Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/330)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2023 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 330 | Turnajů: 64

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov167136 800
2.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec66166 500
2.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice16786 500
4.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník167106 200
5.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice66126 000
6.Pozděna Petr CZE071061DTJ Sokol Horní Radechová66135 500
7.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov14555 400
8.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice6685 300
9.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice66105 200
10.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice13445 150
11.Dudáček Martin CZE002030ASKKS Cukrárna Náchod66135 100
12.Hofman Petr CZE050491CDoubleTrouble Hradec Králové15664 950
13.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník13444 850
14.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov12334 800
15.Felcman Jiří CZE001484ASKKS Cukrárna Náchod6674 700
16.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod66134 600
17.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice6664 500
18.Pácalt Jaroslav CZE001641Vítězná6674 400
19.Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice6674 300
20.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov167104 200
21.Pavlista Zdeněk CZE040444CNáchod66134 100
21.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice6664 100
23.Brož Marcel CZE063925Trutnov5554 050
24.Kárász Josef CZE034819BOrli Trutnov5553 950
25.Adamec Marek CZE069115DLumírkovci Úpice66103 900
26.Kynčl Jakub CZE044116COrli Trutnov5553 850
27.Adam Jiří CZE023108AŠK Republika Úpice5553 750
27.Škývara Vladimír CZE052510CBulls Velké Poříčí5553 750
29.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice6663 700
30.Hloušek Jaroslav CZE012355CHavlovice6693 600
31.Kubec Vojtěch CZE068914DLumírkovci Úpice66113 500
31.Pytlík Ondřej CZE069112DLumírkovci Úpice6683 500
31.Pavlech Adam CZE055771BŽraloci Trutnov4443 500
34.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov5553 450
35.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec6683 400
36.Vincenc Lukáš CZE001316AŠK Republika Úpice5553 350
37.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice66123 300
37.Míl Jindřich CZE001776CHorní Maršov 167103 300
37.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov16783 300
40.Richter Kryštof CZE068141Červený Kostelec5553 250
41.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice6673 200
42.Mráz Radek CZE044716CKlikaři z Podskalky Úpice6693 100
42.Macek Petr CZE001771BDT Puškvorec Velké Svatoňovice6673 100
42.Demuth Petr CZE030467CHorní Maršov167103 100
42.Semerák Tomáš CZE018712ASKKS Cukrárna Náchod6663 100
46.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice66123 000
47.Geťko Jiří CZE041060BSKKS Cukrárna Náchod6672 900
47.Středa Lukáš CZE068985DLumírkovci Úpice66112 900
47.Kvasničák Petr CZE001765CVo tečku Vítězná4442 900
47.Mutina Zdeněk CZE049295Zator12332 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.1.2023 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.1.2023 09:16:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement