Započítané turnaje hráče
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Započítané turnaje hráče (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru

Kordová Romana

Klikaři z Podskalky Úpice

BDC Královehradecký kraj (53)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 68 | Turnajů: 47 | Body: 5680

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
22.11.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl barC17.110
18.11.20230Podivné šipkohraníMannová Alena22Úpice - Pod SkalkouC9.110
16.11.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC4.120
16.11.20230Dámská jízda doplňkovýGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC4.130
6.11.20230Open KHK-S doplňkový jednotlivciMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou (odehráno 4.11.)C2.150
6.11.20230Podivné šipkohraníMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou (odehráno 4.11.)C5.120
28.10.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl barC9.120
19.10.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC1.140
30.9.20230Double Open MSVČ ženyBubaň PavelVlčice - Obecní sálC7.130
30.9.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVlčice - Obecní sálC13.120
23.9.20230Podivné šipkohraníMannová Alena22Úpice - Pod SkalkouC6.120
16.9.20230Úpické dvojiceMach Miloš30Úpice - Pod SkalkouC3.140
6.9.20230O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl barC17.100
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyBernard VladimírŠtít - ChárovnaB4.130
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - ženyBernard VladimírŠtít - ChárovnaB9.120
24.8.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC2.130
5.8.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl barC1.140
29.7.20230Open KHK-S doplňkový jednotlivciMannová Alena22Úpice - Pod SkalkouC9.100
29.7.20230Podivné šipkohraníMannová Alena22Úpice - Pod SkalkouC9.100
28.7.20230Mistrovství ÚpickaMach Miloš16Úpice - Apríl barC13.110
27.7.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC5.110
26.7.20230O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl barC17.100
22.7.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod SkalkouC9.110
19.7.20230O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl barC17.110
15.7.20230Double Open MSVČ ženyBubaň PavelVítězná - SportcentrumC7.120
15.7.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVítězná - SportcentrumC17.110
8.7.20230Úpické dvojiceMach Miloš30Úpice - Apríl barC9.100
30.6.20230Mistrovství ÚpickaMach Miloš16Rtyně v Podkrkonoší - HampejzC13.110
30.6.20230Mistrovství Úpicka doplňkovýMach Miloš16Rtyně v Podkrkonoší - HampejzC7.120
29.6.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC3.130
24.6.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod SkalkouC7.110
21.6.20230O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl barC1.180
14.6.20230O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl barC13.110
10.6.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl barC7.110
8.6.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC2.130
3.6.20230Open KHK-S jednotlivciGoldmannová AnnaÚpice - Pod SkalkouC4.130
2.6.20230Mistrovství Úpicka doplňkovýMach Miloš16Úpice - Apríl barC5.130
2.6.20230Mistrovství Úpicka dvojnásobnýMach Miloš16Úpice - Apríl barC7.130
24.5.202325O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl barC17.100
20.5.20230Double Open MSVČ ženyMlejnek MiloslavChyjice - Obecní hospodaC2.160
13.5.20230Úpické dvojiceTrdlikát Libor30Úpice - Apríl barC9.110
6.5.20230Open KHK-S doplňkový jednotlivciMannová Alena22Úpice - Pod SkalkouC3.140
6.5.20230Podivné šipkohraní trojnásobnýMannová Alena22Úpice - Pod SkalkouC8.110
4.5.20230Dámská jízdaGoldmannová Anna13Úpice - Pod SkalkouC9.100
29.4.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod SkalkouC4.140
22.4.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická besedaB5.120
22.4.20230Master KHK-S&J ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická besedaB17.110
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.11.2023 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.11.2023 16:03:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement