Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/204)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Luna Tour Mistrovství SVČ - ŽENY absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 204 | Turnajů: 601

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice14229363743 150
2.Kousalová Saša CZE011143Broumov 14230375539 584
3.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice14230378233 098
4.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice14230379531 088
5.Hofmanová Jitka CZE044079BČeská Skalice14230376028 502
6.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov14130365428 450
7.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 14214212427 590
8.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov14230375226 098
9.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice430344324 828
10.Fronc Marcela CZE025779BTJ Baník Žacléř14130367023 746
11.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice142303710923 518
12.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov14130364022 208
13.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov14214212421 920
14.Meixnerová Aneta CZE049031Česká Skalice14230375621 598
15.Škrabalová Kateřina CZE047579Úpice1430355820 371
16.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov14130365619 808
17.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice1230336319 740
18.Šévlová Lucie CZE042294Úpice11130335718 574
19.Plašilová Miroslava CZE006653Trutnov30303318 306
20.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov14214212417 902
21.Schmidtová Kateřina CZE049881DRtyně v Podkrkonoší1230334717 900
22.Trejtnarová Irena CZE036841Trutnov130315217 618
23.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec11130334817 501
24.Železová Jaroslava CZE053287DMalé Svatoňovice122303511116 896
25.Šandová Eva CZE056779BŠK Republika Úpice12130346216 554
26.Klempířová Erika CZE021129Trutnov30306716 530
27.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov12130344715 800
28.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové415101215 400
29.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec318121215 192
30.Zítková Iveta CZE036957BBroumov317202014 850
31.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov3130343414 638
32.Hamerská Marie CZE041935Hostěrádky30303714 300
33.Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov130317713 700
34.Čiháková Gabriela CZE039592Rtyně v Podkrkonoší228303013 395
35.Chládková Veronika CZE051828CČeská Skalice230325313 200
36.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít47111412 950
37.Melicharová Nicol CZE056427BVelký Třebešov130315112 824
38.Pavlechová Irena CZE024796Trutnov30305412 627
39.Semeráková Kateřina CZE051961CSKKS Cukrárna Náchod30304012 400
40.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové47111612 250
40.Horká Iva CZE042800CKlikaři z Podskalky Úpice25252512 250
42.Lankašová Natálie CZE050591CŠK Medvědi Velký Třebešov30303511 600
43.Hraničková Alice CZE048082Trutnov224262611 585
44.Gaborčáková Hana CZE021029Trutnov22222211 291
45.Tupcová Renata CZE054047CSKKS Cukrárna Náchod27272710 850
45.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov417121210 850
47.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové4591210 650
48.Přibylová Petra CZE053390Náchod30303110 200
49.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov26262610 100
50.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov3030309 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 14:57:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement