Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/123)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 123 | Turnajů: 312

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov 3 2 15 20 55 23 550
2. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 3 2 15 20 35 22 550
3. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 3 1 15 19 52 21 250
4. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 2 15 20 41 18 650
5. Felcman Jiří CZE001484 B SKKS Cukrárna Náchod 3 2 15 20 33 18 350
6. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 3 2 15 20 25 16 050
7. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 15 17 25 14 150
8. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 15 17 58 13 850
9. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 2 15 17 36 13 450
10. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 2 1 14 17 17 13 400
11. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 15 15 39 13 050
12. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 15 16 42 12 650
13. Janáček Ondřej CZE002050 B Výletní hospůdka Kocléřov 1 15 16 27 12 250
14. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 2 15 17 17 12 150
15. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 15 16 94 12 050
16. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 2 15 17 27 11 750
17. Hofman Martin CZE006587 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 15 15 18 11 650
18. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov 3 15 18 19 11 350
19. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 3 1 15 19 22 11 050
20. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 15 15 41 10 950
21. Joneš Vlastimil CZE002525 B Vítězná 15 15 20 10 350
22. Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov 3 1 15 19 22 10 150
23. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 15 15 31 9 750
24. Izák Milan CZE042483 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 15 16 18 9 650
24. Varga Josef CZE059257 B Stará hora Horní Maršov 15 15 31 9 650
26. Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov 14 14 14 9 600
27. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 3 1 15 19 35 9 550
28. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 1 15 19 43 9 350
29. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 2 15 17 18 9 150
29. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 15 15 25 9 150
31. Vondráček Aleš CZE044615 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 15 15 19 8 950
32. Šmétka Jan CZE055152 B Loco Trutnov 13 13 13 8 850
33. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov 1 9 10 10 8 650
34. Kvasničák Petr CZE001765 B Vítězná 12 12 12 8 400
35. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 1 2 12 15 15 8 200
36. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 13 13 13 8 150
37. Odvárko Roman CZE001786 B Lumírkovci Úpice 9 9 9 7 650
38. Mrštný František CZE028041 B Loco Trutnov 15 15 19 7 350
39. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 15 15 18 6 950
40. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov 1 9 10 10 6 650
41. Turčík Michal CZE005068 B Stará hora Horní Maršov 13 13 13 6 450
42. Téra Marek CZE049748 B Rafani Dvůr Králové 1 15 16 16 6 250
43. Nohejl Milan CZE033148 B Úpice 11 11 11 6 050
44. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 2 7 9 9 5 950
45. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 15 15 24 5 850
45. Klempíř Petr CZE021128 B Tornádo Trutnov 13 13 13 5 850
47. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 12 12 12 5 600
48. Hencl Petr CZE037125 B Modrý Vlci Trutnov 8 8 8 5 500
49. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 10 10 10 5 200
50. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 2 5 7 7 5 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 00:45:40