Aktuality
Informace k finálovému dni Zimní ligy

19.1.2020 13:01 | Vylíčil Ondřej | Přečteno: 157×

V sobotu 25. ledna vyvrcholí ve Velkých Svatoňovicích 23. ročník tradiční soutěže družstev.

Velké Svatoňovice Na Puškvorci, 25. 1. 2020

Prezence kvalifikovaných a kontrola soupisek: 10:00 - 10:45 (zahájení prvního kola skupin 11:00, předpokládané zahájení semifinále: 16:00)

Seznam kvalifikovaných týmů: západ = Jemné párky Jičín, DC Vrchlabí, střed = 3 PÉ Vlčice-Pilníkov, Piráti z Paluby Dvůr Králové, východ = Šup Šup Česká Skalice, Snílci Úpice

Výtah z propozic:
- Zápis z utkání je stejný jako v základní části (zápisy budou v místě finále k dispozici).
- Způsob nasazení postupujících týmů do finálových skupin (označení A, B, C bude jednotlivým základním skupinám přiděleno losem po prezenci): finálová skupina X: 1. místo základní skupiny A, 1. C, 2. B; finálová skupina Y: 1. místo základní skupiny B, 2. A, 2. C.
- Postup do semifinále si zajistí nejlepší 2 týmy každé finálové skupiny týmy na třetích pozicích v soutěži končí.
Všechna utkání se hrají na 2 terčích současně.

POZOR NA POVINNOST:
Kvalifikované týmy mají povinnost při vyzvání rozhodčího doložit, že jejich ve finále startující hráči splnili podmínku odehrání minimálně jednoho legu v základní části. Pro doložení je vhodné předložit zápisy z utkání základní části.

Prémie a ceny:
- Trofeje pro 1. - 3. místo konečného pořadí (o bronz se nehraje).
- Pamětní plaketa s fotografií pro všechny postupující týmy do finálové části.
- Poukázky na občerstvení v místě konání finálové části pro všechny postupující týmy do finálové části.
- 100٪ startovného (3.600 Kč) bude vyplaceno formou finančních odměn takto: 1. místo = 1400 Kč, 2. = 1000 Kč, 2x 3. = á 600 Kč.

Dosavadní vítězové:
1998 ŠK Na Karlově Dvůr Králové n. L. A, 1999 Kousal Twist Trutnov, 2000 DC Rakovi Dvůr Králové, 2001, 2002 a 2003 Republika Úpice, 2004 ESOtronik Baník Žacléř, 2005 Kousal Twist Trutnov B, 2006 Republika Úpice, 2007 Baník Žacléř, 2008 a 2009 DC Vrchlabí, 2010 Loko Trutnov, 2011 Sparta Úpice, 2012 Baník Žacléř-Trutnov, 2013 a 2014 DC Vrchlabí, 2015 Barbaři Velký Třebešov, 2016 DC Vrchlabí, 2017 Černý Sup Starý Rokytník, 2018 Šipkaři ze hřiště Prosečné A, 2019 3 PÉ Pilníkov, 2020 ???
Kompletní medailová statistika soutěže

Ostatní informace:
Základní propozice soutěže
Dodatek k základním propozicím
Konečné výsledky základní části

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 10:00:15