Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/630)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (60)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 630 | Turnajů: 213

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov24042424 810
2.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov22729294 690
3.Frimlová Pavla CZE063215Klikaři z Podskalky Úpice23941414 590
4.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec32629294 510
5.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř22325254 120
6.Tomcsányi Aleš CZE047362BTornádo Trutnov22628284 100
7.Pavlista Zdeněk CZE040444CDC Prima Česká Skalice23234344 080
8.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové3636363 990
9.Pozděna Petr CZE071061Horní Radechová2828283 890
10.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice33033333 740
11.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov2828283 630
12.Rada Pavel CZE011267Červený Kostelec 2828283 570
13.Bartoš Otakar CZE066538DTJ Sparta Úpice22527273 310
14.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník21921213 230
15.Bubaň Pavel CZE011871AVo tečku Vítězná32124253 200
16.Vejrek Martin CZE070602Červený Kostelec2424243 150
17.Charvátová Lucie CZE062208CNa pohodu Vítězná12728283 100
18.Adámková Arleta CZE069396Trutnov22729293 070
19.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice22325253 000
20.Kárász Josef CZE034819BOrli Trutnov22123232 970
21.Svobodová Andrea CZE026800BTrutnov22426262 940
22.Borůvka Lukáš CZE031111DTrutnov2626262 930
23.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové2626262 900
24.Dudáček Martin CZE002030ASKKS Cukrárna Náchod21921212 820
25.Rážová Leontýna CZE064443Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci21921212 770
26.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové2121212 730
26.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod2121212 730
28.Beneš Lukáš CZE039595CKlikaři z Podskalky Úpice2121212 650
29.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice22123232 640
30.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov21820202 630
31.Malý Michal CZE071333Náchod2323232 580
32.Vylíčil Ondřej CZE002896BTJ Sparta Úpice1919192 550
33.Görner Vít 1988CZE001596CTJ Baník Žacléř11718182 520
34.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice21820202 450
35.Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.1919192 350
36.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice21921212 340
36.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice12122222 340
38.Brož Marcel CZE063925BTrutnov21618182 300
39.Sirček Emil CZE000283BÚletáři Hradec Králové1717172 250
40.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové1313132 240
41.Kubec Vojtěch CZE068914DLumírkovci Úpice21719192 220
42.Belák Milan CZE051121BLelci z Kramolny1818182 190
43.Chráska Dalibor CZE032178BDarts Brothers Červený Kostelec21416162 180
44.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice1818182 160
45.Míl Jindřich CZE001776CStará hora Horní Maršov21719192 150
46.Hora Martin CZE044466CVemena Hradec Králové1616162 140
47.Mihulka Tomáš CZE067999CŠK Biřička Hradec Králové1414142 100
48.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice21517172 080
49.Mráz Radek CZE044716CKlikaři z Podskalky Úpice1616162 070
50.Demuth Petr CZE030467CStará hora Horní Maršov21618182 060
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.7.2022 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.7.2022 01:26:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement