Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/88)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 88 | Turnajů: 82

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 6 6 6 3 900
2. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 6 6 11 3 700
3. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 6 8 3 500
4. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 6 6 7 3 300
5. Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice 6 6 14 3 200
6. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 6 6 10 3 100
6. Schmidtová Kateřina CZE049881 C Lumírkovci Úpice 6 6 8 3 100
6. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 6 6 15 3 100
9. Kordová Romana 1995 CZE051260 C Klikaři z Podskalky Úpice 6 6 6 2 800
10. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 4 2 700
11. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 6 6 16 2 600
11. Kudrová Monika CZE063846 D Na pohodu Vítězná 6 6 7 2 600
13. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 6 6 6 2 500
13. Prouzová Zdenka CZE048734 C Jestřábi Velké Svatoňovice 6 6 7 2 500
13. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 6 6 6 2 500
16. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 6 6 21 2 400
16. Charvátová Lucie CZE062208 D Na pohodu Vítězná 6 6 9 2 400
18. Farská Jana CZE024452 D Na pohodu Vítězná 6 6 7 2 300
19. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 5 5 5 1 950
20. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 6 6 8 1 900
21. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 1 850
22. Jurčíková Marie CZE004267 Vítězná 6 6 6 1 800
23. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 3 3 3 1 750
23. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 5 5 5 1 750
23. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 5 5 5 1 750
26. Kalinová Petra CZE065723 Trutnov 6 6 8 1 600
27. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 3 3 3 1 450
27. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 5 5 5 1 450
27. Scholzová Sabina CZE063801 Malé Svatoňovice 3 3 3 1 450
30. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 4 4 4 1 400
31. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 3 3 3 1 350
31. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 3 3 3 1 350
33. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 4 4 4 1 300
33. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 4 4 4 1 300
35. Hrnčiariková Radka CZE038118 A Dangerous Rebels Jičín 3 3 3 1 250
35. Macečková Hana CZE039590 C Podskaláci Úpice 3 3 3 1 250
37. Horká Pavlína CZE060948 Úpice 4 4 4 1 200
38. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 3 3 3 1 150
39. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 3 3 3 1 050
40. Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov 2 2 2 1 000
40. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 2 2 2 1 000
40. Chmelíková Kateřina CZE066469 Trutnov 2 2 2 1 000
43. Szelke Nikola CZE058238 C Podskaláci Úpice 3 3 3 950
43. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 3 950
45. Uxová Karolína CZE059302 C TJ Baník Žacléř 2 2 2 900
46. Hamplová Petra CZE038066 C Orli Trutnov 3 3 3 850
46. Horáková Alena CZE021131 B Orli Trutnov 3 3 3 850
46. Konopáčová Květoslava CZE040017 Rovensko p. T. 3 3 3 850
49. Dubová Renáta CZE061434 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 2 2 2 800
49. Šandová Eva CZE056779 B TJ Sparta Úpice 2 2 2 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.1.2020 03:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.1.2020 03:14:49