk CZE048400 C SKKS Cukrárna Náchod 12 12 12 6 200
43. Dvořáček Josef CZE054575 C Bulls Velké Poříčí 2 9 11 11 6 150
44. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov 4 1 5 10 10 6 050
45. Belák Milan CZE051121 C Lelci z Kramolny 1 9 10 10 5 850
46. Hegedüš Marek CZE002305 C TJ Baník Žacléř 8 8 8 5 700
47. Šaman Radek CZE057329 C Piráti Paluba Dvůr Králové 2 8 10 10 5 400
48. Vladyka Petr 1979 CZE043624 C Orli Trutnov 9 9 9 5 050
49. Štěpán Petr CZE021967 C Trutnov 13 13 13 4 550
49. Pařízek Jan CZE052100 C Lelci z Kramolny 7 7 7 4 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 01:58:30