Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/272)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 272 | Turnajů: 90

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 6 6 18 6 100
2. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 6 6 8 6 000
3. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 6 6 12 5 700
4. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 6 6 8 5 400
5. Škývara Vladimír CZE052510 A Bulls Velké Poříčí 6 6 8 5 300
6. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 6 6 24 5 200
7. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod 6 6 11 5 100
8. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 6 6 8 4 900
8. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 6 6 11 4 900
10. Rakus Lukáš CZE050674 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 6 6 11 4 800
10. Kárász Josef CZE034819 B Orli Trutnov 6 6 6 4 800
10. Macek Petr CZE001771 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 6 6 14 4 800
13. Nohejl Milan CZE033148 B Klikaři z Podskalky Úpice 6 6 9 4 500
13. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 6 6 7 4 500
15. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 6 6 11 4 400
16. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 6 6 20 4 200
16. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 6 6 4 200
16. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 6 6 9 4 200
19. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 6 6 9 4 000
20. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 6 6 12 3 900
21. Regner David CZE056777 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 6 6 9 3 800
21. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná 6 6 11 3 800
21. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 6 6 14 3 800
24. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 6 6 3 700
25. Košťál Robert CZE000552 A Fekobe Pilníkov 5 5 5 3 650
26. Brož Marcel CZE063925 Black Angels Trutnov 6 6 7 3 600
27. Škrabák Michael CZE014019 A Orli Trutnov 4 4 4 3 500
27. Vladyka Petr 1952 CZE037284 B Orli Trutnov 6 6 6 3 500
29. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 3 450
29. Stehlík Libor CZE051957 A U Péci Jablonec nad Nisou 3 3 3 3 450
29. Varga Josef CZE059257 B Stará hora Horní Maršov 5 5 5 3 450
32. Vít Josef CZE003160 C Jestřábi Velké Svatoňovice 6 6 9 3 300
32. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 6 6 14 3 300
34. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 3 3 3 3 150
35. Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 6 6 6 3 100
35. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 6 6 8 3 100
35. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 6 9 3 100
38. Hilčík Petr CZE034062 C Rafani Dvůr Králové 6 6 7 3 000
38. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov 6 6 7 3 000
38. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 6 6 6 3 000
38. Korda Milan CZE041275 B Lumírkovci Úpice 4 4 4 3 000
38. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice 6 6 7 3 000
43. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 4 4 4 2 900
44. Mach Miloš CZE002095 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 2 800
44. Horák Karel CZE021132 B Orli Trutnov 6 6 6 2 800
46. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 3 3 2 750
46. Jurik Martin CZE051225 A Černý Sup Starý Rokytník 3 3 3 2 750
46. Hrdlička Zdeněk CZE003014 B Orli Trutnov 5 5 5 2 750
46. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 3 3 3 2 750
50. Lamka Josef 1997 CZE062283 D SKKS Cukrárna Náchod 6 6 8 2 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.1.2020 03:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.1.2020 03:34:52