Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/89)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 89 | Turnajů: 243

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov 2 2 14 18 18 14 900
2. Gross Jiří CZE061064 C SKKS Cukrárna Náchod 2 1 15 18 34 13 250
3. Kábrt Michal CZE053920 C Vodníci z Cukrárny Náchod 2 1 15 18 41 13 150
4. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 2 1 15 18 42 12 850
5. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 3 15 18 26 11 950
6. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 1 15 16 22 10 750
7. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice 1 1 15 17 26 10 550
8. Hilčík Petr CZE034062 C Rafani Dvůr Králové 15 15 26 10 250
8. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 15 15 32 10 250
10. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 1 15 18 72 10 050
11. Hegedüš Karel CZE001602 C TJ Baník Žacléř 1 15 16 30 9 150
12. Vít Josef CZE003160 C Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 15 15 15 8 850
13. Štim Jan CZE024413 C Vodníci z Cukrárny Náchod 15 15 20 8 750
13. Antonín Patrik CZE037455 C Černý Sup Hajnice 2 11 13 13 8 750
13. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 3 15 18 27 8 750
16. Hanzl Jiří CZE053090 C Bulls Velké Poříčí 2 15 17 19 8 350
17. Rücker Miloš CZE002130 C TJ Baník Žacléř 11 11 11 8 150
18. Macek Petr CZE001771 C Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 15 15 16 8 050
18. Vlach Jan CZE058456 C SKKS Cukrárna Náchod 15 15 22 8 050
20. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 1 15 16 81 7 850
21. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 15 15 24 7 750
22. Kresan Břetislav CZE047907 C Orli Trutnov 14 14 14 7 700
23. Klimeš Jan CZE053089 C Bulls Velké Poříčí 3 15 18 18 7 650
23. Píč Jakub CZE054576 C Bulls Velké Poříčí 15 15 15 7 650
25. Hudec Ivan CZE001741 C TJ Baník Žacléř 11 11 11 7 250
26. Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 15 15 18 6 850
27. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 15 15 22 6 750
27. Lankaš David CZE055539 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 11 13 13 6 750
29. Chrenko Ludvík CZE002513 C Vítězná 10 10 10 6 700
30. Bezstarosti Ondřej CZE057150 C Rafani Dvůr Králové 15 15 16 6 250
31. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 15 15 20 6 150
32. Goldmann Petr CZE040773 C Klikaři z Podskalky Úpice 15 15 26 5 650
33. Dvořáček Josef CZE054575 C Bulls Velké Poříčí 2 8 10 10 5 600
34. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov 3 1 5 9 9 5 550
35. Šaman Radek CZE057329 C Rafani Dvůr Králové 2 8 10 10 5 400
36. Bílek Pavel CZE026189 C Orli Trutnov 10 10 10 5 000
36. Bartoš Stanislav CZE010419 C Dřevěnka Broumov 10 10 10 5 000
38. Belák Milan CZE051121 C Lelci z Kramolny 1 7 8 8 4 850
39. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř 9 9 9 4 650
40. Pařízek Jan CZE052100 C Lelci z Kramolny 7 7 7 4 550
41. Gregůrek Michal CZE010614 C Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 5 6 6 3 850
42. Honsnejman Václav CZE012396 C Úpice 8 8 8 3 600
43. Regner David CZE056777 C Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 8 8 8 3 200
44. Vanický Jiří CZE030634 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 7 7 3 150
44. Mlateček Jaroslav CZE001636 C TJ Baník Žacléř 7 7 7 3 150
46. Pavlech Adam CZE055771 C Orli Trutnov 4 4 4 3 000
47. Hegedüš Marek CZE002305 C TJ Baník Žacléř 4 4 4 2 700
48. Punčochář František CZE051500 C Vandalové Úpice 7 7 7 2 650
48. Doubek Petr CZE021969 C ŠK Nola Vilémov 2 1 3 3 2 650
50. Hamerský Petr CZE031136 C Broumov 5 5 5 2 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 00:44:45