B liga KHK východ | 13. kolo | Ne 19.1.2020 14:00 | Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puškvorec Velké Svatoňovice | 11 | : | 7 | Medvědi Velký Třebešov A | |||||||||
Rakus Lukáš | 27 | : | 16 | Knap Petr | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Macek Petr | 8 | 1 | 1 | |||||
D2 | Rakus Lukáš | 5 | 1 | 2 | |||||
D3 | Prokop René | 2 | |||||||
D4 | Knap Martin | 8 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Regner David | D3 | 4 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Seidel Lukáš | 7 | |||||||
H2 | Nývlt Jan | 11 | 2 | ||||||
H3 | Knap Petr | 5 | |||||||
H4 | Vondráček Aleš | 3 | |||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Melichar David | ||||||||
H6 | Izák Milan |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Macek Petr | H3: Knap Petr | 2:0 | 1:0 |
2 | Single | D2: Rakus Lukáš | H4: Vondráček Aleš | 1:2 | 1:1 |
3 | Single | D3: Prokop René | H1: Seidel Lukáš | 1:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: Knap Martin | H2: Nývlt Jan | 1:2 | 1:3 |
5 | Single | D1: Macek Petr | H4: Vondráček Aleš | 2:0 | 2:3 |
6 | Single | D2: Rakus Lukáš | H3: Knap Petr | 1:2 | 2:4 |
7 | Single | D3: Prokop René | H2: Nývlt Jan | 0:2 | 2:5 |
8 | Single | D4: Knap Martin | H1: Seidel Lukáš | 2:0 | 3:5 |
9 | Double | D2: Rakus Lukáš D5: Regner David | H1: Seidel Lukáš H2: Nývlt Jan | 2:0 | 4:5 |
D1: Macek Petr D4: Knap Martin | H3: Knap Petr H4: Vondráček Aleš | ||||
10 | Cricket | D2: Rakus Lukáš D4: Knap Martin | H1: Seidel Lukáš H4: Vondráček Aleš | 2:0 | 5:5 |
D1: Macek Petr D5: Regner David | H2: Nývlt Jan H3: Knap Petr | ||||
11 | Single | D1: Macek Petr | H2: Nývlt Jan | 2:1 | 6:5 |
12 | Single | D2: Rakus Lukáš | H1: Seidel Lukáš | 2:0 | 7:5 |
13 | Single | D5: Regner David | H4: Vondráček Aleš | 2:0 | 8:5 |
14 | Single | D4: Knap Martin | H3: Knap Petr | 2:0 | 9:5 |
15 | Single | D1: Macek Petr | H1: Seidel Lukáš | 1:2 | 9:6 |
16 | Single | D2: Rakus Lukáš | H2: Nývlt Jan | 2:1 | 10:6 |
17 | Single | D5: Regner David | H3: Knap Petr | 2:0 | 11:6 |
18 | Single | D4: Knap Martin | H4: Vondráček Aleš | 0:2 | 11:7 |