Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 92 | Turnajů: 85

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 10 5 950
2. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 18 5 850
3. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 5 6 18 5 550
3. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 1 5 6 9 5 550
5. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 1 5 6 7 5 250
6. Šlechtová Monika CZE039600 C Zifčák Úpice 1 5 6 12 4 650
6. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 3 4 4 4 650
6. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 5 6 8 4 650
9. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 1 5 6 8 4 550
10. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 2 2 4 150
11. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 5 6 13 3 950
12. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 1 5 6 10 3 750
12. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 1 5 6 7 3 750
14. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 5 6 16 3 650
14. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 1 5 6 17 3 650
16. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 1 1 2 2 3 350
17. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Lumírkovci Úpice 1 5 6 12 3 250
18. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 3 3 3 200
19. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 1 2 2 3 050
20. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 1 5 6 8 2 950
20. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 1 1 2 2 2 950
22. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 1 5 6 8 2 850
23. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 1 5 6 11 2 750
23. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 1 5 6 7 2 750
23. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 1 5 6 13 2 750
26. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 1 3 4 4 2 650
26. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 5 6 8 2 650
28. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 2 3 3 2 500
29. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 1 5 6 18 2 450
30. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 1 5 6 13 2 350
31. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 5 5 11 2 250
32. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 1 5 6 10 2 150
33. Hofmanová Jitka CZE044079 B DC Prima Česká Skalice 1 2 3 3 2 100
34. Farská Jana CZE024452 D HaFani Trutnov 5 5 7 1 950
34. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 5 5 6 1 950
34. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 1 1 2 2 1 950
37. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 1 2 3 3 1 800
38. Jarkovská Natálie CZE050591 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 3 4 4 1 750
38. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 3 1 750
38. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 5 5 7 1 750
38. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 5 5 6 1 750
38. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 2 2 1 750
43. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 4 4 4 1 600
44. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 1 2 3 1 550
45. Forstová Monika CZE062972 Úpice 1 3 4 4 1 450
46. Charvátová Lucie CZE062208 Vítězná 4 4 4 1 400
46. Hájeková Helena CZE055338 Chroustov 88 1 2 3 3 1 400
48. Kocianová Pavlína CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 1 2 2 1 350
49. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 2 2 2 1 300
50. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 4 4 4 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 14:12

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 14:12:59