Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga sever
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Sokolíci Červený Kostelec 13 12 0 0 0 1 0 147 : 87 340 : 236 36
2. Fekobe Pilníkov 13 11 0 0 0 2 0 160 : 74 355 : 210 33
3. Černý Sup Starý Rokytník 13 10 1 0 1 1 0 153 : 83 355 : 236 33
4. Kobry od Soudku Arnultovice 13 6 0 0 1 6 0 121 : 114 298 : 273 19
5. Lucky Darts Jičín 13 6 0 0 1 6 0 114 : 121 286 : 295 19
6. Baník Žacléř 13 5 2 0 0 6 0 113 : 123 271 : 301 19
7. Dangerous Rebels Jičín 12 4 2 0 1 5 0 111 : 108 272 : 260 17
8. Prima Česká Skalice 14 3 0 0 0 11 0 88 : 164 232 : 370 9
9. U Vlčků Rtyně 13 2 0 0 0 11 0 83 : 151 222 : 346 6
10. Cukrárna Náchod 13 1 0 0 1 11 0 85 : 150 237 : 341 4
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Tišler Matěj Sokolíci Červený Kostelec 91,5 86,54 52 52 45 74,80 127 95
2. Košťál Robert Fekobe Pilníkov 75,7 79,55 52 44 35 71,15 104 74
3. Hendrych Daniel Dangerous Rebels Jičín 72,5 68,89 48 45 31 66,35 104 69
4. Štefl Dominik Černý Sup Starý Rokytník 71,2 70,45 52 44 31 64,60 113 73
5. Bašák Jiří Černý Sup Starý Rokytník 71,1 71,05 52 38 27 64,52 93 60
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 5.1.2020 14:00 18. Kobry od Soudku Arnultovice 5 : 13 Fekobe Pilníkov
Vedmoch Pavel 15 : 28 Věchet Jiří
Ne 5.1.2020 15:00 18. Cukrárna Náchod 7 : 11 Baník Žacléř
Felcman Jiří 18 : 24 Janík František
Ne 5.1.2020 16:00 18. U Vlčků Rtyně 2 : 16 Černý Sup Starý Rokytník
Kavan Jiří 9 : 33 Weintrager Marian
Ne 12.1.2020 15:00 12. Cukrárna Náchod 11 : 7 Lucky Darts Jičín
Felcman Jiří 25 : 18 Švorc Lukáš
Ne 12.1.2020 16:00 12. Kobry od Soudku Arnultovice 17 : 1 Prima Česká Skalice
Vedmoch Pavel 35 : 5 Plíšek Jakub
Ne 12.1.2020 16:00 12. Sokolíci Červený Kostelec 3 : 15 Černý Sup Starý Rokytník
Unger Lukáš 14 : 32 Weintrager Marian
Ne 12.1.2020 17:00 12. Dangerous Rebels Jičín 9 : 10 Baník Žacléř
Král Jaroslav 21 : 23 Polák Miroslav
Po 13.1.2020 18:00 12. Fekobe Pilníkov 14 : 4 U Vlčků Rtyně
Košťálová Eva 29 : 11 Prokop Vladimír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2020 14:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.1.2020 14:34:39