Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Započítané turnaje (1-50/1340)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1461 | Turnajů: 1340

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.11.2019 52 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 32 16 C
30.11.2019 24 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 21 15 C
30.11.2019 12 U Kozatý CUP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 24 14 C
30.11.2019 2 Místní Open KHK jih - dvojice Komora Martin Štít - Restaurace Chárovna 5 10 C
30.11.2019 2 Místní Open KHK jih - jednotlivci Komora Martin Štít - Restaurace Chárovna 11 13 C
30.11.2019 0 Bistro U Štěpánků - dvojice Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 5 11 C
30.11.2019 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 10 12 C
30.11.2019 0 Bjelítko OPEN Dvořáková Lenka Hradec Králové - Staré Bjelidlo 9 13 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 16 13 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 11 12 C
30.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 10 13 C
30.11.2019 0 O pohár Žacléře finále Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 15 14 C
29.11.2019 13 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 13 13 C
29.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 10 C
29.11.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 13 14 C
29.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 34 15 C
28.11.2019 0 MeVa Cup Kejzlar Pavel 12 Úpice - Zifčák 6 6 C
28.11.2019 0 MeVa Cup doplňkový Kejzlar Pavel 12 Úpice - Zifčák 5 7 C
28.11.2019 0 Mistr Stračova Bulíček Michal Stračov - Vzdělávací místnost 10 10 C
28.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 12 C
28.11.2019 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy CUP 34 15 C
27.11.2019 17 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 13 C
27.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 13 15 C
27.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 26 16 C
27.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 9 12 C
26.11.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 13 C
23.11.2019 23 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 22 15 C
23.11.2019 11 U Kozatý CUP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 17 14 C
23.11.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 19 14 C
22.11.2019 12 Balkán Cup Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 26 14 C
22.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 22 12 C
22.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 16 15 C
22.11.2019 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo OPEN 20 14 C
21.11.2019 0 Mistr Stračova Bulíček Michal Stračov - Vzdělávací místnost 14 10 C
21.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 12 C
21.11.2019 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy BAR 34 14 C
21.11.2019 U Huberta čtvrteční Bursa Martin U Huberta 501 DO 9 10 C
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 18 C
20.11.2019 16 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 16 C
20.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 25 14 C
20.11.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 10 11 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
19.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 8 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 15 C
16.11.2019 22 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 19 18 C
16.11.2019 12 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 39 21 C
16.11.2019 10 U Kozatý CUP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 10 10 C
16.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 9 14 C
16.11.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 11 C
16.11.2019 0 Podivné šipkohraní trojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 13 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.12.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 8.12.2019 09:23:45