B liga KHK východ | 17. kolo | Ne 23.2.2020 14:00 | Velký Třebešov U Vagonu restaurace
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Medvědi Velký Třebešov A | 7 | : | 11 | Námořníci z Paluby Dvůr Králové | ||||||
Seidel Lukáš | 19 | : | 25 | Šantora Petr | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Izák Milan | 6 | 1 | ||||||
D2 | Nývlt Jan | 8 | 1 | ||||||
D3 | Seidel Lukáš | 7 | 1 | ||||||
D4 | Knap Petr | 4 | |||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Kluz Martin | 6 | |||||||
H2 | Šantora Jakub | 5 | 1 | ||||||
H3 | Flégl Petr | 11 | 1 | ||||||
H4 | Petera Ondřej | 12 | 4 | 2 | |||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Šantora Petr |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Izák Milan | H3: Flégl Petr | 0:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Nývlt Jan | H4: Petera Ondřej | 1:2 | 0:2 |
3 | Single | D3: Seidel Lukáš | H1: Kluz Martin | 2:0 | 1:2 |
4 | Single | D4: Knap Petr | H2: Šantora Jakub | 0:2 | 1:3 |
5 | Single | D1: Izák Milan | H4: Petera Ondřej | 1:2 | 1:4 |
6 | Single | D2: Nývlt Jan | H3: Flégl Petr | 2:1 | 2:4 |
7 | Single | D3: Seidel Lukáš | H2: Šantora Jakub | 2:1 | 3:4 |
8 | Single | D4: Knap Petr | H1: Kluz Martin | 0:2 | 3:5 |
9 | Double | D1: Izák Milan D2: Nývlt Jan | H4: Petera Ondřej H1: Kluz Martin | 0:2 | 3:6 |
D3: Seidel Lukáš D4: Knap Petr | H2: Šantora Jakub H3: Flégl Petr | ||||
10 | Cricket | D1: Izák Milan D3: Seidel Lukáš | H4: Petera Ondřej H3: Flégl Petr | 0:2 | 3:7 |
D2: Nývlt Jan D4: Knap Petr | H2: Šantora Jakub H1: Kluz Martin | ||||
11 | Single | D1: Izák Milan | H2: Šantora Jakub | 1:2 | 3:8 |
12 | Single | D2: Nývlt Jan | H1: Kluz Martin | 2:1 | 4:8 |
13 | Single | D3: Seidel Lukáš | H4: Petera Ondřej | 2:0 | 5:8 |
14 | Single | D4: Knap Petr | H3: Flégl Petr | 1:2 | 5:9 |
15 | Single | D1: Izák Milan | H1: Kluz Martin | 2:0 | 6:9 |
16 | Single | D2: Nývlt Jan | H2: Šantora Jakub | 1:2 | 6:10 |
17 | Single | D3: Seidel Lukáš | H3: Flégl Petr | 2:0 | 7:10 |
18 | Single | D4: Knap Petr | H4: Petera Ondřej | 0:2 | 7:11 |