Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/133)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 133 | Turnajů: 303

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 1 1 27 29 57 28 650
2. Bubaň Pavel CZE011871 B Sklípek Vrchlabí 1 1 27 29 32 26 350
3. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod 1 2 27 30 38 24 650
4. Rakus Lukáš CZE050674 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 27 28 40 24 250
5. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 27 29 68 23 750
6. Hofman Martin CZE006587 B Brzice 2 26 28 28 19 000
7. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 1 27 28 32 18 850
8. Macek Petr CZE001771 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 27 27 33 18 050
9. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 27 28 29 17 450
10. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 27 27 43 15 450
11. Hloušek Jaroslav CZE012355 B TJ Sparta Úpice 1 23 24 24 15 350
12. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov 1 21 22 22 15 050
13. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 27 27 43 13 950
14. Korda Milan CZE041275 B Lumírkovci Úpice 1 20 21 22 13 900
15. Kvasničák Petr CZE001765 B Vo tečku Vítězná 1 17 18 18 12 650
16. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná 1 21 22 22 12 350
16. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 1 1 27 29 30 12 350
18. Bílek Pavel CZE026189 B Orli Trutnov 26 26 26 11 600
19. Mrštný František CZE028041 B Loco Trutnov 24 24 24 11 300
20. Varga Josef CZE059257 B Stará hora Horní Maršov 18 18 18 11 200
21. Mervart Martin CZE054377 B Orli Trutnov 1 21 22 22 11 150
22. Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov 12 12 12 10 700
23. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 1 13 14 14 10 450
23. Křapka Marek CZE058757 B ŠK Nola Vilémov 1 2 7 10 10 10 450
25. Pavlech Adam CZE055771 B Žraloci z Bazénu Pec p. S. 13 13 13 9 750
26. Regner David CZE056777 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 20 20 20 9 600
27. Hromádko Leoš CZE032994 B Žraloci z Bazénu Pec p. S. 1 16 17 17 9 400
28. Vladyka Petr 1952 CZE037284 B Orli Trutnov 18 18 18 9 300
29. Šmétka Jan CZE055152 B Na pohodu Vítězná 14 14 14 9 000
30. Horák Karel CZE021132 B Orli Trutnov 19 19 19 8 750
31. Vylíčil Ondřej CZE002896 B TJ Sparta Úpice 1 14 15 15 8 300
32. Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov 11 11 11 7 550
33. Téra Marek CZE049748 B Piráti Paluba Dvůr Králové 1 14 15 15 7 500
34. Novotný Jiří CZE008410 B Sklípek Vrchlabí 14 14 14 7 300
35. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 1 12 13 13 7 200
35. Hrdlička Zdeněk CZE003014 B Orli Trutnov 14 14 14 7 200
35. Štim Jan CZE024413 B SKKS Cukrárna Náchod 14 14 14 7 200
35. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 12 12 12 7 200
39. Izák Milan CZE042483 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 12 13 13 6 900
40. Vondráček Aleš CZE044615 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 13 13 13 6 550
41. Joneš Vlastimil CZE002525 B Vo tečku Vítězná 1 11 12 12 6 450
42. Kárász Josef CZE034819 B Orli Trutnov 8 8 8 6 200
43. Nohejl Milan CZE033148 B Klikaři z Podskalky Úpice 10 10 10 6 100
44. Prouza Jiří CZE058288 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 14 14 14 5 800
45. Včeliš Václav CZE032001 B Černý Sup Hajnice 1 4 5 5 5 600
46. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 11 11 11 5 550
47. Zumr Petr CZE045193 B Tornádo Trutnov 1 5 6 6 5 350
48. Šimočko Štefan CZE034901 B Trutnov 11 11 11 5 150
49. Borůvka Lukáš CZE031111 B Vol 41 Voletiny 12 12 12 4 900
50. Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov 1 9 10 10 4 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 17:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 17:56:22