Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/71)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 71 | Turnajů: 176

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 21 22 30 11 250
2. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 1 21 22 35 8 850
2. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 21 21 22 8 850
4. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 1 17 18 18 7 350
5. Kudrová Monika CZE063846 D Na pohodu Vítězná 14 14 14 6 400
5. Charvátová Lucie CZE062208 D Na pohodu Vítězná 18 18 18 6 400
7. Kordová Romana CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 13 14 14 6 250
8. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 20 20 20 6 100
9. Farská Jana CZE024452 D Na pohodu Vítězná 17 17 17 5 850
10. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 13 13 13 5 650
11. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 16 16 16 5 400
12. Kalinová Petra CZE065723 Trutnov 16 16 16 5 100
13. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 15 15 15 5 050
14. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 15 15 15 4 950
15. Jarešová Jana CZE054030 Trutnov 1 11 12 12 4 750
16. Jurčíková Marie CZE004267 Vítězná 14 14 14 4 500
17. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 12 12 12 3 900
18. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 11 11 11 3 650
19. Horká Pavlína CZE060948 Úpice 11 11 11 3 350
20. Rážová Leontýna CZE064443 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 3 150
21. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 3 050
22. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov 1 1 2 2 2 850
23. Scholzová Sabina CZE063801 Malé Svatoňovice 7 7 7 2 650
24. Dubová Renáta CZE061434 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 7 7 7 2 550
25. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 2 450
26. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 5 5 2 200
27. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 7 7 7 2 050
28. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 4 4 4 2 000
28. Pološčuková Lucie CZE061164 Žacléř 6 6 6 2 000
30. Živná Jana CZE062682 Žacléř 6 6 6 1 900
30. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 4 4 4 1 900
32. Plodková Kateřina CZE060309 D DC Prima Česká Skalice 1 3 4 4 1 750
32. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 1 750
34. Chmelíková Kateřina CZE066469 Trutnov 4 4 4 1 700
35. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 4 4 4 1 600
36. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 3 3 3 1 350
36. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 3 3 3 1 350
38. Felcmanová Sára CZE047597 Náchod 4 4 4 1 300
38. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné 1 1 1 1 300
40. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 2 2 2 1 200
41. Punčochářová Adriana CZE066849 Horní Maršov 2 2 2 1 100
41. Krtičková Olga CZE065581 Police nad Metují 4 4 4 1 100
43. Drahotská Terezie CZE050494 D Rafani Dvůr Králové 3 3 3 1 050
43. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 3 3 3 1 050
43. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 3 1 050
43. Prokopcová Irena CZE048545 D HaFani Trutnov 1 1 2 2 1 050
47. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 2 2 2 1 000
48. Látalová Jana CZE066463 Zásmuky 3 3 3 950
49. Konopáčová Květoslava CZE040017 Rovensko p. T. 3 3 3 850
49. Chládková Eliška CZE059016 Velký Třebešov 3 3 3 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.6.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.6.2020 11:56:55