Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 94 | Turnajů: 83

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 1 5 6 11 6 250
2. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 1 5 6 11 6 150
3. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov 1 5 6 11 5 650
3. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 5 6 8 5 650
5. Felcman Jiří CZE001484 B SKKS Cukrárna Náchod 1 5 6 9 5 450
6. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 5 6 15 5 150
7. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 13 4 850
8. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 5 6 8 4 750
8. Hofman Martin CZE006587 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 5 5 11 4 750
10. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 1 5 6 6 4 650
10. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 1 5 6 10 4 650
10. Odvárko Roman CZE001786 B Úpice 5 5 6 4 650
13. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 5 6 8 4 450
14. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 5 5 13 4 350
15. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 5 6 7 4 050
16. Joneš Vlastimil CZE002525 B Vítězná 5 5 5 3 950
17. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 5 5 5 3 650
18. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 5 5 10 3 550
18. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 5 6 23 3 550
18. Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov 1 5 6 6 3 550
21. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 1 4 5 5 3 500
22. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 1 5 6 6 3 450
22. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 5 5 16 3 450
24. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov 1 2 3 3 3 400
25. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 1 5 6 6 3 350
25. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 1 5 6 6 3 350
27. Kvasničák Petr CZE001765 B Vítězná 4 4 4 3 300
28. Varga Josef CZE059257 B Stará hora Horní Maršov 5 5 9 3 250
29. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 5 5 6 2 950
29. Nohejl Milan CZE033148 B Úpice 5 5 6 2 950
31. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 1 5 6 14 2 850
32. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov 1 4 5 5 2 800
32. Vohnout Zdeněk CZE007756 B Dangerous Rebels Jičín 1 4 5 5 2 800
34. Mrštný František CZE028041 B Loco Trutnov 5 5 7 2 750
35. Janáček Ondřej CZE002050 B Výletní hospůdka Kocléřov 4 4 4 2 700
35. Hencl Petr CZE037125 B Modrý Vlci Trutnov 4 4 4 2 700
37. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 1 5 6 10 2 650
37. Izák Milan CZE042483 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 5 2 650
39. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 4 4 4 2 400
40. Šmétka Jan CZE055152 B Loco Trutnov 4 4 4 2 300
40. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 4 4 4 2 300
42. Pecka Zdeněk CZE033032 B Piráti od Vlčků Rtyně 5 5 5 2 250
43. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 1 3 4 4 2 150
44. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 3 3 2 050
44. Téra Marek CZE049748 B Rafani Dvůr Králové 1 3 4 4 2 050
46. Turčík Michal CZE005068 B Stará hora Horní Maršov 5 5 5 1 950
47. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 4 4 1 900
48. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 5 5 7 1 850
48. Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov 3 3 3 1 850
50. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Dvoračka Trutnov 2 2 2 1 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.1.2019 10:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.1.2019 10:54:08