Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Úpice - O POHÁR SPARTY absolutní pořadí

Místní žebříčky - Trutnovsko | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 43 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 4 4 6 3 900
2. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 4 8 3 500
3. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 4 4 7 3 200
3. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 4 4 7 3 200
5. Rakus Lukáš CZE050674 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 4 4 2 800
6. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 4 4 5 2 600
6. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 4 4 8 2 600
8. Nohejl Milan CZE033148 B Klikaři z Podskalky Úpice 4 4 4 2 500
8. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 4 4 8 2 500
10. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 4 4 4 2 300
11. Schmidtová Kateřina CZE049881 C Lumírkovci Úpice 4 4 5 1 900
12. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 4 4 6 1 800
12. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 4 4 8 1 800
14. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 2 2 2 1 500
14. Goldmann Petr CZE040773 D Klikaři z Podskalky Úpice 4 4 5 1 500
16. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 4 4 9 1 400
16. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 4 4 9 1 400
18. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice 3 3 3 1 150
19. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 1 1 1 950
20. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 3 850
20. Hloušek Jaroslav CZE012355 B TJ Sparta Úpice 1 1 1 850
20. Odvárko Roman CZE001786 B Lumírkovci Úpice 1 1 1 850
23. Ljubechko Oleksandr CZE043314 C Lumírkovci Úpice 2 2 2 800
24. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 1 1 750
25. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 1 1 1 650
25. Prokop René CZE003110 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 650
25. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 1 1 1 650
28. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 2 2 2 600
29. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 2 2 2 500
30. Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 450
30. Adam Jiří CZE033576 Úpice 1 1 1 450
30. Šandová Eva CZE056779 B TJ Sparta Úpice 1 1 1 450
30. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 450
30. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 1 1 1 450
30. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná 1 1 1 450
36. Wenzelová Klára CZE035641 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 350
36. Kordová Romana CZE051260 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 1 350
36. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 1 1 1 350
36. Bašák Jiří CZE011741 A Černý Sup Starý Rokytník 1 1 1 350
36. Miščuk Ladislav CZE041598 B Úpice 1 1 1 350
41. Matras Vojtěch CZE064682 D Rafani Dvůr Králové 1 1 1 250
41. Charvátová Lucie CZE062208 D Na pohodu Vítězná 1 1 1 250
41. Kudrová Monika CZE063846 D Na pohodu Vítězná 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.1.2020 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.1.2020 15:26:32