Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
M. Open KHK jih - jednotlivci

13.10.2018| Staropramen cup| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 29| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Semerák David CZE047194DRychtářka Věkoše
2.Kabourek Michal CZE017096BU Huberta Hradec Králové
3.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
4.Kadleček František CZE042563CNo comment Předměřice
5.Šejvl Lukáš CZE029216CVemena Hradec Králové
6.Kočová Lenka CZE032227DRychtářka Věkoše
7.Schmied Radek CZE018719BU Huberta Hradec Králové
8.Mančál Petr CZE018437CNo comment Předměřice
9.Toth Martin CZE018308DHaluzáci Hradec králové
10.Pražák Marek CZE027418CSeverní vítr Hradec Králové
11.Štěpánová Helena CZE024211DHrobaři Hradec Králové
12.Mach Lukáš CZE061572DU nás dobrý Hradec Králové
13.Semerák David ml. CZE059558DHaluzáci Hradec králové
14.Hodek Martin CZE047195BVemena Hradec Králové
15.Pilař Dominik CZE061561Hradec Kálové
16.Růžičková Lucie CZE055455CVemena Hradec Králové
17.Kubiš Daniel CZE021498Hradec Králové
18.Rezner Lukáš CZE055613DHaluzáci Hradec králové
19.Rezner Jakub CZE051962DHaluzáci Hradec králové
20.Klapač Petr CZE051621Hradec Králové
21.Valášek Martin CZE052952DHaluzáci Hradec králové
22.Stráníková Šárka CZE016104CHradec Králové
23.Baldyňák Tomáš CZE038386CNo comment Předměřice
24.Stráník Přemysl CZE007033DHradec Králové 2
25.Host muž I
26.Pilař Radek CZE021763DRychtářka Věkoše
27.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2
28.Pilař Marcel CZE019010DVotroci Hradec Králové
29.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 3.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.12.2020 09:13:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement