Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/295)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 295 | Turnajů: 95

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 5 6 7 7 550
2. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 1 5 6 11 6 750
3. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov) 1 5 6 8 6 350
4. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 1 5 6 11 6 250
5. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 1 5 6 11 6 150
5. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 4 6 150
7. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 4 6 050
8. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 4 5 950
9. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 5 6 8 5 650
9. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov 1 5 6 11 5 650
11. Felcman Jiří CZE001484 B SKKS Cukrárna Náchod 1 5 6 9 5 450
11. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 1 5 6 14 5 450
13. Holík Jiří 1967 CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 5 250
14. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 5 6 15 5 150
15. Procházka František CZE000392 A ŠK Republika Úpice 1 4 5 5 5 000
16. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 13 4 850
17. Hofman Martin CZE006587 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 5 5 11 4 750
17. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 5 6 8 4 750
19. Odvárko Roman CZE001786 B Úpice 5 5 6 4 650
19. Kozaňák Michal CZE055781 A Fekobe Pilníkov 5 5 6 4 650
19. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 1 5 6 10 4 650
19. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 1 3 4 4 4 650
19. Tišler Matěj CZE054746 A DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 3 4 4 4 650
19. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 1 5 6 6 4 650
25. Jurik Martin CZE051225 A Černý Sup Starý Rokytník 1 4 5 6 4 600
25. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 2 3 3 4 600
27. Kavan Jiří CZE015960 A U Vlčků Rtyně 1 5 6 6 4 550
28. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 5 6 8 4 450
29. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 5 6 12 4 350
29. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 5 5 13 4 350
31. Kuřátko Pavel CZE044854 A Vodníci z Cukrárny Náchod 1 4 5 5 4 300
32. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 5 6 7 4 150
33. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 1 5 6 6 4 050
33. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 5 6 7 4 050
35. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice 1 2 3 3 4 000
36. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 3 950
36. Joneš Vlastimil CZE002525 B Vítězná 5 5 5 3 950
38. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 4 5 5 3 900
39. Černý Pavel CZE056911 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 2 3 3 3 800
40. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 3 3 750
40. Hilčík Petr CZE034062 C Rafani Dvůr Králové 5 5 7 3 750
40. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 1 5 6 9 3 750
43. Šafář Jakub CZE001550 A Kobry Trutnov 4 4 4 3 700
43. Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 4 5 5 3 700
45. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 5 5 5 3 650
45. Gross Jiří CZE061064 C SKKS Cukrárna Náchod 1 5 6 10 3 650
45. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 12 3 650
45. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 1 5 6 8 3 650
45. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 2 3 650
50. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 3 3 3 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 14:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 14:10:10