Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/518)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 518 | Turnajů: 653

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pecina Jiří CZE054216 Fekobe Pilníkov 3 3 25 31 57 40 050
2. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 4 3 25 32 66 37 950
3. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov 4 3 25 32 112 37 850
4. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice 4 3 25 32 36 35 850
5. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 4 3 25 32 104 35 050
6. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 4 3 25 32 77 34 150
7. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 4 3 18 25 25 32 900
8. Košťál Robert CZE000552 A Fekobe Pilníkov 3 3 25 31 37 31 250
9. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 2 3 25 30 35 29 350
10. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu) 3 1 19 23 23 28 450
11. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov 3 3 25 31 42 28 250
12. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 2 2 25 29 49 27 850
13. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 25 31 57 27 450
14. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 4 3 25 32 38 27 050
15. Kozaňák Michal CZE055781 A Fekobe Pilníkov 2 3 25 30 40 26 850
16. Felcman Jiří CZE001484 B SKKS Cukrárna Náchod 3 3 25 31 42 26 450
17. Korda Milan CZE041275 Lumírkovci Úpice 3 3 25 31 85 25 650
18. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu) 4 2 11 17 17 24 850
19. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 2 25 27 117 24 650
19. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 3 2 25 30 31 24 650
21. Šlik Petr CZE024598 B DC Prima Česká Skalice 2 2 25 29 43 24 450
22. Kocian Rudolf CZE058088 D DC Rýbrcoul Trutnov 3 3 25 31 63 23 950
23. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 25 31 54 23 050
24. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 25 28 85 22 550
25. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 25 25 52 22 150
26. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 3 2 25 30 97 21 550
27. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 4 1 25 30 30 21 450
28. Kábrt Michal CZE053920 C SKKS Cukrárna Náchod 2 1 25 28 60 21 250
29. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 25 25 59 21 050
30. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 25 28 47 20 950
31. Petr Martin CZE008426 A Fekobe Pilníkov 2 3 20 25 27 20 800
32. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 4 1 25 30 52 20 650
32. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice 1 2 25 28 46 20 650
34. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 1 24 28 28 20 500
35. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 2 2 25 29 64 19 950
36. Erban Jiří CZE053288 D Jestřábi Velké Svatoňovice 3 3 25 31 58 19 550
37. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná 1 25 26 43 19 350
38. Gross Jiří CZE061064 C SKKS Cukrárna Náchod 2 1 25 28 39 19 250
38. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 25 26 164 19 250
40. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 4 1 8 13 13 18 900
41. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 25 26 81 18 850
42. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 25 27 29 18 750
43. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 1 25 26 38 18 350
44. Lár Jakub CZE062904 Vo tečku Vítězná 1 1 25 27 42 18 150
44. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 25 25 76 18 150
46. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 4 6 10 10 17 800
47. Mach Miloš CZE002095 A ŠK Republika Úpice 2 1 22 25 25 17 700
48. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 25 29 66 17 650
49. Kvasničák Petr CZE001765 B Vo tečku Vítězná 24 24 24 17 400
50. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 4 17 21 21 16 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.9.2019 02:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 02:44:00