Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/141)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 141 | Turnajů: 526

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 4 3 25 32 66 37 950
2. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov 4 3 25 32 112 37 850
3. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 4 3 25 32 104 35 050
4. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 25 31 57 27 450
5. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 4 3 25 32 38 27 050
6. Felcman Jiří CZE001484 B SKKS Cukrárna Náchod 3 3 25 31 42 26 450
7. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 3 2 25 30 31 24 650
8. Šlik Petr CZE024598 B DC Prima Česká Skalice 2 2 25 29 43 24 450
9. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 25 28 85 22 550
10. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 25 25 52 22 150
11. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 25 25 59 21 050
12. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 25 28 47 20 950
13. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 1 24 28 28 20 500
14. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná 1 25 26 43 19 350
15. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 25 26 164 19 250
16. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 25 26 81 18 850
17. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 25 25 76 18 150
18. Kvasničák Petr CZE001765 B Vo tečku Vítězná 24 24 24 17 400
19. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 4 2 25 31 65 16 750
20. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov 3 24 27 27 16 700
21. Rada Petr CZE026994 B DC Prima Česká Skalice 2 25 27 32 16 650
22. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 4 3 25 32 68 16 450
23. Varga Josef CZE059257 B Stará hora Horní Maršov 25 25 42 16 150
24. Izák Milan CZE042483 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 25 26 35 15 950
25. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 25 25 39 15 650
26. Joneš Vlastimil CZE002525 B Vo tečku Vítězná 25 25 31 15 550
27. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 3 25 28 30 15 250
28. Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov 1 22 23 23 15 200
29. Vondráček Aleš CZE044615 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 25 25 32 15 150
30. Šmétka Jan CZE055152 B Na pohodu Vítězná 24 24 24 15 100
31. Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov 4 1 24 29 29 14 500
32. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 25 25 36 14 350
33. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 1 3 21 25 27 14 150
34. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 3 1 23 27 27 13 750
35. Mrštný František CZE028041 B Loco Trutnov 25 25 54 13 650
36. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov 1 1 19 21 21 13 050
37. Odvárko Roman CZE001786 B Lumírkovci Úpice 17 17 17 12 950
38. Hofman Jaroslav CZE000767 B Loco Trutnov 19 19 19 12 250
39. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 24 24 24 12 100
40. Weintrager Robert CZE015978 B Černý Sup Starý Rokytník 1 25 26 49 11 250
41. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 25 25 41 11 150
42. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov 1 12 13 13 11 000
43. Rafael Ladislav CZE040593 B SKKS Cukrárna Náchod 23 23 23 10 050
44. Kubec Václav CZE042466 B Orli Trutnov 18 18 18 9 800
45. Záruba Martin CZE001682 B ŠK Vítkov Jilemnice 1 15 16 16 9 750
46. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 2 2 8 12 12 9 300
47. Turčík Michal CZE005068 B Stará hora Horní Maršov 19 19 19 8 850
48. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 1 2 12 15 15 8 800
49. Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov 1 23 24 24 8 750
50. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 14 14 14 8 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 01:59:28