Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/498)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 498 | Turnajů: 475

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lár Jakub CZE062904DVo tečku Vítězná1336405243 000
2.Bubaň Pavel CZE011871BVo tečku Vítězná1236396939 600
3.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec1336405539 500
4.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec1236397238 200
5.Jurík Martin CZE051225AČerný Sup Starý Rokytník1336404037 900
6.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník1236395037 300
7.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř1336406837 200
8.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod1336405333 500
9.Michalička Patrik CZE034566CJestřábi Velké Svatoňovice136374833 300
10.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1136385132 100
11.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1236399331 800
12.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice136376230 000
13.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov133343429 550
14.Kocian Rudolf CZE058088BDC Rýbrcoul Trutnov1336405628 200
15.Fronc Jaroslav CZE019872CTJ Baník Žacléř1336405227 400
16.Pavlista Zdeněk CZE040444CDC Prima Česká Skalice1336407126 500
17.Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice1136384425 900
18.Škývara Vladimír CZE052510CBulls Velké Poříčí1234373825 400
19.Brož Jan CZE064827DVol 41 Voletiny136375124 700
20.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice1223262623 450
21.Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov136373723 300
22.Macek Petr CZE001771BDT Puškvorec Velké Svatoňovice36364323 100
23.Bittner Jaroslav CZE063916CTJ Baník Žacléř136375022 200
24.Kejzlar Pavel CZE045021CZifčák Úpice36368421 500
25.Brož Marcel CZE063925BTrutnov1136385321 400
26.Tomcsányi Aleš CZE047362BTornádo Trutnov130313121 200
27.Korotvička Ondřej CZE063886Trutnov36364320 700
28.Erban Jiří CZE053288CJestřábi Velké Svatoňovice336395020 500
29.Görner Vít CZE001596CTJ Baník Žacléř1125272720 350
30.Vít Jan CZE033577DLumírkovci Úpice35353520 250
31.Hloušek Jaroslav CZE012355BTJ Sparta Úpice133343420 050
32.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové227292919 850
33.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice36365119 800
34.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice1327313119 650
35.Korotvička Tomáš CZE063885BDC Rýbrcoul Trutnov36363619 600
36.Hanuš Jaroslav CZE019873ATJ Baník Žacléř1125272719 050
37.Štěpán Petr CZE021967DVol 41 Voletiny1136384618 600
37.Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice128293018 600
39.Adámek Ondřej CZE063915CVol 41 Voletiny236385018 200
40.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice36365718 000
41.Škrabák Michael CZE014019BOrli Trutnov120212117 300
41.Kvasničák Petr CZE001765DVo tečku Vítězná124252517 300
41.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice1210131317 300
44.Hilčík Petr CZE034062CRafani Dvůr Králové36363817 200
45.Jareš Zdeněk CZE053779CTJ Baník Žacléř1135373717 150
46.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov36363717 000
47.Jarkovský Robert CZE042482CŠK Medvědi Velký Třebešov136374816 600
47.Míl Jindřich CZE001776Horní Maršov 1136384916 600
49.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)114151516 500
50.Demuth Petr CZE030467CStará hora Horní Maršov1136384016 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 12.4.2021 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 12.4.2021 18:19:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement