Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga sever
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Černý Sup Starý Rokytník550000066:24143:8015
2.Elita Jičín540010053:38120:10813
3.Sokolíci Červený Kostelec640002060:48152:11612
4.Lucky Darts Jičín531001055:36135:9311
5.Nola Jilemnice421001042:3198:778
6.Fekobe Pilníkov620004053:55130:1396
7.Baník Žacléř420002031:4181:956
8.Republika Úpice720005050:76136:1776
9.Kobry od Soudku Arnultovice410012036:3792:924
10.Cukrárna Náchod400004023:4959:1090
11.Prima Česká Skalice400004019:5357:1170
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Unger LukášSokolíci Červený Kostelec98,786,9624232079,255342
2.Kobr PetrNola Jilemnice85,8100,00168884,211916
3.Štefl DominikČerný Sup Starý Rokytník83,480,0020201670,214733
4.Jurik MartinČerný Sup Starý Rokytník81,587,5020161473,174130
5.Vlk MartinSokolíci Červený Kostelec73,270,0024201466,005033
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne6.12.202017:0011.Elita Jičín10:8Fekobe Pilníkov
Vohnout Zdeněk24:23Košťálová Eva
So12.12.202015:006.Republika Úpice8:10Nola Jilemnice
Bedlivý Pavel20:26Kobr Petr
So12.12.202017:309.Republika Úpice6:12Černý Sup Starý Rokytník
Mach Miloš20:27Štefl Dominik
Ne13.12.202016:007.Sokolíci Červený Kostelec10:8Fekobe Pilníkov
Unger Lukáš25:20Košťálová Eva
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Po12.10.202018:005.Nola JilemniceElita Jičín
Ne18.10.202018:006.Černý Sup Starý RokytníkKobry od Soudku Arnultovice
Po19.10.202018:006.Baník ŽacléřCukrárna Náchod
Po19.10.202018:006.Prima Česká SkaliceSokolíci Červený Kostelec
Po19.10.202018:006.Fekobe PilníkovLucky Darts Jičín
Ne25.10.202014:007.Cukrárna NáchodPrima Česká Skalice
Ne25.10.202016:007.Kobry od Soudku ArnultoviceBaník Žacléř
Ne25.10.202017:007.Elita JičínRepublika Úpice
Po26.10.202018:007.Nola JilemniceČerný Sup Starý Rokytník
Ne1.11.202016:0022.Sokolíci Červený KostelecKobry od Soudku Arnultovice
Ne1.11.202018:0022.Lucky Darts JičínNola Jilemnice
Po2.11.202018:0022.Fekobe PilníkovElita Jičín
Po2.11.202018:0022.Prima Česká SkaliceRepublika Úpice
Po2.11.202018:0022.Baník ŽacléřČerný Sup Starý Rokytník
Ne8.11.202014:005.Cukrárna NáchodČerný Sup Starý Rokytník
Ne15.11.202018:008.Lucky Darts JičínSokolíci Červený Kostelec
Ne15.11.202018:008.Černý Sup Starý RokytníkElita Jičín
Po16.11.202018:008.Baník ŽacléřNola Jilemnice
Po16.11.202018:008.Prima Česká SkaliceKobry od Soudku Arnultovice
Po16.11.202018:008.Fekobe PilníkovCukrárna Náchod
Ne22.11.202014:009.Cukrárna NáchodLucky Darts Jičín
Ne22.11.202016:009.Kobry od Soudku ArnultoviceFekobe Pilníkov
Ne22.11.202017:009.Elita JičínBaník Žacléř
Po23.11.202018:009.Nola JilemnicePrima Česká Skalice
Ne29.11.202016:0010.Sokolíci Červený KostelecCukrárna Náchod
Ne29.11.202018:0010.Lucky Darts JičínKobry od Soudku Arnultovice
Po30.11.202018:0010.Baník ŽacléřRepublika Úpice
Po30.11.202018:0010.Prima Česká SkaliceElita Jičín
Po30.11.202018:0010.Fekobe PilníkovNola Jilemnice
Ne6.12.202016:0011.Kobry od Soudku ArnultoviceSokolíci Červený Kostelec
Ne6.12.202018:0011.Republika ÚpicePrima Česká Skalice
Ne6.12.202018:0011.Černý Sup Starý RokytníkBaník Žacléř
Po7.12.202018:0011.Nola JilemniceLucky Darts Jičín
Ne13.12.202014:0019.Cukrárna NáchodFekobe Pilníkov
Ne13.12.202016:0019.Kobry od Soudku ArnultovicePrima Česká Skalice
Ne13.12.202016:0019.Sokolíci Červený KostelecLucky Darts Jičín
Ne13.12.202017:0019.Elita JičínČerný Sup Starý Rokytník
Po14.12.202018:0019.Nola JilemniceBaník Žacléř
Ne20.12.202018:0020.Lucky Darts JičínCukrárna Náchod
Ne20.12.202018:0020.Černý Sup Starý RokytníkRepublika Úpice
Po21.12.202018:0020.Fekobe PilníkovKobry od Soudku Arnultovice
Po21.12.202018:0020.Prima Česká SkaliceNola Jilemnice
Po21.12.202018:0020.Baník ŽacléřElita Jičín
Ne3.1.202114:0021.Cukrárna NáchodSokolíci Červený Kostelec
Ne3.1.202116:0021.Kobry od Soudku ArnultoviceLucky Darts Jičín
Ne3.1.202117:0021.Elita JičínPrima Česká Skalice
Ne3.1.202118:0021.Republika ÚpiceBaník Žacléř
Po4.1.202118:0021.Nola JilemniceFekobe Pilníkov
Ne10.1.202117:0012.Elita JičínLucky Darts Jičín
Ne10.1.202118:0012.Černý Sup Starý RokytníkPrima Česká Skalice
Ne10.1.202118:0012.Republika ÚpiceFekobe Pilníkov
Po11.1.202118:0012.Nola JilemniceSokolíci Červený Kostelec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.1.2021 10:12:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement