Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/99)
 NáhledTiskNahoru
Pohár W-Sportu 2024 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 99 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1111 250
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
2.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník1111 150
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
2.Maixner Petr CZE071852CŠK Medvědi Velký Třebešov1111 150
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
4.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec2221 100
Čírtek Tomáš CZE074303Červený Kostelec
5.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové1111 050
Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov
5.Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové1111 050
Antonín Patrik CZE037455BPiráti Paluba Dvůr Králové
7.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník111950
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
7.Čihák Martin CZE059102Rtyně v Podkrkonoší111950
Vít Josef CZE003160Velké Svatoňovice
7.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové111950
Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
10.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice222900
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
10.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice222900
Mann Josef CZE038392Úpice
12.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice111850
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
12.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111850
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
12.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice111850
Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
12.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec111850
Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
12.Hejna Luboš CZE035008BTJ Sparta Úpice111850
Vítek Miloš CZE029623Rtyně v Podkrkonoší
17.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov111750
Matuška Jakub CZE002808COrli Trutnov
17.Kajzr Jan CZE015957BČerný Sup Hajnice111750
Hampl Milan CZE056398BČerný Sup Hajnice
17.Karlec Roman CZE040072Police nad Metují 111750
Staněk Ludvík CZE050244Police nad Metují
17.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice111750
Hanák Jan CZE051240BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
17.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové111750
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Smrček Tomáš CZE070622Kvetoslavov111750
Regner Jan CZE069813BŠK Medvědi Velký Třebešov
23.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice111650
Břicháček Pavel CZE036041CPodskaláci Úpice
23.Straka Dominik CZE062126CJestřábi Velké Svatoňovice111650
Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
23.Chládková Veronika CZE051828CŠK Medvědi Velký Třebešov111650
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
23.Šimera Martin CZE079074Police nad Metují111650
Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
23.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov111650
Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
23.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice111650
Šimek Lukáš CZE027291ADarts Brothers Červený Kostelec
23.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov111650
Hamerský Vlastimil CZE039146BDřevěnka Broumov
23.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec111650
Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice
31.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice222600
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
32.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice111550
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
32.Klepáček Radim CZE071932Červený Kostelec111550
Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
32.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111550
Ljubechko Oleksandr CZE043314DPartyzánky z Chmelnice Úpice
32.Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice111550
Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
32.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice111550
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
32.Janek Ondřej CZE074781Broumov111550
Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
32.Janczar Radek CZE075173BŠK Medvědi Velký Třebešov111550
Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov
32.Moronga Jiří CZE046637CDřevěnka Broumov111550
Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
32.Obršál Michal CZE074780Broumov111550
Chládek Martin CZE056204CŠK Medvědi Velký Třebešov
32.Görner Vít CZE001596BTJ Baník Žacléř111550
Bittner Jaroslav CZE063916BTJ Baník Žacléř
32.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník111550
Macháček Martin CZE068804CNa pohodu Vítězná
32.Chráska Dalibor CZE032178ADarts Brothers Červený Kostelec111550
Richter Kryštof CZE068141Červený Kostelec
32.Gábriška Luboš WRD079318Dvůr Králové nad Labem111550
Stárek Václav CZE041383BPiráti Paluba Dvůr Králové
45.Velcová Martina CZE061376DÚpice222500
Illner Antonín CZE061377DÚpice
46.Eliášová Renata CZE061434DPartyzánky z Chmelnice Úpice111450
Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice
46.Petráš Filip CZE076363D133 Královec111450
Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
46.Kratochvíl Daniel CZE051501CJestřábi Velké Svatoňovice111450
Chmelíková Kateřina CZE066469Trutnov
46.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov111450
Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
46.Špaček Jiří CZE074783Broumov111450
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 21:32:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement