Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2021/2022 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 67 | Turnajů: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice6664 200
2.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod6663 600
3.Pavlista Zdeněk CZE040444CDC Prima Česká Skalice6662 300
4.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec3332 250
4.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)3332 250
6.Illner Antonín CZE061377DLumírkovci Úpice7772 150
7.Hofman Petr CZE050491DVemena Hradec Králové3331 950
8.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice3331 850
8.Kejzlar Pavel CZE045021CZifčák Úpice3331 850
10.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice2221 800
11.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice3331 550
11.Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice3331 550
13.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové3331 350
14.Drtil Pavel 2001CZE053159BMiserich Zlaté Hory3331 250
15.Honsnejman Václav CZE012396Úpice 2221 200
15.Chráska Dalibor CZE032178BDarts Brothers Červený Kostelec2221 200
15.Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice2221 200
15.Lamka Josef 1970CZE055816DSKKS Cukrárna Náchod2221 200
19.Macek Petr CZE001771BDT Puškvorec Velké Svatoňovice2221 100
19.Svatý Martin CZE000133ADC Prima Česká Skalice2221 100
19.Plíšek Jakub CZE050158ADC Prima Česká Skalice2221 100
19.Kopecký Jiří CZE040594BLelci z Kramolny2221 100
23.Borůvka Lukáš CZE031111DVol 41 Voletiny2221 000
24.Kuřátko Pavel CZE044854BNové Město n. M.111950
25.Bartoš Otakar CZE066538DVol 41 Voletiny222900
25.Hloušek Jaroslav CZE012355BTJ Sparta Úpice222900
27.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník111850
27.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov111850
29.Bubaň Pavel CZE011871BVo tečku Vítězná111750
29.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice111750
29.Knap Petr CZE045305BŠK Medvědi Velký Třebešov111750
29.Hašek Lukáš CZE044579Dobruška333750
29.Kadrmas Josef CZE008958CPodskaláci Úpice111750
29.Kuneš Radomír CZE000233CStará hora Horní Maršov111750
29.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice111750
29.Felcman Jiří CZE001484ASKKS Cukrárna Náchod111750
37.Voborník Milan CZE064599BSKKS Cukrárna Náchod222700
37.Semerák Tomáš CZE018712ASKKS Cukrárna Náchod222700
37.Chládek Martin CZE056204CŠK Medvědi Velký Třebešov222700
40.Ljubechko Oleksandr CZE043314DLumírkovci Úpice111650
40.Nývlt Jan CZE027211BŠK Medvědi Velký Třebešov111650
40.Zelený Radim CZE001565CStará hora Horní Maršov111650
40.Vincenc Lukáš CZE001316AŠK Republika Úpice111650
44.Mervart Jan CZE044633Velký Třebešov111550
44.Posnar Jaroslav CZE018848Náchod 111550
44.Adamíra Petr CZE040803Náchod111550
44.Dudáček Martin CZE002030Hronov111550
44.Lytka Ivan CZE068056Náchod111550
44.Varga Josef CZE059257CStará hora Horní Maršov111550
44.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice111550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.6.2021 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.6.2021 17:25:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement