Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
 NáhledTiskNahoru
2019/20 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 178 | Turnajů: 31

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové32567 700
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
2.Plíšek Jakub CZE050158ADC Prima Česká Skalice133776 750
Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice
3.Kousalová Saša CZE011143BBroumov 1247156 000
Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
4.Lár Jakub CZE062904CVo tečku Vítězná12334 900
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
5.XXXSvatý Martin CZE000133ATrutnov 11223 800
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
6.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod131563 750
Pavlista Zdeněk CZE040444CNáchod
7.Košťál Robert CZE000552AVo tečku Vítězná2222 800
Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
7.Hendrych Daniel CZE042296Jičín2222 800
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
9.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice23552 750
Mann Josef CZE038392Úpice
10.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice11222 600
Bubaň Pavel CZE011871AVo tečku Vítězná
10.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec2222 600
Prokop Vladimír CZE018846BDarts Brothers Červený Kostelec
12.Košťálová Eva CZE000210APilníkov 12332 500
Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín
13.Jurik Martin CZE051225AČerný Sup Starý Rokytník2222 400
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
13.Bartoš Stanislav CZE010419CDřevěnka Broumov44122 400
Stonner Petr CZE035120CDřevěnka Broumov
15.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec111332 350
Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec
15.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)11222 350
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Luštinec Daniel CZE000602ADC Prima Česká Skalice1112 300
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
17.Pecina Jiří CZE054216APilníkov1112 300
Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
17.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1112 300
Unger Lukáš CZE050718APivaři Habřina
20.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov11222 200
Kocian Rudolf CZE058088BDC Rýbrcoul Trutnov
21.Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice3332 150
Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice
22.Černá Marcela CZE025779CŽacléř12332 100
Fronc Jaroslav CZE019872CTJ Baník Žacléř
23.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice4442 000
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
23.Formanová Denisa CZE056395DŠK Medvědi Velký Třebešov2222 000
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
25.Izák Milan 1978CZE042483CŠK Medvědi Velký Třebešov21331 950
Jarkovský Robert CZE042482CŠK Medvědi Velký Třebešov
26.Hanzl Tomáš CZE003003AZlatí Bažanti Velké Poříčí1111 900
Jirman Stanislav CZE002765AZlatí Bažanti Velké Poříčí
26.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice1111 900
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
28.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov2221 800
Svobodová Andrea CZE026800Trutnov
29.Košťálová Eva CZE000210APilníkov 1111 700
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
29.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník1111 700
Jurik Martin CZE051225AČerný Sup Starý Rokytník
29.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1111 700
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
29.Morongová Iveta CZE047495Broumov4451 700
Moronga Jiří 1969CZE046637CDřevěnka Broumov
33.Erban Jiří CZE053288CJestřábi Velké Svatoňovice13441 650
Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice
34.Krtička Jakub CZE062933Broumov4481 600
Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov
35.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice1111 500
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
36.Zahálka Lukáš CZE045890ADC Prima Česká Skalice11221 450
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
37.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov2221 400
Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov
37.Horák Petr CZE053087Broumov4451 400
Morongová Iveta CZE047495Broumov
39.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice3331 350
Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
40.Polák Miroslav CZE006008ATJ Baník Žacléř1111 300
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
40.Polák Miroslav CZE006008ATJ Baník Žacléř1111 300
Hanuš Jaroslav CZE019873ATJ Baník Žacléř
40.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice1111 300
Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
40.Vlasák Jan CZE047605AGrooti Jablonec nad Nisou1111 300
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
40.Kocian Rudolf CZE058088BDC Rýbrcoul Trutnov1111 300
Bašák Jiří CZE011741ATrutnov
40.Tomm Petr CZE066539Trutnov1111 300
Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
46.Bittner Jaroslav CZE063916BTJ Baník Žacléř11221 150
Adámek Ondřej CZE063915BTJ Baník Žacléř
47.Krtičková Olga CZE065581Police nad Metují4441 100
Krtička Zdeněk CZE065580Police nad Metují
47.Melichar David CZE044617AŠK Medvědi Velký Třebešov1111 100
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
47.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice1111 100
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
47.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov1111 100
Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 21.3.2023 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 21.3.2023 22:38:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement