Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 178 | Turnajů: 295

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 2 27 30 50 18 550
2. Brož Jan CZE064827 Vol 41 Voletiny 27 27 30 16 550
3. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 27 27 60 16 450
4. Korotvička Ondřej CZE063886 Trutnov 27 27 28 15 050
5. Michalička Patrik CZE034566 Hradec Králové 1 17 18 18 13 850
6. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov 1 1 27 29 33 12 750
7. Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 27 28 37 12 650
8. Korotvička Tomáš CZE063885 Trutnov 24 24 24 12 500
9. Brož Marcel CZE063925 Trutnov 1 22 23 23 11 600
10. Jareš Zdeněk CZE053779 TJ Baník Žacléř 1 1 21 23 23 11 350
11. Lamka Josef 1970 CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 24 24 24 10 900
12. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 2 14 17 17 10 800
13. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 24 25 25 10 700
14. Duben Karel CZE026300 Žacléř 27 27 30 10 450
15. Hofman Petr CZE050491 Brzice 2 16 18 18 9 800
16. Lamka Josef 1997 CZE062283 D SKKS Cukrárna Náchod 19 19 19 8 750
17. Mann Josef CZE038392 D Úpice 17 17 17 8 250
18. Goldmann Petr CZE040773 D Klikaři z Podskalky Úpice 23 23 23 7 950
19. Vejrych Martin CZE064586 Vol 41 Voletiny 1 17 18 18 7 350
20. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 21 21 21 7 250
21. Švandrlík Petr CZE064751 Trutnov 17 17 17 6 450
21. Tlustý Ladislav CZE014137 Trutnov 19 19 19 6 450
23. Pavlech Pavel CZE026898 Trutnov 20 20 20 6 000
24. Bartoš Otakar CZE066538 Vol 41 Voletiny 14 14 14 5 400
25. Dudáček Martin CZE002030 Hronov 9 9 9 5 150
26. Matras Vojtěch CZE064682 D Rafani Dvůr Králové 1 1 11 13 13 4 950
27. Ptaszkowski Krzysztof WRD066497 Lubawka 7 7 7 4 850
28. Vlach David CZE059367 SKKS Cukrárna Náchod 14 14 14 4 800
29. Koše Petr CZE001620 Hronov 7 7 7 4 750
30. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové 1 8 9 9 4 600
31. Bukač Ondřej CZE048160 D Vikingové Zaloňov 8 8 8 4 500
32. Ulrych Michal CZE064998 Trutnov 13 13 13 4 350
32. Matys Roman CZE060230 Trutnov 13 13 13 4 350
34. Posnar Jaroslav CZE018848 Náchod 8 8 8 4 300
35. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 9 9 9 4 150
36. Tomm Petr CZE066539 Vol 41 Voletiny 10 10 10 4 000
37. Vlášek Miroslav CZE061433 Žacléř 9 9 9 3 750
38. Kolář David CZE062973 Žacléř 10 10 10 3 600
39. Vych Petr CZE033147 D Dvůr Králové n. L. 6 6 6 3 400
40. Stárek Václav CZE041383 D Na pohodu Vítězná 8 8 8 3 300
40. Hořínek Pavel CZE044297 Úpice 10 10 10 3 300
42. Hampl Petr CZE018448 D HaFani Trutnov 7 7 7 3 250
43. Sucharda Petr CZE000176 Lucky Darts Jičín 1 4 5 5 3 200
44. Mikšovský Patrik CZE063364 Žacléř 9 9 9 3 050
45. Izák Milan CZE045136 D Velký Třebešov 8 8 8 3 000
46. Téra Josef CZE039594 D Úpice 1 3 4 4 2 950
47. Hampl Matěj CZE040080 D HaFani Trutnov 6 6 6 2 600
48. Ráž Vítězslav CZE066488 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 2 550
49. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 1 2 3 3 2 500
49. Hanák Jan CZE051240 D Úpice 6 6 6 2 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.8.2020 13:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.8.2020 13:13:11