Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
B liga východ
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Darts Brothers Červený Kostelec191610020224:119510:31550
2.Lumírkovci Úpice191500310218:127507:34848
3.Černý Sup Hajnice19920350181:166444:41834
4.Baník Žacléř B18910260181:146438:37031
5.Lelci z Kramolny191000180175:168427:42731
6.Cukrárna Náchod20830090193:170464:43130
7.Puškvorec Velké Svatoňovice18910080174:151424:37929
8.Piráti od Vlčků Rtyně18810270167:160412:38828
9.Dřevěnka Broumov207100120171:190418:44823
10.Prima Česká Skalice B206103100153:211383:49423
11.Medvědi Velký Třebešov194301110157:189400:44819
12.Sparta Úpice183302100139:190343:44217
13.Černý Sup Starý Rokytník B19200017098:244278:5406
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Hejna LubošSparta Úpice74,781,8272554570,4513293
2.Semerák JanDarts Brothers Červený Kostelec74,473,9776735470,18171120
3.Kousal ZdeněkDřevěnka Broumov70,470,0080805666,15192127
4.Korger TomášPrima Česká Skalice B67,672,9780745466,29178118
5.Čihák JaroslavPiráti od Vlčků Rtyně67,272,2272362667,828759
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne12.3.202314:0020.Cukrárna Náchod12:6Černý Sup Starý Rokytník B
Felcman Jiří28:15Bauer Jaromír
Ne12.3.202314:0020.Prima Česká Skalice B8:10Lumírkovci Úpice
Hradilová Eliška21:25Janku Jiří
Ne12.3.202314:0020.Černý Sup Hajnice10:8Puškvorec Velké Svatoňovice
Hampl Milan25:21Rakus Lukáš
Ne12.3.202314:0020.Lelci z Kramolny10:8Medvědi Velký Třebešov
Kopecký Jiří25:21Seidel Lukáš
Ne12.3.202315:0020.Dřevěnka Broumov5:13Piráti od Vlčků Rtyně
Andrš Ladislav18:30Pullmann Lukáš
Ne12.3.202318:0020.Sparta Úpice7:11Baník Žacléř B
Hejna Luboš19:28Baše Jan
Ne19.3.202313:0021.Lumírkovci Úpice13:5Lelci z Kramolny
Odvárko Roman27:16Pařízek Jan
Ne19.3.202314:0021.Černý Sup Starý Rokytník B7:11Prima Česká Skalice B
Bauer Jaromír23:24Hradilová Eliška
Ne19.3.202314:0021.Medvědi Velký Třebešov10:8Černý Sup Hajnice
Seidel Lukáš25:20Hampl Milan
Ne19.3.202315:0021.Dřevěnka Broumov12:6Sparta Úpice
Andrš Ladislav26:14Hejna Luboš
Ne19.3.202316:0021.Darts Brothers Červený Kostelec12:6Cukrárna Náchod
Semerák Jan27:15Felcman Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 24.3.2023 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 24.3.2023 20:19:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement