Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Sova CUP

22.10.2022| Hradec Králové - Hospůdka Sova| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Rohr Milan| Hráčů: 30| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
2.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
3.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové
4.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
5.Altmann Karel CZE016083Hradec Králové 8
5.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
7.Prouza Martin CZE030891DOmnirecord Hradec Králové
7.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
9.Mančál Petr CZE018437BNo comment Předměřice
9.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys
9.Procházka Václav CZE061993BHradečáci Hradec Králové
9.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
13.Baborák Lukáš CZE071479DŠK Vagón Borohrádek
13.Frizel Jan CZE074035Hradec Králové
13.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové
13.YYYHost muž I
17.Hanousek Jiří CZE055605Hradec Králové
17.Pilař Marcel CZE019010DVotroci Hradec Králové
17.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
17.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové
17.Stráník Přemysl CZE007033Hradec Králové 2
17.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
17.Višňák Michal CZE031687BŠK Biřička Hradec Králové
17.Zubal Miloš CZE065589CHradec Králové
25.Grund Martin CZE069721DPanteři Pohřebačka
25.Kordíková Gabriela WRD073138DŠK Vagón Borohrádek
25.Krzák Martin CZE052390DŠK Almet Hradec Králové
25.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové
25.Stránský David CZE052389Hradec Králové
25.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 19:12:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement