Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/137)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2020 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 137 | Turnajů: 441

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kocianová Pavlína 1993CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov1336406331 400
2.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov1236397830 800
3.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov1236394024 900
4.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice1236397223 400
5.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice1236395221 900
6.Formanová Denisa CZE056395Velký Třebešov1236395518 900
7.Máslová Iva CZE052128BDarts Brothers Červený Kostelec236385318 200
8.Frimlová Pavla CZE063215Úpice1336409216 800
9.Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov136374716 700
10.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice136373916 500
11.Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice336396015 600
12.Farská Jana CZE024452CNa pohodu Vítězná136373915 200
12.Mannová Alena CZE053232CÚpice34343415 200
14.Šlechtová Monika CZE039600CZifčák Úpice1122242514 600
15.Uxová Karolína CZE059302CTJ Baník Žacléř36363814 100
16.Černá Marcela CZE025779CTJ Baník Žacléř1323272713 350
17.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov1115171712 850
18.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice32323212 700
19.Velcová Martina CZE061376DLumírkovci Úpice36365712 600
20.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov136375012 500
21.Jurčíková Marie CZE004267Na pohodu Vítězná133343411 750
22.Kudrová Monika CZE063846CNa pohodu Vítězná27272711 650
22.Tupcová Renata CZE054047DSKKS Cukrárna Náchod27272711 650
24.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov130313110 800
25.Svobodová Andrea CZE026800BTrutnov128292910 700
26.Živná Jana CZE062682TJ Baník Žacléř2828289 900
27.Schmidtová Kateřina CZE049881DLumírkovci Úpice2525259 850
27.Charvátová Lucie CZE062208DNa pohodu Vítězná2929299 850
29.Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín126999 400
30.Pavlechová Irena CZE024796Trutnov2929299 050
31.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov11718188 750
32.Rážová Marie CZE064444Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1212128 500
33.Jarešová Jana CZE054030Trutnov111820208 100
34.Rážová Leontýna CZE064443Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1212127 200
35.Šandová Eva CZE056779BHavlovice1616166 600
36.Klempířová Erika CZE021129BTrutnov1717176 350
36.Trejtnarová Irena CZE036841Trutnov2121216 350
36.Dufková Kateřina 1977CZE000394CGrizzly Chotěvice11718186 350
39.Kropáčková Natálie CZE060448Velký Třebešov1414145 700
40.Rážová Adéla CZE064442Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1212125 500
40.Horká Pavlína CZE060948Úpice1818185 500
42.Kalinová Petra CZE065723Trutnov1717175 450
43.Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně1010105 400
44.Férová Barbora CZE067377DVol 41 Voletiny1717175 250
45.Čubová Iva CZE001571Horní Maršov 1010105 200
45.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice1414145 200
47.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov1111115 150
48.Hudecová Michaela CZE001990CTJ Baník Žacléř1313134 950
48.Prokopová Alena CZE059762Rtyně1515154 950
50.Morongová Iveta CZE047495Broumov1515154 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.11.2021 02:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.11.2021 02:53:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement