TJ Sokol Horní Radechová | BDC Královehradecký kraj (53) Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 9 | Turnajů: 115 | Body: 17050 |
Datum | Kolo | Název turnaje | Rozhodčí | HM | Hrací místo | Kat | Pořadí | Body | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.2.2024 | 0 | Master KHK-S&J muži | Vylíčil Ondřej | Velké Poříčí - Sokolovna | B | 49. | 110 | ||
5.8.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Mach Miloš | Velké Svatoňovice - Na Puškvorci | C | 25. | 110 | ||
15.7.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Bubaň Pavel | Vítězná - Sportcentrum | C | 25. | 120 | ||
22.4.2023 | 0 | Master KHK-S&J muži | Vylíčil Ondřej | Jaroměř - Důstojnická beseda | B | 25. | 120 | ||
20.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 17. | 110 | |
13.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 17. | 100 | |
27.12.2023 | 0 | Open KHK-S doplňkový dvojice | Formanová Monika | 06 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 17. | 110 | |
5.8.2023 | 0 | Double Open PWS dvojic | Mach Miloš | Velké Svatoňovice - Na Puškvorci | C | 17. | 110 | ||
20.6.2023 | 19 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 15. | 110 | |
26.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 14. | 120 | |
10.10.2023 | 35 | NáChodka | Téra Marek | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 14. | 120 | |
11.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 13. | 110 | |
9.5.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 13. | 100 | |
13.6.2023 | 18 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 10. | 120 | |
9.5.2023 | 13 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 10. | 110 | |
20.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 9. | 120 | |
17.2.2024 | 0 | Master KHK-S&J dvojice muži | Vylíčil Ondřej | Velké Poříčí - Sokolovna | B | 9. | 140 | ||
30.11.2023 | 0 | Mistrovství SVČ finále muži | Vylíčil Ondřej | Úpice - Městský sál (odehráno 9.12.2023) | C | 9. | 150 | ||
10.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Téra Marek | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 130 | |
29.8.2023 | 29 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 9. | 120 | |
27.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 9. | 120 | |
2.5.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 120 | |
22.4.2023 | 0 | Master KHK-S&J dvojice muži | Vylíčil Ondřej | Jaroměř - Důstojnická beseda | B | 9. | 130 | ||
12.3.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 130 | |
6.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 7. | 130 | |
15.12.2023 | 0 | O pohár Cukrárny | Lamka Josef | 07 | Náchod - Cukrárna | C | 7. | 110 | |
7.11.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 7. | 130 | |
17.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 7. | 130 | |
15.8.2023 | 27 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 7. | 120 | |
8.8.2023 | 26 | NáChodka | Mannová Alena | 15 | Hronov - Prajzko | C | 7. | 120 | |
25.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 7. | 110 | |
15.7.2023 | 0 | Double Open PWS dvojic | Bubaň Pavel | Vítězná - Sportcentrum | C | 7. | 140 | ||
19.5.2023 | 0 | O pohár Cukrárny | Lamka Josef | 07 | Náchod - Cukrárna | C | 7. | 120 | |
30.1.2024 | 1 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 6. | 140 | |
5.9.2023 | 30 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 6. | 140 | |
2.5.2023 | 12 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 6. | 150 | |
25.4.2023 | 11 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 6. | 140 | |
5.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 140 | |
27.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 160 | |
27.12.2023 | 0 | Vagon | Formanová Monika | 06 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 5. | 170 | |
14.11.2023 | 40 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 5. | 140 | |
28.10.2023 | 0 | Úpické dvojice | Goldmannová Anna | 30 | Úpice - Apríl bar | C | 5. | 140 | |
24.10.2023 | 37 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 5. | 140 | |
22.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 5. | 130 | |
1.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 5. | 130 | |
11.7.2023 | 22 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 5. | 140 | |
13.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 140 | |
6.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 5. | 130 | |
27.5.2023 | 0 | Král ligy kategorie D | Vylíčil Ondřej | Nesytá u Kohoutova - Tábořiště | C | 5. | 120 | ||
25.4.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 5. | 140 |