B liga KHK východ | 22. kolo | Ne 6.3.2022 14:00 | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puškvorec Velké Svatoňovice | 10 | : | 8 | Černý Sup Hajnice | |||||||||
Rakus Lukáš | 23 | : | 19 | Hampl Milan | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Rakus Lukáš | 7 | 3 | ||||||
D2 | Prouza Jiří | 1 | 1 | ||||||
D3 | Tišler Matěj | 8 | |||||||
D4 | Knap Martin | 4 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Macek Petr | D4 | 3 | 1 | |||||
D6 | Regner David | D2 | 1 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Hampl Milan | 6 | 1 | ||||||
H2 | Téra Marek | 2 | |||||||
H3 | Kajzr Jan | 8 | 1 | 1 | |||||
H4 | Téra Josef | 10 | 3 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Rakus Lukáš | H3: Kajzr Jan | 1:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Prouza Jiří | H4: Téra Josef | 2:0 | 1:1 |
3 | Single | D3: Tišler Matěj | H1: Hampl Milan | 2:0 | 2:1 |
4 | Single | D4: Knap Martin | H2: Téra Marek | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Rakus Lukáš | H4: Téra Josef | 1:2 | 3:2 |
6 | Single | D2: Prouza Jiří | H3: Kajzr Jan | 0:2 | 3:3 |
7 | Single | D3: Tišler Matěj | H2: Téra Marek | 2:0 | 4:3 |
8 | Single | D4: Knap Martin | H1: Hampl Milan | 2:0 | 5:3 |
9 | Double | D1: Rakus Lukáš D2: Prouza Jiří | H1: Hampl Milan H3: Kajzr Jan | 2:1 | 6:3 |
D4: Knap Martin D5: Macek Petr | H2: Téra Marek H4: Téra Josef | ||||
10 | Cricket | D3: Tišler Matěj D4: Knap Martin | H2: Téra Marek H3: Kajzr Jan | 2:0 | 7:3 |
D1: Rakus Lukáš D5: Macek Petr | H1: Hampl Milan H4: Téra Josef | ||||
11 | Single | D1: Rakus Lukáš | H2: Téra Marek | 2:1 | 8:3 |
12 | Single | D2: Prouza Jiří | H1: Hampl Milan | 0:2 | 8:4 |
13 | Single | D3: Tišler Matěj | H4: Téra Josef | 0:2 | 8:5 |
14 | Single | D4: Knap Martin | H3: Kajzr Jan | 1:2 | 8:6 |
15 | Single | D1: Rakus Lukáš | H1: Hampl Milan | 0:2 | 8:7 |
16 | Single | D6: Regner David | H2: Téra Marek | 2:0 | 9:7 |
17 | Single | D3: Tišler Matěj | H3: Kajzr Jan | 2:1 | 10:7 |
18 | Single | D5: Macek Petr | H4: Téra Josef | 0:2 | 10:8 |