Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/116)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 116 | Turnajů: 209

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 2 1 10 13 18 12 900
2. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 10 12 25 12 700
3. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 1 10 13 52 12 100
4. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 2 1 10 13 17 11 700
5. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 2 1 10 13 27 11 500
6. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 2 10 12 14 10 400
7. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 2 8 10 10 9 800
8. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 2 10 12 29 9 600
9. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 1 10 13 48 8 400
10. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 2 4 4 8 300
10. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 2 10 12 13 8 300
12. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 10 12 27 8 000
13. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 2 1 10 13 30 7 200
14. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 2 2 4 4 6 800
14. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 2 10 12 45 6 800
16. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Lumírkovci Úpice 1 10 11 33 6 600
17. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 2 1 3 6 6 6 350
18. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 1 1 10 12 16 6 300
19. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 2 10 12 22 6 200
20. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 1 9 10 10 6 150
21. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 2 10 12 32 6 000
22. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 1 4 7 8 5 900
22. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 2 2 4 5 5 900
22. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 2 10 12 45 5 900
25. Hofmanová Jitka CZE044079 B DC Prima Česká Skalice 2 7 9 9 5 850
26. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 2 10 12 18 5 600
27. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 2 10 12 27 5 500
28. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 1 10 11 13 5 400
29. Kocianová Pavlína CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 2 8 10 10 4 900
30. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 10 10 11 4 700
31. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 2 1 7 10 10 4 650
32. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 2 8 10 10 4 500
33. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 2 3 5 5 4 250
34. Schmidtová Kateřina CZE049881 C Lumírkovci Úpice 10 10 11 4 200
35. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 9 9 9 4 150
36. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 10 10 10 4 100
37. Jarkovská Natálie CZE050591 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 7 8 8 4 050
37. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 3 5 5 4 050
39. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 1 6 7 7 4 000
40. Farská Jana CZE024452 D HaFani Trutnov 10 10 16 3 900
41. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 10 10 11 3 700
41. Uxová Karolína CZE059302 C TJ Baník Žacléř 1 8 9 9 3 700
43. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 1 10 11 14 3 600
43. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 8 9 9 3 600
45. Forstová Monika CZE062972 Úpice 1 10 11 21 3 500
46. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 10 10 14 3 400
47. Živná Jana CZE062682 Žacléř 8 8 8 3 300
48. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 3 3 3 200
49. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 7 8 8 3 150
50. Szelke Nikola CZE058238 C Podskaláci Úpice 10 10 12 3 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.3.2019 19:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.3.2019 19:34:09