Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 374

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bubaň Pavel CZE011871BVo tečku Vítězná1236396939 600
2.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec1236397238 200
3.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1136385132 100
4.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1236399331 800
5.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov133343429 550
6.Kocian Rudolf CZE058088BDC Rýbrcoul Trutnov1336405628 200
7.Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice1136384425 900
8.Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov136373723 300
9.Macek Petr CZE001771BDT Puškvorec Velké Svatoňovice36364323 100
10.Brož Marcel CZE063925BTrutnov1136385321 400
11.Tomcsányi Aleš CZE047362BTornádo Trutnov130313121 200
12.Hloušek Jaroslav CZE012355BTJ Sparta Úpice133343420 050
13.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice36365119 800
14.Korotvička Tomáš CZE063885BDC Rýbrcoul Trutnov36363619 600
15.Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice128293018 600
16.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice36365718 000
17.Škrabák Michael CZE014019BOrli Trutnov120212117 300
18.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov36363717 000
19.Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov1117191914 550
20.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov129303014 450
21.Vylíčil Ondřej CZE002896BTJ Sparta Úpice124252513 900
22.Geťko Jiří CZE041060BSKKS Cukrárna Náchod29292912 250
23.Novotný Jiří CZE008410BSklípek Vrchlabí22222211 500
24.Vlasák Jan CZE047605BKZP Jablonec n/N.218202011 300
25.Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové279910 350
26.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice22222210 300
27.Štim Jan CZE024413BSKKS Cukrárna Náchod1717178 950
28.Vlach Jan CZE058456BSKKS Cukrárna Náchod2424248 900
29.Hrdlička Zdeněk CZE003014BOrli Trutnov1616168 800
30.Kánský Břetislav CZE037052BDřevěnka Broumov1313138 750
31.Kárász Josef CZE034819BOrli Trutnov1212128 300
31.Vondráček Aleš CZE044615BŠK Medvědi Velký Třebešov1616168 300
33.Nývlt Jan CZE027211BŠK Medvědi Velký Třebešov1515158 050
34.Dufka Stanislav CZE056383BDC Rýbrcoul Trutnov1717177 850
35.Včeliš Václav CZE032001BČerný Sup Hajnice18997 700
36.Izák Milan CZE042483BŠK Medvědi Velký Třebešov11314147 250
37.Šimočko Štefan CZE034901BTrutnov1515156 850
38.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1515156 450
39.Vaniš Petr CZE061706BDC Rýbrcoul Trutnov1212126 200
40.Knap Petr CZE045305BŠK Medvědi Velký Třebešov9995 950
41.Kuřátko Pavel CZE044854BNové Město n. M.8885 800
42.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov111012125 600
43.Zumr Petr CZE045193BTornádo Trutnov15665 350
44.Vlach Lukáš CZE059326BSKKS Cukrárna Náchod1010104 800
45.Vych Petr CZE033147BČerný Sup Hajnice9994 650
46.Chrenko Ludvík CZE002513BOrli Trutnov7774 550
47.Klempíř Petr CZE021128BTornádo Trutnov1010104 500
48.Krátký Jan CZE054595BDarts Brothers Červený Kostelec8884 200
49.Téra Josef CZE039594BČerný Sup Hajnice14554 000
50.Kopecký Jiří CZE040594BLelci z Kramolny5553 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.1.2021 02:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.1.2021 02:33:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement