B liga KHK východ | 16. kolo | Ne 24.2.2019 13:00 | Vlčice Obecní klub
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tornádo Vlčice | 12 | : | 6 | Puškvorec Velké Svatoňovice | ||||||
Klempíř Petr | 29 | : | 17 | Pfohl Lukáš | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Zumr Petr | 5 | 3 | ||||||
D2 | Špetla Petr | 11 | |||||||
D3 | Klempíř Petr | 4 | 1 | ||||||
D4 | Minařík Jiří | 4 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Pech Roman | D4 | 4 | 1 | |||||
D6 | Tomcsányi Aleš | ||||||||
D7 | Klempířová Erika | D3 | 1 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Rakus Lukáš | 4 | |||||||
H2 | Knap Martin | 5 | 1 | ||||||
H3 | Šlik Petr | 6 | |||||||
H4 | Neumann Luboš | 6 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Pfohl Lukáš |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Zumr Petr | H3: Šlik Petr | 2:1 | 1:0 |
2 | Single | D2: Špetla Petr | H4: Neumann Luboš | 1:2 | 1:1 |
3 | Single | D3: Klempíř Petr | H1: Rakus Lukáš | 2:1 | 2:1 |
4 | Single | D4: Minařík Jiří | H2: Knap Martin | 1:2 | 2:2 |
5 | Single | D1: Zumr Petr | H4: Neumann Luboš | 2:0 | 3:2 |
6 | Single | D2: Špetla Petr | H3: Šlik Petr | 1:2 | 3:3 |
7 | Single | D3: Klempíř Petr | H2: Knap Martin | 2:1 | 4:3 |
8 | Single | D4: Minařík Jiří | H1: Rakus Lukáš | 0:2 | 4:4 |
9 | Double | D1: Zumr Petr D5: Pech Roman | H1: Rakus Lukáš H4: Neumann Luboš | 2:0 | 5:4 |
D2: Špetla Petr D3: Klempíř Petr | H2: Knap Martin H3: Šlik Petr | ||||
10 | Cricket | D1: Zumr Petr D3: Klempíř Petr | H4: Neumann Luboš H5: Pfohl Lukáš | 2:0 | 6:4 |
D2: Špetla Petr D5: Pech Roman | H1: Rakus Lukáš H3: Šlik Petr | ||||
11 | Single | D1: Zumr Petr | H2: Knap Martin | 2:0 | 7:4 |
12 | Single | D2: Špetla Petr | H1: Rakus Lukáš | 2:0 | 8:4 |
13 | Single | D3: Klempíř Petr | H4: Neumann Luboš | 2:1 | 9:4 |
14 | Single | D5: Pech Roman | H3: Šlik Petr | 2:0 | 10:4 |
15 | Single | D1: Zumr Petr | H1: Rakus Lukáš | 2:0 | 11:4 |
16 | Single | D2: Špetla Petr | H2: Knap Martin | 1:2 | 11:5 |
17 | Single | D7: Klempířová Erika | H3: Šlik Petr | 1:2 | 11:6 |
18 | Single | D4: Minařík Jiří | H4: Neumann Luboš | 2:1 | 12:6 |