Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2021/2022 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 76 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov1230333624 400
2.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice1230333319 800
3.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice1128303017 100
4.Rážová Leontýna CZE064443Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1226292916 300
5.Rážová Marie 2006CZE064444Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1225282815 750
6.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov1118202015 000
7.Frimlová Pavla CZE063215Úpice1230334813 800
8.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice1123252512 850
9.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov129121212 050
10.Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1218212110 900
11.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov1127292910 350
12.Formanová Denisa CZE056395Velký Třebešov121215159 900
13.Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice112325259 650
14.Velcová Martina CZE061376DLumírkovci Úpice2929299 450
15.Melicharová Nicol CZE056427ŠK Medvědi Velký Třebešov11810108 300
16.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov11911117 850
17.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice111315157 450
18.Svobodová Andrea CZE026800BTrutnov2121217 250
19.Térová Rozálie CZE068893Lumírkovci Úpice11819197 200
20.Drahotská Terezie CZE050494CRafani Dvůr Králové11810106 300
20.Rážová Marie 1983CZE068008Ludvíkovi Sokolíci Rtyně21214146 300
22.Jiroušková Šárka CZE065469Ludvíkovi Sokolíci Rtyně121013136 200
23.Máslová Iva CZE052128BDarts Brothers Červený Kostelec111012135 400
23.Charvátová Lucie CZE062208DNa pohodu Vítězná1616165 400
25.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice1212124 900
26.Látalová Jana CZE066463Zásmuky11314144 850
27.Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov1212124 700
28.Rážová Adéla CZE064442Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1414144 500
28.Tupcová Renata CZE054047DSKKS Cukrárna Náchod1010104 500
30.Farská Jana CZE024452CNa pohodu Vítězná1111114 250
31.Mannová Alena CZE053232CÚpice18994 100
32.Šlechtová Monika CZE039600CZifčák Úpice6664 000
33.Kropáčková Natálie CZE060448Velký Třebešov11911113 850
33.Felcmanová Sára CZE047597Náchod1111113 850
33.Jurčíková Marie CZE004267Na pohodu Vítězná1111113 850
36.Schmidtová Kateřina CZE049881DLumírkovci Úpice9993 550
37.Kolbová Hana CZE048432Trutnov9993 350
38.Patáková Kristína CZE068832Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1010103 300
39.Kubaláková Anna CZE065594Ludvíkovi Sokolíci Rtyně7773 050
40.Dufková Kateřina CZE000394CGrizzly Chotěvice9992 750
41.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov8882 700
42.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové11222 550
43.Rychetská Jana CZE068736Úpice5551 850
43.Žáčková Petra CZE066491Červený Kostelec5551 850
43.Látalová Lucie CZE069273Český Brod5551 850
46.Kudrová Monika CZE063846CNa pohodu Vítězná4441 700
47.Raková Renáta CZE048711Trutnov5551 550
48.Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice11221 450
48.Chládková Veronika CZE051828DČeská Skalice3331 450
50.Čílová Helena CZE055338Chroustov11221 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 22.9.2021 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 22.9.2021 16:45:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement