Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga sever
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Černý Sup Starý Rokytník 18 14 1 0 1 2 0 209 : 117 485 : 332 45
2. Sokolíci Červený Kostelec 18 15 0 0 0 3 0 200 : 124 459 : 341 45
3. Fekobe Pilníkov 18 14 0 0 0 4 0 215 : 109 488 : 305 42
4. Kobry od Soudku Arnultovice 18 10 0 0 2 6 0 174 : 152 425 : 365 32
5. Lucky Darts Jičín 18 9 0 0 1 8 0 162 : 163 408 : 399 28
6. Baník Žacléř 18 7 2 0 0 9 0 153 : 173 381 : 420 25
7. Dangerous Rebels Jičín 18 6 2 0 1 9 0 154 : 173 386 : 412 23
8. U Vlčků Rtyně 18 4 1 0 0 13 0 130 : 195 334 : 458 14
9. Prima Česká Skalice 18 3 0 0 0 15 0 108 : 216 291 : 488 9
10. Cukrárna Náchod 18 2 0 0 1 15 0 121 : 204 330 : 467 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Tišler Matěj Sokolíci Červený Kostelec 86,9 83,33 72 72 60 71,19 177 126
2. Košťál Robert Fekobe Pilníkov 74,6 78,13 72 64 50 68,99 158 109
3. Pružinec René Kobry od Soudku Arnultovice 70,8 64,06 72 64 41 61,84 152 94
4. Hendrych Daniel Dangerous Rebels Jičín 69,8 64,29 72 56 36 62,79 129 81
5. Unger Lukáš Sokolíci Červený Kostelec 69,4 67,14 72 70 47 60,69 173 105
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 9.2.2020 15:00 16. Cukrárna Náchod 8 : 10 U Vlčků Rtyně
Felcman Jiří 20 : 25 Prokop Vladimír
Ne 9.2.2020 18:00 16. Kobry od Soudku Arnultovice 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec
Vedmoch Pavel 25 : 20 Unger Lukáš
Ne 9.2.2020 18:00 16. Lucky Darts Jičín 8 : 10 Černý Sup Starý Rokytník
Mlejnek Eduard 24 : 24 Weintrager Marian
Po 10.2.2020 18:00 16. Fekobe Pilníkov 13 : 5 Dangerous Rebels Jičín
Věchet Jiří 31 : 15 Král Jaroslav
Po 10.2.2020 18:00 16. Prima Česká Skalice 8 : 10 Baník Žacléř
Plíšek Jakub 20 : 26 Polák Miroslav
Ne 16.2.2020 16:00 17. Sokolíci Červený Kostelec 13 : 5 Lucky Darts Jičín
Unger Lukáš 27 : 16 Salaba Lubomír
Ne 16.2.2020 17:00 17. Dangerous Rebels Jičín 6 : 12 Kobry od Soudku Arnultovice
Král Jaroslav 13 : 28 Vedmoch Pavel
Ne 16.2.2020 18:00 17. Černý Sup Starý Rokytník 15 : 3 Prima Česká Skalice
Weintrager Marian 31 : 12 Plíšek Jakub
Po 17.2.2020 18:00 17. Baník Žacléř 13 : 5 U Vlčků Rtyně
Polák Miroslav 30 : 14 Vlček Jiří
Po 17.2.2020 18:00 17. Fekobe Pilníkov 13 : 5 Cukrárna Náchod
Věchet Jiří 28 : 12 Felcman Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.6.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.6.2020 13:41:18