Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Započítané turnaje (1-50/274)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Královehradecka - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 140 | Turnajů: 280

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
29.11.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2211C
25.11.20233O Prckův pohárMlateček RomanDolní Přím - U Prcka1010C
25.11.20230MO U Dvořáků - základníJiříčková Valentová AnnaHradecKrálové - Hostinec u Dvořáků2210C
25.11.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3310C
24.11.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2511C
23.11.20230Vavřincovy šipkové čtvrtkyHomola JiříObědovice - U Vavřince1810C
22.11.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1911C
18.11.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků58C
18.11.20230Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1210C
18.11.20230Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků710C
18.11.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3011C
17.11.202311M. Open KHK jih - jednotlivciMach LukášHradec Králové - U Jonáše3410C
17.11.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1710C
16.11.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova2710C
11.11.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků129C
11.11.20230Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků2411C
11.11.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3010C
10.11.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2610C
9.11.20230Vavřincovy šipkové čtvrtkyHomola JiříObědovice - U Vavřince299C
8.11.2023U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1710C
6.11.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova2610C
6.11.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2010C
1.11.20230U pěti véčekKujal JosefHradec Králové - U pěti Věček1613C
28.10.20230M. Open KHK jih - jednotlivciKujal JosefHradec Králové - CC Lucie1212C
28.10.20230M. Open KHK jih - jednotlivciKujal JosefHradec Králové - Country Club Lucie2010C
28.10.20230MO U Dvořáků - základníJiříčková Valentová AnnaHradecKrálové - Hostinec u Dvořáků1212C
28.10.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3012C
27.10.20230U pěti véčekKujal JosefHradec Králové - U pěti Věček1712C
25.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1712C
21.10.20232O Prckův pohárMlateček RomanDolní Přím - U Prcka1412C
21.10.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova2612C
20.10.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků810C
20.10.20230Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1512C
20.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2612C
18.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1512C
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum108C
14.10.20230Master KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum511C
14.10.20230Open KHK-S&J jednotlivciVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum2414C
14.10.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova1912C
13.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2412C
12.10.20230Vavřincovy šipkové čtvrtkyHomola JiříObědovice - U Vavřince1912C
7.10.20230Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků712C
7.10.20230Bistro U Štěpánků - základ.Štěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1514C
7.10.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova1812C
6.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2812C
4.10.20230U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček2013C
30.9.20231M. Open KHK jih - jednotlivciMlateček RomanDolní Přím - U Prcka1612C
30.9.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova2112C
29.9.20239M. Open KHK jih - jednotlivciMach LukášHradec Králové - U Jonáše710C
29.9.20239M. Open KHK jih - jednotlivciMach LukášHradec Králové - U Jonáše710C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 01:57:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement