Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Pohár W-Sportu 2018/19 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 55 | Turnajů: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 4 5 5 3 500
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
2. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 1 2 2 2 450
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
3. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 2 300
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Seifert Miroslav CZE057490 A Pivaři Habřina 1 1 1 2 100
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
5. Bartoš Stanislav CZE010419 C Dřevěnka Broumov 4 4 6 2 000
Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
6. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 1 900
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
7. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 4 4 6 1 600
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
8. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 1 1 1 1 500
Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
8. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice
10. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 1 300
Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina
10. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 1 300
Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice
12. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 3 3 3 1 150
Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov
13. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 1 100
Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
13. Černý Pavel CZE056911 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 1 1 1 100
Tišler Matěj CZE054746 A DT Puškvorec Velké Svatoňovice
13. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 100
Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
13. Izák Milan CZE042483 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 1 100
Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 1 050
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
18. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 950
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
19. Kábrt Michal CZE053920 C Vodníci z Cukrárny Náchod 1 1 1 900
Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice
19. Lankaš David CZE055539 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 900
Jarkovská Natálie CZE050591 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
19. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 1 1 1 900
Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice
22. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 1 1 850
Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov
23. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 1 1 700
Petr Martin CZE008426 A Fekobe Pilníkov
23. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov 1 1 1 700
Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov
23. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 1 1 1 700
Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov
23. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 1 700
Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
23. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 1 1 1 700
Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov
23. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 700
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
23. Kuřátko Pavel CZE044854 A Vodníci z Cukrárny Náchod 1 1 1 700
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
30. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 1 1 1 650
Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín
30. Podnecký Petr CZE051119 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav 1 1 1 650
Premovič Martin CZE002382 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav
30. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 1 1 1 650
Kuřátko Pavel CZE044854 A Vodníci z Cukrárny Náchod
33. Král Martin CZE041709 Broumov 1 1 1 550
Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov
33. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 1 1 550
Vohnout Zdeněk CZE007756 B Dangerous Rebels Jičín
33. Stiller Jaroslav CZE018768 B Broumov 1 1 1 550
Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov
36. Hofmanová Jitka CZE044079 B DC Prima Česká Skalice 1 1 1 500
Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice
36. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 500
Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
36. Pluháček Jiří CZE053389 C SKKS Cukrárna Náchod 1 1 1 500
Ciszewski Robert CZE033940 A Jelenia Góra
39. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 450
Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
39. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 450
Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov
39. Tvrdý Jiří CZE032922 C ŠK Nola Vilémov 1 1 1 450
Slavík Oldřich CZE028505 B The Devills Dolní Bousov
39. Klekner Roman CZE041906 D Bukovina 1 1 1 450
Dvořák Karel CZE007944 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
39. Šrám Martin CZE045140 Broumov 1 1 1 450
Bartošová Lucie CZE034821 Broumov
39. Ježek Vojtěch CZE030279 B P&R Radim 1 1 1 450
Hemek Oldřich CZE015941 B P&R Radim
39. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 450
Kutilová Lucie CZE047025 Broumov
46. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 1 1 1 350
Hamerský Petr CZE031136 C Broumov
46. Horák Petr CZE053087 Broumov 1 1 1 350
Král Martin CZE041709 Broumov
46. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 350
Ciszewski Robert CZE033940 A Jelenia Góra
46. Hamerská Marie CZE041935 C Hostěrádky 1 1 1 350
Hamerský Petr CZE031136 C Broumov
46. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 1 1 350
Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2019 07:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.1.2019 07:27:19