Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/68)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 68 | Turnajů: 247

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 1 2 27 30 41 32 150
2. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 1 2 27 30 34 20 550
3. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 2 27 30 36 20 150
4. Bittner Jaroslav CZE063916 C TJ Baník Žacléř 27 27 36 16 450
5. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice 2 27 29 33 14 450
6. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 23 23 23 13 550
7. Görner Vít CZE001596 C TJ Baník Žacléř 1 1 16 18 18 13 500
8. Hilčík Petr CZE034062 C Rafani Dvůr Králové 27 27 27 12 650
9. Štěpán Petr CZE021967 C Vol 41 Voletiny 1 27 28 28 12 350
10. Adámek Ondřej CZE063915 C Trutnov 1 27 28 30 11 850
11. Štefáček Jan CZE063557 C Černý Sup Starý Rokytník 1 19 20 20 11 750
12. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 27 27 60 10 950
13. Honsnejman Václav CZE012396 C Úpice 19 19 19 8 950
14. Hegedüš Marek CZE002305 C TJ Baník Žacléř 11 11 11 8 150
15. Vít Josef CZE003160 C Velké Svatoňovice 17 17 17 7 750
16. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 19 19 19 7 550
17. Goldmann Martin CZE045102 C Lampertice 13 13 13 7 050
18. Klimeš Jan CZE053089 C Bulls Velké Poříčí 1 1 12 14 14 6 600
19. Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 14 14 14 6 400
19. Rücker Miloš CZE002130 C TJ Baník Žacléř 10 10 10 6 400
21. Vlach Jan CZE058456 C SKKS Cukrárna Náchod 15 15 15 5 950
22. Bartoš Stanislav CZE010419 C Dřevěnka Broumov 13 13 13 5 850
23. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 14 14 14 5 600
24. Hegedüš Karel CZE001602 C Žacléř 12 12 12 5 500
25. Dufka Stanislav CZE056383 C DC Rýbrcoul Trutnov 10 10 10 4 800
26. Píč Jakub CZE054576 C Bulls Velké Poříčí 1 8 9 9 4 600
27. Prouza Jiří CZE048547 C Velké Svatoňovice 11 11 11 3 750
28. Vaniš Petr CZE061706 C DC Rýbrcoul Trutnov 7 7 7 3 450
29. Kopecký Jiří CZE040594 C Lelci z Kramolny 4 4 4 3 300
30. Černý Jaroslav CZE008322 C Podskaláci Úpice 6 6 6 3 200
31. Vlach Lukáš CZE059326 C SKKS Cukrárna Náchod 7 7 7 2 950
32. Čihák Martin CZE059102 C Rtyně v Podkrkonoší 6 6 6 2 900
33. Horn Jan CZE003012 C Trutnov 8 8 8 2 800
34. Chaloupka David CZE002510 C Grizzly Chotěvice 1 1 2 4 4 2 700
35. Weintrager Robert CZE015978 C Černý Sup Starý Rokytník 8 8 8 2 500
36. Bezstarosti Ondřej CZE057150 C Rafani Dvůr Králové 7 7 7 2 450
37. Kavčak Pavel CZE035907 C Rally bar Vrchlabí 1 2 3 3 2 400
37. Hanzl Jiří CZE053090 C Bulls Velké Poříčí 6 6 6 2 400
39. Hudec Ivan CZE001741 C TJ Baník Žacléř 3 3 3 2 350
40. Ljubechko Oleksandr CZE043314 C Lumírkovci Úpice 5 5 5 2 150
40. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s. 5 5 5 2 150
42. Zdražil Tomáš CZE046830 C Šipkaři Damníkov, z.s. 4 4 4 1 600
42. Krudenc Miloš CZE022758 C Horní Maršov 4 4 4 1 600
42. Belák Milan CZE051121 C Lelci z Kramolny 4 4 4 1 600
45. Charalambidis Ivo CZE048723 C Šipkaři Damníkov, z.s. 4 4 4 1 400
46. Zelený Radim CZE001565 C Stará hora Horní Maršov 3 3 3 1 350
46. Lorenc David CZE007830 C Zifčák Úpice 3 3 3 1 350
48. Kozák Matěj CZE059285 C HaFani Trutnov 3 3 3 1 250
49. Beneš Lukáš CZE039595 C Úpice 3 3 3 1 150
50. Blažek Daniel CZE003240 C Grizzly Chotěvice 1 1 2 2 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 06:42:46