Započítané turnaje hráče
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Započítané turnaje hráče (1-33/33)
 NáhledTiskNahoru

Dudáček Martin

SKKS Cukrárna Náchod

E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 9 | Turnajů: 33 | Body: 33

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
21.3.20236NáChodkaVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC6.1
21.3.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC2.1
14.3.20235NáChodkaVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC4.1
14.3.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC4.1
11.3.20230Double Open MSVČ mužiFormanová MonikaVelký Třebešov - U VagonuC25.1
11.3.20230Double Open PWS dvojicFormanová MonikaVelký Třebešov - U VagonuC25.1
10.3.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC7.1
7.3.20234NáChodkaVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC2.1
7.3.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC4.1
28.2.20233NáChodkaVylíčil Ondřej15Hronov - PrajzkoC4.1
28.2.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Hronov - PrajzkoC7.1
24.2.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC2.1
21.2.20232NáChodkaVylíčil Ondřej15Hronov - PrajzkoC5.1
21.2.20230NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Hronov - PrajzkoC13.1
18.2.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - SportcentrumB13.1
18.2.20230Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - SportcentrumB49.1
18.2.20230Open KHK S&J jednotlivciVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - SportcentrumC9.1
18.2.20230Open KHK S&J jednotlivciVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - SportcentrumC13.1
10.2.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC1.1
3.2.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC4.1
27.1.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC2.1
13.1.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC3.1
30.12.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceHejna LubošVýšinka - Motorest VýšinkaC13.1
30.12.20220Open KHK-S jednotlivciHejna LubošVýšinka - Motorest VýšinkaC4.1
29.12.20220O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC5.1
27.12.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceFormanová Monika06Velký Třebešov - U VagonuC17.1
27.12.20220VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U VagonuC13.1
16.12.20220O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC2.1
10.12.20220Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejÚpice - Městský sálC9.1
9.12.20220O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC5.1
6.12.20220Open KHK-S jednotlivciVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC1.1
6.12.20220Open KHK-S jednotlivciVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinecC8.1
2.12.20220O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - CukrárnaC2.1
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 24.3.2023 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 24.3.2023 13:56:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement