Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/82)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2023 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 82 | Turnajů: 62

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šlechtová Monika CZE039600CZifčák Úpice16796 300
2.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov15665 950
3.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov14554 800
4.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové13444 750
5.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice167124 400
5.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice167284 400
7.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník16784 300
8.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice167124 200
9.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice167143 900
9.Svobodová Andrea CZE026800Trutnov167113 900
9.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice167213 900
12.Frimlová Pavla CZE063215CPartyzánky z Chmelnice Úpice167243 700
13.Velcová Martina CZE061376DLumírkovci Úpice16793 300
14.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov13443 250
15.Košťálová Eva CZE000210APilníkov 12332 900
16.Macháčková Iva CZE007729ŠK Bubo Hradec Králové14552 800
17.Vokounová Simona CZE050770BŠK Běleč nad Orlicí14552 700
18.Tupcová Renata CZE054047CSKKS Cukrárna Náchod6662 500
18.Farská Jana CZE024452CNa pohodu Vítězná6692 500
20.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov13442 450
21.Ducháčová Renáta CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice6682 400
22.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít11222 250
23.Térová Rozálie CZE068893DLumírkovci Úpice66102 200
23.Felcmanová Sára CZE047597Náchod6662 200
25.Kropáčková Natálie CZE060448DŠK Medvědi Velký Třebešov6662 100
25.Jurčíková Marie CZE004267CNa pohodu Vítězná6672 100
27.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice11222 050
28.Charvátová Lucie CZE062208CNa pohodu Vítězná6672 000
29.Jiříčková Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka11221 950
30.Šandová Eva CZE056779Havlovice6661 800
31.Kolbová Hana CZE048432Trutnov4441 700
31.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice4441 700
33.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít11221 650
34.Melicharová Nela CZE057628CŠK Medvědi Velký Třebešov2221 600
34.Raková Renáta CZE048711BTJ Sparta Úpice4441 600
36.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 11221 550
37.Horáková Alena CZE021131COrli Trutnov4441 500
38.Formanová Denisa CZE056395DŠK Medvědi Velký Třebešov13441 450
38.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové11221 450
40.Pavlechová Irena CZE024796Trutnov4441 400
41.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice3331 350
42.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov3331 150
43.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov3331 050
43.Šustrová Adéla CZE062162DŠK Stolinka Nový Bydžov3331 050
43.Mančálová Petra CZE067409DLos Dartmigos Hradec Králové11221 050
43.Trdlikátová Lada CZE059578Úpice3331 050
47.Semeráková Radka CZE056303Velké Svatoňovice2221 000
48.Tůmová Barbora CZE075024Trutnov333950
49.Morongová Iveta CZE047495Broumov222900
50.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov333850
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.1.2023 10:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.1.2023 10:55:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement