Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - dvojice muži - 1. kolo

28.1.2023| Hradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)| Dvojice muži| Rozhodčí: Bernard Vladimír| Dvojic: 26| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
2.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
3.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
4.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
5.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
5.Kozaňák Michal CZE055781ATornádo Vlčice
Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
7.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
7.Křížek Petr CZE053401BŠK Biřička Hradec Králové
Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Mihulka Tomáš CZE067999BŠK Biřička Hradec Králové
Mihulka Martin CZE069101BŠK Biřička Hradec Králové
9.Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
9.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
13.Hamerský Vlastimil CZE039146BDřevěnka Broumov
Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov
13.Hanka Pavel CZE039958ADarts4ever Pšánky
Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
13.Hruban Martin CZE039892BDobřeňáci Dobřenice
Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice
13.Prouza Martin CZE002383Hradec Králové
Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové
17.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít
Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít
17.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
Genik Ivan CZE059017Hradec Králové
17.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
Dlouhý Martin CZE061755CRychtáři Štít
17.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka
Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové
17.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
Doležal David CZE043089CU nás dobrý Hradec Králové
17.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
Krtička Jakub CZE062933Broumov
17.Šmída Petr CZE046734CU nás dobrý Hradec Králové
Mutina Zdeněk CZE049295Zator
17.XXXMíl Jindřich
Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
25.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
Smrček Břetislav CZE059309CŠK Bubo Hradec Králové
25.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové
Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 22:47:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement