Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Sova CUP

1.10.2022| Hradec Králové - Hospůdka Sova| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Rohr Milan| Hráčů: 31| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
2.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
3.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
4.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
5.Kabát Karel CZE033004ATruhles Hradec Králové
5.Procházka Václav CZE061993BHradečáci Hradec Králové
7.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
7.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
9.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
9.Dostál Ondřej CZE060725
9.Hanzelka Martin CZE071517DPanteři Pohřebačka
9.Havlík Jiří CZE016851CTěsně vedle Plačice
13.Altmann Karel CZE016083Hradec Králové 8
13.Eib Zdeněk CZE069593BHradečáci Hradec Králové
13.Prouza Martin CZE030891DOmnirecord Hradec Králové
13.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové
17.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
17.Dvořáček Roman CZE061905DPanteři Pohřebačka
17.Klapač Petr CZE051621Hradec Králové
17.Kovář Petr CZE071318Hradec Králové
17.Macháček Adam CZE064634Hradec Králové
17.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2
17.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové
17.YYYHost muž I HOSTMUŽ01
25.Balický Jiří CZE023475AKocouři Hradec Králové
25.Burian Jan CZE070972Chlumec nad Cidlinou
25.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
25.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove
25.Karásek Josef CZE069718DDraci Štít
25.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové
25.Zubal Miloš CZE065589CHradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 19:43:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement