Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/285)
 NáhledTiskNahoru
Pohár W-Sportu 2020/22 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 285 | Turnajů: 45

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník46101013 300
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
2.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice48121711 900
Bubaň Pavel CZE011871AVo tečku Vítězná
3.Pecina Jiří CZE054216AFekobe Pilníkov437810 450
Petr Martin CZE008426ATornádo Trutnov
4.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)23555 650
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř24665 600
Bílek Jiří CZE009229CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
5.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice189165 600
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
7.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov34775 200
Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
8.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice88105 100
Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
9.Hofman Martin CZE006587DDoubleTrouble Hradec Králové22444 500
Hofman Petr CZE050491DDoubleTrouble Hradec Králové
10.Korda Milan 1964CZE041275BLumírkovci Úpice8884 100
Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice
10.Mannová Alena CZE053232CÚpice36994 100
Mann Josef CZE038392DÚpice
12.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice189113 900
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
13.Jiroušková Šárka CZE065469Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci34773 600
Jiroušková Nela CZE064441Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci
13.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník12333 600
Téra Josef CZE039594BČerný Sup Hajnice
15.Tomm Petr CZE066539DVol 41 Voletiny22443 300
Bartoš Otakar CZE066538DTJ Sparta Úpice
16.Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové12333 200
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
16.Sucharda Petr CZE000176ALucky Darts Jičín12333 200
Svatý Martin CZE000133ADC Prima Česká Skalice
18.Hoffman Martin CZE059602Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci14553 100
Ráž Vítězslav CZE066488Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci
18.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice4443 100
Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice
20.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná13443 050
Drahotská Terezie CZE050494CRafani Dvůr Králové
21.Adámková Arleta CZE069396Trutnov24663 000
Borůvka Lukáš CZE031111DVol 41 Voletiny
22.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod31442 950
Pavlista Zdeněk CZE040444CDC Prima Česká Skalice
23.Macháček Martin CZE068804Trutnov32552 900
Kreml Radek CZE062507Pardubice
23.Rychetská Jana CZE068736Úpice88102 900
Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice
25.Erban Jiří CZE053288CJestřábi Velké Svatoňovice25772 850
Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice
26.Frimlová Pavla CZE063215Klikaři z Podskalky Úpice16772 800
Goldmann Petr CZE040773CKlikaři z Podskalky Úpice
26.Tišler Matěj CZE054746ADT Puškvorec Velké Svatoňovice2222 800
Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
26.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice2222 800
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
29.Huťka Aleš CZE012473BČerný Sup Hajnice13442 650
Borůvka Lukáš CZE031111DVol 41 Voletiny
30.Formanová Monika CZE056394CŠK Medvědi Velký Třebešov21332 550
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
31.Velcová Martina CZE061376DLumírkovci Úpice88102 400
Illner Antonín CZE061377DLumírkovci Úpice
32.Rážová Marie 2006CZE064444Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci14552 300
Rážová Leontýna CZE064443Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci
33.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice3332 250
Adam Jiří CZE023108AŠK Republika Úpice
34.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov2222 200
Kuneš Radomír CZE000233CStará hora Horní Maršov
35.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice1112 100
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
36.Macečková Hana CZE039590CPodskaláci Úpice4442 000
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
36.Tišler Matěj CZE054746ADT Puškvorec Velké Svatoňovice2222 000
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
38.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov11221 950
Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
39.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1111 900
Melichar David CZE044617APivaři Habřina
39.Luštinec Daniel CZE000602ADC Prima Česká Skalice1111 900
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
39.Chráska Dalibor CZE032178BDarts Brothers Červený Kostelec1111 900
Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec
42.Jiroušek Luboš CZE065463Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci13441 850
Dvořák Petr CZE065462Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci
42.Kořínek Jan CZE048345BP&R Radim3331 850
Havlíček Petr CZE048344BP&R Radim
42.Demuth Petr CZE030467CStará hora Horní Maršov21331 850
Míl Jindřich CZE001776CStará hora Horní Maršov
42.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice11221 850
Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
46.Bílek Jiří CZE009229CŽraloci z Bazénu Pec p. S.2221 700
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
46.Tomcsányi Aleš CZE047362BTornádo Trutnov1111 700
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
48.Hloušek Jaroslav CZE012355BKlikaři z Podskalky Úpice4441 600
Šandová Eva CZE056779BHavlovice
49.Vincenc Lukáš CZE001316AŠK Republika Úpice3331 550
Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice
49.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice11221 550
Téra Josef CZE039594BČerný Sup Hajnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 21.5.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 21.5.2022 04:03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement