Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/135)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 135 | Turnajů: 183

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 21 22 28 13 850
2. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 21 21 39 12 750
3. Brož Marcel CZE063925 Black Angels Trutnov 1 21 22 23 11 350
4. Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 21 21 25 8 550
5. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov 1 18 19 19 8 000
6. Korotvička Ondřej CZE063886 Trutnov 14 14 14 7 900
7. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 16 17 17 7 400
8. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 15 15 15 7 050
9. Lamka Josef 1970 CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 16 16 16 6 900
10. Brož Jan CZE064827 Trutnov 10 10 10 6 700
11. Duben Karel CZE026300 Žacléř 19 19 19 6 550
12. Jareš Zdeněk CZE053779 TJ Baník Žacléř 1 11 12 12 5 950
13. Korotvička Tomáš CZE063885 Trutnov 12 12 12 5 400
14. Goldmann Petr CZE040773 D Klikaři z Podskalky Úpice 16 16 16 5 200
15. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 14 14 14 5 000
16. Lamka Josef 1997 CZE062283 D SKKS Cukrárna Náchod 12 12 12 4 900
16. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 6 7 7 4 900
18. Dudáček Martin CZE002030 Hronov 8 8 8 4 400
19. Vejrych Martin CZE064586 Trutnov 1 9 10 10 4 150
20. Koše Petr CZE001620 Hronov 6 6 6 4 100
21. Hofman Petr CZE050491 Brzice 8 8 8 3 700
22. Pavlech Pavel CZE026898 Trutnov 12 12 12 3 400
22. Švandrlík Petr CZE064751 Trutnov 8 8 8 3 400
24. Hampl Petr CZE018448 D HaFani Trutnov 7 7 7 3 250
25. Matras Vojtěch CZE064682 D Rafani Dvůr Králové 1 8 9 9 3 100
26. Izák Milan CZE045136 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 8 8 8 3 000
27. Stárek Václav CZE041383 D Na pohodu Vítězná 7 7 7 2 950
28. Vlášek Miroslav CZE061433 Žacléř 7 7 7 2 750
28. Vych Petr CZE033147 D Rafani Dvůr Králové 5 5 5 2 750
30. Matys Roman CZE060230 Trutnov 8 8 8 2 700
31. Bartoš Otakar CZE066538 Trutnov 7 7 7 2 650
32. Kolář David CZE062973 Žacléř 8 8 8 2 600
33. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 1 2 3 3 2 500
34. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 5 5 5 2 350
34. Posnar Jaroslav CZE018848 Náchod 5 5 5 2 350
34. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 1 5 6 6 2 350
37. Vlach David CZE059367 Náchod 6 6 6 2 300
37. Michalička Patrik CZE034566 Hradec Králové 4 4 4 2 300
39. Téra Josef CZE039594 D Piráti Paluba Dvůr Králové 1 2 3 3 2 200
40. Macek Jan CZE002571 Velké Svatoňovice 4 4 4 2 100
41. Hampl Matěj CZE040080 D HaFani Trutnov 5 5 5 2 050
41. Hanák Jan CZE051240 D Úpice 5 5 5 2 050
43. Syrový Jaroslav CZE056448 D SKKS Cukrárna Náchod 5 5 5 1 850
43. Mráz Radek CZE044716 Úpice 5 5 5 1 850
43. Marek Štěpán CZE038590 HaFani Trutnov 5 5 5 1 850
46. Tomm Petr CZE066539 Trutnov 5 5 5 1 750
47. Majerník Lukáš WRD054019 Náchod 2 2 2 1 700
48. Horák Petr CZE053087 Broumov 5 5 5 1 650
49. Plšek David CZE040215 Huntířov 6 6 6 1 600
49. Juda Martin CZE047727 Stará hora Horní Maršov 4 4 4 1 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.6.2020 11:19

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.6.2020 11:56:41