Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/116)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 116 | Turnajů: 176

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 12 13 25 10 400
2. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 12 13 20 10 200
3. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 12 13 20 10 000
4. Kordová Romana 1995 CZE051260 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 12 13 24 9 200
5. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 11 12 12 8 950
6. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 1 12 13 14 8 300
7. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 12 13 28 7 600
8. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 12 12 29 6 600
9. Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice 12 12 22 6 400
10. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 1 12 13 16 6 000
11. Kudrová Monika CZE063846 D Na pohodu Vítězná 12 12 12 5 800
12. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 1 12 13 31 5 700
13. Schmidtová Kateřina CZE049881 C Lumírkovci Úpice 12 12 14 5 500
14. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 12 12 18 5 300
15. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 11 12 12 5 250
16. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 12 12 12 5 000
17. Hrnčiariková Radka CZE038118 A Dangerous Rebels Jičín 1 4 5 5 4 800
18. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 12 12 36 4 600
18. Charvátová Lucie CZE062208 D Na pohodu Vítězná 12 12 16 4 600
20. Farská Jana CZE024452 D Na pohodu Vítězná 12 12 15 4 500
21. Prouzová Zdenka CZE048734 C Jestřábi Velké Svatoňovice 12 12 13 4 400
21. Jarešová Jana CZE054030 Trutnov 1 10 11 11 4 400
23. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 12 12 15 4 300
24. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 12 12 15 4 200
25. Kalinová Petra CZE065723 Trutnov 12 12 16 4 100
26. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 7 8 8 4 050
27. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 12 12 16 4 000
28. Jurčíková Marie CZE004267 Vítězná 12 12 12 3 900
29. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 1 4 5 5 3 700
30. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 12 12 12 3 600
30. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 10 10 10 3 600
32. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 11 11 11 3 550
33. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 10 10 10 3 400
34. Rážová Leontýna CZE064443 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 3 150
35. Horká Pavlína CZE060948 Úpice 10 10 10 3 100
36. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 3 050
36. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 1 3 4 4 3 050
38. Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov 6 6 6 3 000
39. Šandová Eva CZE056779 B TJ Sparta Úpice 7 7 7 2 950
40. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov 1 1 2 2 2 850
41. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové 1 1 1 2 700
42. Scholzová Sabina CZE063801 Malé Svatoňovice 7 7 7 2 650
43. Dubová Renáta CZE061434 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 7 7 7 2 550
44. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 1 1 2 500
45. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 2 450
46. Komora Vamberská Dagmar CZE046082 B Rychtáři Štít 1 1 1 2 300
47. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 5 5 2 200
48. Bartošová Martina CZE001319 B Sklípek Vrchlabí 1 3 4 4 2 150
48. Ducháčová Renáta CZE004659 C Partyzánky z Chmelnice Úpice 3 3 3 2 150
50. Horáková Alena CZE021131 B Orli Trutnov 8 8 8 2 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 17:24:00