Započítané turnaje hráče
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Započítané turnaje hráče (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru

Demuth Petr

Horní Maršov

E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 24 | Turnajů: 50 | Body: 50

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
15.5.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC8.1
8.5.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC18.1
1.5.20240Orel Dart Open trojnásobnýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC30.1
26.4.20243Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horouC8.1
24.4.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC16.1
24.4.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC13.1
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická besedaB25.1
20.4.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická besedaB65.1
20.4.20240Open KHK-S&J jednotlivciVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická besedaC17.1
20.4.20240Open KHK-S&J jednotlivciVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická besedaC17.1
17.4.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC17.1
14.4.20240Open KHK-S jednotlivciMarksová BlankaTrutnov - Sedmička clubC5.1
12.4.20242Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horouC10.1
10.4.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC19.1
3.4.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC7.1
3.4.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC9.1
27.3.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar MládežnickáC14.1
27.3.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC17.1
22.3.20241Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horouC2.1
20.3.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC21.1
20.3.20240Orel Dart Open doplňkovýTomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar MládežnickáC13.1
16.3.20240Double Open MSVČ mužiFormanová MonikaVelký Třebešov - U VagonuC33.1
16.3.20240Double Open PWS dvojicFormanová MonikaVelký Třebešov - U VagonuC25.1
16.3.20240Open KHK-S jednotlivciFormanová MonikaVelký Třebešov - U VagonuC3.1
13.3.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC10.1
13.3.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC13.1
6.3.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC15.1
28.2.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC21.1
21.2.20240Orel Dart Open dvojnásobnýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC18.1
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - SokolovnaB33.1
17.2.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - SokolovnaB65.1
17.2.20240Open KHK-S&J jednotlivciVylíčil OndřejVelké Poříčí - SokolovnaC9.1
14.2.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar MládežnickáC13.1
14.2.20240Orel Dart Open doplňkovýTomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar MládežnickáC7.1
10.2.202415Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horouC6.1
7.2.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar MládežnickáC14.1
31.1.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC11.1
31.1.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC9.1
24.1.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar MládežnickáC15.1
20.1.20240M. Open KHK J&S jednotlivciGörner VítHradec Králové - Sokolovna v Novém HKC13.1
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice mužiVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HKB25.1
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - mužiVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HKB49.1
17.1.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC15.1
17.1.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC9.1
10.1.20240Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC23.1
16.12.20230Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC18.1
13.12.20230Orel Dart Open fináleHorák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC14.1
9.12.20230Mistrovství SVČ finále vloženýVylíčil OndřejÚpice - Městský sálC25.1
6.12.20230Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sportbar MládežnickáC17.1
1.12.202314Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horouC9.1
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 15:05:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement