Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Započítané turnaje (1-50/201)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (49)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 618 | Turnajů: 205

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.6.20240Open KHK-S jednotlivciGoldmannová AnnaÚpice - Pod Skalkou511C
22.6.20240Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova1015C
21.6.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1819C
21.6.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti véček1516C
20.6.20240Skalka CupGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou915C
19.6.202429O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2021C
19.6.20240O pohár Sparty doplňkovýDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar1317C
19.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická2113C
19.6.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1418C
19.6.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum818C
18.6.20243Summer DARTs 2024 - zvýhodněný turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna3920C
18.6.20240NáChodkaFormanová Monika15Šonov - Obecní hostinec2320C
18.6.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Šonov - Obecní hostinec2317C
18.6.20240TruToulka doplňkovýAdámková Arleta20Trutnov - U Truta1513C
18.6.20240TruToulka OpenAdámková Arleta20Trutnov - U Truta1513C
15.6.20246O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1019C
15.6.20240Nikita CUPJiříčková Valentová AnnaHradecKrálové - Hostinec u Dvořáků1116C
15.6.20240Open KHK-S doplňkový jednotlivciMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou1217C
15.6.20240Podivné šipkohraní dvojnásobnýMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou1019C
15.6.20240Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova1016C
14.6.202411Vrchlabský OpenJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek618C
14.6.20246Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horou1515C
14.6.20246U Jonáše Cup - dvojnásobnýMach LukášHradec Králové - U Jonáše2921C
14.6.20240Mistrovství ÚpickaŠandová Eva16Úpice - Apríl bar2618C
14.6.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1317C
14.6.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - Hostinec u Dvořáků1117C
13.6.202412Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1715C
13.6.20240NáChodkaFormanová Monika15Velký Třebešov - U Vagonu2116C
13.6.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Velký Třebešov - U Vagonu2119C
12.6.20240O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1321C
12.6.20240O pohár Sparty doplňkovýTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1417C
12.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická2619C
12.6.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček1919C
12.6.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum1215C
11.6.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinec2218C
11.6.20240Summer DARTs 2024 - základní turnajRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3319C
11.6.20240TruToulka doplňkovýMarksová Blanka20Trutnov - U Truta1819C
11.6.20240TruToulka OpenMarksová Blanka20Trutnov - U Truta2317C
9.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky zavírák mužiVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště4012C
9.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky zavírák ženyVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2013C
8.6.20240Král ligy kategorie AVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště1210C
8.6.20240Král ligy kategorie BVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště910C
8.6.20240Král ligy kategorie CVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště810C
8.6.20240Král ligy kategorie DVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště1411C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3119C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2720C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3220C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3218C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2320C
8.6.20240Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova1818C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 09:59:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement