Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - muži - 1. kolo

28.1.2023| Hradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Bernard Vladimír| Hráčů: 62| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
2.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
5.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
5.Mihulka Tomáš CZE067999BŠK Biřička Hradec Králové
7.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
7.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
9.Dvořáček Michal CZE042561AKocouři Hradec Králové
9.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
9.Mutina Zdeněk CZE049295Zator
9.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
13.Hruban Martin CZE039892BDobřeňáci Dobřenice
13.Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
13.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
13.Švarc Jan CZE074046DŠK Almet Hradec Králové
17.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
17.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
17.Fiala Jaroslav CZE057831DDarts4ever Pšánky
17.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
17.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Petr Jiří CZE064138DLos Dartmigos Hradec Králové
17.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
17.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice
25.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít
25.Hanka Pavel CZE039958ADarts4ever Pšánky
25.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
25.Prouza Martin CZE002383Hradec Králové
25.Šprinc Ota CZE000297AFerbek Hradec Králové
25.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
25.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
25.XXXMíl Jindřich
33.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
33.Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít
33.Dlouhý Martin CZE061755CRychtáři Štít
33.Doležal David CZE043089CU nás dobrý Hradec Králové
33.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové
33.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
33.Kozaňák Michal CZE055781ATornádo Vlčice
33.Krtička Jakub CZE062933Broumov
33.Mihulka Martin CZE069101BŠK Biřička Hradec Králové
33.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov
33.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
33.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
33.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
33.Smrček Břetislav CZE059309CŠK Bubo Hradec Králové
33.Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Vyleta Michal CZE064136CSedláci Hradec Králové
49.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
49.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:16:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement