Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/654)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Luna Tour Mistrovství SVČ - MUŽI absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 654 | Turnajů: 661

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov14229363848 946
2.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice14230377647 620
3.Bašák Jiří CZE011741Trutnov14230374545 353
4.Ulrich Michal CZE045078AVestec14230376345 032
5.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice14230377444 562
6.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov14230376443 851
7.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník14230375940 650
8.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice430343738 000
9.Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník14230374537 456
10.Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina2230346036 626
11.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník12230356036 124
12.Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov14230375335 778
13.Vlk Martin 1970CZE016589ARtyně v Podkrkonoší 12230354835 626
14.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice14230377335 064
15.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice14225323334 096
16.Kuřátko Pavel CZE044854Nové Město n. M.14230374932 506
17.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník14230374032 140
18.Černý Pavel CZE056911AŠK Nola Vilémov1130326231 900
19.Pullmann Lukáš CZE022958BPiráti od Vlčků Rtyně13230364931 883
20.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice2130337131 603
21.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov14216232530 396
22.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec11230346530 250
23.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice12130348529 935
24.Šlik Petr CZE024598ADC Prima Česká Skalice14230375229 462
25.Zahálka Lukáš CZE045890ADC Prima Česká Skalice14130367829 254
26.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov14230375629 190
27.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov122303510029 094
28.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové13230365428 858
29.Dvořáček Josef CZE054575Hronov12230353628 290
30.Holík Jiří 1967CZE001293A(TJ Sparta Úpice)4214202328 100
31.Janku Jiří CZE031947BDT Puškvorec Velké Svatoňovice14230375827 989
32.Plašil Lubomír CZE006857Trutnov30303827 953
33.Oswald David CZE039495ADC Prima Česká Skalice14230375427 860
34.Kárász Josef CZE034819COrli Trutnov130315326 143
35.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 14230374225 866
36.Buroň Josef CZE041523Žacléř14230374825 796
37.Kánský Břetislav 1959CZE037052BDřevěnka Broumov11127303025 738
38.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice1230339725 620
39.Bedlivý Pavel CZE004877BÚpice1230337725 271
40.Vaněk Pavel CZE027292ADC Prima Česká Skalice11225293025 258
41.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)4210162025 158
42.Mrštný František CZE028041TJ Baník Žacléř1130327124 904
43.Klimeš Jan CZE053089Velké Poříčí14230374624 836
44.Škrabák Michael CZE014019BŽraloci Trutnov1229323224 804
45.Šimočko Štefan CZE034901Trutnov1130324324 774
46.Vaněk Petr 2001CZE037869Červený Kostelec1230336224 737
47.Vladyka Petr 1952CZE037284COrli Trutnov1130327624 375
48.Kejzlar Pavel CZE045021CZifčák Úpice1303110824 355
49.Hendrych Daniel CZE042296CJičín14217242624 276
50.Fronc Jaroslav CZE019872BTJ Baník Žacléř14230378423 730
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 09:28:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement